X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starajac sie o bobada w Uk
Odpowiedz

Starajac sie o bobada w Uk

Oceń ten wątek:
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest moze ktos na forum starajacy sie o bobaska z Uk? Chetnie wymienie sie doswiadczeniami i poczytam o Waszych.

    Joannka lubi tę wiadomość

    Imi84
  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 12 lutego 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ja się staram w UK:)na razie bez skutku :( miałam robione badania(poziom hormonów i usg)i na tym się skończyło.Teraz zaczęłam nowy cykl i jak tym razem się nie uda to wybiorę się do lekarza i zobaczymy co poradzi.A jak to u Ciebie wygląda?Gdzie mieszkasz?Ja w Peterborough.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia:) 93660ac659d30d78aa283b1d8d8a2c53.png

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja je z UK ale z Norwegii ;) z tego go się orientuje (ogólne info nt służby zdrowia w UK) to podobne systemy opieki medycznej mamy ;)

    Ja na szczęście nie miałam problemów z zajściem w dwie poprzednie ciąże, ale z utrzymaniem tak. Nestetyzero pomocy. Maja zdanie, ze do 3-5 poronień to norma i badań nie robią na nic na podtrzymanie ciąży nie podają. Całe szczęście rodzinka przywozila mi luteine.
    Plus taki, ze po 2 latach udokumentowanych bezefektownych starań rząd opłaca 3 próby in vitro

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ja mieszkam w Szkocji, sluzba zdrowia na poziomie zerowym. Staramy sie od 2 lat a oni nawet nie wysla mnie na usg. Robila badania w Polsce na prolaktyne i wyszlo ze mam podwyzszona, w szkocji jest na normalnym poziomie. Zarty sobie zrobili. A Wam bez problemu Gp robi badania??

    Krysti lubi tę wiadomość

    Imi84
  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bez problemu wysłał na badanie hormonów i usg:)ale ja mam niedoczynność tarczycy więc może dlatego dostałam skierowanie bez problemu.

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już całą przygodę z NHS za sobą. rada dla tych z Was które są na początku drogi. Na pierwszej wizycie u gp w związku z niepłodnością mówcie, że staracie się już co najmniej 1,5-2 lata. Znam przypadki osób, które z krótszym stażem starankowym zostały odesłane z kwitkiem. Małe kłmstewko nie zaszkodzi. Powodzenia

    Krysti, violijka lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w anglii/ west yorkshire...mialM ROBIONE badania w klinice nieplodnosci, na wizyte czekalam 6 miesiecy! podeszli do mnie bez serca bo juz mamy jedo dziecko...kazali schudnac...gdzie tlumaczylam ze jak wage mialam prawidlowa to tez nie mialam @...szkoda gadac...ja wzielam sprawe we wlasne rece, nie polegam juz na lekarzach!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tutaj wszystko "tabelkowo" musi być

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam sie, nie podchodza do kazdego indywidulanie...jesli w przepisach nie ma to gowno zrobia...jesli jest to tylko wg przepisow...maskara jakas, zero samodzielnego myslenia...a to powinni byc specjalisci do cholery!

    ivi lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyobrazasz sobie ze babce z ktora rozmawialam w klinice musialm jej tlumaczyc co to jest wykres temperaturowy?!!!!!!!!!!!!!!!!!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ialam to samo, lekarka nie wiedzaila co jej pokazuje.

    Imi84
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 13 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio jak bylam u lekrza to babka w google przy mnie czytala o prolaktynie. Wyobrazacie sobie? ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Imi84
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imi84 wrote:
    Ostatnio jak bylam u lekrza to babka w google przy mnie czytala o prolaktynie. Wyobrazacie sobie? ;)

    Wcale mnie to nie dziwi...u gp jak podaje objawy to sprawdza na google..no kurwa mac! raz przyszlam do gp z wlasna diagnoza to sie mnie zapytala co od niej chce jak wiem co mi jest....a ja sie zdenerwowalam i powiedzialam jej : because i cant make prescription!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja udając głupa zapytałam czy można stwierdzić po której stronie mam owulacje w danym cyklu (mam jeden jajowód niedrożny) to mi babka odpowiedziała, że nie jest to możliwe!?!?!?

  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam ze tylko u mnie w GP sa niedoksztalceni ale widze ze u Was takze. Mam kolejna wizyte 20.02 ciekawe co mi teraz powiedza. Zrobilam w Polsce badania i chce zeby mi zinterpretowali( sama juz wiem o co chodzi, ale chce zobaczyc co mi powiedza) niemoge sie doprosic zeby mnie skierowali do ginekologa. Moze tym razem sie uda.

    Imi84
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imi84 powodzenia. Niestety chcąc się tutaj leczyć będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i ciągle upominać się o swoje

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imi84 wrote:
    Myslalam ze tylko u mnie w GP sa niedoksztalceni ale widze ze u Was takze. Mam kolejna wizyte 20.02 ciekawe co mi teraz powiedza. Zrobilam w Polsce badania i chce zeby mi zinterpretowali( sama juz wiem o co chodzi, ale chce zobaczyc co mi powiedza) niemoge sie doprosic zeby mnie skierowali do ginekologa. Moze tym razem sie uda.

    imi ja poszlam do gina w grudiu bo nie dostalam miesiaczki- dla nich nic dziwnego! zbyli mnie z kwitkiem, poszlam jeszcze raz w lutym! bo sie zle czulam- znow mnie zmyli- zrobili badania ktore zgubili! w maju kazalam umowic mnie do trzeciego- soatniego gp w tej klinice- powiedzial ze da mnie do kliniki--niz na wywolanie nie dal...po 4tygodniach dostalam list polecajacy do szpiatal do kliniki nieplodnosci zeby zadzwonic i sie umowic... dostalam wizyte 6 tygodni pozniej!!! i nic, nawet mnie tam nie zbadali! 8 miesiecy bez miesiaczk! w dupie ich mam!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 13 lutego 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam, ze perfekcyjnie mowie po angielsku wiec to nie chodzi o niedogadanie sie!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 15 lutego 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    imi ja poszlam do gina w grudiu bo nie dostalam miesiaczki- dla nich nic dziwnego! zbyli mnie z kwitkiem, poszlam jeszcze raz w lutym! bo sie zle czulam- znow mnie zmyli- zrobili badania ktore zgubili! w maju kazalam umowic mnie do trzeciego- soatniego gp w tej klinice- powiedzial ze da mnie do kliniki--niz na wywolanie nie dal...po 4tygodniach dostalam list polecajacy do szpiatal do kliniki nieplodnosci zeby zadzwonic i sie umowic... dostalam wizyte 6 tygodni pozniej!!! i nic, nawet mnie tam nie zbadali! 8 miesiecy bez miesiaczk! w dupie ich mam!
    Coś okropnego! a mówią że w Polsce jest służba zdrowia do dupy. Chociaż też często tak myślę...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa w Polsce to jest rewelacja!!!
    Tutaj na wszystko jest paracetamol,
    Dziwie sie ze mi jeszcze nie prepisali na ciaze ;)

    Jules, totsima lubią tę wiadomość

    Imi84
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ