X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze mnie tam troche olal... a jajnik naparza, ze nie wiem co ze soba zrobic :/ ani siedziec, ani stac...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja nie wiem czemu nie odpisał. Może coś mu się stało z kartą bo mi też ostatnio nie odpisał ale to były życzenia świąteczne :D

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie olal z monitoringiem w ogole ;p takze nie wiem... szkoda. Bo mysle, ze mam owulacje. Ehhh

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, i tak nic nie bedzie :pale my dla przyjemnosci :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:38

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo duza kumulacja nasienia ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

    Też się zapisałam :D

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie jade na wizyte:)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko pisz co i jak potem ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

    Zawsze można się czegoś dowiedzieć :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    Zawsze można się czegoś dowiedzieć :)
    To prawda ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak pęcherzyk 20mm. Ale mowi że ta prolaktyna może być od stresu ale niekoniecznie. Żeby mnie nie narażać na koszty proponuje laparoskopię diagnostyczną. Mam jeden jajnik zagiety za macice (skutek operacji jelit) i on obawia się czy może mam skręcone jajowody. Bo wyniki nie są złe. Mowił że shbg mogło by być wyższe ale nie jest najgorzej. Jutro mam dzwonić do niego i mnie umówi na 9 maja na laparoskopie z oceną drożności ale na znieczuleniu ogolnym. Teraz muszę podnieść TSH do narkozy bo mnie nie uśpią heh. Super koleś i tez lubi Chylińską haha bo zgadaliśmy się że jutro będę na koncercie (chodzilo o termin rozmowy telefonocznej stąd wyszedl temat). Z wizyty na wiztę jestem coraz bardziej happy. Mowi że jak ocenimy jajowody i macice to będziemy bliżej problemy. Wtedy ewentualnie właczymy leki:)

    Magda - mbc, Paula_071, Simons_cat lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, to u Ciebie jest super, ze mną gadał o laparo i temat się z wszystkim urwał ;/ trochę mnie to denerwuje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Pati. Laparo zawsze jest w narkozie pełnej, to jednak operacja a nie zabieg ;) Ale będzie dobrze! Tzymam kciuki.

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mi doradźcie teraz, co ja mam zrobić? bo wyników ogólnie nie mam złych, owulacje są... Różne ale są. A monitoringu mi nie zrobił, bo po co? ;/ o laparoskopii to już słuch zaginął... Ja się spisuje na totalne straty a może nie potrzebnie. Nie chciałabym zmieniać kolejnego lekarza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

    Pati88 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seli a powoedziałaś mu że chcesz to mieć? Mi sam zaproponował ale wiesz ja mam ten rypany jajnik przyklejony z tylu macicy i tam jest pęcherzyk... Więc kurcze noe wiem czy się sugeruje ten lekarz. Powiedzialam że super pomysł, bo ja mam taką chorobę że za chwile mogę mieć nowotwór ukl pokarmowego albo glejaka (nie zartuje taka choroba FAP).Powiedzialam mu tez ze jak prolaktyna jest od mojego charakteru to szans nie mam na zmianę tego bo bym musiala się w klasztorze zamknąc heh.

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ