X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ide na bete, bo nie mam jak

    zresztą bedzie co bedzie

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama gratuluję!!

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie sie boje cieszyc..... tak umiarkowanie....:)

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierzę Ci Gama, też bałabym się trochę, ale jest dobrze:) Jest bardzo dobrze, musisz myśleć pozytywnie Kochana :) Ciesz się na spokojnie :*

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam bete na 3 dni przed okresem bo dziwnie się czułam. Wynik 2.83 w czym poza ciaza do 5.3. Czyli w ciazy nie jestem. Czy za wcześnie poszlam

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak ktoś się orientuje? ?

    Brychta
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam bete na 3 dni przed okresem bo dziwnie się czułam. Wynik 2.83 w czym poza ciaza do 5.3. Czyli w ciazy nie jestem. Czy za wcześnie poszlam

    Naturalny cykl czy ze stymulką?Regularne cykle masz?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu,do góry ta tempka ma isc,chyba cos zle zaznaczyłas albo termometr nawalił :-(

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,a co u ciebie,@ przyszła?
    Byłam dzis u gina na nfz,badan nie zlecił bo najpierw mam zbadac bete,jesli bedzie wynik pozytyw to będzie trzeba isc na zabieg.
    Na usg w sumie wszystko zeszło,jest plamka ale nie wie czy to juz czasem nie nadchodząca @ ale trudno stwierdzic.Endo nie równe,albo narasta na nowo albo częsciowo złuszczyło się i zaczyna sie ta @,trudno mu stwierdzic,pęcherzyk jakis jest 4mm.Jesli @ nie przyjdzie do 2 tygodni to bedzie trzeba ją wywołac(jesli beta bedzie negatywna)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 2x mierzyłam;) chuchałam, dmuchałam i nic :D hehe.. żart ;) no cóż co ma być to będzie:) jak ja nie znoszę okresu od owulki do testu bądź @ wrrr.... ale jeszcze troszkę i będę wszystko wiedziała :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 marca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna obyś jak najszybciej wróciła do gry!

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia cycki do góry;)Wyskakuj z dołka. W końcu i nasz czas musi przyjść, bo ile można czekać.. Ja nie mam dużych oczekiwań wobec tego cyklu, jakoś tak... nie wierzę że mogło się udać, kurde o co chodzi, nie potrafię sobie tego wyobrazić :/

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Jagna obyś jak najszybciej wróciła do gry!

    kurcze,po dzisiejszym dniu to juz w ogóle nie wiem czy byłam w tej ciązy,teraz siedze i analizuje dzisiejszą wizyte.No bo jak miałam zrozumiec doktorka...

    Dzis troche mnie wnerwił ten gin kiedy byłam w przychodni na wizycie ale troche racji miał...mówie mu ze byłam w ciązy,siódmy tydzien,ze poroniłam naturalnie a on z tekstem do mnie czy miałam potwierdzoną ciąze...mysle i nie kumam,no jak to mówie,zrobiłam bete,przez kolejne trzy tygodnie miałam monitoring lekarz mówił ze ciąza prawidłowo się rozwija....ale on znów,ale czy miała pani te ciąze potwierdzoną według OM.Kurcze,niestety nie bo wszystko to miało byc chyba na kolejnej...no to czy zrobiła pani badanie histopatologiczne...mówie ze nie bo to naturalne poronienie,w pracy sie zaczęło(przecierz nie polece z podpaską do szpitala,nawet mi to do głowy nie przyszło)Czułam sie jak z księzyca na tej wizycie,zupełnie nie rozumiałam co on do mnie a on nie rozumiał co ja do niego.Poniewaz jego zdaniem ciąza na tym etapie nie jest jeszcze widoczna...byłam jak głupia blondynka.Tydzien 5 od zapłodnienia a od miesiączki siódmy,pełne tygodnie-dlaczego on do mnie mówił takim językiem skoro fakt,nie było jeszcze kształtów ale bylo widac fasolke w kieszonce,przeraziłam sie tym co usłyszałam.Wiem ze są jakies kryteria,czas kiedy lekarz ma pewnosc ze to ciąza a nie puste jajo,tylko po co tak dobitnie mi mówic ze skoro nie miałam potwierdzonej ciązy to nie mówic ze moze tej ciązy nie było..ordynator ginekologi w szpitalu,moze ma swój język i zna definicje ciązy,ale jestem pacjentką i dla mnie to była ciąza nawet jesli nie była potwierdzona w 100%.Reszte wizyty było ok,pogadalismy,wiele wyjasnił ale tego jednego trudno mi zrozumiec,on swój punkt widzenia a ja swój.W klinice lekarz inaczej ze mną rozmawiał,nawet kiedy zobaczył moją pierwszą bete zapytał-jestesmy w ciązy?Skoro padło słowo ciąza to dla mnie to była ciąza i nic tego nie zmieni.

    Czasem ci lekarze chyba zapominają ze rozmawiają tylko ze zwykłymi ludzmi a nie z psycholami z własnego kręgu.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    U mnie jakiś dołek... w niedziele odstawiłam lutke i czekam... w środę idę do reumatologa.

    do trzech dni powinna byc,max do 10 ale to rzadkosc..
    ciekawi mnie co ci powie,moze podpowie cos..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 23:01

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Monia cycki do góry;)Wyskakuj z dołka. W końcu i nasz czas musi przyjść, bo ile można czekać.. Ja nie mam dużych oczekiwań wobec tego cyklu, jakoś tak... nie wierzę że mogło się udać, kurde o co chodzi, nie potrafię sobie tego wyobrazić :/

    bedzie dobrze,tam u góry wszystko zapisane kiedy która zaciązy,tez mają europejskie limity więc jak za duzo rozsieją fasolek to potem komus muszą zabrac,więc stąd te poronienia,.Jednak taki ci juz los nasz ziemski ze musimy próbowac i modlic sie by znów nam nie zabrano tego co nam dano

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a jaką metodą robiłas ANA?Pytała mnie babka w przychodni którą mam robic bo miała wypisane dwie i sama nie wiedziałam,pytałam o cene i zielono mi było

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie druga strata. Tym razem dowiedzialam sie o ciąży juz w trakcie pporonienia. @ przyszla w terminie wiec nie robilam testu. Ale byla krotka a poniej plamienia non stop. Poszlam na usg ok. 3,5 tyg po owu i pusto ale beta hcg 960 nie daje watpliwosci co to bylo... Druga strata, co ze mna jest nie tak?

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Metoda immunofluorescencji pośredniej (IIF). Ja tej metody nie wybrałam, w tym lab tak robią. Co do potwierdzenia ciąży ja miałam usg w 4 tyg i 2 dniu i był już pecherzyk ciazowy. Dla mnie nie tutaj radnych wątpliwości, byłaś w ciąży. W ogóle nie byłaś w szpitalu jak to się stało? Mam koleżankę na innym wątku, która poronila sama, ale po tabletkach i tez ma endo nierówne i idzie na lyzeczkowanie. Najdłużej po odstawieniu czekałam na @ 5 dni.
    Jagna nie daj się zwariować, ciaza była, lekarze bagatelizować nasze problemy, bo mają takich przypadków mnóstwo.
    Wiem kochana,mimo iz nie mam zadnego papierka ze bylam w ciàzy(wszystko w klinice w kartotece)to jednak slowo przeciwko slowu ordynatora...ale potem jakos juz rozmawial ze mną na temat wiec jakos negatywu nie stawiam za wczorajszą wizyte.Jednak to co on do mnie mówil bylo mi obce,czulam sie jakbym sobie te ciąze wymysliła..ech,kolejny dzien i kolejne czekanie na @,jeszcze rano mialam isc na bete i zaspałam kurczaczki...
    Najlepsze zyczenia kobietki,tego jednego wam zycze-szybkiej zdrowej ciazy

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 8 marca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyt wrote:
    A u mnie druga strata. Tym razem dowiedzialam sie o ciąży juz w trakcie pporonienia. @ przyszla w terminie wiec nie robilam testu. Ale byla krotka a poniej plamienia non stop. Poszlam na usg ok. 3,5 tyg po owu i pusto ale beta hcg 960 nie daje watpliwosci co to bylo... Druga strata, co ze mna jest nie tak?

    Przykro mi kochana,nie da sie tego wytlumaczyc dlaczego..musisz byc silna i wierzyc ze jeszcze sie uda.Jesli to juz drugi raz to idz do dobrego gina i niech zrobi badsnia ktore robi sie po poronieniu,nalezy ci sie na nfz juz po drugim razie wiec szukaj gdzie moze byc cos nie tak.
    Jestesmy z tobą,wiemy co czujesz,jeszcze zaswieci ci słonce

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wniosek z dzisiejszej wizyty jest taki, że internet to samo zło i głupoty w nim wypisują o badaniach...
    Moje miano 1:320 jest ok, nic się z tym nie robi, mam powtórzyć za rok w innym lab. Dr kazała dorobić anty TG, chyba, generalnie coś z tarczyca, bo nawet jak wszystko jest ok to tutaj coś może wyjść. Poza tym niby jestem zdrowa. Ogólnie to wizyta przebiegła bardzo pozytywnie, dr się ze mnie śmiała, a właściwie z ilości badań jakie jej pokazałam. I przyczyny kazała szukać w ginekologii.

    szybciutko poszło na wizycie a z tymi wynikami masz racje,nie ma sie co sugerowac netem bo po pierwsze rózne normy labo mają a po drugie wyniki obrazuje sie w zaleznosci od problemu.Przynajmniej masz głowe spokojniejszą.Ja dzis byłam sprawdzic bete bo lekarz kazał,zrobiłam sobie tego tocznia i ANA,ANA2 i homocysteine,reszte ewentualnie za miesiąc bo 300zł mi poszło w 5minut kurrrczaczki :-)ale bede spokojniejsza po wizycie u reumatologa.Mam jeszcze skierowanie na pełną morfologie,posiew moczu,krzepliwosc krwi,zelazo,białko,glukoze i takie tam podstawy..
    Z tymi anty TPO,TG to myslałam zaczekac do wizyty z endokrynologiem ze moze ona mi da skierowanie ale pewnie lepiej zrobic je na wizyte bo potem nie wiadomo kiedy termin następny mi da a teraz mam isc 11 kwietnia.Ciekawe czy gin wypisałby na te anty skierowanie,bo na tsh wypisuje a przeciwciała nie pamiętam czy moze...
    A duzo tych badan robiłas,jakie jeszcze prócz ANA zabrałas ze sobą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 09:35

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ