X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 marca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    wow, tego się nie spodziewałam...
    jedno badanie to termolabilny wariant MTHFR(wykrywanie mutacji C677T)koszt 250zł
    a drugie to czynnik V LEIDEN+MUTACJA 20210 G-A GENU PROTROMBINY KOSZT 350ZŁ

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 30 marca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakryczne są te ceny... i w takich chwilach nóż się w kieszeni otwiera, każdego miesiąca tyle kasy zabierają na składki zdrowotne a za badania i tak płacimy jak chcemy coś więcej wiedzieć. Ba do lekarzy bynajmniej ja chodzę też prywatnie, bo albo kolejki kilkumiesięczne, albo lekarze pożal się Boże.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    masakryczne są te ceny... i w takich chwilach nóż się w kieszeni otwiera, każdego miesiąca tyle kasy zabierają na składki zdrowotne a za badania i tak płacimy jak chcemy coś więcej wiedzieć. Ba do lekarzy bynajmniej ja chodzę też prywatnie, bo albo kolejki kilkumiesięczne, albo lekarze pożal się Boże.
    tak,ja do dobrej gin (duzo pozytywnych opini)na nfz mam termin dopiero na czerwiec,a do takich pozal sie Boze to moge byc na wizycie tegoz samego dnia co przychodze...Od razu widac który lekarz dobry,po terminach.Ale zapisałam sie bo jak bede w ciązy to sporo badan na nfz zrobie

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 31 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie w miejscowosci jest sporo lekarzy ale żaden nie jest godny polecenia i chodzenia. Nie wiem co zrobie jak zajde w ciążę będę placic za badania z wlasnej kieszeni. Nie mam tu nikogo komu moge zaufac. W sumie z pierwszą ciążą tez chodzilam prywatnie ale nie pamietam jak z badaniami było chyba placilam. Ale to najmniejszy problem wazne aby zajść w ogóle w ciążę:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 31 marca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem po wizycie
    Z prawej strony dwa jajca po 15mm 
    endo 7,pojutrze z rana ovitrelle,niedziela wieczorem upojne wybryki a w poniedzialek z rana i popoludniu/wieczorem poprawka a potem od srody dupek 2 razy dziennie.
    Kurczaczki piekny dublet bylo widac,jeden obok drugiego jak papuzki nierozłaczki.
    Z tymi ANA dodatnimi to powiedzial ze moze byc problem z zagniezdzeniem,ale to sprawa do przemyslenia jak test pozytywny bedzie 

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superasnie:) no to brykajcie z mężem:) hmmm... dwa jajca czad:) trzymam kciuki mocno mocno:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Superasnie:) no to brykajcie z mężem:) hmmm... dwa jajca czad:) trzymam kciuki mocno mocno:)
    Dwa o podobnych wymiarach,a jak super wygladaly obok siebie...nie moge ich rozdzielic przeciez...zresztà cztery lata staran z jednà stratà powinien mi los wynagrodzic podwójnie hi hi

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a ty tez prawie po ovu chyba,tempka smignęla w góre...chyba ze juz na wycieraczce stoi i czeka?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby los Ci wynagrodzil :) ja cos czuje ze owu mogla być. Wczoraj wieczorem poczułam przez moment jakby jajnik mialo mi rozerwac dzis juz spokój. Ale działamy. Nic wiecej oprocz przytulania w tym cyklu nie mozemy zrobić:) co bedzie:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwnie się czuję, znów łapię się na tym że liczę dni do okresu, nie potrafię sobie wyobrazić ciąży. Tak jakbym nigdy już miała nie zajść. Niby walczę a w głębi czuję się jakbym się poddała. Kurde o co chodzi. Kiedyś miałam tak że uwielbiałam ten czas po owulacji, była podekscytowana.. teraz tego czasu nie znoszę. W kwietniu chyba nie uda mi się do szpitala położyć :/ Jak dostanę @ mam dzwonić i pytać a jak nie to niby w maju już mam iść.. jak nic się nie zmieni.
    Nawet mówię do mojego... kurcze w kwietniu chciałabym już pójść do szpitala, może któraś w ciążę zajdzie i miejsce się zwolni.. a on na to .. a może Ty. Kurczę coś ze mną nie tak :( @ lata temu zaszłam w ciążę w marcu...od tego czasu cisza:(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisza tu u nas :( cicho i głucho.. Monia, Jagna ?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    cisza tu u nas :( cicho i głucho.. Monia, Jagna ?
    jestem,ale zostałysmy tu takie trzy muszkieterki :-( musimy zaciązyc by wątek mógł umrzec

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    u mnie nudy, czekam na Was :) od czwartku byłam w szkole, bo miałam dodatkowe szkolenie i cały weekend też jestem. Powoli zbliżam sie do końca lutki, najwcześniej @ mogę mieć we wtorek żeby było ok do laparo, ale chyba poczekam trochę dłużej. Jak myślicie, jak do tej pory brałam 100, a 2 ostatnie dni wezmę 50 to wciąż będzie działać?
    mysle ze tak od razu nie spadnie nawet jak wezmiesz mniejszą dawke,nie zaszkodzi tak zrobic,najwyzej i tak @ przyjdzie.
    Laparo masz przed ovu??

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    dziwnie się czuję, znów łapię się na tym że liczę dni do okresu, nie potrafię sobie wyobrazić ciąży. Tak jakbym nigdy już miała nie zajść. Niby walczę a w głębi czuję się jakbym się poddała. Kurde o co chodzi. Kiedyś miałam tak że uwielbiałam ten czas po owulacji, była podekscytowana.. teraz tego czasu nie znoszę. W kwietniu chyba nie uda mi się do szpitala położyć :/ Jak dostanę @ mam dzwonić i pytać a jak nie to niby w maju już mam iść.. jak nic się nie zmieni.
    Nawet mówię do mojego... kurcze w kwietniu chciałabym już pójść do szpitala, może któraś w ciążę zajdzie i miejsce się zwolni.. a on na to .. a może Ty. Kurczę coś ze mną nie tak :( @ lata temu zaszłam w ciążę w marcu...od tego czasu cisza:(
    oby cię zaskoczyła ciąza :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za niecałe dwa tygodnie wszystko będę wiedziała.W tym cyklu prawie nie odczułam działania CLo może dlatego że brałam po 1/2 tabl. nie mówię że to źle, ale łagodnie wszystko poszło. W ubiegłym tak mnie głowa naparzała że myślałam że zwariuję. Po zastrzyku też nie mam żadnych negatywnych skutków. Miałaś racje Jagna abym nie czytała o skutkach ubocznych ;)
    A Ty dziś zastrzyk? I do roboty :) Ja dziś śmigam na działkę i mam plan aby swoje drzewka owocowe przed wiosną przygotować. Bardzo mnie relaksuje taka praca :) No i to piękne słoneczko dziś za oknem .... uwielbiam go :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    za niecałe dwa tygodnie wszystko będę wiedziała.W tym cyklu prawie nie odczułam działania CLo może dlatego że brałam po 1/2 tabl. nie mówię że to źle, ale łagodnie wszystko poszło. W ubiegłym tak mnie głowa naparzała że myślałam że zwariuję. Po zastrzyku też nie mam żadnych negatywnych skutków. Miałaś racje Jagna abym nie czytała o skutkach ubocznych ;)
    A Ty dziś zastrzyk? I do roboty :) Ja dziś śmigam na działkę i mam plan aby swoje drzewka owocowe przed wiosną przygotować. Bardzo mnie relaksuje taka praca :) No i to piękne słoneczko dziś za oknem .... uwielbiam go :)
    ja tez łagodniej przeszłam ten cykl przez clo,jajniki lekko dawały znac o swoim istnieniu i nawet prawy jajnik leniwiec zabrał sie do działania bo z niego są dwa moje "blizniaki".Obawiam sie tylko dupka bo po nim zle sie czułam a teraz mam go brac dwa razy na dzien,moze i po nim jakos łagodnie to wszystko pójdzie.
    Tak,zastrzyk zrobie za pół gidziny...dzis mam wolne wiec tez pójde cos w ogrodzie pogrzebac,super pogoda a po niedzieli u nas ma byc koło 20stopni przez pare dni(sledze juz ostatnio pogode)Powoli trzeba pomyslec o wizji gdzie w tym roku posadzic kwiaty,bo nasion mam sporo,juz nawet sąsiadki prosiły o nasiona bo im sie moje kwiaty podobały.Bedzie praca w ogrodzie to i czas zleci szybciej po ovu :-) :-)
    A ty jeszcze działasz w tym cyklu,jest szansa na bąbelka?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od popołudnia bolą strasznie jajniki,czuje jakby miały zaraz pęknàc,chyba zaczniemy rano starania a nie od wieczora bo moja ovu przyjdzie szybciej niz po 36godz

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzialajcie,nie zaszkodzi. My tez zaczęliśmy szybciej i jestem pewna ze owulacja byla szybciej niz te 36h. Alez wczoraj porobilam na dzialce bylam tak padnieta i tsk szczesliwa. Oderwalam mysli od tego wszystkiego. Potrzebowalam tego.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Dzialajcie,nie zaszkodzi. My tez zaczęliśmy szybciej i jestem pewna ze owulacja byla szybciej niz te 36h. Alez wczoraj porobilam na dzialce bylam tak padnieta i tsk szczesliwa. Oderwalam mysli od tego wszystkiego. Potrzebowalam tego.
    Leze z pupà do góry :-) :-)
    Ja tez wczoraj pól dnia kolo domu w ogrodzie,az dawno tak dobrze sie nie czułam,dzis moze jeszcze zdąze na chwile nacieszyc oczy kwiatami i kawą w ogrodzie przed pójsciem do pracy.
    Miłego dnia

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmieję się dziś sama z siebie:) Wiecie co zrobiłam .. hahahah test ciążowy :D z czystą premedytacją, wiedziałam jaki wynik zobaczę i zobaczyłam 2 krechy :D hahahah... wiem doskonale że po zastrzyku ale chciałam zobaczyć dwie krechy i już :D nie mogłam sobie tego darować aż mich mi się uśmiechnęła mimo że wiem że wynik jest fałszywy ;) a co tam jak się bawić to się bawić. Za tydzień już nie będę miała takiego humoru ;)
    a tak serio Jagna jak się czujesz po zastrzyku, ja czuję jajniki cały czas tak delikatnie, dziś zaczęłam dupka. Dzięki niemu chociaż nie plamię przed @ podejrzewam że na 100% moje kilkudniowe plamienia były spowodowane niskim progesteronem. Psychicznie nastawiam się na hsg, chyba w kwietniu nie uda mi się :/ brak miejsc ale niby w maju mają mnie zapisać, aj już chciałabym być po wszystkim. Monia a u Ciebie co tam? jak się czujesz?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ