X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 24 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    Mi na pewno beta wyjdzie piękna, wierzę w to :)

    Jestem w szoku, w prawdzie @ jeszcze nie przyszła, ale już straciłam nadzieję. Czuję się bezużyteczna...

    Mój mąż narzeka na te leki i zastrzyki, bo mam tyle skutków ubocznych i nie wiem czy odpuścić leki i monitoring, czy spróbować jeszcze raz.

    Po Clo i Ovitrelle masz problemy?
    U mnie nic sie nie dzialo. Moze dawka nieodpowiednia?

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 24 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger wrote:
    Witajcie, można się dołączyć? :) @ powinnam była dostać dwa dni temu, tylko że jak na razie to ani widu ani słychu. Z testem ciążowym jeszcze chwilę muszę poczekać, bo aktualnie nie mam możliwości żeby gdziekolwiek się w niego zaopatrzyć. Dziś coś mnie tknęło i postanowiłam zrobić test owu. Na teście są dwie kreski, z tym że jedna jest slabsza. Kiedyś czytałam że dwie kreski na tescie owu mogą(tak wiem, ale nie muszą) wskazywać na ciążę. Co o tym myślicie? Test ciążowy najwcześniej będę mogła zakupić w poniedziałek...
    Testy owulacyjne nie stwierdzją ciąży. faktycznie czasami zdarza się że dziewczyny opisują takie przypadki: pozytwny test owu przed miesiaczką gdzie okazal sie ciąża , ale to test pozytywny. jeśli u ciebie druga kreska jest słabsza oznacza ze test owulacyjny wyszedł ci negatywny

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Po Clo i Ovitrelle masz problemy?
    U mnie nic sie nie dzialo. Moze dawka nieodpowiednia?
    Mam PCO i niestety mam problemy, aż to mu się wydaje nierealne jak zły sen :(

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    Mam PCO i niestety mam problemy, aż to mu się wydaje nierealne jak zły sen :(

    A co ma do tego PCO? Skutki uboczne to chyba zależnie od organizmu się pokazują :) A jak coś rosło po clo to chyba warto? :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam PCO, wiem jak to jest. Tak dopytuję, bo ja nie zauważam skutków ubocznych leków, które do tej pory przyjmowałam. No, ale przede mną gonadotropiny i to już mocniejszy kaliber.
    A co do odpuszczenia sobie leków i monitoringów - masz owulację bez wspomagania?Jeśli tak to masz szansę a jeśli nie to sama znasz odpowiedź :(

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda Ty miałaś HSG w szpitalu?Boli to bardzo?

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 24 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Maruda Ty miałaś HSG w szpitalu?Boli to bardzo?

    Mnie nie bolało w ogóle. Trochę bolało zakładanie wziernika, ale u mnie to z powodu budowy anatomicznej. Jakby od tego zależało zajście w ciążę to mogłabym co miesiąc chodzić na HSG...

    Jaszmurka lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • mateoska Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny to znowu ja :D
    mam pytanie, ile po odstawieniu duphastonu powinien pojawić się okres...?

    Byłam u gina 15.11 w środę, na usg widać było dojrzewającą komórke w lewym jajniku, dostalam duphaston na wywołanie, bo okres mi się spóźniał a ciąży nie było.
    Ostatnia tabletkę wzięłam w poniedziałek wieczorem i do tej pory brak okresu.
    I teraz tak sie zastanawiam, czy możliwe jest, że w tym czasie miałam owulację i mogłam zajść? Nie wiem czy lecieć na bete czy to wgl możliwe.

    uwo9yx8dinpjwqpo.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie piszą, że do dwóch tygodni od ostatniej tabletki moze pojawić się małpiszon, ale to sprawa indywidualna ;) ja np. w ciąży nie byłam a okresu w sierpniu po dupku nie dostałam tylko 2 tyg temu po luteinie w zwiększonej dawce... w każdym bądź razie jezeli ciążę wykluczysz a okresu do 2 tyg nie dostaniesz dzwoń do swojego gina


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • mateoska Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki, dziękuje bardzo :) polecę w poniedziałek na bete, jeśli nadal nię będzie @

    uwo9yx8dinpjwqpo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chwilę mnie tu nie było, bo postanowiłam myślec pozytynie, nie zamartwiac sie i nie zaczytywać, ale diagnozować i faszeować się witaminami. Dziś mialam ostatnie badanie monitoringu owulacji w tym cyklu. Tak się cieszyłam na tę wizytę, bo w 14 dc był piękny pęcherzyk 21 mm i niestety dziś w lewym jajniku torbiel krwotoczna 40 mm i diagnoza, że pęcherzyk nie pękł. Lekarz niestety nie mógł nic poradzić, bo on w tej przychodni nie przyjmuje jako ginekolog (mimo, że nim jest), tylko robi USG. Co teraz? Co robić na te pioruńskie pęcherzyki? Tak się cieszyłam, że pięknie rósł, że temperatura wzrosła, że czułam ból w lewym jajniku. ehh trudno nie czuć, jak się torbiel jakaś zrobiła :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 14:58

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po cichu gratuluje:*trzymam kciuki za ładny przyrost :)

    Na nie pękające pęcherzyki lekarz musi przepisać zastrzyk np pregnyl.

    age.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka a Ty i Kropek jak się macie?? ;)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa my dalej w szpitalu leżymy, od tego leżenia nie mam juz sil dzisiaj zemdlałam,mialam nadzieje ze w poniedziałek wyjde bo dzisiaj bylo czysto ale niestety plamienie wróciło i tak codziennie:/ a kropek ma juz prawie 6cm to juz maly człowiek ostatnio mialam okazje chwile go oglądać lekarze mówią ze z dzieckiem wszystko dobrze. Dzisiaj lekarz na obchodzie śmiał sie ze niedługo święta a my tu dalej będziemy .

    age.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na święta wyjdziecie ;*wiem co czujesz bo mnie szlag trafial jak leżałam 3-4doby e szpitalu.... Ale najważniejsze ze z dzieckiem wszystko w porządku :* musisz się jeszcze przemeczyc ale jest warto ;)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 24 listopada 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakoś dziwnie mam dzisiaj. Na razie nawet żadnego plamienia, niby już 3 dzień po odstawieniu. A po wczorajszym <3 dzisiaj cały dzień ze mnie coś leciało, wydaje mi się, że to sperma, ale tak cały dzień? Nigdy tak nie miałam. Pełno jakby śluzu wodnistego pomieszanego z kremowym. Pierwszy raz mi się zdarzyło, wiadomo że po <3 coś tam leci, ale kurde nie przez tylko godzin..

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam zazwyczaj po przytulancach...caly dzień po tylko na wkladkach bo inaczej szlo by mi miedzy nogami .... A u mnie dzisiaj 14 dc... Oczywiście o owu nic nie wiem bo w ogóle nic mnie ani nie boli ani nie dokucza.... Aleee M wrócił z pracy i od razu wziął mnie w obroty ;D bylam w głębokim szoku :D oczywiście pozytywnym ;) nadziei żadnych sobie nie robię ale taki spontan byl nam potrzebny ;)

    Kasiulka90, pilik lubią tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, takie najlepsze ;) A co do po <3 to ja raczej nigdy tak nie miałam. Ewentualnie do południa następnego dnia, a nie caaaaały dzień.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sobie radzicie z niepowodzeniami przy staraniach :( Ja dopiero zaczęłam, a już jestem zmęczona. Domyślałam się, że nie będzie łatwo, ale to jak się czuję przerosło moje oczekiwania... Do tego mój organizm, który tak sobie ze mną pogrywa! Plamienie 9dpo? I chociaż nie mam już Ovitrelle w organizmie wciąż bolą mnie piersi, wyglądają jakbym miała już karmić. Nie wspomnę o tym, że od 1,5 tygodnia brzuch mi tak napitala jak bym miała non stop okres. Nie rozumiem tego wszystkiego :(

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm kto wie może to byl zloty strzał :D czego z całego serducha Ci życzę;* u mnie akurat potrafi lecieć caly dzień po przytulancach wiec dla mnie to norma ;)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ