X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sońka to kiedy testujesz?

    Ja mam typową budowę litery A, ale przez kręgosłup mam zdeformowaną klatkę i tzw. garba żebrowego :/ problem zdecydowanie z kupieniem spodni bo jestem wysoka i mam szerokie biodra,a u nas jak szeroko w pasie to znowu krótka nogawka.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka, jak szeroko w biodrach to ogólnie problem, znam to z autopsji i czasem mam wrażenie, że te spodnie szyte są na dorastających chłopców, nie na kobiety... :-[

    Nie wiem kochana kiedy testuję, bo może mi się przesunie @? To taki cykl wersja 0.0., bo z nowymi lekami, także będę na bieżąco się obserwować i zdawać relacje :) 18.08. mam wizytę u gin, zobaczymy czy potwierdzi owu, a jutro odbieramy wyniki M, także tak to wygląda kochana ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi dorastającymi chłopcami to się zgodzę hahha czasami mam wrazenie że szybciej znajde cos na siebie w dziale męskim niż damskim.

    Rozumiem, no to trzymam kciuki żeby wszystko się potwierdziło i wyniki wyszły pomyślnie

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-*

    Jak Ci mija dzionek?

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samotnie mój K. w pracy niestety :(, ogarnęłam kuchnie, wstawiłam prabie. Zastanawiam się nad porzadkami w szafie haha. Wymyślam juz sobie robote z nudów. Pod wieczór może do rodziców się wybiorę o ile nie znajde sobie czegoś jeszcze do sprzątania ;)a ty jakoś ciekawiej spędzasz dzień?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • madziula9022 Ekspertka
    Postów: 176 194

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Wam zazdroszczę tego wolnego ja standardowo w pracy. Wypoczywajcie tam też za mnie.

    p19uskjoh6q3lq56.png
    mhsvj44jct29x5tz.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie poopalalam, przeczytalam prawie cala ksiazke i musze chyba kupic cos nowego, chociaz mam pokazna biblioteke :)
    Zjadlam wielki obiad z 2 dan, ciasto, kawe i pękam a przed nami jakas wycieczka,
    Jeszcze kombiinujemy gdzie :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • muffinkaa Koleżanka
    Postów: 53 9

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po ilu dniach od owu testujecie?


    U mnie również leniwy dzień :). Byliśmy na spacerku i lodach. Teraz mąż sobie gierkuje a ja mam upragniony czas dla siebie - na czytanie przy wiatraku :).


    A co do grzeszenia jedzeniowo to lepiej się nie będę przyznawała :P. Wczoraj wypiłam 2 karmi, kiełba z grilla a dziś indyjskiego butter chickena... Na razie to jestem w ciąży ale spożywczej ;).

    Sońkaa, Nikusiia lubią tę wiadomość

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do spodziewanej @ czyli 20. Dzisiaj u mnie 11dpo. Wole poczekać dłużej i mieć pewność.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze dziewczyny ze kazdej z nas na swoj sposob pozytywnie minal czas ;) ja wlasnie wrocilam od rodzicow i powoli nastawiam sie na ciezki tydzien w pracy,ale tez z drugiej strony nie chce sie nadtawiac az tak bardzo negatywnie ;) ja od jutra zaczynam 2 cykl z duphastonem wiec zegnaj ladna buzko ;p ale czego soe nie zrobi dla upragnionych II kresek ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 18:36


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffika, dobre! Rozbawiłaś mnie tą ciążą spożywczą! ;-)

    A my dziś grillujemy, czyli czas spędzamy typowo po polsku :D

    Aga, oj wszystko się robi... łyka się pół apteki, odchudzanie, liczy dni... itp. itd. I czeka się jak wariat na testowanie ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doslownie pol apteki xD zaczynasz dzien od tabletki i konczysz na niej :p byle tylko byl tego skutek,ktorego oczekujemy jak szalone ;))) poki co to na dzien dzisiejszy to sluz leci ze mnie strumieniami... Dzisiaj juz nieco mniej,ale bez wkladki ani rusz...


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Z tej strony Monika ;)
    Pierwszy cykl starań, jestem 2,5ms od odstawienia antykoncepcji. Zawsze cykle regualrne teraz jestem w 51 dniu cyklu bez @... Późna owulacja ok 11 dni temu kiedy to z mężem staraliśmy się zrobić co w naszej mocy ;) Dzisiaj test negatywny... Brałam przez 7 dni luteine dopochwowo, jesli do tygodnia nie dostane @ albo nie zobacze dwoch kresek...

    Pozdrawiam ;)

    #51 dzień bez @
    #mdłości po jedzeniu bleee...

    d0be7fc426342319181157266563dffc.png

    Nikusiia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też grillowo było i plażowo ale tylko nogi pomoczyłam bo coś woda była jak dla mnie za zimna :P M jeszcze poleciał ze siostrzenicą na plaże bo jak usłyszała, że już nie idziemy drugi raz to zaraz jej się oczy zrobiły mokre ;) a teraz jedziemy na krótką przejażdżkę rowerową i reszta wieczoru przed tv bo M o 5 pobudka do pracy

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ale jestem wyczerpana, ale pozytywnie;) dzis juz do konca dnia leze i nic nie robię, nogi wchodza mi (nie napisze gdzie ) od tego chodzenia;) jeszcze na powrocie z Torunia zaliczyliśmy Ciechocinek.

    Oj tak pol apteki, i pryszcz pryszcza pogania;) ale mysle ze warto sie poswiecic ;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze warto :) buzke i nie tylko :) szczerze to zawsze obawialam sie jak ciaza zmieni cialo bo nie oszukujmy sie zmienia je.... Jednej bardziej drugiej mniej ale jednak
    . a teraz to jest drugorzedowa sprawa :)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam dzisiaj dzien aktywno leniwy, pojechalismy z moim i znajomymi nad zalew pospaceroac i na rykbke, a wieczorkiem byly przytulaski pizza i leniwy wieczor. W tym miesiacu jakos fajnie sie zlozylo se moj pracuje co drugi dzien ( pracuje po 12h, to jak wraca to nir che mu sie nic) a w teraz w ten weekend kiedy przypada ovu ma wolne :-) czyzby jakis znak??

  • Olka1991 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także staram się o pierwsze.. i niestety nie przychodzi to tak łatwo jakby se chciało .. w tym miesiacu zaczęłam leczenie clostilbegyt i duphoston mam nadzieję że w końcu się uda.. Trzymam za was kciuki dziewczyny :)

    Olka1991
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula łącze sie z Tobą ja tez standardowo w pracy .
    Dzisiaj prawie popłakałam sie w pracy w pewnym momencie dostałam takich boleści czułam kazdy krok takie ciągnięcie od jajników po pachwiny cale podbrzusze podpuchnięte :/ a w pracy powiedzieli ze musze chodzić bo dopiero wróciłam z zwolnienia niech mnie pocałują nie powiem gdzie jak tak dalej będzie to biorę zwolnienie i tyle.
    My zjedliśmy pizze bo przyjechała siostra z narzeczonym a nikomu nic się nie chciało robic a teraz leżymy plackiem .

    Agaa a u mnie odwrotnie duphaston poprawie cere a jak biorę clo i duphaston to dopiero cera prawie idealna ,w tym cyklu nie mialam stymulacji to cala mnie wysypało

    age.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka, może za wcześnie wróciłaś do pracy? może skonsultuj się na wszelki wypadek z lekarzem, nawet takim pierwszego kontaktu

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ