X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Mysia:) Koleżanka
    Postów: 43 4

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupuje w ziarenkach i miele w mlynku do kawy,pulsacyjnie:)Tez mialam slaby sluz a teraz ladnie sie "ciagnie":)

    *Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.

    Algernon Charles Swinburne
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    No i jeszcze napiszę co u mnie :) test owu czwarty dzień z rzędu negatywny, ale z dwoma kreskami, o co mu chodzi? Tempka spada - nie wiem czy ten skok się liczy czy nie? Chciałam udostępnić w podpisie wykres, ale nie umiem - kopiuję link i potem link się wyświetla, a nie miniatura :( Pojawił się jakiś śluz, chociaż tyle. Kiedyś jak się jeszcze nie starałam, to miałam taki śluz, że musiałam wkładki nosić, a teraz się obejdzie - o losie wredny...

    Dziś prowadziłam warsztaty dla studentów, fajnie było pośmiałam się, pogadaliśmy, coś innego :) a jak Wam minął dzień?
    No naprawde ja jak sie nie starałam to tez sliz byl piekny a teraz nici..

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie słoneczka moje! Zabieram się za projekty, ale najpierw forum ;) Umówiłam się do lekarza na 29 maja, tylko moje pytanie, w jakim momencie cyklu najlepiej robić badania, czy wasz lekarz zwracał na to uwagę?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 21:38

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:31

  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd z tego co pamiętam to dla różnych dni cyklu są różne normy przy hormonach. Z tego co pamiętam, tak było np przy androstendionie/
    testosteronie/żeńskich hormonach, bo miałam to jakieś 5 lat temu badane. Idź do lekarza, on Ci wszystko fachowo wyjaśni.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 16 maja 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Witajcie słoneczka moje! Zabieram się projekty, ale najpierw forum ;) Umówiłam się do lekarza na 29 maja, tylko moje pytanie, w jakim momencie cyklu najlepiej robić badania, czy wasz lekarz zwracał na to uwagę?
    Ja jak robilam kiedys prolaktyne to nic nie mowil kiedy konkretnie mam zroboc , zrobiłam i z wynikami do szlam do niego

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 16 maja 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy testujcie???

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 maja 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wcześniej jak 5 czerwca. Testujecie kilka dni po spodziewanej owulacji, czy dopiero po terminie @? Ja obiecałam sobie, że nie zrobię ani jednego testu, wcześniej niż z 2-3 dni po terminie @ (cykle regularne).

    Jestem nienormalna, właśnie przeliczyłam, że gdyby tym razem się udało dzidziuś byłby prezentem na 30 urodziny męża xD.

    Anet_86, Mysia:) lubią tę wiadomość

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:31

  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, i jaa dołącze, moze zrobcie tabelke na pierwszej stronie kto kiedy testuje :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 17 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Agu90, cześć :) napiszesz coś o sobie? Nasze forum jak spotkania AA: cześć jestem Aneta staram się od 2 lat...

    Także ten, mam na imie Aga, od października 2016 szczęśliwa mężatka. Mam 27 lat. O Bejbusia staramy się z Mężem od stycznia tego roku (narazie było bez spiny, mierzenia temp., obserwacji kiedy ovu itd.). Jestem nieszczęśliwą posiadaczką PCOS, w marcu zdiagnozowano także niedoczynność tarczycy. Od zawsze mam problem z @, która bez wspomagaczy się nie pojawia (w tym miesiącu to nawet i po nich jest problem - czekam, bo w poniedziałek testowałam, ale niestety nie było nawet cienia nadziei). Cieszę się, że do Was trafiłam, jestem trochę spokojniejsza a i trochę się doszkalam :) Mam nadzieję, że wszystkie bardzo szybko doczekamy się upragnionego malutkiego Szczęścia :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu nadrobiłam wątek. Mam 27 lat (w listopadzie będę miała:)). Mężatką jestem prawie od dwóch lat. Zaczęliśmy starania od kwietnia tego roku. Obecnie właśnie zaczęłam 2 cykl. Na razie na spokojnie. Byłam u gina i jakby nie wyszło przez wakacje to we wrześniu ustalamy dalszy plan działania. A w wakacje mieliśmy zamiar korzystać, miał być pełen luz i spontan, ale ... no właśnie jest jakieś ale- tak się nie da, bo jeżeli się postanowiło starać, to nie da się o tym nie myśleć. 1 cs korzystałam z testów ovu i termometr. Obiecałam że testów nie kupię więcej, no ale wyszły obiecanki cacanki, i testy już czekają.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness12 wrote:
    Czesc dziewczyny, i jaa dołącze, moze zrobcie tabelke na pierwszej stronie kto kiedy testuje :)
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/htmlview zapraszamy;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Także ten, mam na imie Aga, od października 2016 szczęśliwa mężatka. Mam 27 lat. O Bejbusia staramy się z Mężem od stycznia tego roku (narazie było bez spiny, mierzenia temp., obserwacji kiedy ovu itd.). Jestem nieszczęśliwą posiadaczką PCOS, w marcu zdiagnozowano także niedoczynność tarczycy. Od zawsze mam problem z @, która bez wspomagaczy się nie pojawia (w tym miesiącu to nawet i po nich jest problem - czekam, bo w poniedziałek testowałam, ale niestety nie było nawet cienia nadziei). Cieszę się, że do Was trafiłam, jestem trochę spokojniejsza a i trochę się doszkalam :) Mam nadzieję, że wszystkie bardzo szybko doczekamy się upragnionego malutkiego Szczęścia :)
    Hej. Ja tez od pazdziernika 2016;) rozgosc sie kochana . Sa tu naprawde super dziewczyny;) u mnie z @ tez ciezko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 11:17

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    W końcu nadrobiłam wątek. Mam 27 lat (w listopadzie będę miała:)). Mężatką jestem prawie od dwóch lat. Zaczęliśmy starania od kwietnia tego roku. Obecnie właśnie zaczęłam 2 cykl. Na razie na spokojnie. Byłam u gina i jakby nie wyszło przez wakacje to we wrześniu ustalamy dalszy plan działania. A w wakacje mieliśmy zamiar korzystać, miał być pełen luz i spontan, ale ... no właśnie jest jakieś ale- tak się nie da, bo jeżeli się postanowiło starać, to nie da się o tym nie myśleć. 1 cs korzystałam z testów ovu i termometr. Obiecałam że testów nie kupię więcej, no ale wyszły obiecanki cacanki, i testy już czekają.
    Hej. Wiesz moze spróbuj zamowic sobie mikroskop owulacyjny. Ja go teraz uzywam ale dopiero się ucze. Kosztuje mniej niz 100 zl. Nawet jak się nie sprawdzi to nie szkoda tak kasiory. Poczytaj sobie o nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 11:18

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt można się samemu wpisać do tabelki?

    Poczytam o tym mikroskopie, może mniej wkurzający by był niż testy owulacyjne....

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hej. Ja tez od pazdziernika 2016;) rozgosc sie kochana . Sa tu naprawde super dziewczyny;) u mnie z @ tez ciezko.

    Który października? My 15 :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym mikroskopem ciekawe, też muszę poczytać.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z Was pijac ziola ojca sroki nr 3 miala skutki uboczne? Bo mnie glowa pobolew tai tepy bol i sie zastanawiam czy to nie moze byc z tym zwiazane ;(

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    SanKwt można się samemu wpisać do tabelki?

    Poczytam o tym mikroskopie, może mniej wkurzający by był niż testy owulacyjne....
    Tak mozna samamu;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ