X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, jeszcze do Marzycielki! Opowiedz o swojej przemianie! 20 kg to dużo. Ja zrzuciłam 5 w ok. miesiąc i waga się trzma już długo, ale tak jak nie rośnie, tak nie spada. Natomiast patrzac na to jak się odżywiam ostanio (pizza, pizza, pizza, makarony, fast foody) to dziw. Muszę się wziąć za siebie zanim to się odbije na moim wyglądzie.

    Na pewno takie złe odzywanie oraz w moim przypadku dochodzące niepicie źle bardzo wpływa na starania. Ale ja praktycznie nie czuje pagnienia, nie za bardzo lubie wodę (jak głupio to nie brzmi) i potrafię jedną butelkę w pracy pić cały tydzień... :/

    W ogóle jestem dziś tak zmęczona, a dopiero się obudziłam :-) Przede mną wielkie sprzątanie, raz dwa się rozbudzę :D

    Zaczęłam dziś 39 dc, @ gdzie jesteś?

    Jest szansa, że owulacja była tak późno po prostu, szczególnie jeśli miałam śluz, czy się nie łudzić?
    Najdłuższy cykl, bawet bezowulacyjny w życiu miałam 37...

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mo nie wierze napisalam taki dlugi post i go usunelam bo kliknelam anuluj;( wrrr wybaczcie ale juz nie dam rady napisac tego samego;) wiec w skrucie.

    Kochana dobrze ze sie wyplakalas , niektorzy mowia ze placz nic nie daje ,a ja uwazam ze daje bo jednak robi sie taki lzejszy psychiczne, jak czlowiek by tlumil ten smutek w sobie to wyszedl by jeden klebek przygnebienia.. z mojej strony wysylam przytulasy;*
    Glowa do gory ;)

    20 kg to swietny sukces , gratuluje;) ja nie mam takiej motywacji;) i eygladam jak pączuś;)

    Kurcze nie wiem czy owulacja mogla wystapic tak późno, czytalam o przypadkach ciazy z 33 dc ale nie mam pojecha na serio;/

    Hehe no to historia;)
    Hmm tez cos opowiem poznlalam swojego obecnego meza gdy on mial 15 a ja mialam 18 wiec bylam tak jak by przestepca;)
    Ale kiedys ogladalismy razem zdj z mojego albumu (jeszcze nie bylismy zareczeni) i moj M zatrzymał sie na dwóch zdj. Zauwazyl tam siebie;)
    Do rzeczy gdy chozilam do przrdszkola bylam na urodzinach u kokezanki , co sie okazalo na tych zdj stoje tam jako 7 latka obok mojego obecnego meza ;)

    Wczesniej opisalam to zwiezlej ale juz nie pamietam.
    A u mnie dzis temp 36.7 znow o jedna kreske wyzej . Ale biore pod uwage ze wypilam wczoraj jedno piwo nie wiem czy to ma duzy wplyw na temp no przeciez nie nagrzalam sie jak ciagnik ;) wypilam nale piwo do burgera w restauracji.

    Milego weekendu. Buzka

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • apbula Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Testy były z poprzedniego miesiąca, czyli później dostałaś okres czy nie? Mnie kiedyś test oszukał więc podchodzę z rezerwą.

    Tutaj nikt Ciebie do psychiatry nie wyśle, bo my wszystkie jesteśmy psychiczne :) a najważniejsze to znaleźć przyjaciół z takimi samymi schorzeniami :P


    Tak, okres dostałam dlatego mnie to zdziwiło. Zrobiłam dziś test i nic więc to pewnie kwestia "przeterminowanego" testu :D W sumie wiem że nie sprawdza się już tak starych testów ale pojawiła się taka prawdziwa iskierka nadziei przez chwilę. Właśnie zeszłam na ziemię i nadal jestem staraczką :D

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dzisiaj 39 dc to mysle o owulacji ok 25-29 dc. (W tych dniach miałam ten śluz). Ech, jeszcze nie miałam tak długiego cuklu... A najgorsze, że wszelkie bile @ przeszly.

    Zobaczymy, czekam na razie na rozwój wydarzeń :-)

    U Ciebie SanKwt też w 27 dc wskazało owulkę?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia z Twoim mężem cudna. Mój też taki młodziak, chociaż wygląda na szczęscie na starszego :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Jeżeli dzisiaj 39 dc to mysle o owulacji ok 25-29 dc. (W tych dniach miałam ten śluz). Ech, jeszcze nie miałam tak długiego cuklu... A najgorsze, że wszelkie bile @ przeszly.

    Zobaczymy, czekam na razie na rozwój wydarzeń :-)

    U Ciebie SanKwt też w 27 dc wskazało owulkę?
    Oby nie przyszla;)
    Tak u mnie 27 dc pokazywalo owu na testach.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jest dla mnie jakaś nadzieja, że między 25-29 miałam jakieś jajko gotowe :-) Zobaczymy, nie nastawiam się,zrobię test za kilka dni jak @ nie przyjdzie jak będzie negatyw - pójdę do lekarza.

    Przypomnij mi SanKwt kiedy testujesz? Ja chyba 43 dc czyli za 4 dni...

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziak wrote:
    Poronienie to mialam w okolicach 6tc i zdecydowanie nie było to delikatne krwawienie i zdecydowanie bardzo bolesne. I fizycznie i psychicznie, bo szczerze mówiąc nawet po konsultacji u drugiego ginekologa łudziłam się, że sie pomylili. Ale tak jak mówisz, co kobieta to inaczej wszystko przechodzi:)
    Nie szkodzie, ze poronienie w 6tc. Ja mialam plamienia w 6tc, poronienie w 9tc. Sam lekarz mi potem mowil, ze wtedy moglo sie juz zaczac, bo organizm wiedzial, ze z ciaza jest cos nie tak. Dlatego pierwsze 3 miesiace sa tak istotne, po prostu wszystko moze sie zdarzyc

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To może jest dla mnie jakaś nadzieja, że między 25-29 miałam jakieś jajko gotowe :-) Zobaczymy, nie nastawiam się,zrobię test za kilka dni jak @ nie przyjdzie jak będzie negatyw - pójdę do lekarza.

    Przypomnij mi SanKwt kiedy testujesz? Ja chyba 43 dc czyli za 4 dni...
    Ja testuje 4 czerwca to nedzie 44 dc. W tamtum miesiacu cykl trwal 45dni.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie mogla bym zatestowac w 41 dc to by bylo 14 dni po ewentulalnym zaplodnieniu ale chyba poczekam na ewentulalny dzien spodniewanej@ tj. wlasnie 44 dc

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najdłuższy miałam 37, tak jak pisałam. 39 jeszcze nie jest źle, ale jak myśle, że jutro już 40... :o trochę mnie to przeraża, ale czekam.

    Obysmy mialy dobre nowiny, a jak nie, to niech juz moja @ przyjdzie, chce sie znowu starac!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i czytam i czytam i nie mogę skończyć :D Ale się rozgadałyście!

    Jedno nas wszystkie łączy, z tego co widzę - nadzieja umiera ostatnia :)

    Ja byłam w sklepie i na widok śledzia dostałam takiego ślinotoku, że masakra! A testy owu od 5 dni tak samo wyglądają... Bledsza druga kreska.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariudaruda, owulacja jeszcze może być naprawde przed tobą- nie poddawaj się! :-) rób testy az do duphastonu, bo po wzieciu juz nie bedziesz miała owulki.

    Ja mam leniwy dzień, tylko ogarnelam troche mieszkanie. Mam ochotę na gofra z bitą śmietaną i truskawkami! A potem leżeć na kanapie i oglądać głupoty w tv :D

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello dziewuszki :)

    To ja najbliżej testuje? Planuje w czwartek/piątek najblizszy. Chociaz się za bardzo nie łudzę, ale jak @ nie będzie to sprawdze co i jak. Brzuch mnie troszkę pobolewa od kilku dni. Nie cały czas tylko momentami i tak bardzo delikatnie ale jednak. Jak test wyjdzie negatywnie i do nastepnego poniedziałku nie będzie @ to biorę na wywołanie, eh...

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, możliwe że miałaś owu tak pozno ;)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu to pol sukcesu! czy jak byla owu to zakonczy się to sukcesem też niewiadomo :-)
    Ja chyba test zrobię w poniedziałek. 42 dc będzie, jeżeli owulację miałam nawet 29. dc to coś już wyjdzie.

    Agu a u Ciebie który dc?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że owu nie gwarantuje od razu ciąży, ale szansa jest :) u mnie dziś 34 dc. Wykres pokazuje że mogłam mieć owu 25 dc. Nie wierzę w to że wogole miałam, ale cóż :D
    Edit. Coś mi się z terminami powaliło, myślałam że ja wcześniej testuje...zaszkodzilo mi slonce chyba :D dawaj znać jak tam po testowaniu, 3mam kciuki za dobre nowiny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 15:22

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorąc pod uwagę, że pierwszy raz w życiu miałam tyle śluzu,
    Co jest zapewne też spowodowane zbiciem prolaktyny, może okazać się, że może pierszy raz od
    Hoho mam
    Owulacje :D

    Aż nabrałam nowej wiary :D samo to, że to mogła być owulacja, nawet jak nie zaskoczyło, będzie dla mnie dużym sukcesem. Oby powtórzyło siè w najbliższym cyklu wtedy, to na pewno to dobrze wykorzystam :D

    Tylko niech to znowu nie będzie taki długi cyyykl.

    Poczytam chyba o tym dostinexie, może konuś przyjęcie póżniejsze niz kd 1 dc też opóźniło owu :)

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Agu testujesz w czwartek, w 40
    Dc? A w tym cyklu jeszcze nie testowałaś? Ja testowałam w 33 dc bo miałam na wtedy przez apke przewidzianą @. Ale to już 6 dni temu, wszystko się mogło zmienić :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Czyli Agu testujesz w czwartek, w 40
    Dc? A w tym cyklu jeszcze nie testowałaś? Ja testowałam w 33 dc bo miałam na wtedy przez apke przewidzianą @. Ale to już 6 dni temu, wszystko się mogło zmienić :p
    Tak mysle testować 39/40 dc. W tym cyklu jeszcze nie testowalam. I pewniebym wogole nie testowala gdyby nie to że apka mi wyznaczyła owu na podstawie temp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 15:39

    p19us65g7l1efcda.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ