X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Zuziak Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Silniejsze krwawienie moglo byc od tego, ze zaczynalo sie poronienie, co w przypadku pustego jaja zawsze bedzie miec miejsce. Z tego co piszesz wcale nie wynika, ze bylo to plamienie implantacyjne ale jak juz pisalam ile ludzi tyle historii.
    Poronienie to mialam w okolicach 6tc i zdecydowanie nie było to delikatne krwawienie i zdecydowanie bardzo bolesne. I fizycznie i psychicznie, bo szczerze mówiąc nawet po konsultacji u drugiego ginekologa łudziłam się, że sie pomylili. Ale tak jak mówisz, co kobieta to inaczej wszystko przechodzi:)

    2nn3flw1p8tkd08p.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie.
    Niestety nie mam dobrych wieści :(
    W moich jajnikach ani jednego pęcherzyka dominującego :(
    Ile łez wylałam dziś :(
    Tak mi ciężko...nie mam siły nawet pisać.


    Trzymaj sie kochana! Bedzie lepiej! Zobaczysz❤️

    Rossetia lubi tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze przyznać, ze po moim wulkanie łez dzisiaj jest lepiej. Zjadłam właśnie pół pizzy. Warto było czekać na cheata. Nieskromnie sie pochwale, ze od początku roku schudłam juz prawie 20 kg

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:11

    Rossetia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:11

  • apbula Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest to odpowiedni wątek ale również staram się pierwszego dzidziusia. Ale moje pytanie będzie dziwne :D sama bym się do psychiatry wysłała ale odpowiedzcie co myślicie. Otóż dziś wyrzuciłam śmieci z łazienki i trafiłam na dwa testy z poprzedniego miesiąca. Jeden robiłam dzień przed @ a drugi wczesniej. Ten który robiłam wcześniej nadal z jedną kreską a na drugim pojawiła się blada druga kreska. Pamiętam że kiedy go robiłam to spieszyłam się do pracy i czekałam ledwo 2 min i później wyrzuciłam i pobiegłam do pracy. Na opakowaniu wyczytałam, że czekać od 2 do 5 min. Czy to możliwe?? Sama się dziwię że to piszę ale proszę o opinie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:11

    papillon26 lubi tę wiadomość

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie.
    Niestety nie mam dobrych wieści :(
    W moich jajnikach ani jednego pęcherzyka dominującego :(
    Ile łez wylałam dziś :(
    Tak mi ciężko...nie mam siły nawet pisać.

    Może później się wytworzy. A jak nie to pewnie będzie ich więcej w przyszłym miesiącu :) Dobrze będzie.
    Powinnyśmy wszystkie dać sobie spokój na jakiś czas. Założę się, że wtedy o wiele lepiej by się działo w naszych organizmach, bez takiego obciążenia psychicznego :)

    Rossetia lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzisiaj to was juz nie nadrobię .

    Rossetia przykro mi :(moze trzeba zwiększyć dawkę zastrzyku . Co lekarz proponuje ?

    Mnie dzisiaj caly dzień boli brzuch z lewej strony niw jest to bol jal na miesiączkę i mysle ze nie jest to bol jal w ciąży,ale do przyjemnych nie należy.

    Jeszcze tylko 3 dni w pracy cale szczęście nie po 8godzin i wolne do 1lipca:)
    Spokojnej nocy ,dobranoc :-)

    Rossetia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1511 2581

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za wsparcie <3 <3
    Dostałam kolejne zastrzyki, dodatkowe 9, które mam przyjmować do środy, a w czwartek wizyta. Być może nie wszystko stracone jeszcze w tym cyklu. Chociaż po zobaczeniu moich dzisiejszych jajników nie spodziewam się, że w czwartek będzie inaczej.
    Lekarz powiedział, że jestem ciężkim przypadkiem do stymulacji.
    A taką miałam nadzieję, że coś urosło, czułam taki inny ból niż zawsze.
    Może nie jest mi pisane doświadczyć macierzyństwa? :( :( :(

    Życzę Wam powodzenia!

    Meggi fajnie, że się odezwałaś! Nie przejmuj się naszymi problemami, staralas się razem z nami i masz prawo do tego forum tak samo jak każda z Nas!

    age.png

    33 lata, PCOS, brak owulacji, niedoczynność tarczycy, mutacja PAI-1 homo

    Klinika Bocian Białystok
    Transfer 12.09.2017 beta <0,1
    Transfer 09.12.2017 beta <0,1
    Transfer 06.11.2018 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa ❄️❄️❄️❄️
    Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 18dpt-beta 3104, 6tc*

    Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, prog. 51,60, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357, prog. 39, 14dpt- beta 605,
    16dpt- beta 1148, prog. 24, 21dpt- beta 5075, prog. 32, 27dpt- beta 22031, prog. 28
    6+6 - CRL 0,76 cm, FHR 116
    8+6 - CRL 2,13 cm, FHR 180
    10+5 - CRL 3,8 cm, FHR 178
    12+5 - CRL 6,2 cm, FHR 173
    17+3 - 170 g, dziewczynka
    22+3 - 600 g
    28+4 - 1222 g
    32+3 - 1850 g
    34+4 - 2090 g
    37+0 - 2800 g
    38+3 - 3000 g
    40+1 - 3030 g, 57 cm
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossetia wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie.
    Niestety nie mam dobrych wieści :(
    W moich jajnikach ani jednego pęcherzyka dominującego :(
    Ile łez wylałam dziś :(
    Tak mi ciężko...nie mam siły nawet pisać.

    Nasza biedna :(( całuje :**** i sciskam

    Rossetia lubi tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JestemMarzycielka wrote:
    Musze przyznać, ze po moim wulkanie łez dzisiaj jest lepiej. Zjadłam właśnie pół pizzy. Warto było czekać na cheata. Nieskromnie sie pochwale, ze od początku roku schudłam juz prawie 20 kg


    Wow wielki sukces!!! Jakas dieta ? cwiczenia?

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze świętokrzyskiego :)

    Co do wspolnych planow zyciowych, to wlasnie musza One byc WSPOLNE! co z tego jak jedna osoba chcce a druga nie i nei ma wspolnego wsparcia i tej radosci z planowania z bycia razem. Ja tez trwalam w 4-letnim zwiazku...raz bylo okey , raz nie. Doszlo chyba przyzwyczajenie. On mnie poprostu nie kochal, Ale z perpsektywy czasu dziekuje Mu za to bo w pracy poznalam swojego ukochanego, wrazliwego, wyrozumialego , w ogole cudownego meza:) Wszyscy smiali sie mamy sie ku sobie (ja wtedy bylam jeszcze z poprzednim) i w koncu nadszedl ten moment ze zaczelismy sie spotykac. Teraz oczywiscie mysle sobie jak ja sie moglam z tamtm spotykoac (no ale czesto tak jest). Takze na prawde zycie potrafi psikusa zrobic :) co ma byc to bedzie :)
    Tak samo kazdemu mowie ze jak ktos ma miec dziecko to bedzie mial. Jedni maja w wieku 18 lat, drugie w wieku 35 lat i maja! Wiec jak ma byc dobrze to bedzie :) tylko szkoda ze niektorzy musza sie wiele wycierpiec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 01:00

    terka lubi tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze taka smieszna anegdota z mojego zycia .Z mezem pracujemy w jednej firmie.Kiedys mi powiedzial, ze jak poszla fama :P, ze nowa dziewczyna do biura jest przyjeta , to On sie zasmial (nie widzial mnie jeszcze ), ze "to Ona bedzie matka moich dzieci":D . Takze jego slowa mam nadzieje ze sie lada moment spelnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 01:03

    terka, papillon26 lubią tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole nie jestem pewna owulacji w tym cyklu, w sensie czy pęcherzyk pękł. lekarz powiedział ze jak poczuje ból to wszystko okey , ale jak nie to mam się zgłosić na usg . Niby czułam dzień po usg takie pobolewanie, ale jakoś mniejsze niz w poprzednim cyklu i chyba sie wybiore kontrolnie na to usg zeby sie nie okazało ze torbiel i aby nie przestymulowac jajnikow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 01:06

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja Świętokrzyskie

    Oda podoba mi sie Twoje podejście ;)

    jeśli teraz nie uda się to od nowego cyklu zmieniam podejście będę codziennie mówić sobie że w tym cyklu uda się i będę w ciąży ;)bo jak ja sama nie wierzę to nikt za mnie w moja fasolkę nie będzie wierzył.


    Patrzcie jakie słodziaki zastałam w pokoju :)

    https://naforum.zapodaj.net/7de506f8c60e.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/93476cde5dfd.jpg


    a skad doklanie? Bo ja tez te rejony :)

    Kotki slodkie:) kocham zwierzeta :)u mnie teraz w budowanym domku ptaszki sie zalegly:) sztuk 5 :) . Musielismy gniazdo z Mezem przeniesc z wneki bo murarze wchodzili dalej robic, ale mam andzieje ze w koncu odleca, ze nabiora sil , bo co zrobic jak okna sie wstawi, przeciez ich nie porzuce;/ na pastwe losu, tym bardziej ze matka do nich przyfruwa i pewnie by panikowala gdyby ich nie znalazla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 01:16

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Nareszcieja musiałam trochę nadrobić :-)

    I wiem teraz jak to jest, jak się wszystko czytało ale nie wie się co komu odpisać :)

    Spotkanie z pasztetem mmm! Wchodzę w to! Latem spotkanie nad morzem, ale zimą wolę w góry, a najlepiej zapraszam do stolicy :))

    U mnie dzisiaj znowu silne bóle @, ale jeszcze nic się nie zaczęło. 4 dzień dopiero opóźnienia, 37 dc. Mam jeszcze czas :))

    Marudaruda - nie doszukuj się objawów, sfiksujesz. Metaliczny posmak to częsty objaw ciąży, ale pojawiający się sporo po spôźnionej @. Spokojnie, ja już się sparzyłam, więc ucz się na moich błędach. Im większe nakręcanie się tym boleśniejsze rozczarowanie. Wiara, że się uda, a ciągle doszukiwanie aię potwierdzeń to co innego :)) nie warto sobie szkodzic. Wydaje mi się też, że dość wczesnie przyjmujesz duphaston. 15 dc to naprawdę częsty termin owulacji szkoda ją sobie blokowac :) ale rozumiem, że ufasz lekarzawi, ale
    Pogadaj z nim :))

    Ula - doskonale wiem o czym mówisz z kościołem. Wiara jest teudnym i kontrowersyjnym tematem, jednak duży wpływ mają często niewłaściwi księża. Szkoda. Wydaje mi się, że religijność potrafi otwierać serca na innych, ale myślę, że nie ma sensu tego roztrząsać. Każdy z nas ma swoje doświadczenia. Swoje sumienie, wazna jest wzajemna akceptacja :))

    Oda ja nie wypowaiadalam sie na temat kosciola :P, chyba ze jest tu na forum jeszcze jedna Ula :D

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula87 wrote:
    a skad doklanie? Bo ja tez te rejony :)

    Kotki slodkie:) kocham zwierzeta :)u mnie teraz w budowanym domku ptaszki sie zalegly:) sztuk 5 :) . Musielismy gniazdo z Mezem przeniesc z wneki bo murarze wchodzili dalej robic, ale mam andzieje ze w koncu odleca, ze nabiora sil , bo co zrobic jak okna sie wstawi, przeciez ich nie porzuce;/ na pastwe losu, tym bardziej ze matka do nich przyfruwa i pewnie by panikowala gdyby ich nie znalazla.


    Sandomierz a Ty ?:)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:11

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie! Nie sposób Wam wszystkim odpisać!

    Rossetia, gdybym mogła to bym po prostu Cię przytuliła. Nie ma sensu pisać Ci, żebyś nie płakała itp, czasami warto zrzucić ciężar kipiących emocji przy takich rozczarowaniach. Ale widzę, ze lekarz się nie poddaje, jesteś trudnym przypadkiem, ale nie beznadziejnym, walczymy dalej! :-) jak on wierzyC to kto ma wierzyć bardziej? Ty Kochana! i my też wierzymy :-)

    Welonka super z tym urlopem! Ja jeszcze na swój muszę poczekać, planujesz coś? :-)


    Ula - po pierwsze, tak, przepraszam, nie Ty pisałaś o Kosciele, ale Anet, czasami ciężko nadążyć na forum, mam nadzieję, że sie nie gniewasz? :-)

    Co do historii z Twoim mężem - cudowna!! Ja z kolei jak poznałam swojego męża, mówiłam, że nic z tego nie będzie, dziewczyny pytały, po co się z nim spotykasz, nie pasujecie do siebie. Ale coś ciągnęło :p W sumie może skorzystał z okazji, że jeszcze jestem zainteresowana bo rok, po poznaniu się wzięliśmy ślub :p

    Rossetia lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ