X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Świętokrzyskie

    Oda podoba mi sie Twoje podejście ;)

    jeśli teraz nie uda się to od nowego cyklu zmieniam podejście będę codziennie mówić sobie że w tym cyklu uda się i będę w ciąży ;)bo jak ja sama nie wierzę to nikt za mnie w moja fasolkę nie będzie wierzył.


    Patrzcie jakie słodziaki zastałam w pokoju :)

    https://naforum.zapodaj.net/7de506f8c60e.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/93476cde5dfd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 14:00

    Marudaruda, papillon26, ula87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1511 2581

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja Świętokrzyskie

    Oda podoba mi sie Twoje podejście ;)

    jeśli teraz nie uda się to od nowego cyklu zmieniam podejście będę codziennie mówić sobie że w tym cyklu uda się i będę w ciąży ;)bo jak ja sama nie wierzę to nikt za mnie w moja fasolkę nie będzie wierzył.


    Patrzcie jakie słodziaki zastałam w pokoju :)

    https://naforum.zapodaj.net/7de506f8c60e.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/93476cde5dfd.jpg

    Dokładnie tak! Same musimy w to uwierzyć ;)


    A kotki prawdziwe słodziaki <3 <3 <3 <3 <3 <3

    age.png

    33 lata, PCOS, brak owulacji, niedoczynność tarczycy, mutacja PAI-1 homo

    Klinika Bocian Białystok
    Transfer 12.09.2017 beta <0,1
    Transfer 09.12.2017 beta <0,1
    Transfer 06.11.2018 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa ❄️❄️❄️❄️
    Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 18dpt-beta 3104, 6tc*

    Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, prog. 51,60, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357, prog. 39, 14dpt- beta 605,
    16dpt- beta 1148, prog. 24, 21dpt- beta 5075, prog. 32, 27dpt- beta 22031, prog. 28
    6+6 - CRL 0,76 cm, FHR 116
    8+6 - CRL 2,13 cm, FHR 180
    10+5 - CRL 3,8 cm, FHR 178
    12+5 - CRL 6,2 cm, FHR 173
    17+3 - 170 g, dziewczynka
    22+3 - 600 g
    28+4 - 1222 g
    32+3 - 1850 g
    34+4 - 2090 g
    37+0 - 2800 g
    38+3 - 3000 g
    40+1 - 3030 g, 57 cm
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jetem na tel i mi się nie otwiera, rozumiem, ze kotki?
    Ja to jestem meeeega psiara i kociara. Zreszta kazde zwierze <3 <3 <3

    A pozytywne nastawienie i wiara to podsatwa!!

    Bo to nie mam tak, że jak się nie chce to wtedy się zachodzi.

    W ciążę zachodzi się z chęci albo z bezmyślności! Jak ktoś świadomie nie chce, to do twgo nie dopuszcza. Mi szczególnie tabezmyślnośc by się przydała, bo za dużo jednak rozkminiam :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja Świętokrzyskie

    Oda podoba mi sie Twoje podejście ;)

    jeśli teraz nie uda się to od nowego cyklu zmieniam podejście będę codziennie mówić sobie że w tym cyklu uda się i będę w ciąży ;)bo jak ja sama nie wierzę to nikt za mnie w moja fasolkę nie będzie wierzył.


    Patrzcie jakie słodziaki zastałam w pokoju :)

    https://naforum.zapodaj.net/7de506f8c60e.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/93476cde5dfd.jpg

    Ale słodkie kotełki <3

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak Wasze humorki? Mój był całkiem całkiem, szczególnie, że kupiłam sobie torebkę :) Zrobiłam test owu i wydaje mi się, że jest jeszcze słabszy niż poprzednie :( Nie wiem sama, ciągle mi się wydaje, że to JUŻ.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6abb3276c0f7.jpg

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Cześć dziewczyny, jak Wasze humorki? Mój był całkiem całkiem, szczególnie, że kupiłam sobie torebkę :) Zrobiłam test owu i wydaje mi się, że jest jeszcze słabszy niż poprzednie :( Nie wiem sama, ciągle mi się wydaje, że to JUŻ.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6abb3276c0f7.jpg


    Wydaje mi się, że żaden nie jest pozytywny, a przynajmniej wskazujący na owulację. Mi zawsze wychodziła 2 kreska jak kiedyś robiłam, ale jak byl pozytywny, to ta krecha była mocniejsza od kontrolnej.

    Myślę, że może okazać się, że wszystko dopiero przed Tobą ;-)

    Przypomnij mi - ile dni masz cykle średnio?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy owulacji w 10 dc, miałabyć cykl ok 24 dni.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ja znowu jestem niedoinformowana, ale mi lekarz mówił, że blada 2 kreska to też negatyw, że wtedy jeszcze nie będzie owulacji, że kreski muszą być zbliżonego koloru, a nawet testowa ciemniejsza. Zgadza się? :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Wydaje mi się, że żaden nie jest pozytywny, a przynajmniej wskazujący na owulację. Mi zawsze wychodziła 2 kreska jak kiedyś robiłam, ale jak byl pozytywny, to ta krecha była mocniejsza od kontrolnej.

    Myślę, że może okazać się, że wszystko dopiero przed Tobą ;-)

    Przypomnij mi - ile dni masz cykle średnio?

    Wiem, że to nie są pozytywne chociaż objawy w ciągu dnia są takie "typowe" - np. dzisiaj ten mega metaliczny smak, ble. Po prostu wydaje mi się, że te testy coraz słabsze wychodzą - przynajmniej realnie tak wyglądają :(

    Cykle reguluje mi duphaston, dwa ostatnie go brałam, teraz ma być trzeci. Ostatni miałam 27 dni. Program pokazuje mi owulację między niedzielą a czwartkiem.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    A może ja znowu jestem niedoinformowana, ale mi lekarz mówił, że blada 2 kreska to też negatyw, że wtedy jeszcze nie będzie owulacji, że kreski muszą być zbliżonego koloru, a nawet testowa ciemniejsza. Zgadza się? :)

    Zgadza się, to jest nawet napisane na testach i ja to wiem :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:10

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Jejku dziewczyny ja mam urwanie dupy w pracy, tylko wieczorem tutaj wpadam i nie mogę nadrobić...

    Zacznę od modlitwy, kiedyś byłam bardzo religijna, do chodzenia do Kościoła zniechęcili mnie księża :( dzis do kościoła chodzę tylko z mamą lub teściową, ewentualnie na imprezy :( co do modlitwy - nie modlę się, ale nie mogę powiedzieć, że nie wierzę. Miałam taki czas w życiu (wcale ni etrudny), że mega wczytywałam się w te wszystkie religijne kwestie, ale księża mnie z tego wyleczyli. Dziś brakuje mi tamtego zaangażowania, siły którą dawała wiara, poczucia, że nie jest się samemu. Czasami się zastanawiam, czy może modlitwa pomogłaby przetrwać trudny czas starań.

    Co do objawów - ja widziałam u siebie prawie wszystkie, ale do dziś nie jestem w ciąży :( teraz już nie przywiązuję większej uwagi do do pseudoobjawów, a @ i tak przychodzi i rozwiewa wątpliwości.

    Jeśli chodzi o badania nasienia, to mój mąż robił prywatnie podstawowe badanie nasienia. Po prostu poszedł do laboratorium i powiedział, że chce zbadać nasienie :)

    A co u mnie? Śluz wodnisty leje się ze mnie, wkładek nie nadążałam zmieniać. Nigdy tak nie miałam, nie wiem o co chodzi. A w poniedziałek mam pierwszą wizytę u nowego lekarza, ciekawe co to będzie.

    Jeszcze nawiązując do ciężarnych - mam kontakt z Iloną i chyba się nie obrazi jeśli napiszę, że u niej wszystko ok, cieszy się swoim szczęściem, może podzieli się i z nami :)

    Panie psorki - gotowe na jutrzejsze kwiatki i podziękowania?

    Ja z Wielkopolski.

    Ale się rozpisałam...

    O, a skąd? :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze śląskiego ;)
    U mnie w szkole dzisiaj już zakończenie i podziękowania ;). Niestety do pracy dalej i tak trzeba chodzić :p...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Oda, Ula ja też się cieszę, że Was mam i resztę dziewczyn z forum też ;)

    Marzenie: Wszystkie w tym roku jesteśmy w ciąży i organizujemy spotkanie na herbatce w realu ;)
    Wiem, że to nierealne, ale tak mi przyszło do głowy ;) ;) ;)

    Pomodliłam się wczoraj OFICJALNIE za Nas wszystkie z forum ;) musiałam wszystko dokładnie opowiedzieć, żeby wiedział o kogo chodzi :) hehe, wariatka :)
    Wyobrazcie sobie takie stado zaciazonych z wielkimi brzuchami, co chwila oblegajacych lazienke, do ktorej raczej bysmy sie toczyly niz szly, jedzace na tarasie lody z pasztetem.... Marzenie :)

    Agu90, Rossetia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a spotkanie to chyabba najlepiej nad morzem,co ? :)

    Ja z pomorskiego.

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z innej części Polski :P ja z podkarpacia :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Wyobrazcie sobie takie stado zaciazonych z wielkimi brzuchami, co chwila oblegajacych lazienke, do ktorej raczej bysmy sie toczyly niz szly, jedzace na tarasie lody z pasztetem.... Marzenie :)
    Haha, dobre :D ja się na to pisze :D

    p19us65g7l1efcda.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te lody z pasztetem Cie pewnie przekonaly :p

    Agu90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:10

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :0 z grubsza poczytalam, kilka dni mnie nie było bo mam urwanie głowy w domu remont,a w pracy mase doksów. Co do wiary i modlitwy powiem Wam tak, kiedys ktos mi powiedzial o nowennie pompejańskiej( nowenna nie do odparcia). Myśle sobie kurcze to nie dla mnie 54 dni, słabo.. ale kiedy kolejny raz @ przyszła mówie nic mi nie szkodzi zaczynam..Ona składa sie z 2 części. Pierwsza błagalna a druga dziękczynna.. I jak skończyłam błagalna to po tygodniu dowiedziałam się ze jest Fasolka :) nie wiem, czy przypadek czy nie. Ja wierze, że to wymodlona fasolka, teraz juz prawie ją kończe zostało mi 8 dni, ale własnie czytałam wiele świadectw i mówie musze i ja spróbować. Będe wiedziała ze próbowałam wszystkiego :) Wiadomo każdy ma swoje podejście do tak mimo wszystko trudnych tematów jak religia :)
    A ja jestem z Łódzkiego ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ