X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajac sie o bobada w Uk
Odpowiedz

Starajac sie o bobada w Uk

Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 5 maja 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to szybko do roboty ile sie da :) no i oby ''ciezka'' :P praca przyniosla upragnione efekty :))))

    Anna255 lubi tę wiadomość

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 maja 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka a Tobie to tak bez problemu zrobili bete? Czy ze względu na to, że długo się starasz? W sumie ja nie pytałam u siebie ale z tego co czytam to ciężko tutaj o coś takiego.
    Jeszcze raz GRATULUJE - na pewno będzie dobrze !

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie w polskich klinikach mozna spokojnie bete przeprowadzic, ale to jest wieksze miasto, nie wiem jak w tych mniejszych jest... a co do ceny za badanie to sie nie orientuje. A w tym cyklu pregnyl mialam podany - koszt 45 f.

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 6 maja 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jakies 2 godziny do najblizszej kliniki polskiej ,mieszkam w duzym miescie ale w szkocji jest tylko jedna taka z tego co sie orientuje :(

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to spory kawalek :/ w manchester np sa 2 kliniki polskie, wiem tez ze 1 jest w liverpoolu - czyli gdzies 1h od manchester... w klinice w liverpoolu juz ponoc od jakiegos czasu mozna robic badanie nasienia, bo w manchester jak sie w jednej z klinik dowiadywalam, to nie i ze najblizej do londynu hehe, to juz sie na wstepie odechcialoby mi sie jechac...

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta co jest u nas w szkocji jest cbyba nowa jakas bo pamietam jak bylam w ciazy z Nikolasem i chcialam dodatkowe badania zrobic to jedyna opcja najblizsza byl wlasnoe manchester .wiec ciesze sie ze teraz jest chociaz ta u nas .nie za blisko ale wazne ze jest :)

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam koło Londynu, wiec w Polskim laboratorium mogę zrobić, tylko że nie widzę sensu żeby specjalnie jeździć i płacić po 30 funtów tylko dla własnego spokoju, bo jeśli coś z betą będzie nie tak to w tym kraju nic nie zrobię. Myślałam, że można jakoś od gp wygnębić i było by blisko i za free :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniafk widzisz to jest najgorsze w tym kraju ,ze jesli sie cos dzieje nie tak to trzeba nastawiac sie na najgorsze bo nie uzyskasz zadnej pomocy !!!:/ ja jak w grudniu bedac w 5 tyg zaczelam plamic to nawet mnie przyjac nie chcieli tylko zadzwonili zadalam pytania jakie mnie nurtowaly i powiedzialy zeby czekac i sie nie martwic ,przeszlo i po tyg znowu zaczelam plamic wtedy juz nie odpuscilam i czekalam w szpitalu z partnerem na przyjecie i tylko zrobili badania i kazali do domu jechaci powiedzieli ,ze najprawdopodobniej zakonczy sie to poronieniem ,nic na nich nie dzialalo placz,blaganie ,nawet krzyk i tak tez niestety sie zakonczylo .z ich strony totalna olewka dopiero przy kolejnych badaniach krwi zeby sprawdzicz czy organizm sie oczyszcza z hormonu trafilam na kobiete ktora widzialam ,ze przejmowala sie tym jak ja sie czuje i starala choc psychicznie wesprzec reszta brak slow...

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie i co tu robic jak cos zacznie sie dziac ;/ bo leciec do polski - coz - tez niewiadomo, czy by sie zdazylo zapobiec najgorszemu, takze troche bez sensu. Ja mysle sobie, ze jakbym tu raz poronila, to drugim razem przez pierwszy trymestr chyba bym sie zdecydowala spedzic w polsce. Wiem, ze to mega utrudnienie, bo mamy tutaj swoje zycie juz poukladane itd, ale jakby juz nie bylo innej opcji, chyba ta bym wlasnie wybrala. Porazka totalna... ja nie wiem jak te angielki daja rade tutaj z taka opieka - ale mozna zauwazyc, ze wiele tych kobiet ma dzieci, czesto sa to nawet wielodzietne rodziny...

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak z jednej strony masz racje ale tak jak ja np zaszlam w druga (stracona) to dzien po planowanej @ zaczelam plamic wiec nie wiem czy zdazylabym cokolwiek zrobic tak szybko tym bardziej ze lot do Polski moglby tylko przyspieszyc najgorsze :/ wiec chyba zlotego srodka nie ma .chyba ze leciec z partnerem do pl tam sie postarac i zostac a On wroci tu tylko kto wie w ktorym cyklu sie przytrafi ,nie ma zotego srodka :( ja sie zabezpieczylam w pl w duphaston i luteine i w razie czego bede na wlasna reke dzialala zaszkodzic nie zaszkodzi a pomoc moze .moja kolezanka po poronieniu zaopatrzyla sie w pl w to samo i brala przed kolejnym zajsciem ol roku a pozniej az do 16 tyg bo sie bala i ma zdrowa sliczna dziewuche :)

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym się starała o pierwsze dziecko to kto wie czy zaraz po dwóch kreskach na teście nie wsiadłabym w samolot :) ale mam synka 5-letniego, który ma tutaj swój dom (szkoła, znajomi). Na dobrą sprawę mamy tutaj też polskich lekarzy, którzy mogą zrobić tyle samo co ci w Polsce, tyle, że do szpitala nie wpakują ale na dobrą sprawę leżeć można w domu. W Polskich szpitalach złotych leków też nie dają tylko standard który tutaj też można dostać.
    Szkoda tylko, że ta Polska inwestycja tutaj jest taka droga - za wizytę u ginekologa trzeba zapłacić minimum 150 funtów a jak się coś dzieje to jeszcze leki. Wybór tych Polskich specjalistów też jest ciężki bo większość u których byłam to konowały!
    Ostatnio np. byłam u "PANA PROFESORA" , który w 7 tygodniu martwej już od tygodnia ciąży tętno znalazł i nawet ruchy :)
    Masakra!

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o boze ....slow brak !

    aniafk lubi tę wiadomość

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jak byłam w Polsce na urlopie i chciałam sprawdzić czy wszystko w porządku a to był 9 tydzień to okazało się że dzidzia już od 6 się nie rozwija.
    Więc faktycznie brak słów a teraz się zastanawiam, czy w ogóle przed 12 tygodniem do lekarza iść - chociaż znając moją niecierpliwość to pójdę.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie masakra.... :/ Tez staram sie zaopatrzyc w dupka, zeby w razie czego samej moc sobie pomoc. Mi gin ostatnio mowil, ze w klinice ma pare listkow luteiny, wiec jakby mi zabraklo, w razie czego moglby mi podac, wiec kazal az tak sie nie przejmowac. Na ostatniej wizycie nawet zapytalam sie jego (bo on w tej klinice jest co 2 tyg) czy jak tak lata do pl, czy on nie moglby mi zalatwic pare opakowan dupka - to powiedzial, zeby mu tylko przypomniec, postara sie mi troche przywiezc. Dobrze ze taka opcja w ogole istnieje. A bromergon - to jakas porazka, mialam juz 2 recepty wystawiane, bo na parlodel nie przeszlo, bo wycofany, na bromocriptine tez byl problem, w koncu musialam teraz do pl leciec i sobie przywiezc, bo jak inaczej moge obnizyc sobie prolaktyne? Pilam co prawda szalwie, ale nie ma jak to lek. Wiecie ile kosztuje tu laparoskopia w klinice - 490 funtow... nie wiem ile HSG. Mega duzo kasy, ciekawe ile w pl wynosi koszt zabiegu...

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba powiem gp jak się zapyta czy biorę jakieś leki, że biorę właśnie duphaston . Hahahahah żeby zawału nie dostał :D

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie wrocilam od lekarza i wyobrazcie sobie zrobili mi badania krwi od reki i spytali czy chce wznowic prosbe o skierowanie do kliniki leczenia niplodnosci !!! czekalam na wizyte do tej Pani doktor miesiac bo do niej mega kolejki ale On zalatwi wszystko widzicie wiec chyba zalezy jednak na kogo sie trafi :)wyniki moze nawet i jutro a jak nie to w poniedzialek :)

    <3
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a aniafk mnie tez pytala czy jestem na czyms typu wlasnie duphaston itp ale nie sklamalam bo jeszcze nie dopiero co sie w to zaopatrzylam i w planach mam brac od kolejnego miesiaca bo za kilka dni lecimy na wakacje i ten cykl po prostu troche odpuszcze zeby sie zrelaksowac .kurcze ciesze sie ze choc te badania udalo mi sie dzis zrobic i to bez czekania na kolejna wizyte z pielegniarka !

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to paulad11 mialas mega szczescie - u kogo nie slysze to problem ze wszystkim, odsylaja by dalej sie starac, ze po 2 latach jak nic nie wyjdzie wtedy cos zaczna dzialac... To ciesze sie bardzo, ze wszystko poszlo dobrze :)

    paulad11 lubi tę wiadomość

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tez jestem w szoku ze tak sie udalo :) teraz juz wiem ,ze jak cos to bede szla tylko do tej kobitki chocbym na wizyte miala miesiac czekac znowu .teraz czekam na wyniki mozliwe ,ze jutro i zobaczymy czy jest ok czy potrzebne sa jakies tabsy .

    <3
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na co robilas te badania? Ja zanim zaszłam we wcześniejsza ciążę to miałam ich kłamać, że staram się juz ponad rok ale nie zdążyłam bo udało się zaciążyc. Za to po poronieniu myślałam, że oni ten czas liczą od nowa.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ