X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 10 maja 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nic. Tylko inofem który ruszył mi w końcu cykl. W następnym tygodniu mam wizytę więc prawdopodobnie dostanę coś na IO. zobaczymy co dalej.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 maja 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Zazdro! Ja nie mogę przebiec nawet 1 km :| Ale dobrze tak wyrzucić emocje z siebie.
    A mierzysz temperaturę?
    Też czekam na @, a tu ani widu ani słychu... Szyjka zamknięta, śluz kremowo-rozciągliwy, nawet nie ma plamienia, ani nic... Kurna no.

    Oj jakbyś się zmobilizowala też byś przebiegła... Ale tak bieganie pomaga na różne stresy B-)
    A kiedy powinnaś dostać @? Ja teoretycznie w poniedziałek... A jak będzie się okaże... Temp nie mierze zaczęłam w tym miesiącu... Ale szybko jakoś odpuściłam... Miałam monitoring więc wiem kiedy była owulacja... I na razie jakoś też tak bez szczególnych objawów :-)) przechlapane mamy i tyle

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 10 maja 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Oj jakbyś się zmobilizowala też byś przebiegła... Ale tak bieganie pomaga na różne stresy B-)
    A kiedy powinnaś dostać @? Ja teoretycznie w poniedziałek... A jak będzie się okaże... Temp nie mierze zaczęłam w tym miesiącu... Ale szybko jakoś odpuściłam... Miałam monitoring więc wiem kiedy była owulacja... I na razie jakoś też tak bez szczególnych objawów :-)) przechlapane mamy i tyle

    Kiedy powinnam? Pewnie jakieś 20 dni temu :D Nawet ponad 20 dni temu. Możesz podejrzeć mój wykres, nie ma w nim nic szałowego, co mogłoby wskazywać na kropka. A już temperatura to na pewno nie współpracuje. Jestem na etapie czekania na @ i szczerze, to myślałam że dzisiaj przyjdzie. Liczę więc na jutro, skoro dzisiaj nie była łaskawa.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 11 maja 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :o o kurka.... faktycznie ... jejaa ja nawet nei wiem co Ci napisać... 58 dzień :o szok dla mnie serio... bo ja jak mi ostatnio 38 dni cykl trwał to ... no dobra ale byłaś z tym u kogoś ( w sensie lekarza ;;p )? coś na wywołanie? no nie wiem... usg żeby sprawdzić co sie tam dzieje.... sama nawet nie wiem ... co się robi jak jeden cykl tyle trwa?

    nie zrobiłam testu... czekam jakby co słucham rad dobrych duszek z forum ;)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 11 maja 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta:) Wstałam dziś z ogromnym bólem głowy, totalnie nie wyspana:/ zmierzyłam sobie temperaturę bo dawno tego nie robiłam i tak jak we wtorek byli 36,2 Tak teraz 36,7wiec pewnie owulka, ale nie mierze dokładnie więc nie nastawiam się. Po prostu czuje, że coś się dzieje. Nie wiem czy nie przebadać się pod kontem cukrsycy:/ wieczne zmęczenie, lecace włosy, zimne poty i trzesace sie ręce. Do tego od czasu do czasu zauważam, że brzydko pachnie mi z ust, jakby alkoholem? Pamietam, że to może być objaw cukrzycy:/ tylko ja nie jem wcale słodkiego, nie lubię po prostu :/ co myślicie?
    Ech dziewczyny, te wasze długie cykle mnie przerażają, jak mi się coś o tydzień przesunie to już histeria, a dzieje się to na prawdę bardzo rzadko

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta, jestem pod stałą opieką lekarza, aktualnie w trakcie leczenia farmakologicznego - tak jak napisane w stopce. Kazał mi nie przeżywać, brać leki i się bzykać - to cytat :D

    Erastel, nie mam zielonego pojęcia jeżeli chodzi o objawy cukrzycowe, ale wydaje mi się, że jedzenie słodkiego nie musi mieć tutaj wpływu. Podpytaj lekarza, na pewno będzie wiedział więcej i może da Ci skierowanie na badanie krzywej cukrowej. Fakt, że TSH też może dawać takie objawy, w szczególności wypadające włosy i zmęczenie. Musiałabyś zrobić chyba komplet świeży badań.


    A ja zatestowałam i oczywiście biel vizira bije po oczach, tradycyjnie nawet cienia cienia. Ból sutków znowu mi się zmniejszył, mimo skoku temperatury, więc zobaczymy. Czekam na rozwój wydarzeń w postaci morza czerwonego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 07:37

    Skarpeta, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda to w takim razie mocno 3mam kciuki :) na każdego przychodzi pora na nas też przyjdzie :) no i nic tylko się bzykać :) :* powodzenia

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, na pewno o odwiedzinach dowiecie się jako jedne z pierwszych :D

    Skarpeta, Marza89 lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu, ból jajników staje się powoli nie do zniesienia, chyba już jest za rogiem...

    Edit: Poszłam do wc, bo miałam wrażenie, że coś mi leci... A tam nic, nawet plamienia! :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 10:57

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Uuu, ból jajników staje się powoli nie do zniesienia, chyba już jest za rogiem...

    Edit: Poszłam do wc, bo miałam wrażenie, że coś mi leci... A tam nic, nawet plamienia! :|

    Ja też mam czasem takie wrażenie i nic. A później jak lunie to już nie mam wątpliwości.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Ja też mam czasem takie wrażenie i nic. A później jak lunie to już nie mam wątpliwości.

    Nie pocieszyłaś mnie :P

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Nie pocieszyłaś mnie :P

    Przepraszam :( :p

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Przepraszam :( :p

    Nie zabrzmiało to szczerze :D :P

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde .... co tu się dzieje ;p

    Dziewczyny niech ktoś przekaże nam jakieś dobre wieści wreszcie :/ ... co to za maj...:/

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Kurde .... co tu się dzieje ;p

    Dziewczyny niech ktoś przekaże nam jakieś dobre wieści wreszcie :/ ... co to za maj...:/

    Na mnie nie licz :(
    Ale możesz sama poświecić przykładem :P

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda ... obym miała czym świecić...

    ps. ja jeszcze miałam czekać dziś dopiero 12 dpo ;p

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Marudaruda ... obym miała czym świecić...

    ps. ja jeszcze miałam czekać dziś dopiero 12 dpo ;p

    Jeszcze wszystkich zaskoczysz, włącznie z sobą :D

    Skarpeta, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 11 maja 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha oj obyśmy wszystkie szybko zaskoczyły ;p

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    hahaha oj obyśmy wszystkie szybko zaskoczyły ;p

    Na razie mnie to nie czeka, bo zdycham na ból brzucha, zaraz idę sprawdzić jak sytuacja, bo cały czas mam dziwne wrażenie :|

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 11 maja 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała, żeby w maju się udało, wtedy ominęłaby mnie histeroskopia w czerwcu, która mi się śni po nocach :D

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ