X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się conajmniej 3 lata-są takie?
Odpowiedz

Starające się conajmniej 3 lata-są takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do aniołkow to jajowody zapchały sie po zapaleniu, ktorego nabawiłam sie po poronieniu, a o ktorym nawet nie wiedziałam...kiedy 3 lekarz to odkrył było juz za pozno...niby rok temu udało sie cos przepchac, ale wiem ze znow sa zapchane i teraz albo zostaje przy zapchanych, albo je usuwam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam jeszcze nadzieje, ze te in vitro nie bedzie potrzebne, dzisiaj mam termin @ a jej nie ma, czekam do soboty bo 2 dni spoznienia to u mnie norma, wiec sie nie nakrecam...ale tez licze, ze jednak sie udało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 10:45

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a co do aniołkow to jajowody zapchały sie po zapaleniu, ktorego nabawiłam sie po poronieniu, a o ktorym nawet nie wiedziałam...kiedy 3 lekarz to odkrył było juz za pozno...niby rok temu udało sie cos przepchac, ale wiem ze znow sa zapchane i teraz albo zostaje przy zapchanych, albo je usuwam
    Przykro to słyszeć :( :( :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ale mam jeszcze nadzieje, ze te in vitro nie bedzie potrzebne, dzisiaj mam termin @ a jej nie ma, czekam do soboty bo 2 dni spoznienia to u mnie norma, wiec sie nie nakrecam...ale tez licze, ze jednak sie udało
    :) no to po cichutku żeby nie zapeszyć trzymam kciuki :) powodzenia kochana <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Aniia33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie dziewczyny przed i zaraz po 30-stce. Ja w w kwietniu zacznę 33 rok życia a od grudnia 2009 jestem mężatką i od tego czasu staramy się dziecko. Dopiero od sierpnia 2013 roku mamy w miarę spokojne życie po do tej pory to był ciągły stres i w ogóle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 17:37

    Ania
  • Paulka Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 16 marca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od urodzenia córki nie zabezpieczmy się w cale, czyli niewiele mniej niż 5 lat będzie. Z pomiarami i testami próbujemy od 4 lat i nadal nic :/

    klz9uay3q4ldovs1.png
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Aniia33 i Paulka w gronie cierpliwych i wytrwalych :)

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniia33 wrote:
    Witajcie wszystkie dziewczyny przed i zaraz po 30-stce. Ja w w kwietniu zacznę 33 rok życia a od grudnia 2009 jestem mężatką i od tego czasu staramy się dziecko. Dopiero od sierpnia 2013 roku mamy w miarę spokojne życie po do tej pory to był ciągły stres i w ogóle.
    Ja jestem mężatką og września 2009, a staranie zaczęłam w rok po ślubie. A co z tego wyniknie czas pokaże. Widzę, ze wszystkie pouciekały z tego watku.

  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie poczulysmyzeby zlapac oddech. Witamy wszystkie nowcze staraczki z 3 z przodu.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam slychac? Ja zaczelam wczoraj nowy cykl w sumie nie dziwie sie bo M wyjechal i wroci w przyszlym tygodniu, a mimo wszystko nadzieja nie zgasla. Jak tak zagladam na forum to tak intensywnie nie mysle o tym wszystkim. W sumie jest mi lzej, ale czasem warto odpoczac od wszystkiego

  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się :- Trzy lata się z mężem staramy.

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja tu już pisałam? :) 3 lata nam stuknęły. Jutro testuję z krwi po drugim już in vitro i się okaże.
    Powodzenia Wszystkim <3

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia a in vitro miałaś z NFZ w ramach tego programu czy płaciłaś?\
    Kochana powodzonka. :-)

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    My staraliśmy się ponad 3 lata o Madzię :( ,
    teraz niestety znów zaczynamy starania,może tym razem się uda? :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy juz prawie 5 lat po slubie, od czterech sie nie zabezpieczamy, od dwoch na powaznie staramy i nic, ciagle nic. Ciesze sie, ze znalazlam dzis ten watek, bo jestem w strasznym dolku psychicznym. Swieta, spotkania z rodzina pelna dzieci, kosciol i dzieciaczki z barankami koszyczkami,. Masakra. A my ciagle sami. Nawet antydepresanty juz mi nie pomagaja. I jak w takim nastroju ponowic starania....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam.jeszcze ze w stycNiu mialam laparoskopie. Po niej rozregulowal mi sie calkowicie cykl, od 24 marca ciagle krwawie/plamie. Kolejna rzecz utrudniajaca starania.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    My jestesmy juz prawie 5 lat po slubie, od czterech sie nie zabezpieczamy, od dwoch na powaznie staramy i nic, ciagle nic. Ciesze sie, ze znalazlam dzis ten watek, bo jestem w strasznym dolku psychicznym. Swieta, spotkania z rodzina pelna dzieci, kosciol i dzieciaczki z barankami koszyczkami,. Masakra. A my ciagle sami. Nawet antydepresanty juz mi nie pomagaja. I jak w takim nastroju ponowic starania....
    Kochana doskonale znam ten ból... :( :( :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by było odnowić ten wątek bo każda staraczka weteranka wie że starania rok dwa to całkiem co innego niż 3,4... jeżeli w ogóle sa takie staraczki które nie liczą już cykli starań tylko lata :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 20:13

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z vanessą już się znamy ;)

    A dla tych, które mnie jeszcze nie kojarzą - za 2 miesiące stuknie mi 3 lata starań. Problem, a raczej cała masa problemów wyłącznie po mojej stronie.

    Staram się nie narzekać. Małe narzekanie włącza mi się jedynie 3-4 dni przed @.


    Aha i zaobserwowałam, że niemiłosiernie irytują mnie dziewczęta piszące, że starają się JUŻ 4 miesiące i chyba rzucą się pod hulajnogę z żalu że nie wychodzi. Ale próbję to w sobie zdusić.
    Więcej grzechów nie pamiętam ;)

    Pozdrowienia dla wszystkich Staraczek-Wyjadaczek.

    :)

    vanessa, anja83, majamia, Emma80, ara lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo ktos jest!!! a myslałam że sama zostałam z takim stażem :P
    A co do irytacji... to mam podobnie i parskam ze smiechu po monitorze jak czytam.

    anja83 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ