X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Monia wszystkiego Naj Naj Najlepszego Najpiękniejszego :) Życzę Ci z całego serducha aby wszystko jak najszybciej poukładało się po Twojej myśli aby chmury odeszły i pojawiło się słoneczko w Twoim życiu. Monia najbardziej i najgoręcej życzę Ci 2 tłustych kresek na teście ciążowym jak najszybciej !!! Buziaki :*

    Monia85 lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    śmieję się dziś sama z siebie:) Wiecie co zrobiłam .. hahahah test ciążowy :D z czystą premedytacją, wiedziałam jaki wynik zobaczę i zobaczyłam 2 krechy :D hahahah... wiem doskonale że po zastrzyku ale chciałam zobaczyć dwie krechy i już :D nie mogłam sobie tego darować aż mich mi się uśmiechnęła mimo że wiem że wynik jest fałszywy ;) a co tam jak się bawić to się bawić. Za tydzień już nie będę miała takiego humoru ;)
    a tak serio Jagna jak się czujesz po zastrzyku, ja czuję jajniki cały czas tak delikatnie, dziś zaczęłam dupka. Dzięki niemu chociaż nie plamię przed @ podejrzewam że na 100% moje kilkudniowe plamienia były spowodowane niskim progesteronem. Psychicznie nastawiam się na hsg, chyba w kwietniu nie uda mi się :/ brak miejsc ale niby w maju mają mnie zapisać, aj już chciałabym być po wszystkim. Monia a u Ciebie co tam? jak się czujesz?

    szalona :-)
    Ja własnie musze te styczniowe pozytywne testy wyrzucic,musze zwolnic miejsce na nowe :-) :-) hi hi
    nawet mi nie wspominaj,po zastrzyku niby ok,pare godzin pózniej czułam jakbym jakies dwie kule miała w jajnikach,bolało gdy siedziałam,gdy chodziłam a jak jechałam samochodem to czułam jak mi sie obijają..kurcze,nigdy nie czułam tak mocno,w niedziele juz było lepiej a dzis kłucie i pieczenie ,wiec chyba dzis ovu była.

    moze ten test tak do konca nie był fałszywy...

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    no hej, ja mam dzisiaj urodziny :) i wiesz, też miałam pomysł żeby zatestować chociaż nie ma szans... Powstrzymałam się. Dzisiaj wzięłam lutke 50 pod język, bo normalna mi się skończyła i chyba jeszcze jutro wezmę, a później już odpuszczam.

    to wszystkiego najlepszego kochana,życze by spełniło sie twoje marzenie..Zycze ci dwóch kreseczek i zdrowej ciązy.Sciskam i całuje

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! alez macie zajefajne suwaki,super :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 18:41

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suwaczki takie wnoszące troche radosci i uśmiechu:) mnie natchnal Twój suwaczek:) szkoda mi sie zrobiło ze ja nie mam:) ps. Slyszalyscie ze wiosny ma nie być tylko od razu lato. Niby fajnie..ale lubie wiosnę która tak lagodnie wprowadza w upalne dni:)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Suwaczki takie wnoszące troche radosci i uśmiechu:) mnie natchnal Twój suwaczek:) szkoda mi sie zrobiło ze ja nie mam:) ps. Slyszalyscie ze wiosny ma nie być tylko od razu lato. Niby fajnie..ale lubie wiosnę która tak lagodnie wprowadza w upalne dni:)
    ..i to lato ma byc bardziej suche i upalne niz poprzednie.Ja sie ciesze,bo juz moge leniuchowac w ogrodzie,na słoncu,od razu czlowiek taki energiczny sie robi.
    Super macie suwaczki,az tak weselej i wazne wydarzenie na panelu

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu cisza...

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,czytalam ze @ przyszla?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    no, małpa jedna, na lutinie się przebiła. Pozostaje mi tylko liczyć na to że owu będzie trochę poźniej i jakoś wytrzymam do 24dc.
    No tak prawie na cyk z tà laparo,a nie da sie jej troche przesunàc by zrobic po @ a przed ovu?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    nie ma szans. A Ty kiedy masz wyniki mutacji?
    czeka sie 12 dni roboczych,moze koncem przyszłego tygodnia bedą.Na razie cisza,będą na necie wiec bede sprawdzac po niedzieli.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja się nawet cieszę, że tak szybko będę miała następny cykl, tylko boję się, że coś mi się rozreguluję i za wcześnie @ dostanę, a laparo nie można robić w czasie krwawienia. Poprzednim razem miałam przed owu, a później miałam mega plodny śluz, chyba więcej niż przez całe życie i szkoda mi było, że nie mogę działać.
    trzeba miec nadzieje ze wszystko bedzie o swoim czasie,trzymam kciuki

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka,jaka cyfra?no no,tylko 6 dni jeszcze,trzymam juz kciuki :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 5 dni...nie odzywalam się bo mialam jakis zły czas. Wszystko mnie wkurza. Strasznie nie lubie tego czasu po owulacji. Wczoraj to byla kumulacja nawet mojemu się oberwalo. Sama czasem z samą sobą nie mogę wytrzymać; )

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze dziś śniło mi się że miałam hsg, stan jajowodów masakryczny i do usunięcia. Jej jaka jestem ostatnio wściekła.. czuję zbliżającą się @ dziś z nerwów aż się poryczałam. Ale jutro jadę na działkę i mam zamiar pogrzebać w ziemi może dam upust nerwom. Pojawił się już u mnie typowy ból głowy.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe właśnie jak zwykle i zapewne jak zwykle skończy się @. czuję się typowo jak przed @. A sny w tym cyklu mam masakryczne, śnią mi się same ciężarne,w tym jedna kilka razy z bliźniakami, raz że zrobiłam test nie wiem jaki był wynik ale słyszałam jak ktoś się tak mocno śmiał.. ale ten śmiech to był ze mnie, taki przerażający,wyśmiewający mnie. Okropnie się czuję. Wiem że to tylko sny ale człowiek zaczyna się zastanawiać o co chodzi i jest taki jakiś dziwny. Ale masz racje, sny odzwierciedlają pewnie nasze lęki, które są w nas, nawet jak głęboko je chowamy i odpychamy od samych siebie.
    a dziś jeszcze pogoda do bani u mnie a takie miałam plany na działce... wrrr. Kiedy zacznie wszystko się układać...

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    hehe właśnie jak zwykle i zapewne jak zwykle skończy się @. czuję się typowo jak przed @. A sny w tym cyklu mam masakryczne, śnią mi się same ciężarne,w tym jedna kilka razy z bliźniakami, raz że zrobiłam test nie wiem jaki był wynik ale słyszałam jak ktoś się tak mocno śmiał.. ale ten śmiech to był ze mnie, taki przerażający,wyśmiewający mnie. Okropnie się czuję. Wiem że to tylko sny ale człowiek zaczyna się zastanawiać o co chodzi i jest taki jakiś dziwny. Ale masz racje, sny odzwierciedlają pewnie nasze lęki, które są w nas, nawet jak głęboko je chowamy i odpychamy od samych siebie.
    a dziś jeszcze pogoda do bani u mnie a takie miałam plany na działce... wrrr. Kiedy zacznie wszystko się układać...
    ...po burzy zawsze wychodzi słonce,jeszcze bedziesz sie cieszyc,zobaczysz.
    Ja chyba po niedzieli kupie sobie szydełko i bede cos dziergac.Oczywiscie musze sie nauczyc bo ostatni raz stycznosc miałam w podstawówce na praco-technice.Ale kolezanka swojej córce zrobiła tyle fajnych rzeczy,a pamietam ze nie było to trudne.Moze zajme troche czas kiedy pogoda nie pozwala wyjsc z domu.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie weszłam na diagnostyke i mam juz jedne wyniki,drugich nie mam jeszcze.CHyba musze pędzic do kliniki...

    Termolabilny wariant MTHFR Mutacja genu MTHFR C677T Dodatni

    Wykazano obecność mutacji C677T w jednym z alleli genu MTHFR (w układzie heterozygotycznym).

    Badania wykonano metodami reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR) i analiz restrykcyjnych.

    Jako matrycy użyto genomowego DNA izolowanego z krwi pełnej.

    Mutacja genu MTHFR A1298C Ujemny

    Nie wykazano obecności mutacji A1298C w genie MTHFR.

    Badania wykonano metodą reakcji łańcuchowej polimerazy w czasie rzeczywistym (real time PCR) w obecności allelospecyficznej sondy znakowanej fluorescencyjnie.

    Jako matrycy użyto genomowego DNA izolowanego z krwi pełnej.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    No widzisz jakie kwiatki, a byłam przekonana, że niepotrzebnie robisz... Jak nie będziesz mogła szybko pójść do specjalisty to może rodzinny albo gin coś poradzą na szybko, tzn dadzą receptę na kwas foliowy, bo tak poza tym to acard albo heraryna. A na co jeszcze czekasz? Koleżanka z lubelskiego forum też ma taką mutację i homocysteinę w normie i dr powiedział, że nie ma potrzeby suplementacji, ale kwas foliowy nie zaszkodzi.
    Czasc dziewczyny,tez myslałam ze nie potrzebnie bo homocysteina w normie,krzepliwosc tez a tu takie kwiatki.Spróbuje dzis dodzwonic sie do mojego lekarza z kliniki,jutro rano mam termin endokrynologa a potem pojade na nfz do gina,moze cos zrobi zanim pojade do Krakowa.
    Czekam jeszcze na jedne mutacje,nie ma jeszcze wyniku,tak to jest kiedy robi sie na raty badania.Acard zaczełam brac od zastrzyku ovitrelle,zapomniałam o niego zapytac lekarza czy moge profilaktycznie,ale stwierdziłam ze jesli krzepliwosc ok to nie zaszkodzi.I masz tu profilaktyke,jakby mój aniołek czuwał nade mną.
    Monia a co u ciebie,jakie badania robisz przed laparo?Jak nowe gniazdko?
    Asia trzymam kciuki,trzy dni :-) mega :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Monia,gdybym nie byla uparta to pewnie dowiedziałabym sie o wszystkim po kolejnym poronieniu.Za tydzien testuje i powiem ci ze sie boje byc w ciazy.Dobrze ze wyniki są to mozna działac.Czekam na info od lekarza choc dzis niedziela,jesli nie ma dyzuru to moze odezwac sie jutro,na razie czekam.
    Buziaczki,pedze do pracy.Jak bede cos wiedziec to napisze

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w temacie mutacji nic nie wiem. Oj dziewczyny podkusiło mnie dziś na test... i jak zwykle. Nie wiem na co liczyłam, przecież czuję się od 2 dni typowo okresowo. Wiecie chyba tym razem najgorzej to przechodzę, może dlatego, że miałam większą nadzieję po tej całej stymulacji... Jest mi cholernie źle jakoś. Nie wiem czuję się jakbym miała pustkę w środku, czasem chcę się poddać,ale co to zmieni... i tak zawsze będę tego pragnęła... nie chce za bardzo pisać, aby Was swoimi rozterkami nie dołować bo sama jestem mega zdołowana:(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ