X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 maja 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za wzdęciowy tydzień xD Coś musi wisieć w powietrzu :D Oby wiruski :)

    MartitaS lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 9 maja 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Co to za wzdęciowy tydzień xD Coś musi wisieć w powietrzu :D Oby wiruski :)

    Obyś się nie myliła.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 maja 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Co to za wzdęciowy tydzień xD Coś musi wisieć w powietrzu :D Oby wiruski :)

    Mnie też wczoraj konkretnie wzdęło. Ale to niestety nie były wiruski, tylko pizza :p

    Skarpeta, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHAAH Plamka :D ale się uśmiałam

    Plamka_92, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    HAHAHAAH Plamka :D ale się uśmiałam

    Tak to jest jak się jest takim zachłannym na noc :p później trzeba cierpieć :p

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znam to kochana oooj znam ;p :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też! Ja też! Chodzę na siłkę, żeby się ciut umięśnić przed latem, a potem sobie wmawiam, że przecież spaliłam kalorie, to mogę zjeść coś pysznego :D Sama siebie oszukuję xD

    Skarpeta, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 maja 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mija popołudnie? Dziewczyny... zastanawiam się czy jutro nie siknąć na test... jakoś nie wiem już sama czy czuje się inaczej czy tak samo jak w zeszłym miesiącu:/ kurde normalnie bym odpuściła pewnie ale biore tego dupka... i dziś w sumie jest 10 dzień i ostatni słuchając zaleceń lekarza jutro by był 12 dpo myślicie że w razie co coś by było widać? o ile coś się tam za działo... kurde człowiek taki jakiś głupi jest boi się rozczarowania, ale z drugiej strony jak coś ma być to będzie a jak nei to nie? prawda?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech sama nie wiem co Ci doradzić. W 12dpo może coś już wyjść, ale z drugiej strony może być też za wcześnie.
    Ja bym chyba się jeszcze wstrzymała, chociaż wiem, że to strasznie kusi, żeby zatestować :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 10 maja 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie, w sumie bym chyba odpuściła... ale co z tym dupkiem brać go jeszcze czy odstawić?

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A myślałam, że tylko ja wyglądam jak beza :p w tym tygodniu też wzdęta cała chodzę, ogółem spuchnięta, pewnie to woda. U mnie taki stan zarówno w dni płodne jak i przy okresie, żal... mam spokój tylko kilka dni w miesiącu :P Ty Maruda jesteś z Poznania? dobrze pamiętam? może u Was inaczej z terminami HSG, ale tutaj jakaś porażka.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    A myślałam, że tylko ja wyglądam jak beza :p w tym tygodniu też wzdęta cała chodzę, ogółem spuchnięta, pewnie to woda. U mnie taki stan zarówno w dni płodne jak i przy okresie, żal... mam spokój tylko kilka dni w miesiącu :P Ty Maruda jesteś z Poznania? dobrze pamiętam? może u Was inaczej z terminami HSG, ale tutaj jakaś porażka.

    Ja znowu dzisiaj jakieś gazy, ale przeszło mi. Mega dziwny ten cykl, ale temperatura nie pozostawia złudzeń. Czekam z otwartymi ramionami na tę małpę...
    Tak, z Poznania, zgadza się. Chcesz przyjechać w odwiedziny, przy okazji załapać się na HSG? :D Zapraszam :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Ja znowu dzisiaj jakieś gazy, ale przeszło mi. Mega dziwny ten cykl, ale temperatura nie pozostawia złudzeń. Czekam z otwartymi ramionami na tę małpę...
    Tak, z Poznania, zgadza się. Chcesz przyjechać w odwiedziny, przy okazji załapać się na HSG? :D Zapraszam :D

    Chętnie przyjadę :p zamierzam się wybrać do Poznania w lipcu jak już będę miała wolne. Serio nie wiem co ja zrobię z taką ilością czasu wolnego:p
    Jak już jesteś pewna @ no to przykro, ale nowy cykl nowe nadzieje ;) ech ja nie wiem jak to się dzieje, że Ci którzy nagle postanawiają, że chcą dziecko i udaje im się w 1 cyklu, a My się musimy tyle czasu męczyć. To frustrujące!

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Agnesss93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich <3
    Jestem tu nowa, zalogowałam się na tej stronie, ponieważ od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko, niestety póki co nic z tego nie wychodzi:(
    Ostatnio miałam nawet nadzieję, ponieważ ostatni okres miałam 64 dni temu (początek). Robiłam kilka testów w dniu spodziewanej miesiączki ale wszystkie wyszły negatywne. Okres miałam raczej regularny 28-35 dni, ostatni cykl trwał 45 dni. Byłam u lekarza ale po badaniu stwierdził, że macica jest mała więc ciąży on tu nie widzi i trzeba czekać. Ale ja tak strasznie chciałbym mieć już dzidziusia! :( Ciągle mam nadzieję, że coś się przesunęło i lekarz oraz testy nie wykryły po prostu ciąży.
    Bardzo chciałabym z kimś o tym porozmawiać, stąd moje konto na tym forum.
    Mam nadzieję, że znajdę tu osoby, z którymi będę mogła popisać o tym wszystkim.
    Pozdrawiam Was :)

    Agnesss
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Chętnie przyjadę :p zamierzam się wybrać do Poznania w lipcu jak już będę miała wolne. Serio nie wiem co ja zrobię z taką ilością czasu wolnego:p
    Jak już jesteś pewna @ no to przykro, ale nowy cykl nowe nadzieje ;) ech ja nie wiem jak to się dzieje, że Ci którzy nagle postanawiają, że chcą dziecko i udaje im się w 1 cyklu, a My się musimy tyle czasu męczyć. To frustrujące!

    Gdzieś uciekła moja wiadomość. Daj znać jak już będziesz się wybierać to pójdziemy na jakiś spacer, kawę, itp :) Ja mam urlop w drugiej połowie czerwca, więc zdążę wrócić :)
    A @ nie jestem pewna, ale temperatura nie pozostawia złudzeń :( Do tego te inne dziwne objawy. Miałam testować jutro rano, ale nie kupiłam nawet testu z tego wszystkiego. Niestety często zdarzają się wpadki, moja koleżanka jest w 3 ciąży i tylko jedno z dzieci jest świadomym wyborem...

    Erastel lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesss93 wrote:
    Witam wszystkich <3
    Jestem tu nowa, zalogowałam się na tej stronie, ponieważ od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko, niestety póki co nic z tego nie wychodzi:(
    Ostatnio miałam nawet nadzieję, ponieważ ostatni okres miałam 64 dni temu (początek). Robiłam kilka testów w dniu spodziewanej miesiączki ale wszystkie wyszły negatywne. Okres miałam raczej regularny 28-35 dni, ostatni cykl trwał 45 dni. Byłam u lekarza ale po badaniu stwierdził, że macica jest mała więc ciąży on tu nie widzi i trzeba czekać. Ale ja tak strasznie chciałbym mieć już dzidziusia! :( Ciągle mam nadzieję, że coś się przesunęło i lekarz oraz testy nie wykryły po prostu ciąży.
    Bardzo chciałabym z kimś o tym porozmawiać, stąd moje konto na tym forum.
    Mam nadzieję, że znajdę tu osoby, z którymi będę mogła popisać o tym wszystkim.
    Pozdrawiam Was :)
    Witaj Agnesss:) smialo mozesz pisać o swoich zmartwieniach. Skąd taka zmiana w cyklach? Robiłaś badania ? Może to stres skoro zawsze miałaś regularne cykle ? Bralas tabletki?

    Agnesss93 lubi tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Lonka89 Przyjaciółka
    Postów: 62 32

    Wysłany: 10 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Agnesss93!
    Fajna grupa możesz pisać bez obaw. Można tu się zawsze czegoś dowiedzieć :)
    Razem łatwiej.

    Agnesss93 lubi tę wiadomość

  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 10 maja 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Gdzieś uciekła moja wiadomość. Daj znać jak już będziesz się wybierać to pójdziemy na jakiś spacer, kawę, itp :) Ja mam urlop w drugiej połowie czerwca, więc zdążę wrócić :)
    A @ nie jestem pewna, ale temperatura nie pozostawia złudzeń :( Do tego te inne dziwne objawy. Miałam testować jutro rano, ale nie kupiłam nawet testu z tego wszystkiego. Niestety często zdarzają się wpadki, moja koleżanka jest w 3 ciąży i tylko jedno z dzieci jest świadomym wyborem...
    Dam znać:D u mnie wszyscy do wokół od tak sobie zachodzą w ciąże, więc żal.
    Kolejny cykl jest nasz :) Ja na ten nie liczę, nawet się nie nastawiam w sumie ;)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Agnesss93 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam tabletki około roku, po odstawieniu miałam kilka regularnych cyklów. Dopiero ostatnie dwa mnie niepokoją. Nie mierzę temperatury, ani nie robie testów owulacyjnych dlatego szczerze mówiąc nie wiem kiedy dokładnie wypada u mnie owulacja. Nigdy jednak nie miałam tak długiego cyklu. We wtorek byłam u ginekologa ale w sumie oprócz tego co pisałam wcześniej nic mi nie powiedział, nie zalecił żadnych innych badań. Gdy brałam tabletki chodziłam do Pani doktor i ona robiła mi wiele badań, ale niestety nie pamiętam już dokładnie jakich, wszystko było w normie. Powiedział mi tyko, że mam za dużo pęcherzyków w jajnikach. Trochę mnie to zaniepokoiło ale ostatni lekarz powiedział mi że gdyby to było coś poważnego to pani doktor musiałaby mnie o tym dokładniej poinformować a ona nie powiedziała mi nic poza tym.
    Sama nie wiem co am myśleć. Przeczytałam już setki wypowiedzi na różnych forach i zrobiło mi to wodę z mózgu. Myślałam, że wizyta u ginekologa mnie trochę uspokoi ale niestety tak nie jest.
    Doszukuje się wszystkich mozliwych chorób....:(
    Czym może byc spowodowany tak długi cykl....Czy owulacja mogła się tak przesunąć?

    Agnesss
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 10 maja 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Dam znać:D u mnie wszyscy do wokół od tak sobie zachodzą w ciąże, więc żal.
    Kolejny cykl jest nasz :) Ja na ten nie liczę, nawet się nie nastawiam w sumie ;)

    No ja już też na ten nie liczę, trzymam za nas kciuki :* Oby następny cykl był najdłuższy w życiu :*

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ