X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Moja przesada już daaaaawno została popełniona :D


    Marudaruda nie tylko Twoja :D

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się maskuję :P

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam okres załamania :/

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ja mam okres załamania :/

    Nie smuć się :) Pomyśl, że wszystko możesz przetrwać dla fasolki :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Nie smuć się :) Pomyśl, że wszystko możesz przetrwać dla fasolki :)


    Niby tak, ale nie mam już siły na to wszystko. Może lepiej sobie odpuścić...

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 18 maja 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Niby tak, ale nie mam już siły na to wszystko. Może lepiej sobie odpuścić...

    Lepiej :) Uwolnić umysł od natrętnych myśli!

    welonka lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 18 maja 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Lepiej :) Uwolnić umysł od natrętnych myśli!


    Chyba zawiesze starania do ślubu tzn dwa lata.

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 19 maja 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Przyznać się, kto zaliczył poranne bzykanko? :D Ja pierwsza, przyznaję się :D Miłego weekendu kochane, jak najmniej zastanawiania, a jak najwięcej działania <3

    MartitaS, Lonka89, Marza89 lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabym wstać przed 5 :) Ale jeżeli chodzi o czas od północy to mogłam być pierwsza bo zebrało nam się koło 1 :)

    MartitaS, Marudaruda lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu mi się skojarzyło "kto rano popieprzy, dzień ma potem lepszy" :D

    malutka_mycha, Marudaruda lubią tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buahhahahaaahahhahaha, umarłam :D Ale najlepsze, że coś w tym jest :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, ja to przetestowałem z wyjściami do znajomych. Jeżeli przed wyjście podziałami to od razu lepsza mam imprezę :)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Cześć dziewczyny :) Przyznać się, kto zaliczył poranne bzykanko? :D Ja pierwsza, przyznaję się :D Miłego weekendu kochane, jak najmniej zastanawiania, a jak najwięcej działania <3

    Ja niestety rano (ok 5) musiałam wstać do pracy - odrabianie długiego majowego weekendu - wieć lipton a jak wróciłam to bym tylko spała jakiś do kitu ten dzień nawet domu nie ogarnelam tylko lulu spać

  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 21 maja 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie 25 dziś cyklu. @ zbliża się wielkimi krokami, już czuję ten ciągnący ból w podbrzuszu i o dziwo tym razem boli też cyc. Czemu ja się nawet nie łudze? Jestem tak bardzo przekonana, że kolejny raz nic z tego...bo rok rozczarowań to już za duzo:/

    Marudaruda, mgielka98 lubią tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 maja 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Dziewczyny u mnie 25 dziś cyklu. @ zbliża się wielkimi krokami, już czuję ten ciągnący ból w podbrzuszu i o dziwo tym razem boli też cyc. Czemu ja się nawet nie łudze? Jestem tak bardzo przekonana, że kolejny raz nic z tego...bo rok rozczarowań to już za duzo:/

    Kochana, mam to samo. Niby objawy się wyłapuje, bo inaczej się nie da, ale jak się zrobi test to nawet nie dziwi ta jedna kreska. Tylko taki żal i smutek w środku. Ja jednak wierzę, że w końcu ten piękny dzień dla Ciebie nastanie, bo każda walka jest warta, jeżeli celem ma być miłość w oczach małej istotki <3

    mi88 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 21 maja 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Dziewczyny u mnie 25 dziś cyklu. @ zbliża się wielkimi krokami, już czuję ten ciągnący ból w podbrzuszu i o dziwo tym razem boli też cyc. Czemu ja się nawet nie łudze? Jestem tak bardzo przekonana, że kolejny raz nic z tego...bo rok rozczarowań to już za duzo:/

    U mnie 27 dc w srode mam miec miesiaczke. Test negatywny- tez od roku sie staramy i nie potrafie sie oprzec zeby go nie zrobic. Potraficie podejsc do tego z dystansem? Bo ja zauwazylam ze z kazdym miesiacem mam coraz gorsze samopoczucie. Nie mam motywacji do pracy, ani radosci z niej - tylko caly czas mysle o tym dlaczego sie nam nie udaje.


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 21 maja 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mgielka98 wrote:
    U mnie 27 dc w srode mam miec miesiaczke. Test negatywny- tez od roku sie staramy i nie potrafie sie oprzec zeby go nie zrobic. Potraficie podejsc do tego z dystansem? Bo ja zauwazylam ze z kazdym miesiacem mam coraz gorsze samopoczucie. Nie mam motywacji do pracy, ani radosci z niej - tylko caly czas mysle o tym dlaczego sie nam nie udaje.

    Mój mąż znosi to dzielnie, albo jest mistrzem udawania. Ja już mam takie podejście, że nawet się to po mnie zlewa jak dostaje okres. Bo dostałabym na głowę całkiem. Najgorzej miałam po pół roku staram, wieczny płacz i obwinianie samej siebie.

    Marudaruda, kochana już tyle tu razem siedzimy, że e końcu musi się udać !;*

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi musi ;) Ja czekam na owu, bo mam wrażenie, że jeszcze nie przyszła... Ale wydaje mi się, że jest tuż tuż, wczoraj w nocy przed zaśnięciem po <3 zaczęło mnie kłuć z prawej strony tak punktowo, ale przeszło, dzisiaj trochę też, ale mniej... Oby w końcu chlasnęło i pękło! O ile coś tam jest i to nie jest owulacja urojona :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 21 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle coś, ja bym zglupiala jakbym nie wiedziała kiedy mam owulacje ;p Ale co mi ta wiedza daje? Nic jak ba razie;p Wielkie nic kolejny raz. A jeszcze mi znajoma pisze, że chyba jest w ciąży i to całkiem przez przypadek. Co za życie..

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 maja 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Ciągle coś, ja bym zglupiala jakbym nie wiedziała kiedy mam owulacje ;p Ale co mi ta wiedza daje? Nic jak ba razie;p Wielkie nic kolejny raz. A jeszcze mi znajoma pisze, że chyba jest w ciąży i to całkiem przez przypadek. Co za życie..

    No ja się trochę załamałam jak się dowiedziałam, że koleżanka z liceum jest w 3 ciąży, z czego świadome tylko jedno ;) No ale co zrobić. My za to będziemy milion razy lepszymi mamami, z takim przygotowaniem... :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ