X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 21 maja 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ogarnęłam po wczorajszym weselu odespałam i dopiero teraz mam czas nadrobić forum, wcześniej tylko na szybko zerknęłam co tam u Was słychać :)

    Agness czekamy na wyniki bety :) Gratuluję!

    Na weselu porządnie się wybawiliśmy, tylko szkoda że bolał mnie strasznie brzuch całą imprezę :( Miałam jakieś delikatne plamienia jak przed @ wczoraj, już się trochę przeraziłam, bo nie wzięłam ze sobą nic poza wkładkami, hehe. A dzisiaj @ ani widu ani słychu :( Mogłaby już się pojawić, bo chciałabym zacząć nowy cykl ze staraniami...

    Jutro mam pierwszy dzień w nowej pracy, wreszcie po 3 miesiącach coś udało się znaleźć. Narazie próbny tydzień i jak będzie pasowało - to staż. Dobre i tyle, zwłaszcza że kasa się przyda na wykończenie mieszkania :) (za dwa miesiące odbieramy, już się nie możemy z Mężem doczekać!).

    Miłego wieczoru i dużo sił na nowy tydzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2017, 21:04

    Agness12, Anet_86 lubią tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak betę robię jutro :) Wynik pewnie kolo 20 bedzie. Dziekuje Dziewczyny <3

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale sie dzis zablokowalam , jakos tak nie moglam sie zabrac zeby zajrzec po południu.. jakos taka ta niedziela dziwna, nie lubie niedziel.

    Tak to jest z ta praca w Polsce , ale chyba gorzej nic w Plocku nigdzie nie jest.. tak to jest pelno ofert pracy a jak juz wysylasz Cv to nikt sie nie odzywa , jak roznosisz to mowia"przekażemy szefowej" a jak juz cos znajdziesz to albo za marne grosze (a muszisz się natytac jak wół ) albo zadnej umowy w najlepszym przypadku śmieciowa. Baaa a urzad pracy?? Haha to juz jest śmiech na sali..

    Tak Angess daj znac komiecznie jak wyszla Ci beta;)
    Pozdrawiam . Spokojnej nocki;*

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Ja się ogarnęłam po wczorajszym weselu odespałam i dopiero teraz mam czas nadrobić forum, wcześniej tylko na szybko zerknęłam co tam u Was słychać :)

    Agness czekamy na wyniki bety :) Gratuluję!

    Na weselu porządnie się wybawiliśmy, tylko szkoda że bolał mnie strasznie brzuch całą imprezę :( Miałam jakieś delikatne plamienia jak przed @ wczoraj, już się trochę przeraziłam, bo nie wzięłam ze sobą nic poza wkładkami, hehe. A dzisiaj @ ani widu ani słychu :( Mogłaby już się pojawić, bo chciałabym zacząć nowy cykl ze staraniami...

    Jutro mam pierwszy dzień w nowej pracy, wreszcie po 3 miesiącach coś udało się znaleźć. Narazie próbny tydzień i jak będzie pasowało - to staż. Dobre i tyle, zwłaszcza że kasa się przyda na wykończenie mieszkania :) (za dwa miesiące odbieramy, już się nie możemy z Mężem doczekać!).

    Miłego wieczoru i dużo sił na nowy tydzień :)
    Powodzenia zycze;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dni po iui I dzis temperatura pole Isla w dol Wiec ja czekam na @

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney a moze to nie na @ spadla temp . poki nie ma @ jest szansa.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Tooney a moze to nie na @ spadla temp . poki nie ma @ jest szansa.


    Ja po prostu czuje w kosciach ze to jednak nie ten cykl

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney a moze twoje kosci sie myla. Zataz kopniaka dostaniesz za zle myslenie. Podczytalam cie i wiem ze dlugo sie staracie. Jestes mega wytrwala i trzymam kciuki ze ciebie zeby wam sie wkoncu udalo. Chyba masz mega wsparcie w mezu?

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8isia wrote:
    Tooney a moze twoje kosci sie myla. Zataz kopniaka dostaniesz za zle myslenie. Podczytalam cie i wiem ze dlugo sie staracie. Jestes mega wytrwala i trzymam kciuki ze ciebie zeby wam sie wkoncu udalo. Chyba masz mega wsparcie w mezu?


    Mam bardzo duze wsparcie w mezu ale to nie jest ze ja sie poddaje czy cos ale po prostu nie ten cykl

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cyklu witaj :) Jakoś mam dzisiaj lepszy humor i więcej siły na ten rozpoczynający się cykl starań.
    Kobietki, życzę miłego majowego dnia :*

    p19us65g7l1efcda.png
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 22 maja 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie było :P
    Korzystamy z pogody, chodzimy na imprezy ( nie piję jakoś dużo, ale nie odmawiam sobie) i w ogóle wrzuciłam na luz. Przy wykańczaniu domu czas tak ucieka, że nie wiem kiedy cykl mi minął :P
    Powinnam dostać @ sobota/niedziela. Nic kompletnie nie czuję i staram się nie myśleć :)
    Dziś oddałam krew na badania progesteronu (8dpo) i hormonów tarczycy, mam nadzieję , że wyjdą ok i ze spokojem będę mogła czekać sobie na ciążę :)

    Agnes, wielkie gratulacje :*

    Agness12 lubi tę wiadomość

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 22 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :) ile mnie tu nie było :)
    SanKwt z tą pracą tak to już jest, ja jestem z wyksztalecenia pedagogiem, a pracuje w biurze juz prawie 6 lat na umowie zlecenie. wczensiej mi pasowalo bo a to studia a to ślub, po studiach zaczełam szuka pracy ale nie znalazlam w zawodzie, a teraz siedze tu bo chce zajść w ciąze a u nas w firmie mimo ze na zlecenie to płacą za l4 do końca ciązy a pottem za macierzyński :)
    ide dzisiaj do gina na wizyte kontrolną:) oprócz badań niech zobaczy czy wgl robią mi się pęcherzyki :)
    Miłego dnia dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 11:47

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 22 maja 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z @ bardzo tule <3
    Trzymam za was wszystkie kciukasy !! <3
    Wyniki bety bede miała kolo 20 :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie ;) za 4 dni mam miec ovu, mam jeden pecherzyk 15 mm i kilka drobnych ;) w poniedzialek ide zobaczyc czy pekly ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes zatem trzymam kciuki o wysoką betę :*

    U mnie wynik progesteronu w 8dpo 21.22nmol/l - chyba ok?

    Agness12 lubi tę wiadomość

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness koniecznie daj znać! Nie mogę się doczekać Twoich wyników bety, jakby to były moje, hehe :)
    Asiafaj nie łapie się w tych przedziałach i przeliczeniach, ale progesteron wg mnie masz w porządku ;)
    Ilona ładny pęcherzyk. Trzymam kciuki za ten cykl :)

    Ja wizytę u ginka mam dopiero o godz. 18...mam całą listę pytań do niego, będzie mnie miał dość po dzisiaj jak nic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 14:46

    Agness12 lubi tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 22 maja 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness gratulacje kochana I czekamy na bete :)

    Agness12 lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 22 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes gratulacje ;)
    Agu90 daj znac jak po wizycie, wypytaj go o wszystko co Cie zastanawia ;)

    Agness12 lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 22 maja 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 24 dc przy cyklach około 30 dniowych. Nie wyszedł test ciążowy pozytywny, więc pregnyl już wysikany.
    Nie mogę się doczekać soboty, bedę testowała czy się w końcu udało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2017, 15:30

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 22 maja 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazuje się ,że progesteron w przeliczeniu to 6,67 ng i to o wiele wiele za mało :(

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ