X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 18 maja 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Jakie masz normy dla Ft 3 i Ft4? Tsh za wysokie, dla staraczki powinno być pomiędzy 1 a 2
    ja mialam 6dpo
    TARCZYCA 3,46 uIU/mL

    i 7dpo:
    FT3: 3,55 pg/ml
    FT4: 1,22 ng/dl

    lekarz powiedzial ze miesci sie w normie

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 18 maja 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek, jak u Ciebie? :) Jak się czujesz? Dzidzi zdrowo rośnie mam nadzieję :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 18 maja 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa, powodzenia :) Rzeczywiście trochę wcześnie na USG, bo małe rośnie jak na drożdżach i każdy dodatkowy tydzień to całkiem inna jakość USG. Ale może Ci zrobi na dwa razy, albo dzidzia będzie większa, niż standardowo i się uda wszystko zobaczyć. Tylko musi mieć dobry sprzęt :)
    Dla mnie genetyczne to był jeden z takich większych przełomów w ciąży, kiedy przestałam się tak bać :)

    Dibolek ma chyba jeszcze kilka dni do USG, prawda? :)

    A to TSH to potwierdzam - jak staramy się o dziecko, powinno być poniżej 2, bo może przeszkadzać.

    Maruda, Mycha - kciuki za jajka :D

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88, dzięki. Dzisiaj disco ciąg dalszy :) Zobaczymy, na razie ciężko przewidzieć.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze czuje jajnik, ale już troszkę mniej.
    wczoraj mąż wrócił bardzo późno ale mu nie odpuściłem :) A dzisiaj też go jeszcze pomecze, tak na wszelki wypadek.

    Jak planujecie spędzić weekend?

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jakoś raz czuję, raz nie. Owu jeszcze przede mną, ale ciekawe czy się zjawi. Nie mam humoru, pokłóciłam się z małżem. Jem lody (tak, znowu :D), a na wieczór planuję wino. Pieprzyć wszystko ;)
    Jutro sprzątanie, zakupy, może ciasto upiekę, a w niedzielę stary znajomy ma nas odwiedzić.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wino. Dotarłam do domu i też mnie naszla ochota, tylko ubierać mi się nie chce. Ale chyba to pragnienie zwycięży :)
    I jestem ostatnio strasznie nerwowa, troszkę na dzieciach z przedszkola się wyzywam :)

    f1d9680377.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziwię się, ja też same nerwy, chyba jakieś przesilenie wiosenne :|

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kreska testowa testu owulacyjnego dużo jaśniejsza. Mam nadzieję że tym razem doszło do owulki i pęcherzyk pękł :)

    f1d9680377.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć, Twój wykres chyba pojechał na urlop w góry... :P Trzymam kciuki :) Ja nie robię testów, szkoda moich nerwów, nigdy w życiu nawet jeden mi nie wyszedł.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zrobiłam bo z wykresu pierwszy raz nic nie wynika. On z tych słowackich gór jeszcze nie wrócił, zabalowal :D
    Ale wreszcie mam jakieś objawy, tj bol jajnika, śluz + ten test więc jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 19:42

    f1d9680377.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie, że ból brzucha dzień przed @ mogę interpretować jako koniec nadziei? :/

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja właśnie zrobiłam bo z wykresu pierwszy raz nic nie wynika. On z tych słowackich gór jeszcze nie wrócił, zabalowal :D
    Ale wreszcie mam jakieś objawy, tj bol jajnika, śluz + ten test więc jestem dobrej myśli :)

    No to zaciskam najmocniej jak się da ;)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Dziewczyny myślicie, że ból brzucha dzień przed @ mogę interpretować jako koniec nadziei? :/
    Bol brzucha o niczym nie świadczy, dziewczyny często piszą że miały tak pomimo tego że były w ciąży.

    Marudaruda ja za Ciebie też :)

    f1d9680377.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha, czuję, że znowu za bardzo się nakręcam i nic możez tego nie wyjść :(

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Bol brzucha o niczym nie świadczy, dziewczyny często piszą że miały tak pomimo tego że były w ciąży.

    Marudaruda ja za Ciebie też :)


    Zaczęłam myśleć, że pewnie nic z tego... Bo jutro planowana @,a dziś zaczął boleć mnie brzuch coś jak na okres no i już dołek... Mimo tego, że od owulacji codziennie bolą mnie piersi i mimo tego, że są też jakieś inne objawy to jakoś się poddałam i czekam na @... Chyba boję się znowu rozczarować... :/

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic nie możemy z tym zrobic, bedziemy się nakręcac. Cykl po cyklu będzie nas nawiedza nadzieja ale może są tego plusy. Gdyby nasza sytuacja była beznadziejna, gdybyśmy wiedziały że nie ma szans to nie miałbyś y też nadziei. Więc nasza sytuacja nie jest taka zła :D
    Ale oczywiście nie można też popadać w przesade

    Marudaruda, gosia17 lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas zwyczajnie chciałaby zobaczyć te dwie kreski na teście... A później usłyszeć bicie serca swojego maleństwa... Czy to tak wiele? :/

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Chyba nic nie możemy z tym zrobic, bedziemy się nakręcac. Cykl po cyklu będzie nas nawiedza nadzieja ale może są tego plusy. Gdyby nasza sytuacja była beznadziejna, gdybyśmy wiedziały że nie ma szans to nie miałbyś y też nadziei. Więc nasza sytuacja nie jest taka zła :D
    Ale oczywiście nie można też popadać w przesade


    Moja przesada już daaaaawno została popełniona :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee, chyba nie jest tak źle. Piszesz rozsądnie, nie uznałam Cie za wariatke :D

    Nie Natala, to wcale nie jest dużo :(

    f1d9680377.png
‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ