X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja też jestem ;) podczytuje Was od czasu do czasu, ale jest sporo nowych dziewczyn i nie bardzo kojarzę fakty. Ostatnio trochę odpuscilam, a przynajmniej się starałam jakoś za dużo nie myśleć. W pracy dużo się dzieje, no i uciekłam w moje rękodzieło.
    U mnie też bez zmian, dalej aktualny temat wycieku, narazie jestem po usg, które wyszło bez jakich kolwiek znian, nic tam nie ma, radiolog sama była zdziwiona, to dobrze, ale problem pozostaje. W piątek idę do gina więc zobaczymy co zdecyduje co robić dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 23:38

    Kasiulka90, Marudaruda lubią tę wiadomość

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ineczka, doradzałaś mi już daaaawno, żebym się zbadała, ale ja chciałam dać działać naturze. No i wyszło jak wyszło. Natura się obraziła na mnie :D Miesiąc temu zaczęliśmy z mężem oboje diagnostykę. On już bierze profertil na poprawę nasienia, ja jestem po badaniach hormonów i czekam na hsg. Jestem dobrej myśli :) Jeśli nam lekarze nie pomogą, to pójdę do dobrej poleconej zielarki i liczę na to, że ona zdziała cuda.
    A coś wyszło z hormonami ? Hsg bardzo się bałam, ale nie wiem czy to kwestia tego czy nie w kolejnym cyklu się udało wiec ważne ze idziecie do przodu. Nasienie można tez ładnie poprawić wiec jest plan działania będzie efekt :) Trzymam kciuki no i czekam na Twoje przejście na fioletowa :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    A coś wyszło z hormonami ? Hsg bardzo się bałam, ale nie wiem czy to kwestia tego czy nie w kolejnym cyklu się udało wiec ważne ze idziecie do przodu. Nasienie można tez ładnie poprawić wiec jest plan działania będzie efekt :) Trzymam kciuki no i czekam na Twoje przejście na fioletowa :)
    Niestety nie mam dostępu do wyników - moja poradnia ma jakieś takie zasady, że dopiero po skończonej pełnej diagnostyce nam dają odpisy. Byłam wkurzona, ale teraz stwierdziłam, że to dobrze, bo się tym przestałam przejmować i myśleć non stop, jak tam moje hormony ;) Ach, to Ty po hsg zaszłaś! Słyszałam właśnie, że nawet mimo, że jajowody były drożne, jakimś cudem po tym badaniu lepiej wszystko przechodzi :) Ja się nie nastawiam. Ani pozytywnie ani negatywnie. Niech się dzieje wola nieba - z nią się zawsze zgadzać trzeba :)

    A jak Ty się czujesz Kochana? Masz chyba termin na początek lipca z tego co pamiętam. Imię wybrane? :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Niestety nie mam dostępu do wyników - moja poradnia ma jakieś takie zasady, że dopiero po skończonej pełnej diagnostyce nam dają odpisy. Byłam wkurzona, ale teraz stwierdziłam, że to dobrze, bo się tym przestałam przejmować i myśleć non stop, jak tam moje hormony ;) Ach, to Ty po hsg zaszłaś! Słyszałam właśnie, że nawet mimo, że jajowody były drożne, jakimś cudem po tym badaniu lepiej wszystko przechodzi :) Ja się nie nastawiam. Ani pozytywnie ani negatywnie. Niech się dzieje wola nieba - z nią się zawsze zgadzać trzeba :)

    A jak Ty się czujesz Kochana? Masz chyba termin na początek lipca z tego co pamiętam. Imię wybrane? :)
    Termin mam na 4 lipca :) Jak się nic nie rozkręci to 9.07 mam się stawić ze skierowaniem bo akurat moja gin ma dyżur na porodówce wiec mi wypisała :) Oby wszystko się samo zaczęło :) Czuje się dobrze nie ma na co narzekać:) Imię wybrane prswie od początku heh Franek będzie :)Dziwnie z tymi wynikami , ale znają się lepiej niż my wiec widocznie przynosi to rezultaty:) To trzymamy kciuki :)

    Kasiulka90, gacka89 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacuś kochana, bardzo się cieszę, że starasz się odpuścić, nie myśleć. Ja przez ostatni rok zrobiłam tak raz, w grudniu, w okolicy swoich urodzin. Nie mierzyłam temperatury, nie wchodziłam na forum. I to był mój najkrótszy cykl - 32 piękne dni. Ale jak widać to nie pomogło. Jak się ma problemy z hormonami, to nawet wyluzowanie nie zdziała cudu.
    Myślałaś o tym, żeby wspólnie z mężem pójść do specjalistycznej kliniki leczenia niepłodności? Do takiego miejsca, w którym będą różni lekarze naraz - ginekolog, endokrynolog, androlog, psycholog. My poszliśmy do takiego miejsca - w Opolu działa od stycznia poradnia niepłodności, finansowana z ministerialnego programu. Póki co bardzo sobie chwalę. Przesyłam linka z listą takich miejsc: http://www.chcemybycrodzicami.pl/lista-szpitali-gdzie-mozesz-leczyc-nieplodnosc-w-ramach-nfz/
    Myślę, że dużo lepsze takie coś niż chodzenie od lekarza do lekarza, gdzie każdy ma inny sposób leczenia i różne wersje diagnozy.

    Ineczka, Franuś cudne imię <3 Nie wiem, jakoś tak czuję, że się urodzi 3 lipca, to jakiś magiczny dzień, bo bardzo dużo osób ma wtedy urodziny :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) dawno mnie nie było ale czytam na bieżąco ;) teraz mam trochę mniej czasu bo urodziłam zdrowa śliczna cureczke.
    Gacunia cieszę się że USG wyszło ok.
    Moja siostra też miała taki wyciek ale minęło po jakimś czasie .
    Agaaaa !!!!!!gratulacje , bardzo się cieszę że się udało.

    Dużo właśnie nowych dziewczyn ;) ale cieszę się że służy Wam wątek który założyłam ;)
    Powodzenia w dążeniu do celu ;)
    A to moje cudo ;) Zuzanna , waga ur 3480 51 cm urodzona 14.06.18 ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12e6b03cc289.jpg

    Kasiulka90, gacka89, MartitaS lubią tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie śliczności! Gratulacje, San! Przecudna dziewczynka <3 Jak miło widzieć tutaj takie wiadomości :) Fajnie, że wracacie dziewczyny dodać nam otuchy :) Faktycznie San, byłaś jedną z pierwszych długo starających się, którym się udało - od mojej aktywności na forum ;)
    Przed Tobą teraz szkoła życia :D Będzie dobrze, dasz radę :* Ciesz się tym wspaniałym czasem :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San piękna dziewczynka :)

    Ineczka jak to przeleciało, już za chwilke poznasz swojego synka :)

    Kasiulka ja tak odpuścić nie potrafię. Jednak bardziej mnie doluje jak nie wiem co się ze mną dzieje niż jak mierze temp i sprawdzam szyjke :) ale mam nadzieję że przez wakacje będzie trochę mniej czasu na myślenie, mam już bardzo ambitne plany, żeby zapełnić sobie cały czas :) Mam nadzieję że senność i ból głowy przejdą i uda mi się to zrealizować :)

    f1d9680377.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, wiem doskonale jakie to trudne. Nie da się tego po prostu wyrzucić z pamięci. Seks z mężem mnie bardzo cieszy, ale jakoś nie potrafię nie myśleć, że robimy to w jakimś konkretnym celu. Jest trochę lepiej kiedy wiem, że i tak nie mam dni płodnych w danej chwili.
    Masz rację, planuj jak najwięcej - działanie skutecznie zajmuje myśli :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San gratuluję pięknej dziewczynki! :D

    Ineczka szybkiego rozwiązania! :D

    Ach... Na każdego czas przychodzi, przyjdzie i na Nas ;) ♥️

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Gacuś kochana, bardzo się cieszę, że starasz się odpuścić, nie myśleć. Ja przez ostatni rok zrobiłam tak raz, w grudniu, w okolicy swoich urodzin. Nie mierzyłam temperatury, nie wchodziłam na forum. I to był mój najkrótszy cykl - 32 piękne dni. Ale jak widać to nie pomogło. Jak się ma problemy z hormonami, to nawet wyluzowanie nie zdziała cudu.
    Myślałaś o tym, żeby wspólnie z mężem pójść do specjalistycznej kliniki leczenia niepłodności? Do takiego miejsca, w którym będą różni lekarze naraz - ginekolog, endokrynolog, androlog, psycholog. My poszliśmy do takiego miejsca - w Opolu działa od stycznia poradnia niepłodności, finansowana z ministerialnego programu. Póki co bardzo sobie chwalę. Przesyłam linka z listą takich miejsc: http://www.chcemybycrodzicami.pl/lista-szpitali-gdzie-mozesz-leczyc-nieplodnosc-w-ramach-nfz/
    Myślę, że dużo lepsze takie coś niż chodzenie od lekarza do lekarza, gdzie każdy ma inny sposób leczenia i różne wersje diagnozy.

    Ineczka, Franuś cudne imię <3 Nie wiem, jakoś tak czuję, że się urodzi 3 lipca, to jakiś magiczny dzień, bo bardzo dużo osób ma wtedy urodziny :D
    U mnie jak widać po wynikach z hormonami wszystko okej, póki co muszę znaleźć przyczynę wycieku, a gin wspominał o hsg więc jutro będę znać dalszy plan. A potem się zobaczy. Nie chodzę od lekarza do lekarza. Od listopada mam jednego i tego samego więc nikt mnie nie diagnozuje na 10 sposobów.

    San gratulacje! Śliczne małe cudo:-)
    Oby było i w moim przypadku tak samo z tym wyciekiem.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Gacuś kochana, bardzo się cieszę, że starasz się odpuścić, nie myśleć. Ja przez ostatni rok zrobiłam tak raz, w grudniu, w okolicy swoich urodzin. Nie mierzyłam temperatury, nie wchodziłam na forum. I to był mój najkrótszy cykl - 32 piękne dni. Ale jak widać to nie pomogło. Jak się ma problemy z hormonami, to nawet wyluzowanie nie zdziała cudu.
    Myślałaś o tym, żeby wspólnie z mężem pójść do specjalistycznej kliniki leczenia niepłodności? Do takiego miejsca, w którym będą różni lekarze naraz - ginekolog, endokrynolog, androlog, psycholog. My poszliśmy do takiego miejsca - w Opolu działa od stycznia poradnia niepłodności, finansowana z ministerialnego programu. Póki co bardzo sobie chwalę. Przesyłam linka z listą takich miejsc: http://www.chcemybycrodzicami.pl/lista-szpitali-gdzie-mozesz-leczyc-nieplodnosc-w-ramach-nfz/
    Myślę, że dużo lepsze takie coś niż chodzenie od lekarza do lekarza, gdzie każdy ma inny sposób leczenia i różne wersje diagnozy.

    Ineczka, Franuś cudne imię <3 Nie wiem, jakoś tak czuję, że się urodzi 3 lipca, to jakiś magiczny dzień, bo bardzo dużo osób ma wtedy urodziny :D
    4 lipca mam imieniny wiec może zrobi mi prezent ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hej ;) dawno mnie nie było ale czytam na bieżąco ;) teraz mam trochę mniej czasu bo urodziłam zdrowa śliczna cureczke.
    Gacunia cieszę się że USG wyszło ok.
    Moja siostra też miała taki wyciek ale minęło po jakimś czasie .
    Agaaaa !!!!!!gratulacje , bardzo się cieszę że się udało.

    Dużo właśnie nowych dziewczyn ;) ale cieszę się że służy Wam wątek który założyłam ;)
    Powodzenia w dążeniu do celu ;)
    A to moje cudo ;) Zuzanna , waga ur 3480 51 cm urodzona 14.06.18 ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12e6b03cc289.jpg
    Śliczności gratulacje kochana :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    San piękna dziewczynka :)

    Ineczka jak to przeleciało, już za chwilke poznasz swojego synka :)

    Kasiulka ja tak odpuścić nie potrafię. Jednak bardziej mnie doluje jak nie wiem co się ze mną dzieje niż jak mierze temp i sprawdzam szyjke :) ale mam nadzieję że przez wakacje będzie trochę mniej czasu na myślenie, mam już bardzo ambitne plany, żeby zapełnić sobie cały czas :) Mam nadzieję że senność i ból głowy przejdą i uda mi się to zrealizować :)
    Tak bardzo szybko nawet nie wiem kiedy :) Jeszcze się nie nacieszyłam brzuszkiem a za chwile go nie będzie heh, ale bedzie Franek :) Fajnie poczytać co tam u was ponad rok temu zapisałam się na forum i od tego czasu przepadałam :) Bardzo trzymam za was kciuki zwalniam brzuch wiec do dzieła:)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Podpowiedzcie mi bo już nie co myśleć. Dziś podczas badania szyjki zauważyłam różowy śluz. Dodam, że @ powinnam dostać dopiero w niedzielę. Czy to może wskazywać na ciążę czy jeszcze poczekac rozwój sytuacji?

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda, może to być zwykłe plamienie przed @. Nie masz tak nigdy? Ja zawsze, ale u mnie to nie oznacza nic dobrego :(

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Nigdy nie ialam plamienia przed @. Chyba, że @ się zaczęła 2 dni wcześniej:(

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam, bo może to być chwilowo podwyższona prolaktyna - np. przez stres. Ale oczywiście życzę Ci, żeby to była ciąża :)

    Jagodazdw92 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to nawet brzuch mnie nie boli jak zawsze przy @. Raz jak ide do toalety to na papierze jest a innym razem nie ma... Na wkladce są dość duze plamy. Zobaczymy co z tego bedzie.
    A ile takie plamienie moze trwać? Czy może być tak obfite jak @? Bo nie wiem czego mogę się spodziewać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 15:02

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 7 dni przed @ i codziennie takie pomarańczowe i brązowe plamienie. Ale pierwszy dzień okresu to musi być krwawienie - nie plamienie.

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 515 516 517 518 519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ