X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, że nawet minimalne wahniecia sa tak istotne, że aż tak dokładny termometr lepszy?

    Ja już nie mogę się doczekać sż będę mogła mierzyć i coś z tego rozumieć :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Rozumiem, że nawet minimalne wahniecia sa tak istotne, że aż tak dokładny termometr lepszy?

    Ja już nie mogę się doczekać sż będę mogła mierzyć i coś z tego rozumieć :)
    Pewnie ze lepszy bo powiedzmy masz 36.5 ale nie wiesz czy blizej 36.6 czy blizej 36.4;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, niebywałe, że aż takie dokładne wyniki, wahnięcia mają znaczenie. Oby chociaż pod tym względem mój organizm byl ogarnięty i ładnie, żeby temp wskazywała owu :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28296ac1910b.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb4e58ebdd5c.jpg

    Ten ostatni bez opisu jest z dzisiaj. Wiem, że negatywne, ale czy ja już mam schizy czy faktycznie delikatnie widać różnicę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 12:50

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28296ac1910b.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb4e58ebdd5c.jpg

    Ten ostatni bez opisu jest z dzisiaj. Wiem, że negatywne, ale czy ja już mam schizy czy faktycznie delikatnie widać różnicę?
    Jak na moje oko to owu dopiero bedzie , przewiduje na 14-15 dc.
    A jak robisz to ten pasek trzymasz przynajmniej 10 sek w moczu?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nawet dłużej, prawie minutę.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda coraz lepiej, wydaje mi się, że może być ciemniejsza, tak jak SanKwt mówi -
    Jutro, pojutrze, no myślę, że maks 16 dc o ile nie weźmiesz duphastonu

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Tak, nawet dłużej, prawie minutę.
    Trzymaj tak 20 sek bo prawie min to za dlugo chyba , jest mozlieosc zalania testu. Tak jak bys do ciazowego zamiast 3 kropli dala 10 .

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Trzymaj tak 20 sek bo prawie min to za dlugo chyba , jest mozlieosc zalania testu. Tak jak bys do ciazowego zamiast 3 kropli dala 10 .

    W sumie na teście jest napisane, żeby trzymać minimum 10 sekund, o maksimum nic nie ma. Ale jutro zobaczę w ten sposób jak mówisz. No z tym duphastonem chyba się wstrzymam, niech się dzieje wola nieba.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, chociaż te nie są zalane, to lepiej krócej.

    Ja biję się z myślami, żeby zrobić dziś test. Powtrzymajcie mnie! Ale jak wyjdzie negatywny to może dostanę w końcu @ :p

    Czy rzeczywiście poranny mocz ma dużo więcej stężenia? Na testach jest często napisane, że można robić popołudniu.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Też tak myślę, chociaż te nie są zalane, to lepiej krócej.

    Ja biję się z myślami, żeby zrobić dziś test. Powtrzymajcie mnie! Ale jak wyjdzie negatywny to może dostanę w końcu @ :p

    Czy rzeczywiście poranny mocz ma dużo więcej stężenia? Na testach jest często napisane, że można robić popołudniu.
    Ja Cie nie bede powstrzymywac ;) jesli o tym myslisz to po co sie meczyc?
    Tak rano wychodzą lepiej bo te stezenie jest wyzsze w sensie ze nie sa tak rozcieczone jak za dnia. To jest tak jesli robisz przed spodziewana @ lub w dniu jej soodziewania robi sie rano a jak juz @ sie spoznia to mozna w ciagu dnia.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Też tak myślę, chociaż te nie są zalane, to lepiej krócej.

    Ja biję się z myślami, żeby zrobić dziś test. Powtrzymajcie mnie! Ale jak wyjdzie negatywny to może dostanę w końcu @ :p

    Czy rzeczywiście poranny mocz ma dużo więcej stężenia? Na testach jest często napisane, że można robić popołudniu.

    Raczej tak, w końcu w nocy ok 7 godzin nie sikasz i nie pijesz, z zasady :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/345d7dd33230.jpg

    O, tu jak widać.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi przeszedł napad chęci zrobienia :-)
    Powstrzymać się chcę, bo to, że teraz zrobię - nic mi nie da. Zmarnowany czas, pieniadze, bez sensu.
    Jutro trzasne rano, szczególnie, że i tak za wcześnie jeżeli chcę sprawdzić czy to owulacja w 29 dniu.

    Marudaruda, jeszcze nie sa pozytywne, ale ciemnieją, po nalutku, ale ja widzę :-) trzymam kciuki za mocną 2 krechę jutro, pojutrze, szykuj się na staranka :D

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Już mi przeszedł napad chęci zrobienia :-)
    Powstrzymać się chcę, bo to, że teraz zrobię - nic mi nie da. Zmarnowany czas, pieniadze, bez sensu.
    Jutro trzasne rano, szczególnie, że i tak za wcześnie jeżeli chcę sprawdzić czy to owulacja w 29 dniu.

    Marudaruda, jeszcze nie sa pozytywne, ale ciemnieją, po nalutku, ale ja widzę :-) trzymam kciuki za mocną 2 krechę jutro, pojutrze, szykuj się na staranka :D

    Myślałam, że mam jakieś schizy wzrokowe :D

    A nie lepiej iść zrobić krew jutro?

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew? Nie wiem, nie slyszalam o badaniu krwi na owu, sle mozesz, dalabym jednak szanse testom :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Krew? Nie wiem, nie slyszalam o badaniu krwi na owu, sle mozesz, dalabym jednak szanse testom :)

    Mówiłam o Tobie i hcg z krwi :D

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda moim zdaniem tez jestes przed owu która pojawi się jutro albo pojutrze ,akurat owulacja w połowie cyklu :)

    Jest mi przykro ,ale coz musze się wziąć w garść i zebrać sily na nowy i ostatni cykl z clo .

    Ja tez mierze termometrem z dwoma miejscami po przecinku ,ja zamówilam na allegro za jakies 15zl.
    Mówiłam u mnie juz spadek oznacza @ juz zaczyna mnie brzuch bolec typowo na @ i pojawił sie podbarwiony śluz so rana rozkręcić sie.

    age.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Mówiłam o Tobie i hcg z krwi :D


    Haha :-) Może jednak jestem w ciąży bo podobno roztargnienie to jeden z objawów :D
    Wydaje mi się, że test to tylko formalność, więc aż na krew nie będę się wybierać. I tak chcę iść do gin, porozmawiać wtf z moją @,bo miało być kepiej a jest 40 dc i cisza!

    Jeszcze raz sorry, źle zrozumiałam Cię :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Maruda moim zdaniem tez jestes przed owu która pojawi się jutro albo pojutrze ,akurat owulacja w połowie cyklu :)

    Jest mi przykro ,ale coz musze się wziąć w garść i zebrać sily na nowy i ostatni cykl z clo .

    Ja tez mierze termometrem z dwoma miejscami po przecinku ,ja zamówilam na allegro za jakies 15zl.
    Mówiłam u mnie juz spadek oznacza @ juz zaczyna mnie brzuch bolec typowo na @ i pojawił sie podbarwiony śluz so rana rozkręcić sie.

    Dobrze, że jasno interpretujesz swoje objawy i podchodzisz do tego z rozsądkiem. Nie znam dokładnie na czym polega clo, ale wierzę, że się uda w nadchodzącym cyklu, bo co jakis czas robi się przerwę prawda?

    Bardzo dobre nastawienie też, wziąć się w garść to najlepsze wyjście, ale nie bądź dla siebie za surowa, czasami trochę słabości potrafi dobrze nas oczyścić. Wszystkie jesteśmy z Tobą :-) Przed większością z nas kolejny cykl do wykorzystania :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ