X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Erastel, Maruda - w końcu tu Was znowu widzę!! :)

    Ano, trzeba jakoś poradzić sobie ze stresem :) Ja czekam cierpliwie co mi przyniesie ten cykl :D |Jeszcze mi zostało jakieś 5 dni? Nie wiem kiedy była owulacja..

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Brawo My! Ja dziś podpisałam umowę na czas nieokreślony i dwie stówki podwyżki :) teraz tylko dwie kreski na teście i pełnia szczęścia ;)
    Skoro tak wszyscy to i ja dołączę się do sukcesów w pracy od tego miesiąca awansowałam i dostałam mała podwyżkę ale przynajmniej moje wymagania finansowe spełniła bo już miałam w opłatach zmianę pracy tylko tego nieokreślonego czasu byłoby szkoda ale już je myślę o tym

    Kasiulka90, Marza89 lubią tę wiadomość

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Maruda my wzięliśmy psa podczas starań naprawdę uczy cierpliwości i taki mały szczeniak to naprawdę jak małe dziecko , chociaż trochę mam obawy jak będzie reagował na Małą bo nie potrafimy oduczyć go skania na wszystko co się rusza.

    Mi żelazo Tardyferon w ciąży jest bezpieczny i najczęściej lekarze go przepisuja .

    Ja na amemie przy staraniach polecam picie pokrzywy poprawia żelazo ale również fajnie oczyszcza organizm.

    Dziewczyny od takich małych sukcesów zaczyna się pierw podwyżka lepsza praca stała umowa a zaraz pojawi się maluszek :) ja w kwietniu podpisałam stała umowę w czerwcu dostałam podwyżkę a w sierpniu byłam w ciąży :) oczywiście jak zanioslam l4 to moja podwyżka została mi odebrana ale to już było mało ważne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 11:39

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    age.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje ;) mi znowu bardzo zależało na umowie na czas nieokreślony bo wcześniej też miałam przez 4 lata i miesiąc przed ślubem firma padła... A teraz też u nas w mieście ciężko o dobrą pracę i to jeszcze w budżetówce i tak prawie dwa lata minęły jak czekałam na tą umowę ;) więc teraz na pełnym lajcie :)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od ponad roku mam umowę na stałe i tylko jednego mi brakuje :) A stres jest zawsze, niezależnie chyba od momentu starania i sytuacji prywatnej/zawodowej. Szczególnie jak się stara dłuższy czas...

    Marza89 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Ja już od ponad roku mam umowę na stałe i tylko jednego mi brakuje :) A stres jest zawsze, niezależnie chyba od momentu starania i sytuacji prywatnej/zawodowej. Szczególnie jak się stara dłuższy czas...
    Marudaruda w sumie masz rację, ja tak gadam, że teraz to już na spokojnie, ale wiadomo przyjdzie miesiąc, kolejny i jeszcze kolejny to znów człowiek będzie rwał włosy z głowy... Cóż czas pokaże :)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Marudaruda w sumie masz rację, ja tak gadam, że teraz to już na spokojnie, ale wiadomo przyjdzie miesiąc, kolejny i jeszcze kolejny to znów człowiek będzie rwał włosy z głowy... Cóż czas pokaże :)

    No niestety, jak już raz się zacznie obserwować siebie to ciężko jest przestać :) Mam na myśli prowadzenie ovufriend. Sama pamiętam jak o wielu rzeczach nie wiedziałam, nie zwracałam uwagi.. Teraz chciałabym nie pamiętać :D

    Kasiulka90, Marza89 lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    No niestety, jak już raz się zacznie obserwować siebie to ciężko jest przestać :) Mam na myśli prowadzenie ovufriend. Sama pamiętam jak o wielu rzeczach nie wiedziałam, nie zwracałam uwagi.. Teraz chciałabym nie pamiętać :D
    Hahaha mam tak samo :D O, dzisiaj mam gazy! I mnie coś w brzuchu kłuje! Nie do pomyślenia kiedyś, żebym tak skrupulatnie wszystko zaznaczała i się zastanawiała nad tym, co mnie boli i co czuję ;) Chociaż czasem mam wrażenie, że to placebo.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hahaha mam tak samo :D O, dzisiaj mam gazy! I mnie coś w brzuchu kłuje! Nie do pomyślenia kiedyś, żebym tak skrupulatnie wszystko zaznaczała i się zastanawiała nad tym, co mnie boli i co czuję ;) Chociaż czasem mam wrażenie, że to placebo.

    Ja dzisiaj też dziwnie. Gazy i wzdęcia mega wczoraj były, dzisiaj jakby mdliło trochę, sikanie co chwilę... Jezu.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, jakbym swój opis widziała! Ostatnie dwa dni wzdęcia, gazy, sikanie i mdłości - dokładnie to samo! Ale ja to zwaliłam na wyjazd majówkowy - nażarłam się za cały miesiąc xD
    Pisałaś kilka dni temu o tym, że lekarz Ci mówił, że każda kobieta ma jakieś swoje własne objawy po owulacji (o ile je ma). U mnie są to właśnie gazy xD Serio. W ogóle jakiś nietypowy ten maj. Przecież zawsze mam straszliwie długie cykle, poprzedni 40-dniowy bez owulacji, a teraz owulacja w 9dc!!! Poświrowany ten mój organizm.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Matko, jakbym swój opis widziała! Ostatnie dwa dni wzdęcia, gazy, sikanie i mdłości - dokładnie to samo! Ale ja to zwaliłam na wyjazd majówkowy - nażarłam się za cały miesiąc xD
    Pisałaś kilka dni temu o tym, że lekarz Ci mówił, że każda kobieta ma jakieś swoje własne objawy po owulacji (o ile je ma). U mnie są to właśnie gazy xD Serio. W ogóle jakiś nietypowy ten maj. Przecież zawsze mam straszliwie długie cykle, poprzedni 40-dniowy bez owulacji, a teraz owulacja w 9dc!!! Poświrowany ten mój organizm.

    Ja pisałam, że według mnie każdy ma swoje objawy :) U mnie to nie jest objaw objedzenia, bo wręcz nie chce mi się jeść za bardzo. Wczoraj nawet po południu spałam 1,5 godziny, bo już nie mogłam wytrzymać - a to mi się nie zdarza prawie w ogóle. Na pewno wzdęcia, senność, obolałe piersi/sutki to są objawy podwyższonego progesteronu.
    To i tak krótki miałaś ten cykl bezowulacyjny. U mnie bezowule dochodziły do 65 dni. Ale tak jak u Ciebie, w lutym/marcu miałam owulację w 9 dc, a teraz... w okolicach 45. Wychodzi, że jestem około 9 dpo i najważniejsze, że sutki nie przestają mnie boleć. W poprzednim cyklu stopniowo ból zanikał i wiedziałam, że @ idzie. Teraz ból daje nadzieję :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Lonka89 Przyjaciółka
    Postów: 62 32

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hahaha mam tak samo :D O, dzisiaj mam gazy! I mnie coś w brzuchu kłuje! Nie do pomyślenia kiedyś, żebym tak skrupulatnie wszystko zaznaczała i się zastanawiała nad tym, co mnie boli i co czuję ;) Chociaż czasem mam wrażenie, że to placebo.

    Chyba każda z nas tak ma :)też mam wszystko zanotowane i porównuje miesiąc za miesiącem :) W tym cyklu to już byłam prawie pewna :P jednak wyniki są jakie są...
    No ale mój ból jajnika utrzymuje się już 13 dni i już nie wiem czy boli czy mi się wydaje :P

    Ania gratulacje.
    Welonka jak to Ci odebrali ? masakra... no ale teraz nie ma co o tym myśleć. Dzidziuś wynagradza wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Ania gratulacje ;) mi znowu bardzo zależało na umowie na czas nieokreślony bo wcześniej też miałam przez 4 lata i miesiąc przed ślubem firma padła... A teraz też u nas w mieście ciężko o dobrą pracę i to jeszcze w budżetówce i tak prawie dwa lata minęły jak czekałam na tą umowę ;) więc teraz na pełnym lajcie :)
    Oj to miałaś pecha z pracą w budżetówce. Ja dostałam najpierw umowę na rok a potem to już na czas nieokreślony ale ustaw inaczej nie pozwala

  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od jesteście kochane ! Dziękuję;* Mi, zapomniałam że Ty już brzuchata;p cukrzyca to nie przelewki ale da się tą ciążowa spokojnie znieść:) Ineczka, anemia mnie męczy strasznie. Jestem zmęczona i aż przezroczysta taka blada, ale wcinam buraki i sok z buraków, który uwielbiam. Do tego żelazo, miałam brać jakieś zastrzyki, ale jednak zdecydowali, że lepiej nie. Zobaczymy:)

    Maruda, my razem łeb w łeb ze staraniami, mize jakiś razem nam się uda;) ja mam teraz 12dzien cyklu, ale mój chłop nie ma ochoty, więc sobie poczekam;p

    Kasiulka, kochana! Jak napisałam poprzedni post to się zorientowałam, ze jestes;* cieszę się, że Was tutaj widzę kochane;)
    Witam też nowe dziewczyny, razem zawsze do przodu:)

    Ps. Też chce podwyżkę...;p

    Skarpeta, Marudaruda, Kasiulka90, Marza89, mi88 lubią tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Dziewczyny, od jesteście kochane ! Dziękuję;* Mi, zapomniałam że Ty już brzuchata;p cukrzyca to nie przelewki ale da się tą ciążowa spokojnie znieść:) Ineczka, anemia mnie męczy strasznie. Jestem zmęczona i aż przezroczysta taka blada, ale wcinam buraki i sok z buraków, który uwielbiam. Do tego żelazo, miałam brać jakieś zastrzyki, ale jednak zdecydowali, że lepiej nie. Zobaczymy:)

    Maruda, my razem łeb w łeb ze staraniami, mize jakiś razem nam się uda;) ja mam teraz 12dzien cyklu, ale mój chłop nie ma ochoty, więc sobie poczekam;p

    Kasiulka, kochana! Jak napisałam poprzedni post to się zorientowałam, ze jestes;* cieszę się, że Was tutaj widzę kochane;)
    Witam też nowe dziewczyny, razem zawsze do przodu:)

    Ps. Też chce podwyżkę...;p

    No, ja już ponad rok... Leci ten czas strasznie, uciekają miesiące na obserwacjach, nie wiadomo kiedy. Musi nam się udać :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pomysł! Umówmy się tutaj wszystkie, że do końca roku zaciążymy, ok? :D W 2019 będzie wysyp :D Co Wy na to? :D

    Marza89, Lonka89, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 8 maja 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Mam pomysł! Umówmy się tutaj wszystkie, że do końca roku zaciążymy, ok? :D W 2019 będzie wysyp :D Co Wy na to? :D
    Jestem za! Trzymam kciuki za Was dziewczyny, abyśmy za kilka miesięcy z brzuszkiem paradowały :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 23:41

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 9 maja 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda, Kasiulka i Marza ja jestem za ;)
    Uda się, przecież musi ;) ja cały czas mysle czy nie zrobić HSG bo już nic innego mi na myśl nie przychodzi już.
    Obudziłam się dziś z bólem gardła, latarek po brodę i takim kaszlem, że aż się boję kaszlec bo boli cała klatka piersiowa bu. I teraz pewnie mnie z pracy zaraz wyślą do domu..:/

    Marudaruda, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 9 maja 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Maruda, Kasiulka i Marza ja jestem za ;)
    Uda się, przecież musi ;) ja cały czas mysle czy nie zrobić HSG bo już nic innego mi na myśl nie przychodzi już.
    Obudziłam się dziś z bólem gardła, latarek po brodę i takim kaszlem, że aż się boję kaszlec bo boli cała klatka piersiowa bu. I teraz pewnie mnie z pracy zaraz wyślą do domu..:/

    Ja miałam HSG i w sumie dobrze, że je zrobiłam. U mnie nie wykazało żadnych zrostów, wszystko w porządku, więc przynajmniej to jedno mam z głowy. Myślę, że jak masz okazję i możliwość to zrób.

    Ja za dziś już jestem zasmucona :( od wczoraj wieczora znacznie mniej mnie bolą sutki, dzisiaj to już ledwo co.. Temperatura znowu spadła, więc pewnie @ tuż tuż :(

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 9 maja 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Ja miałam HSG i w sumie dobrze, że je zrobiłam. U mnie nie wykazało żadnych zrostów, wszystko w porządku, więc przynajmniej to jedno mam z głowy. Myślę, że jak masz okazję i możliwość to zrób.

    Ja za dziś już jestem zasmucona :( od wczoraj wieczora znacznie mniej mnie bolą sutki, dzisiaj to już ledwo co.. Temperatura znowu spadła, więc pewnie @ tuż tuż :(

    Oj kochana pamiętaj, że puki @ nie ma to nie ma co gdybac. Wiem jaki to stres ż każdym przyjściem @...ja ostatnie 2 miesiące tak się zafiksowalam na zmianie pracy, że nawet nie wiedziałam kiedy ona ma przyjść heh.
    HSG chce zrobuc ale kurde 450zl boli kiedy mam teraz mnóstwo wydatków i auto do oddania do mechanika. Na nfz mogę zapomnieć żeby się dostać we Wrocławiu:/

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ