X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 listopada 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda, jak się czujesz, już przeszło?:)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 listopada 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, co ja bym dała, żeby zjeść sobie chociaż kawałek pizzy i nie bać się potem umrzeć! Ale już niebawem, mam nadzieję!
    Troszkę, ale nie bardzo mi przeszło. Odpoczywam sobie już w domu.
    Też bym chciała mieć chociaż szansę na zieloną kropeczkę.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda, będziesz miała szansę, macie dobry plan :)

    Welonka, masz zdjęcie Maluszka? :)

    Gabi, mniej zazdroszczę pizzy, niż tego zdjęcia, które wrzucisz nam tu jutro :D

    Wpakowałam się do łóżka, jestem trochę głodna, ale może P się dziś postara za to wczorajsze bieganie koło niego. Może mój żołądek nie zje sam siebie, zanim on zdąży wrócić z pracy.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie mam:( bo ja dalej w szpitalu i miałam tylko kontrolne usg i lekarz mi tak szybko pokazał maleństwo, na zdj i na dokładne oglądanie maluszka musze poczekać az wyjde ze szpitala.

    age.png
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 22 listopada 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ogólnie to powinnam w piątek zrobić test, ale chyba nie dam rady :)

    Maruda głowa do góry :)

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 listopada 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A racja, jakoś mi się skojarzyło, że to jutro... ale może, może, dla towarzystwa?:D
    Welonka, szkooda. To czekam na kolejne usg na zdjęcie :)

    gabi90 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 22 listopada 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    A racja, jakoś mi się skojarzyło, że to jutro... ale może, może, dla towarzystwa?:D
    Welonka, szkooda. To czekam na kolejne usg na zdjęcie :)
    Kochana bezpieczniej w piątek :) jutro jestem sama w pracy 12 h, więc nawet nie będę miała jak popłakać :D

    Ale czekam na wieści od Ciebie! :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 23 listopada 2017, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) nie bać sie tylko testować jak trzeba ! odwagi :)
    Welonka trzymaj się tam cieplutko :)
    Ineczka jak pierwsza wizyta u gin ? wszystko dobrze,jakies zalecenia ?
    Mi i jak test ?
    nadaj trzymam kciuki za Was wszystkie :) oby listopad był piękny dla wszystkich :)

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 listopada 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Hej dziewczyny :) nie bać sie tylko testować jak trzeba ! odwagi :)
    Welonka trzymaj się tam cieplutko :)
    Ineczka jak pierwsza wizyta u gin ? wszystko dobrze,jakies zalecenia ?
    Mi i jak test ?
    nadaj trzymam kciuki za Was wszystkie :) oby listopad był piękny dla wszystkich :)
    Jestem jestem tak wszsytko oki serduszko bije mamy prawie 2cm :) Mam odstawić Ovarin i brac Femibion natal 1:)

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety u mnie negatyw. Dwa dni do @ ale nie mam już nadzieji. Robię podstawowe badania w 3dc i zaczynam się działać bo czuję ze mamy jakiś poważny problem...
    wrzucam mój test jakości bieli : https://naforum.zapodaj.net/c431149eaae5.jpg.html

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Jestem jestem tak wszsytko oki serduszko bije mamy prawie 2cm :) Mam odstawić Ovarin i brac Femibion natal 1:)
    Wspaniała wiadomość:) cieszę się razem z Tobą:) ani się obejrzysz a wyladujesz na porodowce.

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Dziewczyny niestety u mnie negatyw. Dwa dni do @ ale nie mam już nadzieji. Robię podstawowe badania w 3dc i zaczynam się działać bo czuję ze mamy jakiś poważny problem...
    wrzucam mój test jakości bieli : https://naforum.zapodaj.net/c431149eaae5.jpg.html
    Badania zrob, Ale nie zakladaj z góry że cos jest źle, u nas dopiero za 6podejsciem wyszło tobie też tego życzę

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, badać się trzeba, ale to co jest też ważne - to mieć zaufanego lekarza, nie pierwszego z brzegu. Ja Wam powiem dziewczyny że jestem dalej w lekkim dołku, aczkolwiek już lepiej.
    Odnośnie zaufania do lekarza i różnych opinii...
    Ten mój do którego chodzę od 10 lat zwrócił przy USG uwagę na to że endometrium cienkie, bo 8 mm dzień przed miesiączką, w sensie że za cienkie bo będzie problem z zagnieżdżeniem. Nie powiedział w sumie jak to leczyć. Może któraś z Was ma taki problem i wiecie cz to wystarcza? czy jak do tego się podchodzi?
    Alee... jako że miesiąc temu w tym samym dniu cyklu byłam u lekarza na NFZ to poszłam we wtorek poprosiłam o swoją kartę, żeby spr jakie miałam endometrium miesiąc temu - wtedy Pani doktor powiedziała że jest wszystko ok, że nie panikować, starać się - a uwaga endom mialam 5,6 mm - no to kurde jak to jest 5,6 uważała że ok, nic nie powiedziała, a mój prywatny 8 mm uważa za niskie ?! I komu ufać ...? przecież lekarzami nie jesteśmy...
    Druga sprawa: lekarz przepisał mi bromergon na prolaktyne, we wtorek rozmawialam z endokrynologiem ( znajoma bardzo doświadczona endok ) i ona mówi że co ? jak to ? bromergon ? przecież to najgorszy z leków, tyle skutków ubocznych, ja bym Pani przepisała ... ( coś tam coś tam ), że bromergon to nieeeee. No i kurde, serio ? jak być w tym wszystkim mądrym ??
    Wiecie może coś od waszych lekarzy o tym endometrium ??

    Anyzratak - cieszę się bardzo, że u Ciebie się udało :) :) :)
    Mi88 jak test? chyba nie mówiłaś, chyba że przeoczyłam ?
    Tak jak mówiłam luzuje z forum, weszłam po 3 dniach, więc może coś mi umknęło .

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie jest 11dpo i cień... jeszcze się strasznie boję i jeszcze nie cieszę - mąż mi nawet zabronił iść na betę, żebym się nie stresowała.
    Mam ogromną nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Trzymajcie proszę kciuki, żeby dzidziuś wytrwał.

    gabi90, Marudaruda, SanKwt, Kasiulka90, pumka1990, Julka1825 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 23 listopada 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa, jakaś dziewczyna ostatnio pisała, że zaszła w ciążę przy endometrium 7mm po owulacji. Twoje 8 wydaje mi się całkiem dobre. Na endo czerwone wino i migdały - podobno naprawdę działa :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Dziewczyny, u mnie jest 11dpo i cień... jeszcze się strasznie boję i jeszcze nie cieszę - mąż mi nawet zabronił iść na betę, żebym się nie stresowała.
    Mam ogromną nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Trzymajcie proszę kciuki, żeby dzidziuś wytrwał.

    Mi88 - super, tobie również bardzo życzyłam ciąży, jesteś dla Wszystkich tu taka dobra... super super, trzymam kciuki za powodzenie !!

    migdały, wino - wszystko w diecie jest :D orzechy, migdały od zawsze stanowią u mnie codzienność ( w ogóle sie zdrowo odżywiam :) ) , a lampka wina 4-5 razy w tyg przed snem, wieczorem - 1 lampka wytrawnego,czerwonego - więc po takiej praktyce już jest 5,6 mm no i 8 mm.

    mi88 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Dziewczyny, u mnie jest 11dpo i cień... jeszcze się strasznie boję i jeszcze nie cieszę - mąż mi nawet zabronił iść na betę, żebym się nie stresowała.
    Mam ogromną nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Trzymajcie proszę kciuki, żeby dzidziuś wytrwał.

    Po cichaczu gratuluje :* dawaj zdjecie tutaj zaraz ocenimy :D nie stresuj się i powtórz test za dwa dni najlepiej i będzie pewnie wyraźniej :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Dziewczyny, u mnie jest 11dpo i cień... jeszcze się strasznie boję i jeszcze nie cieszę - mąż mi nawet zabronił iść na betę, żebym się nie stresowała.
    Mam ogromną nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Trzymajcie proszę kciuki, żeby dzidziuś wytrwał.

    Ale się cieszę! <3 Jak by to był mój test normalnie hehe :) Modlę się, żeby było wszystko dobrze :)

    Milano - czekaj jeszcze te kilka dni, może późno było zagnieżdżenie nie trać nadziei :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Jasne, badać się trzeba, ale to co jest też ważne - to mieć zaufanego lekarza, nie pierwszego z brzegu. Ja Wam powiem dziewczyny że jestem dalej w lekkim dołku, aczkolwiek już lepiej.
    Odnośnie zaufania do lekarza i różnych opinii...
    Ten mój do którego chodzę od 10 lat zwrócił przy USG uwagę na to że endometrium cienkie, bo 8 mm dzień przed miesiączką, w sensie że za cienkie bo będzie problem z zagnieżdżeniem. Nie powiedział w sumie jak to leczyć. Może któraś z Was ma taki problem i wiecie cz to wystarcza? czy jak do tego się podchodzi?
    Alee... jako że miesiąc temu w tym samym dniu cyklu byłam u lekarza na NFZ to poszłam we wtorek poprosiłam o swoją kartę, żeby spr jakie miałam endometrium miesiąc temu - wtedy Pani doktor powiedziała że jest wszystko ok, że nie panikować, starać się - a uwaga endom mialam 5,6 mm - no to kurde jak to jest 5,6 uważała że ok, nic nie powiedziała, a mój prywatny 8 mm uważa za niskie ?! I komu ufać ...? przecież lekarzami nie jesteśmy...
    Druga sprawa: lekarz przepisał mi bromergon na prolaktyne, we wtorek rozmawialam z endokrynologiem ( znajoma bardzo doświadczona endok ) i ona mówi że co ? jak to ? bromergon ? przecież to najgorszy z leków, tyle skutków ubocznych, ja bym Pani przepisała ... ( coś tam coś tam ), że bromergon to nieeeee. No i kurde, serio ? jak być w tym wszystkim mądrym ??
    Wiecie może coś od waszych lekarzy o tym endometrium ??

    Anyzratak - cieszę się bardzo, że u Ciebie się udało :) :) :)
    Mi88 jak test? chyba nie mówiłaś, chyba że przeoczyłam ?
    Tak jak mówiłam luzuje z forum, weszłam po 3 dniach, więc może coś mi umknęło .
    Ja miałam tez cienkie endo jak robiłam monitoringi i przed owu paojawilo się 7mm to zawsze gin mi wstawiała uśmiechnięta buzke obok nie jest to duże, ale przy 7mm nawet 6mm dziewczynom udaje się zajść możesz sobie podjadać migdały i brac do owulacji olej z wiesiołka oprócz śluzu pomaga tez na endo :) Co do bromka to faktycznie ma dużo skutków ubocznych, dlatego moja gin i mój endo od razu dali mi Norplorac na prolaktyne jest droższy ale czułam się po nim dobrze.Dopiero jak zaszłam w ciąże to musiałam go zmienić na bromka bo bromergon ma inna substancje czynna i jest w ciąży bezpieczniejszy jakos złe się nie czuje po zmianie może organizm już się przyzwyczaił mam mdłości i zawroty głowy, ale to raczej ciąża a nie ten lek:)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 23 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, czekałam, aż mnie motyle naszły w brzuchu! Trzymam kciuki, oby to było to! <3 <3 <3 No i dawaj wiruski dalej :)

    A tak btw, właśnie, Mi, ile migdałów jeść? Czy mi się wydaje czy ktoś pisał, że 6 szt. dziennie? Nie mogę za dużo, a kupiłam sobie i chcę troszkę wcinać.

    mi88 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ