X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Konin, a Ty?

    A na spotkanie jak najbardziej się piszę :) wezmę pasztet, a lody kupimy na miejscu :P

    A ja Poznań :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcieja musiałam trochę nadrobić :-)

    I wiem teraz jak to jest, jak się wszystko czytało ale nie wie się co komu odpisać :)

    Spotkanie z pasztetem mmm! Wchodzę w to! Latem spotkanie nad morzem, ale zimą wolę w góry, a najlepiej zapraszam do stolicy :))

    U mnie dzisiaj znowu silne bóle @, ale jeszcze nic się nie zaczęło. 4 dzień dopiero opóźnienia, 37 dc. Mam jeszcze czas :))

    Marudaruda - nie doszukuj się objawów, sfiksujesz. Metaliczny posmak to częsty objaw ciąży, ale pojawiający się sporo po spôźnionej @. Spokojnie, ja już się sparzyłam, więc ucz się na moich błędach. Im większe nakręcanie się tym boleśniejsze rozczarowanie. Wiara, że się uda, a ciągle doszukiwanie aię potwierdzeń to co innego :)) nie warto sobie szkodzic. Wydaje mi się też, że dość wczesnie przyjmujesz duphaston. 15 dc to naprawdę częsty termin owulacji szkoda ją sobie blokowac :) ale rozumiem, że ufasz lekarzawi, ale
    Pogadaj z nim :))

    Ula - doskonale wiem o czym mówisz z kościołem. Wiara jest teudnym i kontrowersyjnym tematem, jednak duży wpływ mają często niewłaściwi księża. Szkoda. Wydaje mi się, że religijność potrafi otwierać serca na innych, ale myślę, że nie ma sensu tego roztrząsać. Każdy z nas ma swoje doświadczenia. Swoje sumienie, wazna jest wzajemna akceptacja :))

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1511 2581

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Wyobrazcie sobie takie stado zaciazonych z wielkimi brzuchami, co chwila oblegajacych lazienke, do ktorej raczej bysmy sie toczyly niz szly, jedzace na tarasie lody z pasztetem.... Marzenie :)

    Haha! Lody z pasztetem...hmm mogłoby być całkiem ciekawie :)

    I byśmy mówiły do siebie po nicku! :D Np papillon26 w którym jesteś tygodniu? Haha :P

    age.png

    33 lata, PCOS, brak owulacji, niedoczynność tarczycy, mutacja PAI-1 homo

    Klinika Bocian Białystok
    Transfer 12.09.2017 beta <0,1
    Transfer 09.12.2017 beta <0,1
    Transfer 06.11.2018 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa ❄️❄️❄️❄️
    Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 18dpt-beta 3104, 6tc*

    Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, prog. 51,60, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357, prog. 39, 14dpt- beta 605,
    16dpt- beta 1148, prog. 24, 21dpt- beta 5075, prog. 32, 27dpt- beta 22031, prog. 28
    6+6 - CRL 0,76 cm, FHR 116
    8+6 - CRL 2,13 cm, FHR 180
    10+5 - CRL 3,8 cm, FHR 178
    12+5 - CRL 6,2 cm, FHR 173
    17+3 - 170 g, dziewczynka
    22+3 - 600 g
    28+4 - 1222 g
    32+3 - 1850 g
    34+4 - 2090 g
    37+0 - 2800 g
    38+3 - 3000 g
    40+1 - 3030 g, 57 cm
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, ja się nakręcam tylko i wyłącznie na owulację! :) Jak się po 7 długich latach zaczyna w końcu samodzielnie miesiączkować to nie da się nie ekscytować każdym objawem, wierz mi. Ja chcę wiedzieć, że mam owulację, na razie tylko tyle.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ;) ale sie usmialam;)
    Np. "Oda bedzie chłopczyk czy dzuewczynka"
    Ja to mysle ze lody lepsze by byly z ogorkiem kiszonym no wiedze takie przelamanie slodyczy;)
    Dzis znie jestem wykanczona duzo pracy bylo;( ale jutro wolne;)
    Ja jestem z Mazowieckiego;)
    I mysle ze morze calkiem fajne miejsce na spotkanie a jak cos to ja sie piszę;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura nie rosnie ;( moze wiecie ile dni po owu wzrasta temp przy mozliwym zaplodnieniu;)?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    U mnie temperatura nie rosnie ;( moze wiecie ile dni po owu wzrasta temp przy mozliwym zaplodnieniu;)?

    A to nie jest tak, że na owu wzrasta i po prostu zamiast spaść z powrotem przy kolejnej @, to zostaje podwyższona?

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    A to nie jest tak, że na owu wzrasta i po prostu zamiast spaść z powrotem przy kolejnej @, to zostaje podwyższona?
    A no moze;) tylko ze ja w owu nie mialam skoku u mnie ta temp jest jakas chinska momo ze mierze ja prawidłowo

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    A no moze;) tylko ze ja w owu nie mialam skoku u mnie ta temp jest jakas chinska momo ze mierze ja prawidłowo

    Mimo wszystko trzymam kciuki :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Mimo wszystko trzymam kciuki :)
    Dzia;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Marudaruda, ze to eksytacja :-) wcale się nie dziwię, tylko wiem z doświadczenia, że w sytuacjach, które tak naprawdę miały miejsce co cykl zaczęłam widzieć objaw, bo dopiero się zaczęłam przyglądać. Ale pewnie, obserwuj swoje ciało, myślę,
    Że owu może jeszcze spokojnie przyjść,
    No chyba ze planuje po 15 dc to już wtedy masz suphaston. Trzymam jednak kciuki i glowa do gory jest jeszcze szansa na owu!!

    Co do temp nie mam pojęcia. U mnie ciągle gorączka bez innych objawów, pewnie dlatego spoznia mi sie @, ale SanKwt przed @ powinna spaść, więc nawet jak nie było wyrażnego skoku, to chyba jak się utrzymuje jest OK, ale to tak na logike - tylko i wylacznie.

    Spotkanie i mowienie nickami - bomba! :D Mega mi się podoba pomysł :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoczyla z 36.4 na 36.5 zawszw cos;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim ;)

    Och dziewczyny, a ja Wam po cichu zazdroszczę że coś ogarnięcie z temperatur! Mi tak skacze w trakcie cyklu że kompletnie nic mi to nie jest w stanie pokazac :( albo jakaś zepsuta jestem albo nie wiem o co chodzi... trzeci cykl sobie rozpisałam i nigdy nic się nie zgadza z tym co wiem że powinno byc ;)...

    A dzisiaj śniły mi się usg wizyty i aaa, masakra! Potrzebuje mieć wyniki, @, iść do gina i wiedzieć że wszystko ok! Dzisiaj w śnie mi gin powiedział ze mam po zabiegu "naderwany" lewy jajnik. Wiem, wiem, to nie realne, ale nakręcić się na problem nie trudno...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Skoczyla z 36.4 na 36.5 zawszw cos;)
    Prowadzisz wykres na obu? U mnie w tym cyklu wariowała bardzo temperatura ,ale ostatnio cos podniosła sie a czy dzisiaj podniosła siw czy spadek nie wiem specjalnie nie mierzyłam zeby miec nadzieje jeszcze :-)
    U Ciebie pomalu bedzie rosnąć do góry :)

    age.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Nie wiem jak u Was ale u mnie od samego rana pochmurno i pada...nie chciało się wychodzić z łóżka jeszcze bardziej niż zwykle. Dobrze że już piątek :)

    U mnie temp cały czas ponad kreska, ale nie chce mi się wierzyć że mogłam mieć owu...coś mnie ten wykres oszukuje...tymczasem 33 dc i czekam na @.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Kobietki!
    Oj deszcz leje, jak z cebra! To nic :-) po takich upałach dobrze to zrobi naszej naturze :-) najważniejsze, żeby tylko pogoda była pochmurna kochane!

    Ja dzisiaj zaczynam Agu 38 dc... @ nie widać, ale też nie nastawiam się, że owu była. Tak długi cykl wskazuje, że właśnie jej nie było. Ale, dam jej czas do poniedziałku i ide do gin. Neich ja czarodziejsko wywoła! :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj idac sladem Ilony odmowilam pierwsza modlitwe blagalna nowenny pompejanskiej. Nie spodziewalam sie, ze to takie dlugie - okolo godziny mi zeszlo. Jak juz tak strasznie mi sie nie chcialo to zaraz sie rugalam, ze to przeciez w tak waznej intencji. Mam nadzieje, ze uda mi sie wutrwac w postanowieniu i miesiac skonczy pieknym pozytywnym wynikiem i fasolka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 08:40

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Wczoraj idac sladem Ilony odmowilam pierwsza modlitwe blagalna nowenny pompejanskiej. Nie spodziewalam sie, ze to takie dlugie - okolo godziny mi zeszlo. Jak juz tak strasznie mi sie nie chcialo to zaraz sie rugalam, ze to przeciez w tak waznej intencji. Mam nadzieje, ze uda mi sie wutrwac w postanowieniu i miesiac skonczy pieknym pozytywnym wynikiem i fasolka :)
    Nie wiedziałam że to takie dlugie. Ale czego sie nie robi żeby się udało :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Hello Kobietki!
    Oj deszcz leje, jak z cebra! To nic :-) po takich upałach dobrze to zrobi naszej naturze :-) najważniejsze, żeby tylko pogoda była pochmurna kochane!

    Ja dzisiaj zaczynam Agu 38 dc... @ nie widać, ale też nie nastawiam się, że owu była. Tak długi cykl wskazuje, że właśnie jej nie było. Ale, dam jej czas do poniedziałku i ide do gin. Neich ja czarodziejsko wywoła! :)

    U mnie wykres temp. niby może wskazywać że owu była tylko pozniejsza...no nic, zostało nam obu czekać aż ta wredna @ się pojawi (albo 2 kreski :D). Testowałas jeszcze raz?

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ovufriend pokazuje mi, że mogłam mieć owu w 29. Dc!! Ale to po śluzie, pierwszy raz to miałam. Mnóstwo, przeroczystego, ale bardzo gęstego. Ale wydaje mi się to niemożliwe. W każdym razie jeżeli jest jakaś szansa, to dzisiaj byłby 9dpo za wcześnie na test. Czekam na @. Jak nie przyjdzie do pon - zrobie test :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ