Forum Starając się - ogólne Starające się conajmniej 3 lata-są takie?
Odpowiedz

Starające się conajmniej 3 lata-są takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do aniołkow to jajowody zapchały sie po zapaleniu, ktorego nabawiłam sie po poronieniu, a o ktorym nawet nie wiedziałam...kiedy 3 lekarz to odkrył było juz za pozno...niby rok temu udało sie cos przepchac, ale wiem ze znow sa zapchane i teraz albo zostaje przy zapchanych, albo je usuwam

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam jeszcze nadzieje, ze te in vitro nie bedzie potrzebne, dzisiaj mam termin @ a jej nie ma, czekam do soboty bo 2 dni spoznienia to u mnie norma, wiec sie nie nakrecam...ale tez licze, ze jednak sie udało

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 10:45

• vanessa Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a co do aniołkow to jajowody zapchały sie po zapaleniu, ktorego nabawiłam sie po poronieniu, a o ktorym nawet nie wiedziałam...kiedy 3 lekarz to odkrył było juz za pozno...niby rok temu udało sie cos przepchac, ale wiem ze znow sa zapchane i teraz albo zostaje przy zapchanych, albo je usuwam
    Przykro to słyszeć :( :( :(

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 13 marca 2014, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ale mam jeszcze nadzieje, ze te in vitro nie bedzie potrzebne, dzisiaj mam termin @ a jej nie ma, czekam do soboty bo 2 dni spoznienia to u mnie norma, wiec sie nie nakrecam...ale tez licze, ze jednak sie udało
    :) no to po cichutku żeby nie zapeszyć trzymam kciuki :) powodzenia kochana <3

kaarolaa lubi tę wiadomość

201701271765.png

• Aniia33 Nowa

Wysłany: 14 marca 2014, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie dziewczyny przed i zaraz po 30-stce. Ja w w kwietniu zacznę 33 rok życia a od grudnia 2009 jestem mężatką i od tego czasu staramy się dziecko. Dopiero od sierpnia 2013 roku mamy w miarę spokojne życie po do tej pory to był ciągły stres i w ogóle.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 17:37

Ania
  • Paulka Debiutantka

Wysłany: 16 marca 2014, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od urodzenia córki nie zabezpieczmy się w cale, czyli niewiele mniej niż 5 lat będzie. Z pomiarami i testami próbujemy od 4 lat i nadal nic :/

klz9uay3q4ldovs1.png
  • totsima Przyjaciółka

Wysłany: 17 marca 2014, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Aniia33 i Paulka w gronie cierpliwych i wytrwalych :)

. lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2014, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniia33 wrote:
    Witajcie wszystkie dziewczyny przed i zaraz po 30-stce. Ja w w kwietniu zacznę 33 rok życia a od grudnia 2009 jestem mężatką i od tego czasu staramy się dziecko. Dopiero od sierpnia 2013 roku mamy w miarę spokojne życie po do tej pory to był ciągły stres i w ogóle.
    Ja jestem mężatką og września 2009, a staranie zaczęłam w rok po ślubie. A co z tego wyniknie czas pokaże. Widzę, ze wszystkie pouciekały z tego watku.

• yourself Ekspertka

Wysłany: 22 marca 2014, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie poczulysmyzeby zlapac oddech. Witamy wszystkie nowcze staraczki z 3 z przodu.

Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam slychac? Ja zaczelam wczoraj nowy cykl w sumie nie dziwie sie bo M wyjechal i wroci w przyszlym tygodniu, a mimo wszystko nadzieja nie zgasla. Jak tak zagladam na forum to tak intensywnie nie mysle o tym wszystkim. W sumie jest mi lzej, ale czasem warto odpoczac od wszystkiego

• karolaa Przyjaciółka

Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się :- Trzy lata się z mężem staramy.

9ltfu6bdv4t6go6c.png

ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja tu już pisałam? :) 3 lata nam stuknęły. Jutro testuję z krwi po drugim już in vitro i się okaże.
    Powodzenia Wszystkim <3

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • karolaa Przyjaciółka

Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia a in vitro miałaś z NFZ w ramach tego programu czy płaciłaś?\
    Kochana powodzonka. :-)

9ltfu6bdv4t6go6c.png

ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • ewcia21k Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2014, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    My staraliśmy się ponad 3 lata o Madzię :( ,
    teraz niestety znów zaczynamy starania,może tym razem się uda? :)

Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2014, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy juz prawie 5 lat po slubie, od czterech sie nie zabezpieczamy, od dwoch na powaznie staramy i nic, ciagle nic. Ciesze sie, ze znalazlam dzis ten watek, bo jestem w strasznym dolku psychicznym. Swieta, spotkania z rodzina pelna dzieci, kosciol i dzieciaczki z barankami koszyczkami,. Masakra. A my ciagle sami. Nawet antydepresanty juz mi nie pomagaja. I jak w takim nastroju ponowic starania....

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2014, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam.jeszcze ze w stycNiu mialam laparoskopie. Po niej rozregulowal mi sie calkowicie cykl, od 24 marca ciagle krwawie/plamie. Kolejna rzecz utrudniajaca starania.

• vanessa Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    My jestesmy juz prawie 5 lat po slubie, od czterech sie nie zabezpieczamy, od dwoch na powaznie staramy i nic, ciagle nic. Ciesze sie, ze znalazlam dzis ten watek, bo jestem w strasznym dolku psychicznym. Swieta, spotkania z rodzina pelna dzieci, kosciol i dzieciaczki z barankami koszyczkami,. Masakra. A my ciagle sami. Nawet antydepresanty juz mi nie pomagaja. I jak w takim nastroju ponowic starania....
    Kochana doskonale znam ten ból... :( :( :(

201701271765.png

• vanessa Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by było odnowić ten wątek bo każda staraczka weteranka wie że starania rok dwa to całkiem co innego niż 3,4... jeżeli w ogóle sa takie staraczki które nie liczą już cykli starań tylko lata :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 20:13

201701271765.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 marca 2015, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z vanessą już się znamy ;)

A dla tych, które mnie jeszcze nie kojarzą - za 2 miesiące stuknie mi 3 lata starań. Problem, a raczej cała masa problemów wyłącznie po mojej stronie.

Staram się nie narzekać. Małe narzekanie włącza mi się jedynie 3-4 dni przed @.

Aha i zaobserwowałam, że niemiłosiernie irytują mnie dziewczęta piszące, że starają się JUŻ 4 miesiące i chyba rzucą się pod hulajnogę z żalu że nie wychodzi. Ale próbję to w sobie zdusić.
    Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Pozdrowienia dla wszystkich Staraczek-Wyjadaczek.

:)

vanessa, anja83, majamia, Emma80, ara lubią tę wiadomość

• vanessa Autorytet

Wysłany: 24 marca 2015, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo ktos jest!!! a myslałam że sama zostałam z takim stażem :P
    A co do irytacji... to mam podobnie i parskam ze smiechu po monitorze jak czytam.

anja83 lubi tę wiadomość

201701271765.png

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego