X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A zadałaś mu te pytania?
    O laparo nie pytalam, ale stwierdzil, ze na pewno nie bede miec owulacji i na pewno bede miala zly wynik shgb ;p wiec "na razie wszystko jest bezsensowne"

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli możesz mu wystawić opinie na znanym lekarzu :D

    Moge ale co mi to da? Nie zajde od tego w ciaze ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego bierzesz progesteron?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dlaczego biore? Bo nie biore ;)
    Tez powiedzial, ze bez sensu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 11:21

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jak dlaczego biore? Bo nie biore ;)
    Tez powiedzial, ze bez sensu :D

    Bo pamiętam, że pisałaś, że brałaś i badałaś progesteron.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Bo pamiętam, że pisałaś, że brałaś i badałaś progesteron.

    Bralam bo raz mi jedna kazala by wzmocnic 2 faze (bez badam)i raz on na torbiel czynnosciowa. Teraz nie biore, zamierzam zbadac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 12:29

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem nawet co radzić w tym temacie kurcze:/ mam termin laparoskopii 08.05:) zaraz ma mi dalsze info wysłać smsem:) zaczynam się bać bo obrzydły mi szpitale. W maju tamtego roku byłam na borowskiej na wycince polipa też na zgonie a po roku trafiam na klinik masakra heh

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko, trzymam kciuki ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88, Borowska przy Klinikach to hotel 4gwiazdkowi ;)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale postaraj się zaufać swojemu lekarzowi, bo inaczej to nie ma sensu. Ja nie miałam z nim styczności, ale ponoć jest dobry, więc chybe wie co robi. Ile miesięcy kazał Ci odczekać do kolejnej wizyty?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talisa wrote:
    Seli, rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale postaraj się zaufać swojemu lekarzowi, bo inaczej to nie ma sensu. Ja nie miałam z nim styczności, ale ponoć jest dobry, więc chybe wie co robi. Ile miesięcy kazał Ci odczekać do kolejnej wizyty?

    Wiesz, co innego zaufanie a co innego jak mówi jedno a rzeczywistość pokazuje co innego :) Może akurat u mnie się nie sprawdził, nie wiem. Kazał mi czekać tak 3 miesiące. Ale ogólnie stwierdził, że jest beznadziejnie i spisał mnie na straty :P Więc podjeliśmy decyzję o adopcji i rozpoczęciu procedur. Teraz mam taki mętlik w głowie bo jednak owulacja jest... Nie wiem na ile dobra i w ogóle bo nikt tego nie zbadał ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wiesz, co innego zaufanie a co innego jak mówi jedno a rzeczywistość pokazuje co innego :) Może akurat u mnie się nie sprawdził, nie wiem. Kazał mi czekać tak 3 miesiące. Ale ogólnie stwierdził, że jest beznadziejnie i spisał mnie na straty :P Więc podjeliśmy decyzję o adopcji i rozpoczęciu procedur. Teraz mam taki mętlik w głowie bo jednak owulacja jest... Nie wiem na ile dobra i w ogóle bo nikt tego nie zbadał ;(

    Naprawdę powiedział Ci, że jest beznadziejnie i nie zajdziesz w ciążę? Takie słowa by go dyskwalifikowały jako lekarza. Ludzki organizm jest na tyle nieprzewidywalny, że takie osądy byłyby co najmniej nie na miejscu.
    Nie kwestionuję tego, że znasz swój organizm, ale skąd ta pewność że jest owulacja? Z tego co się orientuję jest ona trudna do potwierdzenia i nawet monitoring + badanie progesteronu czasem nie dają 100% pewności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 15:26

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak nie daje badanie progesteronu pewności? Daje :P

    Powiedział, że jajnik pracuje ale obecnie owulacji nie będzie a problem z tym shgb jest taki, że nic się nie przyjmie.

    Trudno, no na moim przypadku jak widać się nie poznał... może jestem dziwna :P bo to nie jest pierwszy lekarz co tak olewa mnie. Szkoda, byłam pełna nadziei. Mam jedynie takie oczekiwania, że lekarz zrobi dwa monitoringi (bo mam dwa różne cykle na przemian), popatrzy co się dzieje i jak, sprawdzi drożność jajowodu.Tylko tyle chciałam. O ile inni lekarze wymyślali coś na siłę to on po prostu mnie kulturalnie zjechał :P Bo pomysł z wizytą u diabetologa to totalnie beznadzieja, bo diabetolog się nie zna a on mi przecież dał leki i zna się lepiej na tym jako jedyny z niewielu w Polsce :p więc chyba mi się nudzi i nie mam na co kasy wydawać. Beznadziejny cykl, bezsensu monitoring. Nie wiem, to była ok. 19. może był przemęczony? Może miał taki dzień? Nie wiem.

    Po wizycie u niego mój mąż nawet złudzeń nie miał i naprawdę stwierdziliśmy, że jedyne wyjście to adopcja. Widząc to, że może jednak owulacja jest (zbadam proga), że organizm pracuje i te shgb nie jest takie przecież tragiczne no to... Ja tutaj nie widzę sensu w tej przerwie i czekaniu na nie wiem co, bo planu żadnego nie było, a już na pewno nie to co po pierwszej wizycie, gdzie miał posprawdzać i wziąć mnie na laparoskopie dla pewności. Płacąc 200 zł za wizytę trochę czegoś innego oczekuje, bo nie wyśmiewania, krytykowania i "bezsensu" jego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2018, 15:54

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No jak nie daje badanie progesteronu pewności? Daje :P

    Powiedział, że jajnik pracuje ale obecnie owulacji nie będzie a problem z tym shgb jest taki, że nic się nie przyjmie.

    Trudno, no na moim przypadku jak widać się nie poznał... może jestem dziwna :P bo to nie jest pierwszy lekarz co tak olewa mnie. Szkoda, byłam pełna nadziei.
    Jak komuś wyjdzie progesteron 20 to pewnie daje pewność, ale jak ja miałam 7-8 to mówili mi, że wynik nie jest jednoznaczny. W sumie do tej pory nie wiem czy mam tę owulację czy nie, ale obstawiam że nie, bo żadnych objawów u siebie nie zaobserwowałam.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talisa wrote:
    Jak komuś wyjdzie progesteron 20 to pewnie daje pewność, ale jak ja miałam 7-8 to mówili mi, że wynik nie jest jednoznaczny. W sumie do tej pory nie wiem czy mam tę owulację czy nie, ale obstawiam że nie, bo żadnych objawów u siebie nie zaobserwowałam.

    Fabijański twierdzi, że owulacja jest od 3 ;P więc u niego pewnie byś miała. A objawy nie każda kobieta ma.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Fabijański twierdzi, że owulacja jest od 3 ;P więc u niego pewnie byś miała. A objawy nie każda kobieta ma.
    Pierwsze słyszę, ale to optymistyczne wieści, więc podoba mi się ta teoria :P

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talisa wrote:
    Pierwsze słyszę, ale to optymistyczne wieści, więc podoba mi się ta teoria :P

    Mi tak powiedział :P Ja słyszałam od innych, że 10 już potwierdza. Choć są przypadki, tu na forum, że kobietki i 6 miały i były w ciąży w tym cyklu :) a nawet jedna 5 :P tyle,że nie utrzymała jej.

    Talisa a Ty ile się starasz? nie miałaś monitoringów, że nie wiesz czy miałaś owulację?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi tak powiedział :P Ja słyszałam od innych, że 10 już potwierdza. Choć są przypadki, tu na forum, że kobietki i 6 miały i były w ciąży w tym cyklu :) a nawet jedna 5 :P tyle,że nie utrzymała jej.

    Talisa a Ty ile się starasz? nie miałaś monitoringów, że nie wiesz czy miałaś owulację?
    Dopiero zaczynam, a właściwie przymierzam się do rozpoczecia :P Monitoringów jeszcze nie miałam :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talisa wrote:
    Dopiero zaczynam, a właściwie przymierzam się do rozpoczecia :P Monitoringów jeszcze nie miałam :)

    Rozumiem :) ja już na tyle jestem zdołowana i zdemotywowana, że nie wiem co dalej :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Talisa Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Rozumiem :) ja już na tyle jestem zdołowana i zdemotywowana, że nie wiem co dalej :P
    Wrzuć na luz i róbcie swoje :P Nie znasz dnia ani godziny ;)

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ