X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Maruda temperatura juz mi leci w dół a to u mnie oznacza @ , jeszcze chyba złapałam jakąś infekcje do Gina noge wybrac sie pod koniec tygodnia ,ale i tak będę mieć @, moze polecicie cos co mogę kupic bez recepty i nie dopochwowo ?

    Ja robiłam płukanki z Azucalenu, mi i mojej mamie pomagają.
    A u mnie temp nawet nie skoczyła, za 2 dni mam brać duphaston :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 08:40

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przy @odpadaja wszystkie globulki i płukanki.
    Dzisiaj masz 13dc widzę spadek wiec bardzo możliwe ze jutro lub pojutrze bedzie skok , moze wstrzymaj sie dwa dni z dupahastonem

    age.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ale przy @odpadaja wszystkie globulki i płukanki.
    Dzisiaj masz 13dc widzę spadek wiec bardzo możliwe ze jutro lub pojutrze bedzie skok , moze wstrzymaj sie dwa dni z dupahastonem

    Ale na razie nie masz @, a 2-3 dni płukania powinny pomóc.
    Taa, ten spadek to nic nie znaczy, już raz był, potem poszło trochę w górę i znowu w dół. Testy owu cały czas negatywne, pokazują bledszą drugą kreskę. To może nie być takie proste...

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka przykro mi! Ale trzeba działać dalej! Mocno Cię tulę <3 Coś te nasze cykle nie wypaliły, oby następne były owocne. Ja co prawda testuje jutro ale nie mam nadziei na ciążę. Chcę tylko przed zapisaniem się do gin wiedzieć co robić. Kazała mi wrócić po 2 cyklach z dostinexem, ale mowila tez ze cykle te powinnam mieć już unormowane, krótsze. To jak następny też ma mieć ponad 40 dni to ja dziękuję. Jeszcze bóle @ mi przeszły, a tylko mnie ciagnie w pachwinie.

    Staram się pozytywnie myśleć, ale czasami coś, nawet nie jakieś konkretne zdarzenie, sle po prostu spadek zapału rozwala mnie na łopatki. Nagle wszystko wydaje się tak cholernie trudne i nierealne, że nie masz ochoty już kolejny raz zaczynać od nowa, bo pewnie i tsk się nie uda, a psychika też ma swoją cierpliwość...

    Już nie wiem, czy takie zawieszenie dla mnie nie jest bardziej wyniszczające.

    W każdym razie muszę odganiać te myśli, bo przedłużą mi moje oczekiwanie na spotkanie z moim cudem!!

    Ach jakoś musiałam tak to wyrzucić. Myślę, że wiele z nas to rozumie...

    Nie poddaje się jednak :-) Trzeba działać, muszę coś wymyślić, żeby w tym cyklu poprawić nasze szanse :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda też uwazam, ze owu moze jeszcze przyjsc, szkoda przekreslic swoja szanse za wczesnym przyjeciem duphastonu. Moze skonsultuj ze swoim gin, ze wezmiesz kilka dni pozniej a jeszcze zobaczysz czy owu nadejdzie.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:11

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Negatywny czekam na @;(
    Sciskam ;*
    Dokładnie poczekaj jeazcze z tydzien. A z temp tez nigdy nic nie wiadomo.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka tule Cię mocno! Przykro mi, trzymaj się Kochana żeby mieć siły na następny cykl:*

    Mi temperatura spada niestety, więc czekam na @. Chyba jednak nie będę nawet testować...na nic nie liczyłam, więc luz - chciałabym tylko zacząć już nowy cykl.

    Miłej niedzieli wszystkim :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba wolę jednak podejście, że jak test negatywny, to nie ma co się jeszcze nakręcać. Jak @ nie pojawi się w ciągu kilku dni - można wtedy jeszcze dać sobue szansę, ale lepiej skierować już nyśli na kolejny cykk, a najwyżej się miło zaskoczyć. Wirm, że dopóki nie ma @ jest szansa, ale ja po negatywnym teście w dniu spodziewanej @ otrzeźwiałam. I mimo, że minął tydzień, a @ nie ma to nie nastawiam się na fasolkę. Wątpię że zobaczę jutro 2 kreski. Wydaje mi się to nierealne. Ale staram się też nie panikować, że pomimo leku znowu nie było owulacji a co gorsza @ sama piereszy raz w zyciu nie chce przyjdc :) mam badzieję, że to jednorazowa anomalia :-)

    Teraz przed nami piekne lato, trzeba korzystac :-) staranka na pewno beda owocne! :D

    SanKwt- jak u Ciebie? @ brak domyślam się, jakieś objawy? Temp?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Welonka tule Cię mocno! Przykro mi, trzymaj się Kochana żeby mieć siły na następny cykl:*

    Mi temperatura spada niestety, więc czekam na @. Chyba jednak nie będę nawet testować...na nic nie liczyłam, więc luz - chciałabym tylko zacząć już nowy cykl.

    Miłej niedzieli wszystkim :)


    Wiesz, ja też już @ przyjęłabym ze spokojem, byle wiedzieć cokolwiek.

    Widzę, że wy dzięki tej temp sporo zauważacie. Muszę kupić taki termometr z 2 miejscami po przecinku, ale nie widziałam go jeszcze w aptece żadenej. Muszę poszukać.

    Czyli od nowego cyklu zioła, mierzenie temp, badanie glukozy i insuliny, duzo milosci i starań :-) brzmi jak plan!

    Agu damy rade w badchodzacym cyklu :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Wiesz, ja też już @ przyjęłabym ze spokojem, byle wiedzieć cokolwiek.

    Widzę, że wy dzięki tej temp sporo zauważacie. Muszę kupić taki termometr z 2 miejscami po przecinku, ale nie widziałam go jeszcze w aptece żadenej. Muszę poszukać.

    Czyli od nowego cyklu zioła, mierzenie temp, badanie glukozy i insuliny, duzo milosci i starań :-) brzmi jak plan!

    Agu damy rade w badchodzacym cyklu :)

    Pewnie, że tak :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:12

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja chyba wolę jednak podejście, że jak test negatywny, to nie ma co się jeszcze nakręcać. Jak @ nie pojawi się w ciągu kilku dni - można wtedy jeszcze dać sobue szansę, ale lepiej skierować już nyśli na kolejny cykk, a najwyżej się miło zaskoczyć. Wirm, że dopóki nie ma @ jest szansa, ale ja po negatywnym teście w dniu spodziewanej @ otrzeźwiałam. I mimo, że minął tydzień, a @ nie ma to nie nastawiam się na fasolkę. Wątpię że zobaczę jutro 2 kreski. Wydaje mi się to nierealne. Ale staram się też nie panikować, że pomimo leku znowu nie było owulacji a co gorsza @ sama piereszy raz w zyciu nie chce przyjdc :) mam badzieję, że to jednorazowa anomalia :-)

    Teraz przed nami piekne lato, trzeba korzystac :-) staranka na pewno beda owocne! :D

    SanKwt- jak u Ciebie? @ brak domyślam się, jakieś objawy? Temp?
    Oda no u mnie dzis 36.6 a wczoraj bylo 36.7 ale wczoraj moglam miec wyzsza bo przeciez wypilam w pt wieczorem piwo. Okaze sie jutro czy sie utrzymuje czy spada. Bardzo bym chciala zeny tak juz zostala albo byla wyzsza;) ale czarno to widze spadla mi troche nadzieja jak o jedna kreske spadlo.

    Ja termometr mam elektrtczny micro life .
    Jak chcialam kupic w aotece to tez nie mieli, ostatnio widzialam w auchanie taki owulacyjny kosztował 25 zl ale stwierdziłam ze wystarczy mi elektryczny (koszt 10zl)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 11:57

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykły elektroniczny, w sensie z 1 cyfrą po przecinku? Ja w domu mam tylko taki do mierzenia w uchu. Mierze nim sobie, szczegolnie ze ostatnio
    Gorączkuję, ale wiadomo ze to nie to. U mnie nie spada od kilku dni poniżej 37.5, bez dodatkowych objawów choroby.
    Niestety czuję jak zaczyna coś się dziać w podbrzuszu, pewnie znowu zacznie się od plamień.

    Jeszcze nigdy nie miałam 40 dniowego cyklu :( z takimi to na pewno szybko się nie uda!

    Muszę też zacząć z tą szyjką bardziej regularnie. Zazwyczaj staram się o tej samej porze, ale różnie wychodzi :-)

    A temperature mierzy sie od 1dc?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tepm się mierzy bezpośrednio po @, sama oceniasz kiedy chcesz. W @ się nie mierzy.
    Ja mam jakieś wahania dziwne w tej temp :( A termometr kupiłam w aptece za 15 zł. Po prostu powiedziałam, że chcę termometr elektroniczny, który mierzy do 2 miejsc po przecinku. I pani sama mi dała taki owulacyjny :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Zwykły elektroniczny, w sensie z 1 cyfrą po przecinku? Ja w domu mam tylko taki do mierzenia w uchu. Mierze nim sobie, szczegolnie ze ostatnio
    Gorączkuję, ale wiadomo ze to nie to. U mnie nie spada od kilku dni poniżej 37.5, bez dodatkowych objawów choroby.
    Niestety czuję jak zaczyna coś się dziać w podbrzuszu, pewnie znowu zacznie się od plamień.

    Jeszcze nigdy nie miałam 40 dniowego cyklu :( z takimi to na pewno szybko się nie uda!

    Muszę też zacząć z tą szyjką bardziej regularnie. Zazwyczaj staram się o tej samej porze, ale różnie wychodzi :-)

    A temperature mierzy sie od 1dc?
    Tak z jedna cyfra po przecinku, chyna ze chcesz ten dokladniejszy owulacyjny to w necie mozesz zamówić.
    Raczej po @ mierz, tzn ja po @ mierze. Na naukach przrdmalzenskich tez po @ kazala mierzyc. Ja w ciagu dnia pod pacha mierzone tez mam okolo 37.5 wiec jesli mowisz o tej temp w ciagu dnia to normalne

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Tepm się mierzy bezpośrednio po @, sama oceniasz kiedy chcesz. W @ się nie mierzy.
    Ja mam jakieś wahania dziwne w tej temp :( A termometr kupiłam w aptece za 15 zł. Po prostu powiedziałam, że chcę termometr elektroniczny, który mierzy do 2 miejsc po przecinku. I pani sama mi dała taki owulacyjny :)
    No wlasnie u mnie nie moglam w aptechach takiego znalezc nihdzie nie mieli. Wiec kupilam zwykly elektroniczny

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze zaatakuje jakas wieksza apteke.
    SanKwt pod pachą 37.5 to stan podgorączkowy. Dla mnie to nie jest normalne, zawsze mam koło 37 (rzadko poniżej) ale 37.5-38 to już może być jakieś choróbsko, albo zapalenie.

    Na razie wszystko odkładam aż dostanę @ - wtedy zapiszę się i do gin i do lekarza. Może zrobie też podstawowe badania, dawno nie miałam. Do dentysty pójdę, chociaż kilka miesięcy temu było wszysstko OK. Zadabam o siebie ma maksa, trochę z pracą zwolnię na pewno nie zaszkodzi :-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    No wlasnie u mnie nie moglam w aptechach takiego znalezc nihdzie nie mieli. Wiec kupilam zwykly elektroniczny

    No to ciekawe, ja nie miałam problemu :) I się cieszę, bo to trwa 2 minuty a ile można zaobserwować :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już typowo @ się rozkręca! Coś czujè, że niedziela będzie mało aktywna :) chyba pozwolę sobie na kolejny cheat day! Już ostatni :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ