X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ktorym szpitalu Ty Monia robisz? Bo nie wiem czy pisalas i mi ucieklo czy nie wspominalas.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga uwaga,na tym wątku tez bocian zawitał.Mam nadzieje ze przyniesie nam szczęscie
    dziecko-ruchomy-obrazek-0144.gif

    Monia85, Aasienkaa lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Monia wszystko się dobrze potoczyło, mam nadzieję że @ Cię nie dopadnie. Wiesz Twoja rada z tym rutinoscorbinem uratowała mnie. Podejrzewam, że gdybym go nie zaczęła brać krwawienie utrzymałoby się.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Uwaga uwaga,na tym wątku tez bocian zawitał.Mam nadzieje ze przyniesie nam szczęscie
    dziecko-ruchomy-obrazek-0144.gif
    Oby przyniósł nam szczęście :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hej, u mnie plamienie znaczenie nasiliły się, zupełnie jakby @ próbowała się przebić za wszelką cenę. Dzisiaj zadzwonię do szpitala i będę błagać o inny termin. Czuje się jakbym nie spała, bo śni mi się to co się czuje.
    Witam się :-)
    Dzialaj Monia bo ta franca nie odpusci.Powodzenia

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia,jak ty sie czujesz po tym wszystkim?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dzwoń,powodzenia, aby znaleźli inny termin.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Asia,jak ty sie czujesz po tym wszystkim?
    Nic złego nie czuję, mam dużo śluzu płodnego jednak cykl odpuszczamy. Nie czuję się jakbym była po jakimkolwiek zabiegu, przez 2 dni plamiłam teraz mam minimalnie zabarwiony śluz, poza tym wszystko ok. Jak czytałam kiedyś na necie że można po zabiegu czuć jakby @ nadchodziła- takie bóle podbrzusza- nie mam tego. Naprawdę jest dobrze. Oby jeszcze ciąża zaskoczyła. Biorę jeszcze antybiotyk po tym wszystkim i w środę jadę na wizytę bo będzie reszta wyników, zobaczymy co pokażą. Sama trochę w szoku jestem i nie wiem co jest przyczyną niepowodzeń.. wszystko wskazuje że nie ma przeciwwskazań do ciąży. Kurcze dziewczyny może naprawdę w głowie coś mam przyblokowane, bo nie ogarniam już tego:) Szkoda mi tylko że mam taką macicę, trochę mała jak na bliźniaki :/ ale to nic :) będę najwyżej jeszcze dwa razy rodzić aby mieć jeszcze dwójkę :D

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monia ja w ubiegłą niedzielę zaczęłam @ a w czwartek miałam czysto i zabieg, może i Tobie się uda.Przegoniłam ją Twoim pomysłem co 3h po 2 tabl. rutinoscorbinu :) Ale strasznie szybko do Ciebie przylazła @ ? Niestety często potrafi być złośliwa.
    A ja dziś tonę w śluzie płodnym, masakra muszę co czas jakiś zmieniać wkładkę tyle go jest.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    No Monia ja w ubiegłą niedzielę zaczęłam @ a w czwartek miałam czysto i zabieg, może i Tobie się uda.Przegoniłam ją Twoim pomysłem co 3h po 2 tabl. rutinoscorbinu :) Ale strasznie szybko do Ciebie przylazła @ ? Niestety często potrafi być złośliwa.
    A ja dziś tonę w śluzie płodnym, masakra muszę co czas jakiś zmieniać wkładkę tyle go jest.
    ja tez Asiu tone,od wczoraj pływam i czesto wkładke wymieniam,ale to dobrze :-)
    Monia,moze uda sie jeszcze i wyrobisz sie w czasie,trzymam kciuki

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    ja tez Asiu tone,od wczoraj pływam i czesto wkładke wymieniam,ale to dobrze :-)
    Monia,moze uda sie jeszcze i wyrobisz sie w czasie,trzymam kciuki
    Zdecydowanie dobrze :) Niech śluz poprowadzi plemniki tam gdzie trzeba :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Laparoskopia miała być w 24dc, a najwyraźniej będzie w 4, bo co do wczorajszego dnia nie jestem pewna czy to było plamienie czy już @
    spłatała Ci @ figla, jakby to już była @ to strasznie szybko przylazła. Dzwoniłaś jeszcze do szpitala wiesz już coś?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Nie dzwoniłam, ale idę, będą musieli mnie stamtąd siłą usunąć. Może do tego czasu przejdzie...
    trzymam za Ciebie kciuki i pomyślność :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia,daj znac co i jak,czekamy na wiesci :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Odezwę się jutro, jest lepiej, ale nie idealnie. Dzisiaj dzwonili do mnie ze szpitala potwierdzić i powiedziałam, że jeszcze plamię, chociaż w rzeczywistości wyglądało to dużo poważniej. Pani powiedziała, że to nic bo mam czas do czwartku. Mam nadzieje ze rano będzie lepiej...
    Trzymam kciuki,niech ta @ juz spada

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Przyjęli mnie ale straszą ze laparo może być w piątek
    Wazne ze nie przesuną terminu,trzymaj sie kochana i zdawaj relacje :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czwartek.. piątek.. Kochana ważne, że już jesteś na miejscu :) Ale trzymam kciuki za jutro będziesz miała już z głowy. Dawaj znać:) Właśnie Jagna jak monit?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to super :) Trzymam kciuki aby tak właśnie było :) dawaj znać :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny,troche mi smutno bo kolezanka z CLO Roma własnie dowiedziała sie dzis ze jej maluszkowi przestało bic serduszko,tak bardzo jej kibicowałam,miałam nadzieje czerpac siłe z jej ciązy bo zdiagnozowano u nas te same mutacje...ech,zycie jest czasem bardzo cięzkie :-(

    u mnie ovu bedzie po lewej stronie(ciąza z tej była)wiec mam nadzieje.Jajo jest wielkie jak to stwierdził doktorek 17mm,po prawej jakies mniejsze.W piątek rano ovitrelle.Dzis mój 10dc...
    Na droznosc na razie doktorek nie jest chętny,jeszcze z tym chce zaczekac,bo ciąza niedawno była,a ze mam cieniutkie jajowody to i tak zołnierze mają utrudnienia.Na razie cieszył sie ze mamy jajo i po pewnej stronie a to juz połowa sukcesu.Ten cykl bez dupka jade

    Monia,trzymam kciuki oby wszystko co trzeba zrobili za jednym zamachem,moze uda sie by i plamienia zniknęły.Czekam na wiesci kochana

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    witajcie dziewczyny,troche mi smutno bo kolezanka z CLO Roma własnie dowiedziała sie dzis ze jej maluszkowi przestało bic serduszko,tak bardzo jej kibicowałam,miałam nadzieje czerpac siłe z jej ciązy bo zdiagnozowano u nas te same mutacje...ech,zycie jest czasem bardzo cięzkie :-(

    u mnie ovu bedzie po lewej stronie(ciąza z tej była)wiec mam nadzieje.Jajo jest wielkie jak to stwierdził doktorek 17mm,po prawej jakies mniejsze.W piątek rano ovitrelle.Dzis mój 10dc...
    Na droznosc na razie doktorek nie jest chętny,jeszcze z tym chce zaczekac,bo ciąza niedawno była,a ze mam cieniutkie jajowody to i tak zołnierze mają utrudnienia.Na razie cieszył sie ze mamy jajo i po pewnej stronie a to juz połowa sukcesu.Ten cykl bez dupka jade

    Monia,trzymam kciuki oby wszystko co trzeba zrobili za jednym zamachem,moze uda sie by i plamienia zniknęły.Czekam na wiesci kochana
    Bardzo przykra wiadomość :( Masz racje życie czasem jest ciężkie, ale głęboko w to wierzę że każda kiedyś zostanie nagrodzona. Ile można być silnym... ale trzeba walczyć, trzeba mieć nadzieję.
    Jagna oby to piękne jajo był właściwym:)
    Ja wczoraj odebrałam wyniki.. wszystko ok.. a ciąży brak. Wiecie tak się zastanawiam... może to naprawdę coś z psychiką jest, bardzo przeżyłam poronienie, za każdym razem bałam się powtórki, ostatnie 2 lata były bardzo ciężkie dla mnie.. może coś naprawdę w tym jest. U mnie po diagnostyce nie ma się czego przyczepić, jajowody drożne, hormony ok... Chyba troszkę spasuję z myśleniem. MOGĘ BYĆ W CIĄŻY... muszę na nowo zacząć starania z "inną głową", tak też się zastanawiam.. kiedyś wspominałyście o przejściu na inny wątek, to chyba jest myśl, bo tu jesteśmy tylko we trzy, może pozwólmy mu umrzeć, ja chyba się trochę wycofam z forum, troszkę chyba powinnam nabrać większego dystansu.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
‹‹ 34 35 36 37 38
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ