X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    A ja mam pytanie.
    proszę się nie śmiać !!!
    Skąd się bierze śluz, jak szyjka jest zamknięta ?

    Bobitta, mnie się wydaje, że ona nie jest całkiem zamknięta. oglądałam foty w necie, czasem można znaleźć takie, że widzisz dzień po dniu jak się zmienia w cyklu ;)

    Kat, widzę, że jesteś już zaprawiona w bojach z negatami, a wg mnie masz jeszcze kilka dni do właściwego testu :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Bobitta, mnie się wydaje, że ona nie jest całkiem zamknięta. oglądałam foty w necie, czasem można znaleźć takie, że widzisz dzień po dniu jak się zmienia w cyklu ;)

    Kat, widzę, że jesteś już zaprawiona w bojach z negatami, a wg mnie masz jeszcze kilka dni do właściwego testu :)
    A no wiesz robiłam testy do dnia 14stego według starego wykresu ze starym wyznaczonym owu....
    Wtedy postanowiłam robic tylko do 14tego dnia i dać sobie spokój bo uznałam że jak juz nie pokazało po 14 dniach to napewno nic nie jest.
    Dlatego czekam tylko na @ ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 11:55

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja mam pytanie takie: wybieram się na monitoring cyklu i czy dzien przed monitoringiem moge kochac sie bez zabezpieczenia czy to w czyms przeszkadza?

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 22 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    hej dziewczyny, ja mam pytanie takie: wybieram się na monitoring cyklu i czy dzien przed monitoringiem moge kochac sie bez zabezpieczenia czy to w czyms przeszkadza?

    Hej:) Nic mi o takim czymś nie wiadomo ^^

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 22 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Natalii ty masz kondycję kobito, tyle serc. Sport jakiś uprawiasz, czy co:)
    Moj sport to tylko i wylacznie serduszkowanie hihihi :)

    missy83, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 22 września 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    ja taką miałam znienacka ;)
    tzn? :D

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 września 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta i Vesper - dzięki za doradzenie, jeżeli chodzi o termometry .

    ja niedawno patrzałam na nie, na allegro . W sumie, ten microlife najczęściej jest kupowany. A jeżeli chodzi o testy owu, to zobaczę...może kupię. Ale ten termometr na pewno tak.

    JESZCZE JEDNO PYTANIE:

    Przeczytałam na ovufriend instrukcję, dotyczącą mierzenia temp.
    W jakim miejscu najlepiej mierzyć - oralnie czy waginalnie ??? :-)


    Na pewno nic tak nie mówi - jak sam monitoring cyklu. Ja w przyszły poniedziałek idę na konsultacje do lekarza u którego z ... 5-6 lat temu byłam ostatni raz. Ale przetestowałam po nim dwóch lekarzy gin (raz babka, raz niby super specjalista), ale ten stary był najlepszy. Bo miał spokój, i dużo dużo mi odpowiadał na pytania i najlepiej mnie przygotowywał do różnych rzeczy. No i właśnie chciałabym się zapisać po tej wizycie na monitoring cyklu. Skąd ja kurcze tyle kasy wezmę... :-P ;-). Się wypłuczę... a miały być zakupy ciuchowe na jesień.

    Vesper lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 22 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy ja mierze waginalnie , czytałam ze tak jest dobrze :) ale oralnie to nie wiem .

    Patrzyłaś może na mój wykres ?:)

    missy83 lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 22 września 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Czesc,

    Cześć :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    A no wiesz robiłam testy do dnia 14stego według starego wykresu ze starym wyznaczonym owu....
    Wtedy postanowiłam robic tylko do 14tego dnia i dać sobie spokój bo uznałam że jak juz nie pokazało po 14 dniach to napewno nic nie jest.
    Dlatego czekam tylko na @ ;)
    ale, czeka, czekaj, bo się pogubiłam.. piszesz o ovu, czy o ciążowych ;)?
    masz taką piękną wysoką tempkę, coś mi się zdaje, że ona jest jednak na ciążę, a nie na @ ;)
    zobaczymy za kilka dni, nie ma co się nakręcać ;)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    tzn? :D
    tzn, że jednego dnia nie miałam żadnej testowej kreski, a drugiego testowa była ciemna jak kontrolna ;) (a już myślałam, że testy są jakieś lewe ;))

    missy, ja też waginalnie, ponoć mniejsze wahania są, ale dziewczyny mierzą tez oralnie. zależy od Ciebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 12:35

    Natalii00 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Potforzasta i Vesper - dzięki za doradzenie, jeżeli chodzi o termometry .

    ja niedawno patrzałam na nie, na allegro . W sumie, ten microlife najczęściej jest kupowany. A jeżeli chodzi o testy owu, to zobaczę...może kupię. Ale ten termometr na pewno tak.

    JESZCZE JEDNO PYTANIE:

    Przeczytałam na ovufriend instrukcję, dotyczącą mierzenia temp.
    W jakim miejscu najlepiej mierzyć - oralnie czy waginalnie ??? :-)


    Na pewno nic tak nie mówi - jak sam monitoring cyklu. Ja w przyszły poniedziałek idę na konsultacje do lekarza u którego z ... 5-6 lat temu byłam ostatni raz. Ale przetestowałam po nim dwóch lekarzy gin (raz babka, raz niby super specjalista), ale ten stary był najlepszy. Bo miał spokój, i dużo dużo mi odpowiadał na pytania i najlepiej mnie przygotowywał do różnych rzeczy. No i właśnie chciałabym się zapisać po tej wizycie na monitoring cyklu. Skąd ja kurcze tyle kasy wezmę... :-P ;-). Się wypłuczę... a miały być zakupy ciuchowe na jesień.
    Ja tez mierze waginalnie słyszałam że tam najlepiej

    missy83 lubi tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev - tak zerknęłam - wykres wygląda ciekawie, naprawdę ciekawie :-)

    Nie widziałam go wcześniej, bo chyba był tylko udostępniony "przyjaciółkom", a ja jestem na forum od niedawna i tylko oglądałam wykresy udostępnione na tablicy.
    Jak chcesz mieć tylko udostępnianie zawężone - tylko dla znanych użytkowniczek, a nie dla całego ovufriend,to dodam się do twoich "przyjaciółek" :-) A wtedy możesz ograniczyć wykres i nie udostępniać na tablicy, jak nie chcesz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 12:38

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 22 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Ev - tak zerknęłam - wykres wygląda ciekawie, naprawdę ciekawie :-)

    Nie widziałam go wcześniej, bo chyba był tylko udostępniony "przyjaciółkom", a ja jestem na forum od niedawna i tylko oglądałam wykresy udostępnione na tablicy.
    Jak chcesz mieć tylko udostępnianie zawężone - tylko dla znanych użytkowniczek, a nie dla całego ovufriend,to dodam się do twoich "przyjaciółek" :-) A wtedy możesz ograniczyć wykres i nie udostępniać na tablicy, jak nie chcesz :-)


    Ehhh tempka rosnie i daje niepotrzebna nadzieje ... zobaczymy co to bedzie . Nie nastawiam sie zeby pozniej bardzo nie bolala jak zawita @ ;/ :)

    oK ! :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 12:42

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 22 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szpitalu:/ na wizycie gin stwierdził,ze mam wodę lub krew w brzuchu. Kazał przy bólu p natychmiast jechać do szpitala. Okazało się,ze rozlala mi się torbiel i wypłynęła do brzucha i w nocy trafiłam na SOR :/

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 22 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny jestem w szpitalu:/ na wizycie gin stwierdził,ze mam wodę lub krew w brzuchu. Kazał przy bólu p natychmiast jechać do szpitala. Okazało się,ze rozlala mi się torbiel i wypłynęła do brzucha i w nocy trafiłam na SOR :/


    O matko :(( Trzymaj sie kochana ! Sytuacja opanowana , nie ma juz zagrozenia ?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny jestem w szpitalu:/ na wizycie gin stwierdził,ze mam wodę lub krew w brzuchu. Kazał przy bólu p natychmiast jechać do szpitala. Okazało się,ze rozlala mi się torbiel i wypłynęła do brzucha i w nocy trafiłam na SOR :/
    Zdrówka życze i miejmy nadzieje ze będzie dobrze.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 22 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest lepiej,ale muszę zostać jeszcze w szpitalu. Już umieram z nudy.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny jestem w szpitalu:/ na wizycie gin stwierdził,ze mam wodę lub krew w brzuchu. Kazał przy bólu p natychmiast jechać do szpitala. Okazało się,ze rozlala mi się torbiel i wypłynęła do brzucha i w nocy trafiłam na SOR :/
    Współczuje :( nie wyobrażam sobie jak musisz sie tam czuć ...


    Mój był zgłosic te zalania do tego urzędu , pokazał im zdjecia itp..
    Ma ktoś niby przyjsc w tej sprawie zobaczyć jak to wszystko wygląda.

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Już jest lepiej,ale muszę zostać jeszcze w szpitalu. Już umieram z nudy.
    Współczuję bo woem co znaczy szpital i ta cała atmosfera tam. Człowiek tylko się jeszcze bardziej nakręca tym wszystkim. Wiem bo niedawno bylam na laparoskopii. Niby prosty zabieg ale tez pietra miałam jak się naczytałam i nasluchalam o tych wszystkich powikłaniach. Tym bardziej jak zaczelam krwawic w domu dwa dni później - jak się okazało to okres mi się przesunal .

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ