X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Ja myślę, że wiele zależy od naszych partnerów. Ważne żeby czuć wsparcie, oparcie i jedność dzielonego losu. Razem można przenosić góry. Komu się nie wyżalisz najbardziej jak swojemu facetowi? :) Mój Małż w ogóle nie zna się na rych sprawach i sam mówił, że dla niego to czarna magia. Ale chce się starać i zawsze wszystko co mu mówię, każda wiedza jaką się z nim dzielę lub każde objawy którymi się chwalę, napawają go mega ciekawością i zainteresowaniem.
    Tak wsparcie jest bardzo wazne szczególnie w ten dzien kiedy na tescie jedna kreska.
    Moj maz wczoraj polozyl mi glowe na brzuch , moze to głupie ale wyobrazilam sibie jak bym juz byla w ciazy, mile uczucie.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu, tak, codziennie już robię od tygodnia. Wczoraj to nawet dwa razy, bo mnie ciekawość zżerała, ale ten późnowieczorny był bledszy niż południowy :(
    San, super, takie drobne gesty są najważniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 07:19

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda powodzenia z owu, może akurat test pokaże że to dzis :)

    Faktycznie wsparcie w partnerze to wielki skarb. Bez tego wszystko staje się dużo bardziej szare i smutne, zwłaszcza dzień testowania czy dostania wynikow...

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Małżem razem się potem gapimy czy testy się różnią :D
    O wiele mniejsze bóle jajników mam, nie wiem czy to dobry znak.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odaaaaa no dawaj znac , czekamy!!!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 07:43

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż nie wiem jak wy, ale ja np. nie lubię jak mąż wie że robię test i czeka ze mną na wynik...jakoś jest mi wtedy ciezej. Może to głupie ale póki co wolę robić test bez jego wiedzy. W przypadku jednej kreski mam czas żeby poplakac i wziąć się w garść. W razie dwóch kresek chciałabym najpierw potwierdzić wynik beta a dopiero potem zrobić mężowi niespodziankę...

    p19us65g7l1efcda.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Chociaż nie wiem jak wy, ale ja np. nie lubię jak mąż wie że robię test i czeka ze mną na wynik...jakoś jest mi wtedy ciezej. Może to głupie ale póki co wolę robić test bez jego wiedzy. W przypadku jednej kreski mam czas żeby poplakac i wziąć się w garść. W razie dwóch kresek chciałabym najpierw potwierdzić wynik beta a dopiero potem zrobić mężowi niespodziankę...
    Jarobie jak moz rano wychodzi do pracy.
    Tez tak zrobie jak wyjdzie pozytywny to odrazu na bete jade i dopiero mu powiem;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Jarobie jak moz rano wychodzi do pracy.
    Tez tak zrobie jak wyjdzie pozytywny to odrazu na bete jade i dopiero mu powiem;)

    Nom, myślimy podobnie :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam rozumiem chłopów :) Są tak samo zaangażowani jak my, w końcu to połowa ich! Mimo, że nikt inny nie potrafi kochać tak jak matka, która dziecko nosi pod sercem, to ojcowie tak samo to przeżywają :) Mój Małż ciągle się pyta i zastanawia jak będzie wyglądać "Mały Pyszczek" i opowiada jak będzie leżeć między nami na łóżku :D Nie odbierajmy im frajdy :) Pewnie słyszałyście o tym, że czasami panowie podbierają objawy i dolegliwości ciążowe swoim kobietom? ;) To dopiero niezłe

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    A ja tam rozumiem chłopów :) Są tak samo zaangażowani jak my, w końcu to połowa ich! Mimo, że nikt inny nie potrafi kochać tak jak matka, która dziecko nosi pod sercem, to ojcowie tak samo to przeżywają :) Mój Małż ciągle się pyta i zastanawia jak będzie wyglądać "Mały Pyszczek" i opowiada jak będzie leżeć między nami na łóżku :D Nie odbierajmy im frajdy :) Pewnie słyszałyście o tym, że czasami panowie podbierają objawy i dolegliwości ciążowe swoim kobietom? ;) To dopiero niezłe
    Ale nie mówię o odbierania radości tylko o oszczedzeniu rozczarowania: mężowi i sobie podwójnego z racji że mąż liczył na 2 kreski...

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale zawsze będzie na nie liczył, a dowie się prędzej czy później. Faceot po to jest, żeby nas wspierać :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda pewnie masz rację...

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj Kobietki!
    Nosz nie zatestowałam. Ale już tłumaczę czemu.
    W nocy męczyły mnie różne dolegliwości w tym migrena, którą zawsze mam dzień przed @.
    Nie mogłam spać, robiłam sobie okłady, piłam dużo wody i w sumie jeszcze nad ranem byłam 2 razy w toalecie
    więc nie chciałam robić z nie-porannego sika.

    Wolę żeby nie było wątpliwości.

    Temperatura mi też w nocy skoczyła, dziś już 37.5 (staram się mierzyć od wczoraj zanim wstane, ale w uchu, więc to i tak nie jest miarodajne :p)

    Za to spodziewam się dziś, po tych objawach @. Jak o dziwo nie - zatwstuję jutro. Zapiszę się też do gin.
    Bo odpowiadając na pytanie Kamczatki -
    41 dc to hardkor. Maks miałam 36-37 i to 2 pojedyncze przypadki.

    A po drugie mąż miał rano skoczyć po test, ale nie miałam serca go budzić, bo w nocy też nie spał.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS. Szyjka chyba mi się otwiera - jak przy tym dziwnym śluzie się robi, więc może miałam owulkę wtedy, ale niekoniecznie się udało zafasolić :-)

    Mój mąż zawsze wie, że robię test, najczęściej mi je kupuje. Nie pyta, nie czeka, mówi, że jak zrobię to powiem.
    Jak jest negatywny to mu zawsze mówię, czasami mam wrażenie ze uważa że przesadzam z tymi testami, ale on ma wiecej cierpliwosci :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Jak jest negatywny to mu zawsze mówię"
    Napisałam to, jakbym kiedykolwiek miała też pozytywny! :D Naprawdę jestem jakaś rozkojarzona :p

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    PS. Szyjka chyba mi się otwiera - jak przy tym dziwnym śluzie się robi, więc może miałam owulkę wtedy, ale niekoniecznie się udało zafasolić :-)

    Mój mąż zawsze wie, że robię test, najczęściej mi je kupuje. Nie pyta, nie czeka, mówi, że jak zrobię to powiem.
    Jak jest negatywny to mu zawsze mówię, czasami mam wrażenie ze uważa że przesadzam z tymi testami, ale on ma wiecej cierpliwosci :)
    Szoda ze nie zatestowalas ;( chcialabym juz wiedziec. Nie wiwm czy wiesz ale bile glowy to tez jest znak wczesnej ciazy.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chcę już wiedzieć, ale nie chcę zostawić sobie znowu furtki, że nie z porannego moczu i może powinnam jeszcze raz, chce na 100%. Okazało się, że maz kupil mi test. Wrrr chcial dobrze a tteraz nie wiem co robić.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja akurat migreny mam zawsze przed @, wiec bardziej kojarzy mi się z tym niz z ewentualną ciążą.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda, trzymamy kciuki :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie podkusiłyście, ale negatywny. Na szczęście czułam, że dziś czas na @, zresztą dla mnie to była formalność. Owulacja w 29 dc? Niemozliwe :-) dzisiaj byłby 12 dpo więc nawet nie z porannego by coś wyszło. Zapisałam się już do lekarza w tym tygodniu, niech mi wyjaśni co się dzieje :-) mm nadzieję, że nie zaszkodzil mi dostinex, chyba nie powinien mieć skutków odwrotnych.

    Wszystko się okaże!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ