X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj Monia może te plamienia na owulację? ja nic nie mówię ae w tym ostatnim cyklu miałam w dniu owulacji plamienia i jakoś z 5 dni po...i już następnego cyklu ni ebyło ;) więc kto wie...może organizm sie przestraszył i zaskoczył?
    mam nadzieję że to nic złego

    Podczytuję Was trochę, ale cięzko nadrobić, za wszystkie cały czas trzymam mocno kciuki!!!

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zanim zaczelam brac dupka plamilam nawet 6 dni przed @. Mam nadzieję Monia ze nic poważnego to nie jest. Witaj Midnight:) co u Ciebie?
    Moje hsg będzie szybciej w ten czwartek:)i dobrze mniej stresu...tylko mam nadzieje ze plamic nie będę:/bo wtedy pupa. Póki co moje miesiączki kończyły sie szybko i mam nadzieję ze w tym cyklu tez tak bedzie.

    midnight lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o super :) Dzięki Monia, nie słyszałam o tym :) trzymajcie kciuki abym nie plamiła i odbyło się to hsg. Za kilka dni będę więcej wiedziała niż wiem z czego się bardzo cieszę, mam nadzieję że nie jest tak źle z moimi jajowodami. Kolejny kroczek :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Super :) zacznij brać rutinoscorbin, jest dobry na szybsze wykończenie miesiączki, 2 tabl co 3 godz, chyba. Tak sobie myślę, że może i ja to wezmę.
    wit C tez skraca miesiączke :-)
    witam dziewczyny w pierwszym dniu cyklu,własciwie drugim bo juz po północy :-)
    we srode jade do kliniki,pewnie kolejny cykl stymulowany bedzie.Pogadam o droznosci,bo nie jestem pewna prawej strony,jesli w tym cyklu nic nie bedzie to w nastepnym chciałabym sie zbadac pod kątem droznosci i sprawdzic jak tam w srodku wszystko wygląda.Poza tym chciałabym wiedziec czy jesli ten cykl tez nic nie przyniesie to jakie kolejne kroki podejmie lekarz,bo stymulacja wiecznie nie bedzie,mozliwe ze raz sie udało i wiecej nie bedzie na tym dobrego cyklu.Moze spróbowac inny lek....

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Ja zanim zaczelam brac dupka plamilam nawet 6 dni przed @. Mam nadzieję Monia ze nic poważnego to nie jest. Witaj Midnight:) co u Ciebie?
    Moje hsg będzie szybciej w ten czwartek:)i dobrze mniej stresu...tylko mam nadzieje ze plamic nie będę:/bo wtedy pupa. Póki co moje miesiączki kończyły sie szybko i mam nadzieję ze w tym cyklu tez tak bedzie.

    dobre wiesci,czyli zwolniło sie miejsce,juz cykl jestes do przodu...sen to był proroczy,cos wysniłas jednak,oby do konca sie sprawdził,moze ten majowy cykl to juz ten szczesliwy,moze nawet po hsg jeszcze sie uda,kto wie??

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tobie tez juz wiele nie zostało,niedługo badanie i tez blizej szczesliwego cyklu,mam nadzieje :-) Asia cie troche przeskoczyła :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight nawijaj,co tam u ciebie,pewnie po prenatalnych jestes?
    Miło ze zajrzałas,jak promyk słonca jestes :-)

    midnight lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieki, poprenatalnych ok, na razie dzidzia rośnie, 6cm,
    mecze sie tylko z cukrzyca z nadci8śnieniem i clexanem, ale wszystko byle by sie udało :)

    Trzymam mocno za Was kciuki za wasze badania i zabiegi i zachodzcie predziutko :) myslami jestem cały czas z Wami mimoże rzadko piszę

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    dobre wiesci,czyli zwolniło sie miejsce,juz cykl jestes do przodu...sen to był proroczy,cos wysniłas jednak,oby do konca sie sprawdził,moze ten majowy cykl to juz ten szczesliwy,moze nawet po hsg jeszcze sie uda,kto wie??
    Coś wyśniłam ;) Właśnie oby nie do końca. Ale może tragedii nie będzie, w końcu raz mi się udało, więc nadzieja jest :) Dziś sobie wzięłam wolne, więc na spokojnie dziś kręcę się po domku :) Już chciałabym być po wszystkim, chciałabym wszystko wiedzieć ;)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Hej dzieki, poprenatalnych ok, na razie dzidzia rośnie, 6cm,
    mecze sie tylko z cukrzyca z nadci8śnieniem i clexanem, ale wszystko byle by sie udało :)

    Trzymam mocno za Was kciuki za wasze badania i zabiegi i zachodzcie predziutko :) myslami jestem cały czas z Wami mimoże rzadko piszę
    Niech Twa dzidzia zdrowo rośnie :) A Ty walcz z cukrzycą i nadciśnieniem:) Dbaj o Was i dawaj znać co czas jakiś :)
    Monia jeszcze tydzień a potem jak we trzy wystrzelimy to nareszcie wątek umrze, a już prosi się o to ;)

    midnight lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Niech Twa dzidzia zdrowo rośnie :) A Ty walcz z cukrzycą i nadciśnieniem:) Dbaj o Was i dawaj znać co czas jakiś :)
    Monia jeszcze tydzień a potem jak we trzy wystrzelimy to nareszcie wątek umrze, a już prosi się o to ;)
    Tak,ja ma nsdzieje ze juz nirdlugo umrze ten wątek :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Hej dzieki, poprenatalnych ok, na razie dzidzia rośnie, 6cm,
    mecze sie tylko z cukrzyca z nadci8śnieniem i clexanem, ale wszystko byle by sie udało :)

    Trzymam mocno za Was kciuki za wasze badania i zabiegi i zachodzcie predziutko :) myslami jestem cały czas z Wami mimoże rzadko piszę
    My tez jestesmy z tobą,dbaj o siebie,licze ze jestes w dobrych rèkach i szczesliwie przejdziesz przez calą ciąze wraz z porodem.Trzymam kciuki ❤❤❤❤

    midnight lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki sdziewczyny, będę zaglądać i patrzec która pierwsza zajdzie, a potem pociągnie kolejne ;) mocno kibicuję każdej z Was

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam stresa, kurcze obym tylko przestała już plamić, bo cały zabieg trafi :/ Niby nie jest źle, ale jak jutro zobaczą plamienie jeszcze aby mnie z kwitkiem nie wysłali:( Jak się plamienie nie rozkręci to jutro powinno go już prawie nie być a w czwartek to na pewno, a jak po złości będę sączyć :(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tak zaznaczyłam na wykresie, jednak pierwszy raz w życiu nie jestem do końca pewna czy sobota czy niedziela to 1 dc. zawsze wyznaję zasadę, że jak wkładka wystarcza to jeszcze nie @ w sobotę niby wystarczyła ale jednak mogę powiedzieć, że była krew a nie typowe brązowe plamienie.
    Tak zawsze mam krótkie @ 2 dni okresu ( bez szału) i plamienie. Mam skąpe miesiączki, kiedyś miałam zdecydowanie inne, bardziej obfite i dłuższe.
    Tak jutro się kładę, mają mi robić hormony, mam przyjechać na czczo. Więc jutro badania, w czwartek hsg i w piątek dom :) Nie wiem czy wszystko spakowałam w torbę, pytałam o to czy muszę mieć pidżamę w sensie sukienki, ale nie muszę, mogę ubrać co chce a na blok i tak dostanę ich mundurek :)
    Mam nadzieję, że po wizycie w szpitalu coś się wyjaśni, coś będę więcej wiedziała. Czegoś na pewno się dowiem oby to były dobre wieści.
    Kiedyś mi dr mój dawny gin. powiedział że mam macicę jednorożną, ale nie wiem do dziś na jakiej podstawie, na usg tak nie do końca chyba można ocenić na 100%. Po porodzie w wypisie też nie ma słowa na ten temat. Nigdzie nie mam w dokumentach tego, więc nie wiem. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu, urodziłam i nie było to moim kłopotem. Byłam młoda i inaczej podchodziłam do wszystkiego, zajście w ciążę i urodzenie nie było filozofią.. a teraz...
    W czwartek badanie chyba pokaże też to, prawda? Tyłozgięcie to wiem, że mam i teraz moja dr to potwierdziła, ale nic nie wiem o tej jednorożnej. Mam nadzieję, że wszystkiego się dowiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 19:30

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia,nogi ogoliłas??
    :-) :-) :-)
    bedzie dobrze kochana,nie stresuj sie,na wszystkie swoje pytania bedziesz miec niebawem odpowiedzi.Trzymam kciuki by poszło gładko,pozdrawiam

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro wizyta o 13:15,ciekawe co doktorek powie i jakie dalsze plany wobec mnie

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Asia,nogi ogoliłas??
    :-) :-) :-)
    bedzie dobrze kochana,nie stresuj sie,na wszystkie swoje pytania bedziesz miec niebawem odpowiedzi.Trzymam kciuki by poszło gładko,pozdrawiam
    Ależ oczywiście :) Nie tylko nogi ;) hehehe... będzie dobrze :) musi być dobrze :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    ja jutro wizyta o 13:15,ciekawe co doktorek powie i jakie dalsze plany wobec mnie
    dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki mocno :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    dawaj znać co i jak :) trzymam kciuki mocno :)
    Tez czekamy na sprawozdanie :-) :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ