X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Mówią, że nauki nigdy za wiele ;) Ja myślę nad podyplomówką.

    Ja się na razie wyleczyłam :D Za dużo mnie kosztowały te studia i czasu i kasy :)
    Przede mną i tak jeszcze egzamin na uprawnienia, więc nie końca kończę z nauką :)

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartitaS wrote:
    Ja się na razie wyleczyłam :D Za dużo mnie kosztowały te studia i czasu i kasy :)
    Przede mną i tak jeszcze egzamin na uprawnienia, więc nie końca kończę z nauką :)

    Też tak mówiłam, a teraz chcę zrobić podyplomówkę, ale konkretnie związaną z obecnym stanowiskiem pracy ;)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 16 maja 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co robisz zawodowo Marudaruda jeśli można spytać? :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    A co robisz zawodowo Marudaruda jeśli można spytać? :)

    Dział windykacji w urzędzie :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny mam dylemat, trochę przez mamę podsunięty...
    Niby okres był, ale jakiś taki średni, szału nie było z nim, spokojnie mogłabym nawet na jednej podpasce cały dzień przechodzić przez większość. Co prawda sutki już nie bolą od kilku dni, ale cały czas strasznie mi się chce spać. Jestem chronicznie zmęczona i senna, nieważne ile godzin prześpię. Do tego od kilku dni mam tak straszne ciągoty na lody, że masakra. Jem je po kilka razy dziennie i wpadam w szał jak nie ma ich pod ręką, w zamrażarce. Do tego od kilku dni też mam jakby jakąś biegunkę, niby nie jakąś mocną, ale tak dziwnie...

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda, kochana, będą Cię męczyły myśli dopóki nie zrobisz testu ciążowego :) Leć w tajemnicy przed mężem do apteki i siknij ;) Może akurat! :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, tyle już zrobiłam tych testów, że aż mi się nie chce patrzeć kolejny raz na jedną kreskę. A jestem właściwie pewna, że wyjdzie jedna :| Najwyżej poczekam jeszcze.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest jedną wielką D... Jeden pęcherzyk ma maksymalnie 10 mm drugi na drugim jajniku 8 mm w 16 dc nie wiem ile ma endometrium bo się zdenerwowałam i zapomniałam o to spytać w każdym razie powiedziałam mojej lekarce że pojawię się u niej dopiero jak Luby zrobi wyniki w każdym razie czeka mnie pewnie długi cykl w okolicach 40 dni

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę iść od października na podyplomowe :) chociaż jak sobie pomyślę o tej kasie, stracony czasie na zajęcia i pisaniu pracy to też mi się odechciewa :D

    Ania a co Lekarka na jajeczka? Masz często długie cykle?

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z reguluje mam długie ale od jakiegoś czasu zauważyłam że każdy cykl wydłuża się o 1-2 dni względem poprzedzającego powiedziała że trzeba obserwować ale nie zgodziłam się na następną wizytę zapowiedziałam że wrócę jak Luby zrobi badania

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, zrobiłam w ogrodzie. Czas na lody. :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj totalne załamanie. W pracy beznadzieja, naleśniki mi nie wyszły, jestem bez obiadu i bez kolacji i nie mam chęci nawet nic zrobić. Chyba pójdę spać to chociaż się wyśpię. Ta cała dieta mnie przerasta i mam ochotę to rzucić tym bardziej że efektu żadnego nie ma. Dzisiaj tempka już niska więc czekam na @ :-(

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • Gusiaczek94 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :-*

    witam wszystkie na forum, też rozpoczynamy starania o dzidziusia, planowany dzień @ przypada na 21 maj, czekamy... <3

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda kiedy sikasz? Te lody mnie zastanawiają :) wiem że się boisz widoku jednej kreski ale może jednak lepiej wiedzieć?

    Nattka a ile stosujesz dietę? Czasami na efekty trzeba poczekać.

    Gusiaczek witaj, opowiedz coś więcej o sobie. Dopiero zaczeliscie się starać?

    f1d9680377.png
  • Lonka89 Przyjaciółka
    Postów: 62 32

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gusiaczek94. Ponawiam prośbę, napisz coś więcej o sobie:)

    Eh a ja mam takie zmienne nastroje że szok. Jednego dnia się uśmiecham mówię sobie że wszystko będzie okey a drugiego mam chandrę i najlepiej przespałabym dzień.
    Czemu to takie skomplikowane.

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nattka, droga po dzidziusis uczy nas cierpliwości i pokory.. Musisz być dzielna i wierzyć, że wszystko jest dla niego :) To na pewno da Ci siłę :) A sen najlepszy na wszystko!

    malutka_mycha, jak to kiedy sikam? Toż ja jestem dzisiaj w 4dc, dopiero okres skończyłam, owulacja Bóg wie kiedy będzie, a Ty mnie pytasz o sikanie? :D Nie ma opcji, nie jestem w ciąży :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jesteś na początku cyklu ale pisałaś, że @ była skapa, masz zachcianki i jesteś śpiąca :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Gusiaczek94 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w sumie początkująca w tych tematach, a trafiłam na forum bo warto z kimś pogadać bo niekiedy szału można dostać czy to już czy znowu nic....

    Najgorsze jest jak mąż jest wyjazdowy i nie jest lekko trafić "w te dni" a to jest właśnie nasz felerny przypadek...

    Robiłam badania wszystko z mojej strony ok, będę je rozszerzała wkrótce, obecnie w sumie zero objawów, a od owulacji minęło już 7 dni, a owulację mam książkową tzn temperatura, kłucie jajników i 2-3 dni przed zapowiedzi "mokrutkie" :)

    Ból piersi obecnie, jednak przed okresem też są, tempka wysoka ale przed okresem jak zwykle też....

    Także dam znać aczkolwiek myślę, że chyba znowu nic...

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Wiem, że jesteś na początku cyklu ale pisałaś, że @ była skapa, masz zachcianki i jesteś śpiąca :)

    Ciąża urojona :) Za bardzo chcę :) A @ nie była skąpa, tylko raczej taka średnia.. Ani mocna, ani słaba, bez szału. Ale miała małe skrzepiki, więc to typowa @ :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Gusiaczek94 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonka89 jakbym słyszała siebie :)

    Lonka89 lubi tę wiadomość

‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ