X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajac sie o bobada w Uk
Odpowiedz

Starajac sie o bobada w Uk

Oceń ten wątek:
  • Juicy Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk - my mamy zamiar spróbować Balance Activ Conceive, to chyba coś w stylu Conceive Plus - Fertility Gel. Ale z wiesiołka nie mam zamiaru rezygnować, też czytałam o jego właściwościach na brytyjskich stronach, więc naprawdę nie wiem, czemu ta baba była aż tak rozbawiona, że to stosuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 22:30

    Juicy x
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona chyba po prostu musiala sie do czego przyczepic ,to taki pewnie uszczypliwy typ coz tacy tez istnieja ,rob co robisz napewno nic Ci nie zaszkodzi a moze pomoc.ja na Feritelity gel 3 cykl i nic

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 23 maja 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a może jak będziesz na urlopie w Polsce ( o ile jeździsz) zrób sobie wszystkie badania?
    Ja jak 4 miesiące w ciążę nie zachodziłam to zaczęłam na każdym urlopie na własną rękę wszystkie hormony badać. Właściwie dwa razy w cyklu byłam krew pobierać i na drugi dzień już miałam wszystkie wyniki. Robiłam chyba wszystkie hormony jakie istnieją :) Oczywiście wszystkie wyniki ok.
    Powiem Wam, że chyba bym oszalała gdybym miała tyle czekać. Mi w Polsce ginekolog kazał czekać minimum 3 cykle po poronieniu przed kolejnymi staraniami - ale gdzie bym wytrzymała, od razu zaczęliśmy :)

    Wracając do lekarzy to faktycznie zależy na kogo się trafi. Mój syn ma alergie, nie wiem na co. Wiem ,że na pokarm i wziewną ale nie wiem na jakie składniki. Jak byłam u gp ostatnio bo kaszlał jak stary astmatyk i poprosiłam ją o skierowanie na testy to mi powiedziała, że w jego wieku się nie robi jeszcze testów. Chora baba bo wiem, że robi się już 3 latkom.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Juicy Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne, że się robi - moja koleżanka ma syna alergika, ma 2 lata i 4 miesiące i już dawno miał robione testy (i tutaj, w UK, i w Polsce)

    Juicy x
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 24 maja 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czytam i czytam i chce się z wami podzielić moimi przeżyciami. Pierwsza ciążę miałam poza magiczną skończyło się operacją druga piękny zdrowy synek ale ciąża to od początku była zagrożona na szczęście byłam w pl ale teraz od dwóch lat mieszkam w Londynie i w grudniu dokładnie 06.12 .2013 poronilam w 12 tygodniu koszmar , teraz już kilka miesięcy się staramy i nic :-(

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 24 maja 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie o tego wiesiołka czy mogę go kupić tutaj i pod jaką nazwą i co tutaj mogę kupić na poprawę śluzu bo po ostatniej ciąży jakoś ciężko u mnie z tym sluzem

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka na necie jest sporo aptek polskich w uk, wpisz w google apteka uk i ci wyskocza - ja zamawialam nieraz rozne leki :)

  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki juz nieraz zastanawiałam się na skorzystanie z internetowej apteki i pewnie tak zamówię dziękuję i rzecze miłego weekendu :-)

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Juicy Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 24 maja 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka, olej z wiesiołka to po angielsku Evening Primrose Oil - kupisz go bez problemu w każdym Superdragu czy Bootsie

    Nikonka lubi tę wiadomość

    Juicy x
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 26 maja 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam w sainsbury,więc myślę, że dostaniesz go w każdym większym markecie.

    Nikonka tylko pamiętaj, że wiesiołek bierze się tylko do owulacji. Na niektórych jest informacja żeby nie zażywać jak planujesz ciąże więc się tym nie zrażaj.
    Ja na poprawę śluzu ( którego w ogóle nie miałam) poza wiesiołkiem używałam conceive plus i jak widać pomogło :)

    Nikonka lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 26 maja 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję to i ja też kupie conceive plus .Ania gratuluję i trzymam kciuki :-)

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Dziewczyny mam pytanie-czy u którejś z Was stwierdzono zespół antyfosfolipidowy?Jak oni to traktują tu w UK?

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wlasnie znalazlam ten watek i postanowilam dolaczyc. Ja rowniez mieszkam w Uk i staramy sie od 2 lat o dziecko. Zaczelismy od wizyty u gp, pozniej bylo kilka spotkan w szpitalach ale widzac podejscie tutejszych lekarzy postanowilam leczyc sie prywatnie w polskiej klinice. Jak narazie jestem 5 cykl na lekach (clomid +2 cykle pregnyl) i narazie nic.

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kckuki ?:)

    morelka lubi tę wiadomość

    <3
  • morelka Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z was stosowala Utrogestan?

    Niedoczynnosc tarczycy , Hashimoto, Pcos
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja tez z UK i tez sie juz troche staram.
    Kiedys pisalam na ovu, ale potem potrzebowalam przerwy i znowu wrocilam, nie wytrzymalam rozlaki...;)
    Morelko niestety nie sotoswalam wiec sie nie wypowiem, ale jesli chodzi o podejscie polskich i angielskich lekarzy do problemu, to ja w przeciwienstwie do Ciebie mam lepsze doswiadczenia z angielskimi szpitalami i lekarzami. Sa bardziej dociekliwi, zlecaja wiecej badan, duzo pytaja, polscy bardzo szybko wypisuja recepty...No ale wiem, wszystko zalezy oczywiscie od tego, na kogo sie trafi. Powodzenia!

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane tez mieszkam w uk i staram sie o bobaska, chetnie porozmawiam z jakas kolezanka.... pozdrawiam

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morelka wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z was stosowala Utrogestan?

    Ja brałam tylko dwa cykle, bez skutku, za to miesiączki były tak bolesne, że musiałam się zwalniać z pracy...angielski lekarz kazał przestać brać, i jak się nie uda do końca roku, to będziemy skierowani do kliniki niepłodności...dodam, że polski lekarz przepisał mi ten lek bez żadnych badań

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Zancia28 Autorytet
    Postów: 431 289

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zapraszam na Ciaza w wielkiej brytani

    1usa3e5e42kseo71.png
  • zuz@nka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    jestem z UK (birmingham)
    poronilam 3 miesiace temu (w 12 tygodniu) i wlasciwie miesiac temu- ale na samym poczatku

    mam niedoczynnosc tarczycy oraz dwuroznosc macicy...
    ogolnie kiszka
    a bylam kiedys wesola ;)

    Aprilka lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ