X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 21 listopada 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wiem, że jest Ci ciężko ;/ doskonale znam to uczucie.... też emocjonalnie jestem wykończona i pomimo, że staram zająć myśli czym innym za każdym razem kończy się tak samo ;/ zmęczona tym wszystkim jestem ...


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 21 listopada 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie dzisiaj najpiękniejszy dzień w życiu , zobaczyłam po raz pierwszy drugą kreskę!!! i to wcale nie taka blada :) a powiem Wam ze testowałam wcześniej i nic nie wyszło, zero kreski a ja brałam gripex bo od piatku jestem chora i nie wiem czy nie zaszkodziłam;/ jak myslicie ? ale jestem szczęsliwa ale jakos boję się cieszyc jeszcze :)

    Gratuluje;) gripex nie powiniem zaszkodzić wiec na pewno wszystko ok;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 08:20

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 21 listopada 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Marudaruda, też mam wielkie nadzieje związane z Twoim CLO!
    U Pilik byłam przekonana, że zaszła w ciążę miesiąc przed tym, kiedy naprawdę zaszła, więc moje dobre przeczucia co do Ciebie też się muszą sprawdzić :D

    Nattka, FSH i LH trzeba mierzyć razem, w 2-5 dniu cyklu. Wtedy można obliczyć ich stosunek. Zobacz, jak one się potem mogą rozjeżdżać, wtedy na pewno ten stosunek jest inny, niż na początku:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c1bbf165143.jpg
    Jeśli nie badałaś w okolicy owulacji, to badanie powinno być względnie wiarygodne. 1,3 to całkiem nieźle chyba :)

    A witamina D - hmm, ja badałam po 2 miesiącach suplementacji i skoczyła z 22 na 44 przy dawce 4000jm dziennie. Jeśli zbadasz za miesiąc będziesz szybciej wiedziała, czy brać więcej, jeśli będzie Ci bardzo słabo przyrastać.
    Ja pewnie następny raz zbadam za jakieś 3 miesiące, ale to dlatego, że mam jako-takie wyobrażenie tego, jak moje dawki na mnie działają.

    A teraz pochwalę się - u mnie progesteron zaszalał - 8dpo jest 37,82!
    Marzył mi się taki wynik :) Wiem, że on jeszcze nic nie znaczy i biust bolał mnie dokładnie tak samo miesiąc i dwa miesiące temu. Nie wiem, jaki u mnie jest standardowo, bo badałam go tylko raz i akurat trafiłam wtedy na cykl z biochemiczną - 7dpo było 32, potem powoli spadał (16dpo - 27), ale on jest co jakiś czas wyrzucany do krwioobiegu, więc może tak naprawdę wcale nie spadał i wstrzeliłam się wtedy w dołek, nie wiem.
    Co jest dziwne, wcale mi ten wynik nie dał więcej nadziei, wręcz zaczęłam myśleć, że znowu się nie uda. To chyba reakcja obronna organizmu przed rozczarowaniem :)
    Tak czy inaczej, cieszę się, bo nadal mogę wierzyć, że będzie dobrze :)
    W drodze z pracy kupiłam w sklepie czekoladę i wino (Choyę, pyszne śliwkowe). Czekoladę na dzisiaj w przypadku słabego wyniku, wino na za tydzień w przypadku @ :D
    Póki co leżą i czekają do przyszłego poniedziałku ;)


    Robiłam badania jednocześnie koło 6 dnia cyklu :-)
    A twój progesteron widzę szaleje :-) Ja planuje na dzisiaj wieczór z winem, bo ostatnio praca mnie dobija i dołuje bardziej niż wszystkie inne problemy. Trzeba się odstresować.

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 21 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie dzisiaj najpiękniejszy dzień w życiu , zobaczyłam po raz pierwszy drugą kreskę!!! i to wcale nie taka blada :) a powiem Wam ze testowałam wcześniej i nic nie wyszło, zero kreski a ja brałam gripex bo od piatku jestem chora i nie wiem czy nie zaszkodziłam;/ jak myslicie ? ale jestem szczęsliwa ale jakos boję się cieszyc jeszcze :)

    Gratulacje :-) to super nowina. Teraz tylko trzeba mocno trzymać kciuki.

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 21 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anyzratak, moje gratulacje! Dbaj o siebie, trzymam kciuki za Was :)

    Paulina świetnie Cię rozumiem, miałam tak kilka mcy temu kiedy usłyszałam "wyrok". Odpocznij trochę i wracaj z nowymi siłami. A odpoczynek od forum nie jest zły. Ja uczestniczę tylko w tym wątku i czytam te, które mnie interesują w konkretnym celu. Nie uczestniczę w żadnych testowych, bo mnie dobijały tylko.

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś_ku wrote:
    Dibolek no wlasnie mi sie udalo zajsc we wrzesniu i w tym cykli wlasnie bralam dupka od 16 dc, ale niestety nie sie udalo utrzymac. Dzialamy dalej ale juz na spokojnie ;-)
    Antyzak gratulacje:-)
    Mi dwa razy nie udało się utrzymać

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Cześć dziewczyny, zaniedbuje Was tu przez chorobę i totalny spadek mocy. Nawet temperatura poniżej 36:/ Dziś postaram się nadrobić by być w temacie.
    Wczoraj odebrałam wyniki. Nie mogłam sie dokopać do ostatnio opisywanych przez któraś z Was żeby sobie porównać. To napiszętutaj swoje.
    4dzien cyklu.
    FSH 8,5
    LH 8,
    Prolaktyna 15,4
    TSH 1,77 ( W koncu ladnie spadlo)
    Zaraz biegne stac w kolejce na zapisy do lekarza bo chyba bez antybiotyków sie nie obejdzie:(
    TSH zaczyna wyglądać dobrze :-) moje TSH też spadło i to całkiem sporo bo kiedyś miałam 2.61 a teraz o ile dobrze pamiętam 1.48, więc spora różnica. Zastanawiam się skąd taka zmiana, co na to wpłynęło. Ważne że idzie ku dobremu :-)

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 listopada 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie dzisiaj najpiękniejszy dzień w życiu , zobaczyłam po raz pierwszy drugą kreskę!!! i to wcale nie taka blada :) a powiem Wam ze testowałam wcześniej i nic nie wyszło, zero kreski a ja brałam gripex bo od piatku jestem chora i nie wiem czy nie zaszkodziłam;/ jak myslicie ? ale jestem szczęsliwa ale jakos boję się cieszyc jeszcze :)
    Ogromne gratulacje :)))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka a jak u Ciebie? Jak u lekarza? Czuje lekkie bóle jakby w pachwinie i czasem lekkie jak na @ Oby było wszystko dobrze.. kiedy iść do lekarza? To już musi być ten który będzie prowadzić ciążę?

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Ineczka a jak u Ciebie? Jak u lekarza? Czuje lekkie bóle jakby w pachwinie i czasem lekkie jak na @ Oby było wszystko dobrze.. kiedy iść do lekarza? To już musi być ten który będzie prowadzić ciążę?
    Dwa dni było ok dzisiaj w nocy wrócił ból brzucha i porcelana.Ja idę jutro to będzie 8tyg :) Hmm moja gin akurat pracuje w szpitalu gdzie pewnie będę rodzic wiec się nad tym nie zastanawiałam myśle, ze od początku lepiej do kogoś zaufanego kto już cie poprowadzi,ale jak nie ma termińow a bardzo chcesz iść wcześniej to można i do innego :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Cześć dziewczyny :) u mnie dzisiaj najpiękniejszy dzień w życiu , zobaczyłam po raz pierwszy drugą kreskę!!! i to wcale nie taka blada :) a powiem Wam ze testowałam wcześniej i nic nie wyszło, zero kreski a ja brałam gripex bo od piatku jestem chora i nie wiem czy nie zaszkodziłam;/ jak myslicie ? ale jestem szczęsliwa ale jakos boję się cieszyc jeszcze :)
    AAA gratulacje <3 Wysyłaj nam wirusków ciążowych :P

    Maruda tak za Ovitrelle :)

    anyzratak lubi tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam za Ovitrelle coś koło 100 zł, ale sądzę, że można znaleźć taniej.

    thgfugpjfonf59xe.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    AAA gratulacje <3 Wysyłaj nam wirusków ciążowych :P

    Maruda tak za Ovitrelle :)
    wysyłam wysyłam dla wszystkich staraczek :) a Wy trzymajcie kciuki zeby było wszystko dobrze :)

    gabi90, kol lubią tę wiadomość

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 listopada 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam news! Dostałam termin usunięcia pęcherzyka na 11 grudnia! W związku z tym musimy odpuścić ten cykl i starania przełożyć na po nowym roku. Odstawiam chyba dzisiaj duphaston, mam nadzieję że @ przyjdzie i na operację będzie czysto. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze!

    gabi90 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda kciuki!

    Ja się właśnie dowiedziałam, że posiew jest dodatni :( Jutro lekarz ma ocenić czy do leczenia. Nie wiecie ile czasu może trwać takie leczenie?Lada moment dostanę @, więc pewnie już nie zdążę. Ech, tego się właśnie obawiałam :(

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Maruda kciuki!

    Ja się właśnie dowiedziałam, że posiew jest dodatni :( Jutro lekarz ma ocenić czy do leczenia. Nie wiecie ile czasu może trwać takie leczenie?Lada moment dostanę @, więc pewnie już nie zdążę. Ech, tego się właśnie obawiałam :(

    Dzięki. Ja przed HSG nie miałam żadnych posiewów ani dodatkowych badań.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnij czy robiłaś prywatnie czy w szpitalu?

    thgfugpjfonf59xe.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anyzratak gratuluje!
    Do gina najlepiej 7-8 tc bo wczesniej na ogol nic nie widac, lub jest sam zarodek bez widocznego serduszka. Nie musi byc to Twoj gin prowadzacy. Mozesz takiego znaleźć pozniej, lub zmienic w trakcie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test... Co prawda jakis beznadziejny step, co dostałam z testami owu... Niestety negatyw... Chuba muszę przejść na grudzień... :(

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 21 listopada 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    Ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test... Co prawda jakis beznadziejny step, co dostałam z testami owu... Niestety negatyw... Chuba muszę przejść na grudzień... :(
    Cooo :( Zrób jutro, kup nowy test, ja nadal trzymam kciuki za Ciebie <3

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ