X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to też notuję ;-)
    A jak ma się to do tych ziół Sroki?
    To i to, czy lepiej jedno?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba imię Amelka i Nadia. A dla chłopca Igor. Ale im wybieranie imienia będzie coraz bliżej to się będę stresować :-)

    Oda_33 lubi tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt co do sluzu ja go nie mam prawie wgl, a fasolka jest wiec nie sugeruj sie tym ;) mam nadzieje ze uslysze, tak czytalm w internetach ze w 21 dniu zaczyna bic ale nie wiem jak to bedzie u mnie..w poniedzialek bedzie 24 dzien ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    SanKwt co do sluzu ja go nie mam prawie wgl, a fasolka jest wiec nie sugeruj sie tym ;) mam nadzieje ze uslysze, tak czytalm w internetach ze w 21 dniu zaczyna bic ale nie wiem jak to bedzie u mnie..w poniedzialek bedzie 24 dzien ;)
    Oo bicie serduszka takie emocje;) ki3dys bylam z ciocia i sluszalam jak Julrczce bije serduszko az zatyka w srodku ;)
    A badalas sluz w srodku? Bo ja codzien badam sluz w srodku i tam go prawie nie ma .

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Mi się podoba imię Amelka i Nadia. A dla chłopca Igor. Ale im wybieranie imienia będzie coraz bliżej to się będę stresować :-)


    Amelia - moje z bierzmowania! Bardzo mi się też podoba. Ja z wyborem nie będę zwlekać, jakoś chciałabym już mieć na początku ciąży jasność, ale może jestem mądra, bo nie jestem w ciąży :P

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    SanKwt co do sluzu ja go nie mam prawie wgl, a fasolka jest wiec nie sugeruj sie tym ;) mam nadzieje ze uslysze, tak czytalm w internetach ze w 21 dniu zaczyna bic ale nie wiem jak to bedzie u mnie..w poniedzialek bedzie 24 dzien ;)


    To dla mnie też pocieszenie :) Ja nie widziałam u siebe śluzu. Dopiero w tym cyklu koło 4-5.06 i o dziwo od 9.06 do wczoraj ale taki mega, mega gęsty i tylko rano, więc wydaje mi się, że to nie śluz płodny.

    A u Ciebie przed spodziewaną @ nie pojawiał się jakiś śluz? Czytałam o tym swoim, że czasami taki występuje, bo szyjka macicy osłania się przed infekcjami i tworzy się tzw. czop, ale ja to mam wrażenie, że już wszystkie swoje anomalie podciągam pod tę upragnioną ciążę <3

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę sobię jak codzień a tu taka dyskusja!

    Ilona04 gratuluję, coraz więcej optymistycznych wieści;) oby było ich jeszcze więcej;)

    Co do imion u nas byłaby Marcelina lub Jan :) ogólnie to odkąd pracuję w szkole, pewne imiona kojarzą mi się bardzo dobrze, inne mniej:) haha

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To dla mnie też pocieszenie :) Ja nie widziałam u siebe śluzu. Dopiero w tym cyklu koło 4-5.06 i o dziwo od 9.06 do wczoraj ale taki mega, mega gęsty i tylko rano, więc wydaje mi się, że to nie śluz płodny.

    A u Ciebie przed spodziewaną @ nie pojawiał się jakiś śluz? Czytałam o tym swoim, że czasami taki występuje, bo szyjka macicy osłania się przed infekcjami i tworzy się tzw. czop, ale ja to mam wrażenie, że już wszystkie swoje anomalie podciągam pod tę upragnioną ciążę <3
    Ja przed spodziewana @ to tak sie sluzowi nie przyglodam , najbardziej to w okresie okoloowulacyjnym.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Wchodzę sobię jak codzień a tu taka dyskusja!

    Ilona04 gratuluję, coraz więcej optymistycznych wieści;) oby było ich jeszcze więcej;)

    Co do imion u nas byłaby Marcelina lub Jan :) ogólnie to odkąd pracuję w szkole, pewne imiona kojarzą mi się bardzo dobrze, inne mniej:) haha
    ale
    Marcelina też bardzo ladne , ale Jagoda tez calkiem ladne.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To dla mnie też pocieszenie :) Ja nie widziałam u siebe śluzu. Dopiero w tym cyklu koło 4-5.06 i o dziwo od 9.06 do wczoraj ale taki mega, mega gęsty i tylko rano, więc wydaje mi się, że to nie śluz płodny.

    A u Ciebie przed spodziewaną @ nie pojawiał się jakiś śluz? Czytałam o tym swoim, że czasami taki występuje, bo szyjka macicy osłania się przed infekcjami i tworzy się tzw. czop, ale ja to mam wrażenie, że już wszystkie swoje anomalie podciągam pod tę upragnioną ciążę <3
    Minimalne ilosci mlecznego takiego wodnistego ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Ja przed spodziewana @ to tak sie sluzowi nie przyglodam , najbardziej to w okresie okoloowulacyjnym.

    Ja też nie, ale tego mojego nie dało się nie zauważyć :D
    W każdym razie przeszło.

    W ogóle mam trochę wyrzuty sumienia, że tak mało obserwowałam siebie i teraz we wszystkim widzę objaw ciąży. Ale jak w tym cyklu się nie uda, mam teraz pięknie zanotowane na przyszłość :)

    A ty SanKwt kiedy dokładnie testujesz? ;)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja też nie, ale tego mojego nie dało się nie zauważyć :D
    W każdym razie przeszło.

    W ogóle mam trochę wyrzuty sumienia, że tak mało obserwowałam siebie i teraz we wszystkim widzę objaw ciąży. Ale jak w tym cyklu się nie uda, mam teraz pięknie zanotowane na przyszłość :)

    A ty SanKwt kiedy dokładnie testujesz? ;)
    Wiesz co ? U mnie to tak nie wiadomo kiedy powinnam dostac @ ale tak w granicach 25-30. Bo ja mam nie regularne cykle od jakis czasu. Wiec serduszkowalam tez co dwa dni zeby takims cudem trafic w owulacje.bo nie dosc ze na sluzie nie moge się sugerować to jeszcze nie moge dokladnie określić owulacji przez nieregularne cykle

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sankwt moze mierzenie tempki w takim.przypadku?

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Sankwt moze mierzenie tempki w takim.przypadku?
    Kochana mierze alr one rowniez nic nie mowia bi skacza jak glupie ;) juz troche mnie meczy to;) serduszkuje co dwa dni ale nie wiem ile czasu to moj maz wytrzyma;) hehe. Jak sie nie staralam o dzidzisia to mialam reguralne cylke 40 dniowe i piekny sluz teraz wszystko jak na zlosc. Aczkolwiek mam nadzieje ze jednak moze sie uda i wyjda dwie krechy na koniec czerwca.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej miali byc co 30;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Mi dla dziewczynki strasznie podoba sie Zuzanna piekne imie;) a dla chlopca Antonii;)
    To samo! I jeszcze Emilka

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Wiesz co ? U mnie to tak nie wiadomo kiedy powinnam dostac @ ale tak w granicach 25-30. Bo ja mam nie regularne cykle od jakis czasu. Wiec serduszkowalam tez co dwa dni zeby takims cudem trafic w owulacje.bo nie dosc ze na sluzie nie moge się sugerować to jeszcze nie moge dokladnie określić owulacji przez nieregularne cykle
    To mikroskopem nie da się określić?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    To mikroskopem nie da się określić?
    Już tego nie uzywam nadaje sie nie powiem na co;) kasa w bloto poszla , nie duza ale jednak. W kolejnym cyklu bede uzywac testow owulacyjnych.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Już tego nie uzywam nadaje sie nie powiem na co;) kasa w bloto poszla , nie duza ale jednak. W kolejnym cyklu bede uzywac testow owulacyjnych.

    Ja chyba też zainwestuję w kolejnym cyklu w testy, ale mam nadzieję, że obie nie będziemy musiały ;-)

    Ja nie mam odpowiedniego termometru, też muszę kupić, żeby zacząć obserwować.

    Co ze mnie za staraczka haha nieprzygotowana :p

    Ale ja też nie mam cierpliwości. Cykle od 26-40 dni, brak śluzu wyraźnego, teraz też kieruję się tylko aplikacją, która wylicza to jakimś algorytmem a nie moimi objawiami. Próbowałam nawet badać szyjkę, ale dla mnie prawie ciągle jest otwarta... Zostaje mi męczyć męża co 2 dni, chociaż teraz tak się nie spinamy, jak nie mam siły to odpuszczam, nie chcę też na nim wywierać presji. I tak w porównaniu do początku naszego związku to nieźle zwolniliśmy (znamy się 2 lata), ale to ja raczej mam niezle libido i częściej ochotę :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:17

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ