X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane. Jak moja dzionek? Mam nadzieje ze u Was tez slonko za oknem;) milego dnia. Kto się jeszcze noe dodal do tabeli a chcialby , podrzucam link https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
    Tabelke przygotowywala klayd.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj słonko świeci więc jest pięknie:) do pracy mam na 14, więc siedze na necie i szukam sprzętu do kuchni :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez przydalo by mi sie cos w kuchni zmienic.. meble najpredzej;) ale bez porownania wolalabym szukac do pokoju dziecięcego;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Tez przydalo by mi sie cos w kuchni zmienic.. meble najpredzej;) ale bez porownania wolalabym szukac do pokoju dziecięcego;)
    no my właśnie za msc zaczynamy remont kuchni :) no tez bym sie cieszyla jak bym wybierała wózek np ale ciesze się z tego co mam :) wszystko w swoim czasie :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszystko przyjdzie czas , trzeba byc cierpliwym i sie nie poddawac;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    U mnie piękna pogoda, w końcu :) aż chce się żyć!

    Ta tabela trochę skomplikowana, myślałam raczej o prostej liście typu:

    Testerki majowe:
    I pod spodem nicki i daty @ wtedy wiadomo kiedy która ma testować ;) później najwyżej miesiąc zmieniamy lub dopisujemy i tyle chyba by było dużo prościej ale jak chcecie

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, tylko ja w tym msc-u mam taki plan, że nie chce myślec o dniach płodnych itp bo to bardziej przeszkadza niz pomaga :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Gdzie macie to słońce!? ;) Bo u mnie leje od rana!

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej! Gdzie macie to słońce!? ;) Bo u mnie leje od rana!
    między Łodzią a Warszawą jest słonecznie :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej! Gdzie macie to słońce!? ;) Bo u mnie leje od rana!


    W Olsztynie tak pięknie dziś :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:32

    Ilona04 lubi tę wiadomość

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W plocku jest slonecznie mam nadzieje ze weekend tez bedzie rownie ladny. Moze jakis grill zaplanuje z mezem u mojej mamuski .

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    W plocku jest slonecznie mam nadzieje ze weekend tez bedzie rownie ladny. Moze jakis grill zaplanuje z mezem u mojej mamuski .
    No na weekend zapowiadają 20- parę stopni, więc grill spoko opcja :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Mania93 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chętnie się do was dołączę:)

    7 cykl intensywnych starań, wcześniej było 'na luzie'.
    Czekam na testowanie w okolicach 18 maja.
    W tym cyklu udałam się do gin, żeby szukać przyczyny porażek. Mam cykl monitorowany, był pęcherzyk dominujący i zielone światło do działania. Dziś po pracy idę na kontrolę.

    Wcześniej pisałyście o testach owu - ja nie polecam, większości osób pokazują nieprawdę. Przez 6 cykli cały czas wychodziły mi negatywne. Teraz pierwszy raz miałam pozytywny ale około 4-5 dni przed owulacją, więc słabo. Ginekolog powiedziała, że szkoda pieniędzy.

    24 lata, 8cs o pierwszego maluszka
    95b3b1f65bd0e73ad3d6ef8cede5ca3d.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania93 wrote:
    Cześć, chętnie się do was dołączę:)

    7 cykl intensywnych starań, wcześniej było 'na luzie'.
    Czekam na testowanie w okolicach 18 maja.
    W tym cyklu udałam się do gin, żeby szukać przyczyny porażek. Mam cykl monitorowany, był pęcherzyk dominujący i zielone światło do działania. Dziś po pracy idę na kontrolę.

    Wcześniej pisałyście o testach owu - ja nie polecam, większości osób pokazują nieprawdę. Przez 6 cykli cały czas wychodziły mi negatywne. Teraz pierwszy raz miałam pozytywny ale około 4-5 dni przed owulacją, więc słabo. Ginekolog powiedziała, że szkoda pieniędzy.
    Ooo prosze mamy osobke najblizej testowania;) witamy serdecznie;) i zyczymy powodzenia;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania93 wrote:
    Cześć, chętnie się do was dołączę:)

    7 cykl intensywnych starań, wcześniej było 'na luzie'.
    Czekam na testowanie w okolicach 18 maja.
    W tym cyklu udałam się do gin, żeby szukać przyczyny porażek. Mam cykl monitorowany, był pęcherzyk dominujący i zielone światło do działania. Dziś po pracy idę na kontrolę.

    Wcześniej pisałyście o testach owu - ja nie polecam, większości osób pokazują nieprawdę. Przez 6 cykli cały czas wychodziły mi negatywne. Teraz pierwszy raz miałam pozytywny ale około 4-5 dni przed owulacją, więc słabo. Ginekolog powiedziała, że szkoda pieniędzy.
    Masz taki nick jak mąż na mnie mówi :D no ja zamówiłam te testy ale cudów nie wymagam od nich, jakieś smieszne pieniądze kosztowały :) ja ide 22 maja do gina niech zobaczy czemu nie zaskakuje i niech mi powie czy mam wgl ovu bo nie obserwowałam tego, dopiero teraz zaczełam:) No to Mania trzymam kciuki żeby były 2 krechy skoro było zielone światło :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Mania daj nam koniecznie znać jak po wizycie u gina :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny zazdroszczę pięknej pogody bo na Podkarpaciu jest ciemno, ponuro i deszczowo. :/

    Co do testów owu to u mnie te z Allegro się nie sprawdziły ale z Rossmana 'Domowe laboratorium' ok :) potwierdzało się z monitoringiem u gin.

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy też z allegro były zamawiane i powiem szczerze że chyba ze dwa razy wyszły mi tylko pozytywne ale to chyba dlatego że nie miałam naturalnych owulacji jak się później okazało więc może właśnie dobre są ;)

    Ja testuję 16.05 bo dziś ostatniego dupka łykam i czekać...

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa n zobacze ja na testach :) ja pije tee zioła ojca sroki. ej dziewczyny a co na zwiększenie libido ? bo czasem u mnie kiepsko :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ