X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anet widzę że też na Clo jesteś :) Ja drugi cykl teraz. Co do ''piżamek'' szczerze polecam hihi ;)

    San ja już lubię ten wątek i Was ^_^
    Wzajemnie;) fajnie bedzie;) wyobraźcie sobie emocje kiedy będziemy testować, czekac na owu itp .

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tak nie zbliża jak wspólne cele i pragnienia;) Anet_86 cieżko rozmawiać o staraniach jak wokół same matki i cieżarne :) tak jest u mnie. A najbardziej serce mi się łamie jak przychodzą do szkoły matki dzieci i komentują ,,dzieci to tak panią lubią, na co pani czeka - nic tylko postarać się o własne,, ;) jakby to takie oczywiste było.

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Nic tak nie zbliża jak wspólne cele i pragnienia;) Anet_86 cieżko rozmawiać o staraniach jak wokół same matki i cieżarne :) tak jest u mnie. A najbardziej serce mi się łamie jak przychodzą do szkoły matki dzieci i komentują ,,dzieci to tak panią lubią, na co pani czeka - nic tylko postarać się o własne,, ;) jakby to takie oczywiste było.
    A no walsnie nikt tak nie zrozumie jak inna starajaca soe o dziecko.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • kejt8 Koleżanka
    Postów: 34 5

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się witam, jestem tu od kilku dni. Moja historia jest identyczna jak wasza, mąż, najpierw na luzie, od roku konsultacje w klinice. Jestem po dwóch bezskutecznych inseminacjach, teraz trzeci cykl na CLO. Zmieniamy lekarza i klinikę.

    Z jednej strony cieszę się, że jest takie miejsce jak to, że jest tu was tak wiele.. ale z drugiej strony łzy mi stają w oczach jak myślę sobie, że aż tyle par ma taki problem.. i takie same zmagania. Ciężko się o tym rozmawia z ludźmi, którzy już mają dzieci i jest się tym "bezdzietnym" przy nich, albo z innymi, dla których dzieci to abstrakcja.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3 x IUI
    2 x IVF
    NK 21%
    PCOS
    od kwietnia 2017 starania z Gametą
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak słyszę o tych wpadkach to aż dziw bierze jak to w ogóle możliwe :) ja póki co jestem dobrej myśli,dopiero zaczynam diagnozę, więc staram się nie stresować tym zbytnio.

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Anuś1988 Autorytet
    Postów: 343 458

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mężem wzięliśmy ślub w maju 2015r a o dziecko zaczęliśmy się starać od listopada 2016r ale też nie w każdy cykl pilnowałam tych dni :)więc zobaczymy kiedy się uda :)

    Początek starań o maleństwo 2015r.
    AMH 4,94
    25.11.2019r. Decyzja o IVF. Pierwszy termin w klinice.
    28.01.2020r.Biopsja Męża (TESE) -wyniki dobre ;)
    24.04.2020r.Zaczynamy działać!!!
    11.05.2020r.1Stymulacja
    16.05.2020r. Transfer-nieudany.
    9.08.2020r. 2Stymulacja-Transfer odwołany.
    19.10.2020r. 2Transfer(crio)-cb
    4.12.2020r. Histeroskopia usunięcie polipa.
    16.01.2021r. 3Stymulacja(Punkcja)
    15.02.2021r.3Transfer(crio)nieudany.
    22.06.2021r.IUI😢
    20.07.2021r. IUI 😢
    28.11.2022r. Transfer AZ 🥰 🍀🤞
    8 dpt beta 84,5
    10dpt beta 172
    15dpt beta 1456
    Adaś jest już z nami 🥰 16.08.23r.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sciska w gardle z tego powodu iz jest tyle kobiet co sie nie szanuja i od tak zachodza , a jeszcze gorzej pogodzic mi sie z tym ze taka z dyskoteki zajdzie z niewoadomo kim i rodzice dadza na usunięcie pieniazki...

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż miło spotkać osoby, które rozumieją twoje rozterki ;)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny jak się ładnie lista rozkręca.

    San od samego początku cykle mam niereguralne:28,31,36 dni.

    Gin. z NFZ przepisał mi Clo, jak się spytałam kiedy mam przyjść to powiedział "jak będzie pani w ciąży"-zrezygnowałam z tego ginka.

    Mieszkam koło Zielonej Góry.

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Mnie sciska w gardle z tego powodu iz jest tyle kobiet co sie nie szanuja i od tak zachodza , a jeszcze gorzej pogodzic mi sie z tym ze taka z dyskoteki zajdzie z niewoadomo kim i rodzice dadza na usunięcie pieniazki...

    oj tak to najgorsze :( ;/

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja umówiłam się prywatnie do pani doktor, jak okaże się że będzie się to wiązało z bardzo dużymi kosztami to pójdę do niej do poradni na NFZ.

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jiwa wrote:
    witajcie dziewczyny jak się ładnie lista rozkręca.

    San od samego początku cykle mam niereguralne:28,31,36 dni.

    Gin. z NFZ przepisał mi Clo, jak się spytałam kiedy mam przyjść to powiedział "jak będzie pani w ciąży"-zrezygnowałam z tego ginka.

    Mieszkam koło Zielonej Góry.
    No ja narazie poorubuje . Wizyte i gin mam na 25 maja cyt itp. Bede chciala zeby zlecil mi jakies podstawowe badania zeby wiedziec czy wszystko ok.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badania na własną ręke w pażdzierniku 2016r, bo żaden lekarz ani prywatnie ani na fundusz nie zlecił nic. A teraz w lutym poszłam prywatnie do nowego i dał mi na monitoring bezpłatnie przez dwa miesiący i wypisał skierowanie do szpitala na badania hormonalne co bym nie płaciła. Byłam w poniedziałek i wyniki dobre, miałam się we wtorek z nim zobaczyć ale na urlopie jest przez ten tydzień, więc chyba w poniedziałek go zobacze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:30

  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jiwa - a jakie to były badania?

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet po Clo masz jeszcze nie wiadome owulki? Tzn że nie wiesz kiedy będzie? Nie chodzisz na monitoringi? Ja nie mierzę tempki bo nawet jak mierzyłam to była zakłamana. Ja też po Clo mam uderzenia gorąca i to jest mój jedyny jak do tej pory skutek uboczny :) To jesteś o rok starsza tylko ode mnie.

    Co do dzieci to ja jestem opiekunką więc też wiem co to znaczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 21:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:30

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zrobmy tak ; kto jest teraz najbliżej owulacji?;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat prowadzę skeretariat i mam trochę godzin matematyki w SP. Ale że lubię dzieci to spędzają u mnie czas na przerwach haha. Szkolne dzieciaki nie znoszą fałszu, a za to lubią konkretne reguły gry :) wtedy jest wzgledny spokój i mogę z nimi troszkę poszaleć :)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 maja ;)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ