X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zeby Was nadrobic po krotkiej przerwie to naprawde wycxyn :p
    Ja dzis dostalam @ no ale coz, spodziewalam sie. Wczoraj przeprowadzilam oblezenie apteki. Kupila kwas, magnez, vitotal dla siebie i meza, kolejna porcje clo na ovu, zel conceive na wspomaganie i jeszcze zen szen. Facet w aptece az sie usmiechal pod nosem, ale co tam :D
    Takze biere sie ostro do roboty, za 10 dni monitoring a potem jazda i niech sie dzieje wola nieba, oby w koncu dla nas przychylna...

    Agu90, Rossetia, ula87 lubią tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Dziewczyny, zeby Was nadrobic po krotkiej przerwie to naprawde wycxyn :p
    Ja dzis dostalam @ no ale coz, spodziewalam sie. Wczoraj przeprowadzilam oblezenie apteki. Kupila kwas, magnez, vitotal dla siebie i meza, kolejna porcje clo na ovu, zel conceive na wspomaganie i jeszcze zen szen. Facet w aptece az sie usmiechal pod nosem, ale co tam :D
    Takze biere sie ostro do roboty, za 10 dni monitoring a potem jazda i niech sie dzieje wola nieba, oby w koncu dla nas przychylna...

    Dobrze Cię znowu czytać i to w takim humorze ;-)
    Widzę niezły arsenał! Ja jak @ przyjdzie - też nas obkupię w... no własnie jeszcze nie wiem, bo mało się znam :p

    Kwas foliowy mam zapas, chcę też wypróbować ziół dr sroki i co jeszcze polecacie i na co to jest? ;-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:10

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Oda ja tez zamierzam ziół spróbować i jeszcze wiesiołka na śluz. Teraz jem siemię lniane.

    Ja wcinam wiesiołka od 3 dni i nie wiem czy to akurat jego zasługa, ale mam bardzo ładny wodnisty śluz z domieszką rozciągliwego ;)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba zaraz mnie namówicie na tego wiesiołka :p

    Haha, mój mąż jest taki anty różnym lekom. Go nawet jak głowa boli raz na ruski rok, to nic nie weźmie. To jak zrobię zapas dla nas w aptece to się zdziwi :D

    No i na badania go chcę wysłać, muszę mieć skierowanie, czy prywatnie na luzie zrobimy?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia,
    pytam jak działają zastrzyki bo nie miałam z nimi styczności ,ale widzę że na takiej samej zasadzie jak clo. Na pewno będzie ładny pęcherzyk.Bardzo dobrze że masz takiego lekarza któremu ufasz moim zdaniem to podstawa mieć zaufanego.

    Domka92
    jak słyszę że lekarz mówi dziewczynie że nieregularne miesiączki to normalne bo jest młoda to aż coś mnie trafia. Też to słyszałam jesteś młoda wszystko wróci do normy , no niestety nie wróciło do tej pory od ponad 3 lat wywołuje co miesiąc miesiączkę . Moim zdaniem poszukaj nowego lekarza ja też poszłam do lekarza po pół roku starań i od razu zajął się problemem tylko on już trochę znał mój przypadek a jestem młodsza od Ciebie .


    a ja efektów po wiesiołku nie widzę ;(

    oda mój też bardo stroi od leków i badań , ale badanie nasienia idzie zrobić:) o jakie konkretnie badania Ci chodzi ?

    age.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Rossetia,
    pytam jak działają zastrzyki bo nie miałam z nimi styczności ,ale widzę że na takiej samej zasadzie jak clo. Na pewno będzie ładny pęcherzyk.Bardzo dobrze że masz takiego lekarza któremu ufasz moim zdaniem to podstawa mieć zaufanego.

    Domka92
    jak słyszę że lekarz mówi dziewczynie że nieregularne miesiączki to normalne bo jest młoda to aż coś mnie trafia. Też to słyszałam jesteś młoda wszystko wróci do normy , no niestety nie wróciło do tej pory od ponad 3 lat wywołuje co miesiąc miesiączkę . Moim zdaniem poszukaj nowego lekarza ja też poszłam do lekarza po pół roku starań i od razu zajął się problemem tylko on już trochę znał mój przypadek a jestem młodsza od Ciebie .


    a ja efektów po wiesiołku nie widzę ;(

    oda mój też bardo stroi od leków i badań , ale badanie nasienia idzie zrobić:) o jakie konkretnie badania Ci chodzi ?

    Nie wiem :p Nie mam pojęcia, myślałam, że jest po prostu badanie nasienia i mi sprawdzą, czy wszystko OK :D
    A to są różne rodzaje widzę?

    Może ja nie zachodzę w tę ciążę za karę za swoją ignorancję i niewiedzę!! :D

    Domka, jeszcze dodam, mi lekarka od razu zleciła badania, wystarczy, że powiedziałam, że chcę się zacząć poważnie starać o dziecko :-) WIęc Welonka ma 100% racji - zmień lekarza. NIestety rzadko trafiają się tacy z powołania na nfz, przynajmniej ja mam złe dośw.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio lekarz na NFZ powiedział, że nie da mi żadnego skierowania bo mu się to... nie opłaca!!! Niestety na NFZ nie trafiłam na gin do którego bym wróciła :( prywatnie też nie łatwo szczerze mówiąc ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda myślałam ze masz na myśli jeszcze jakieś inne badania :) mój w labie powiedzial ze chce umówić się na badanie nasienia i w tym mamy posiew ,w tych badaniach ja tez nie orientuje się ,ale wiem ze sa jeszcze dokładne badania budowy plemnika itp;d a i my robimy prywatnie i dowozimy do laba na umówioną godzinę

    age.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże jednak poczekam na wizytę u mojej gin i ona mi podpowie co ten mój mąż powinien.

    Oglądałam właśnie swój wykres. I tak mnie tknęło. W 24. dc pojawił mi się ten dziwny śluz (przezroczysty, ale bardzo gęsty, jak galaretka, na pewno nie jak kurze białko) i miałam go przez 5 dni, w tym czasie szyjkę miałam miękką i otwartą, dzień po pojawieniu śluzu, pojawił się dodatkowo ból podbrzusza.

    Niestety nie mierzę temp, ale od ponad tygodnia mam ponad 37. a ostatnio 37,5-38.

    Czy to możliwe, żebym miała spóźnioną owulację?? Czy taki śluz dziwny i to ze byl az 5 dni może o tym świadczyć? Czy Dostinex od 9dc mógł mi zbić tak szybko prolaktynę, żeby jeszcze jakiś pęcherzyk postanowił wykorkować? Ale jeżeli liczyć że owulacja była po zakończeniu śluzu, to byłaby w 29 dc! Czyli 9 dni po przewidywanej przez aplikację owulacji.

    Wydaje się to absurdalne, nie? ;-) Ale jak nie dostanę @ do soboty, to przed weselem zrobię test dla 100% pewności.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda każdy lek jest ingerencją w organizm i trudno powiedzieć kto i jak zareaguje więc jak masz jakiekolwiekek podejrzenia to test na pewno uspokoi :)... nie masz jakiejś infekcji? Często wtedy jest podwyższona tak temperatura bez innych objawów...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej dziewczyny jestem wykonaczona a do tego musialam nadrobic 3 calutkie strony;)

    Ja dzis musze odpuscic serduszkowanie bo mnie za przeproszeniem psiocha zachorowala;/
    A koniec nie badam juz szyjki bo to pewnie przez te moje badania nabawilam sie infekcji myjac dokladnie ręce..

    Moim zdaniem jak lekarz odmawia skierowan na badania to niech sie puknie w lepetyne..
    Powienien zawsze dawac to o co sie go poprosi, od tego jest zeby pomagac , nie wazne czy sie ktos stara czy nie , czy stara sie miesiac czy pol roku albo dluzej. Chce sie czlowiek zbadac to ma do tego prawo..
    Ojejus jacy ludzie potrafia byc okrutni, i wez zaufaj takiemu lekarzowi..

    I nie wiem co napisac zapomnialam co czytalam wczesniej;(
    Trzymajcie sie kochane, trzymam kciuki za nasze owu , pecherzyki nooo ogolnie wszystkiego naaaajdobrego;) dzis odpuszczam i spedzam z mezem mily wieczór bez serduchowania;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    O jej dziewczyny jestem wykonaczona a do tego musialam nadrobic 3 calutkie strony;)

    Ja dzis musze odpuscic serduszkowanie bo mnie za przeproszeniem psiocha zachorowala;/
    A koniec nie badam juz szyjki bo to pewnie przez te moje badania nabawilam sie infekcji myjac dokladnie ręce..

    Moim zdaniem jak lekarz odmawia skierowan na badania to niech sie puknie w lepetyne..
    Powienien zawsze dawac to o co sie go poprosi, od tego jest zeby pomagac , nie wazne czy sie ktos stara czy nie , czy stara sie miesiac czy pol roku albo dluzej. Chce sie czlowiek zbadac to ma do tego prawo..
    Ojejus jacy ludzie potrafia byc okrutni, i wez zaufaj takiemu lekarzowi..

    I nie wiem co napisac zapomnialam co czytalam wczesniej;(
    Trzymajcie sie kochane, trzymam kciuki za nasze owu , pecherzyki nooo ogolnie wszystkiego naaaajdobrego;) dzis odpuszczam i spedzam z mezem mily wieczór bez serduchowania;)

    Infekcja może być od badania szyjki, ale często też we wczesnej ciąży się pojawia. Trzymam mocno kciuki za Ciebie SanKwt! Jesteś chyba naszą nadzieją teraz, bo najszybciej testujesz :-)
    A robiłaś dziś test owu?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    MOże jednak poczekam na wizytę u mojej gin i ona mi podpowie co ten mój mąż powinien.

    Oglądałam właśnie swój wykres. I tak mnie tknęło. W 24. dc pojawił mi się ten dziwny śluz (przezroczysty, ale bardzo gęsty, jak galaretka, na pewno nie jak kurze białko) i miałam go przez 5 dni, w tym czasie szyjkę miałam miękką i otwartą, dzień po pojawieniu śluzu, pojawił się dodatkowo ból podbrzusza.

    Niestety nie mierzę temp, ale od ponad tygodnia mam ponad 37. a ostatnio 37,5-38.

    Czy to możliwe, żebym miała spóźnioną owulację?? Czy taki śluz dziwny i to ze byl az 5 dni może o tym świadczyć? Czy Dostinex od 9dc mógł mi zbić tak szybko prolaktynę, żeby jeszcze jakiś pęcherzyk postanowił wykorkować? Ale jeżeli liczyć że owulacja była po zakończeniu śluzu, to byłaby w 29 dc! Czyli 9 dni po przewidywanej przez aplikację owulacji.

    Wydaje się to absurdalne, nie? ;-) Ale jak nie dostanę @ do soboty, to przed weselem zrobię test dla 100% pewności.
    Hmmm w sumie to temp wysoka , zrób test;) moze los sie uśmiechnął;) a jeszcze powiem ze podczas wieczornej modlitwy modle sie o nas wszystkie zebu sie udalo;) co ciekawe jak pierwszy raz poprosilam o to Boga to najpierw meggi a potem ilona zaszly;)

    ula87 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Oda każdy lek jest ingerencją w organizm i trudno powiedzieć kto i jak zareaguje więc jak masz jakiekolwiekek podejrzenia to test na pewno uspokoi :)... nie masz jakiejś infekcji? Często wtedy jest podwyższona tak temperatura bez innych objawów...

    Infekcji chyba nie mam, zastanowiłam się nad tą swoją opcją i nieee, nie możliwe ;-)
    Byłabym jakimś naukowym ewenementem :-) Ale pierwsza dedukcja mnie poniosła :D

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Infekcja może być od badania szyjki, ale często też we wczesnej ciąży się pojawia. Trzymam mocno kciuki za Ciebie SanKwt! Jesteś chyba naszą nadzieją teraz, bo najszybciej testujesz :-)
    A robiłaś dziś test owu?
    Nie bo czekam az zachce mi sie siusiu;) hehe

    DZIEKI;*;*;*
    WZAJEMNIE;*;*

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hmmm w sumie to temp wysoka , zrób test;) moze los sie uśmiechnął;) a jeszcze powiem ze podczas wieczornej modlitwy modle sie o nas wszystkie zebu sie udalo;) co ciekawe jak pierwszy raz poprosilam o to Boga to najpierw meggi a potem ilona zaszly;)

    To cudowne z Twojej strony <3 Szepnij tam o mnie koniecznie!
    Oby i moje modlitwy zostały wysłuchane, życzę nam jak najlepiej! Mam nadzieję, że niebawem wszystkie będziemy rozmawiać o tym jak rozwijają się nasze ciąże ;)

    ula87 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To cudowne z Twojej strony <3 Szepnij tam o mnie koniecznie!
    Oby i moje modlitwy zostały wysłuchane, życzę nam jak najlepiej! Mam nadzieję, że niebawem wszystkie będziemy rozmawiać o tym jak rozwijają się nasze ciąże ;)
    Nie moge sie doczekac tych tematow;)
    Szepne szepne;)

    ula87 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda kreseczka bladziuchna;/ wiec po owu juz , ale przynajmniej nie bede zalowac ze dzis sie nie kochamy. Teraz tylko czekac na poczatek lipca albo na @.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dzis tez uderze do Najwyzszego z prosba o nas wszystkie. Moze wtedy zauwazy, ze cos do Niego mowie.

    Rossetia, ula87 lubią tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ