X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Później Ci napisze jak wrócę do domu, ale miałam wszystkie I trymestru i większość tych z listy
    Okazało się ze na poim wyniku ANA2 jest od razu ana3

    spoko,nigdzie mi sie nie spieszy..tez stoje przy garach,koncze obiad i do pracy na 14tą,miłego dnia...a @ juz ci sie rozkręciła?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Jest już na całego ;)

    To ten cykl moze byc przełomowy,kiedy na monitoring?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    W następny czwartek w 9dc
    To moze na swieta bedzie cos,jaka wielkanocna niespodzianka

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,własnie przeczytałam post ROMY na clo,była u immunologa z wynikami,zlecił jej kolejne badania (na NFZ),oczywiscie z kazdą wizytą kolejne bo od razu tak drogich badan nie moze,ale powoli bedzie szukał przyczyn..juz dzis dostała skierowanie na mutacje mthfr bo akurat tego nie robiła i juz za dwa tyg. wynik i wizyta kolejna..kurcze,farciara...moze my tez powinnysmy spróbowac do immunologa??

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka,jak sie czujesz,dupek daje popalic?Ten spadek tempki to jakby zagniezdzenie...chyba zaraziłas sie od Gamy,oby!!!Trzymam kciuki

    gama lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 10 marca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Asienka,jak sie czujesz,dupek daje popalic?Ten spadek tempki to jakby zagniezdzenie...chyba zaraziłas sie od Gamy,oby!!!Trzymam kciuki
    Hmmm...nie czuje sie ciazowo,objawy jakie mam sa tak prawde powiedziawszy podobne i przy ciazy i przed @ staram sie nie nakrecac. Zgaga w tym cyklu mocno daje mi popalic. Troche podbrzusze czasen mnie pobolewa,wczoraj jakby mi ktos tam czymś goracym dotykal..aaż paliło momentami. Dupek chyba mocno nie miesza w tym cyklu w przeciwienstwie do ostatniego miesiaca. Slaba jestem,chyba juz zmeczona tym wszystkim troche jestem..coraz czesciej mysle o badaniu droznosci jajowodow..bo jak sie nie uda przez pewnie 2 cykle to dr mnie wysle..ale nie za dużo tez mysle bo po co. Co ma byc to bedzie.jak bedzie trzeba zrobię to badanie.
    Chcialabym zeby juz bylo po niedzieli. Jeszcze trochę:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cichutko tu troszke,spokojnej nocy dziewczyny :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie rano zerkam na wykres Asienki i usmiecham sie,masz piekne te wykresy,nigdy takich nie miałam kiedy mierzyłam tempke.Nadajà sie do publikacji jednym slowem :-)
    Miłego dnia dziewczynki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 10:00

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight a jak sie czujemy?Rosnijcie sobie zdrowo,pewnie juz bylas na jakiejs wizycie...pochwal sie nam

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Codziennie rano zerkam na wykres Asienki i usmiecham sie,masz piekne te wykresy,nigdy takich nie miałam kiedy mierzyłam tempke.Nadajà sie do publikacji jednym slowem :-)
    Miłego dnia dziewczynki
    Jeszcze aby sie pięknie kończyły; ) hehe. Ale w końcu na którymś postawie zielona kropkę:) nie ma innej opcji:) wierze w to pomimo, ze czasem wątpię. Bitew wiele przegralam, ale wojnę chcę wygrać:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka trzymam kciuki bo ten wykres FujFuj ;)

    Jagna dziękuję, byłam na usg we wtorek i uf dzidziol jest-11mm, serduszko pika 156x/min, także na razi staram się ni estresować i być dobrej myśli.

    I czekam oczywiście na Wasze dobre wieści :*

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Jeszcze aby sie pięknie kończyły; ) hehe. Ale w końcu na którymś postawie zielona kropkę:) nie ma innej opcji:) wierze w to pomimo, ze czasem wątpię. Bitew wiele przegralam, ale wojnę chcę wygrać:)

    trzeba byc dobrej mysli,jesli nie teraz to jednak przyjdzie na ciebie pora,ale mysle ze to juz kwestia dni :-)Najwazniejsze to isc do przodu i nie poddawac sie mimo porażek,jest cel i tylko wytrwali go osiągną,jak nie my to kto??

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 11 marca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Asieńka trzymam kciuki bo ten wykres FujFuj ;)

    Jagna dziękuję, byłam na usg we wtorek i uf dzidziol jest-11mm, serduszko pika 156x/min, także na razi staram się ni estresować i być dobrej myśli.

    I czekam oczywiście na Wasze dobre wieści :*

    jak miło,super ze dzieciątko sie zadomowiło,oby mu było tam najlepiej i niech sie tego trzyma.Trzymam kciuki,zdróweczka kochana zycze podwójnie :-)

    midnight lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 12 marca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight rośnijcie zdrowo :)
    Życzę dobrego wieczoru i dobrej niedzieli:) Ja dziś odwiedziłam fryzjera, poprawiłam sobie humor :) zmieniłam kolor :D w sumie tak nie do końca, bo zrobiłam tzw. ombre :) ale jest mi lepiej i czuję się odnowiona :) a co... :)
    Jagna pewnie, że damy radę, przetrwamy to i w końcu nasz marzenia się spełnią :)
    Monia co u Ciebie ?

    midnight lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 12 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że kusi i to mocno :)
    ale tak szczerze sądzę że @ przyjdzie. Naprawdę nie wierzę że się udało. Nawet już smutna nie jestem, jakoś to takie normalne już, chyba muszę przemeblowanie w głowie zrobić:) Ale stół kuchenny ostatnio na większy wymieniłam :D bo jak się wprowadzaliśmy kupiłam mały stolik z myślą że bedziemy przy dużym w salonie jadać, w życiu wychodzi inaczej i po czasie męczarni wymieniłam :D Mogę pomieścić 3 osoby więcej :D heheh... a jedną na pewno :) więc może ten większy stół będzie zaproszeniem nowego członka rodziny :D

    Monia boję się testować. Mam 2 testy, czekają, ale od kilku miesięcy tyle mi testów nie idzie bo mało kiedy testuję, zawsze 5 dni wcześniej plamienia pojawiające się wcześniej pozwoliły mi oszczędzić na testach;) na początku starań fortuna szła na testy.. głupia ja. Nie wykluczam że zatestuję szybciej, wszystko będzie zależało jak będę się czuła:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia przygotowana jakby na zmiany,nowy image wow! i ten wièkszy stól na dodatkowe 3 miejsca...........(na clo mamy juz jednà cięzaroweczke z blizniakami :-) )Trzymam kciuki

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe.. Jagna nie liczę aż na tyle ;) tak poważnie to nie sądzę aby teraz się udało, po prosty tego nie " czuję ". Temp. pewnie sfałszowana, bo wstałam rano z zatkanym nosem, pewnie coś mnie bierze :/ Zrobiłam dziś jakiś domowy test i negatyw. Zaskoczona nie jestem. Nie wiem co rano się stało, mam nadzieję że nic złego, bo zbudził mnie ból jajnika lewego, trwał kilka minut( może 3 min) był tak ostry że bałam się ruszyć, teraz już spokój, momentami go czuję. Pierwszy raz coś takiego miałam, oby to nic złego. @ powinna przyjść środa-czwartek. wtorek-środa robię bete jak nic się nie zmieni, aby z czystym sumieniem odstawić dupka.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    hehe.. Jagna nie liczę aż na tyle ;) tak poważnie to nie sądzę aby teraz się udało, po prosty tego nie " czuję ". Temp. pewnie sfałszowana, bo wstałam rano z zatkanym nosem, pewnie coś mnie bierze :/ Zrobiłam dziś jakiś domowy test i negatyw. Zaskoczona nie jestem. Nie wiem co rano się stało, mam nadzieję że nic złego, bo zbudził mnie ból jajnika lewego, trwał kilka minut( może 3 min) był tak ostry że bałam się ruszyć, teraz już spokój, momentami go czuję. Pierwszy raz coś takiego miałam, oby to nic złego. @ powinna przyjść środa-czwartek. wtorek-środa robię bete jak nic się nie zmieni, aby z czystym sumieniem odstawić dupka.

    twój test negatyw wcale mnie nie rozczarował,ja miałam negatyw w terminie @ dopiero trzy dni po terminie bladzioch wyszedł,beta potwierdziła ciąze.Tak wiec spokojna twoja rozczochrana.. :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ten test tez nie zdolowal. Jednak czuje sie typowo jak przed @. Nie mam złudzeń Jagna,mowie szczerze.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 15 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Mnie ten test tez nie zdolowal. Jednak czuje sie typowo jak przed @. Nie mam złudzeń Jagna,mowie szczerze.

    tempka twoja mnie nie zadawala,psuje cały wykres(koncówka rzecz jasna)..
    Asiu,a byłas moze sprawdzic czy pękają ci jajca w trakcie stymulacji?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ