X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle kobity ... wczoraj był poruszany temat szyjki macicy - co się robi po zapłodnieniu itd. Pytanie moje. jeśli mam stwierdzone tyłozgięcie to będzie tak samo ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam dzisiaj 54 % w 11 dpo :) w poprzednim cyklu doszłam do 91 % w cyklu który był prawdopodobnie bezowulacyjny :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ten detektor jest do duszy wołowej ...

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 10 po owu i mam 35 % z tym ze ja od 2 dni temp nie mierze bo w szpitalu jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    to ten detektor jest do duszy wołowej ...
    nim nie ma co się kierować bo tak jak dziewczyny wczesniej pisaly to tylko program i tam masz przeciez jak wpiszesz objawy to masz w nawiasach % ile kobiet takie mialy objawy. Np Twoim objawem ciąży może bol gardla, ale jak zadna wczesniejsza dziewczyna taka nie podala ktorej sie udalo to to wcale nie bedzie brane pod uwage. najbardziej popularne objawy to : trądzik, wzdęcia, nudności, zmęczenie, zaburzenia snu .

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie ten olej z wiesiołka jak go brać :) zacząć juz teraz czy czekać do @?

    55990b83d2.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej z wiesiołka od pierwszego dnia cyklu aż do owulacji :)

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :))

    55990b83d2.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Olej z wiesiołka od pierwszego dnia cyklu aż do owulacji :)

    tak jak pisała Kłosia zgadza się
    i też zależy jakie masz dawki, ja brałam w kapsułkach po 500mg i brałam 6 kapsułek dziennie
    w jakiś tam miarach czytałam, że dawki to 2,5ml-5ml albo 1500mg-3000mg dziennego spożycia

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też brałam 6 kapsułek, ale nie pamiętam jak to tam było dawkowane. jeszcze ja do tego jem siemię lniane ;) tak jak dziewczyny każą zalewa wrzątkiem i wypić :D ja wsypuję do jogurtu do lodówki na pół godziny i jem :P

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak jak już wcześniej pisałam... ale się powtórzę - siemię lniane jako napar (czyli tak, jak robi co druga dziewczyna na forum- która właśnie zalewa wrzatkiem) jest tylko i wyłącznie dobre na jelita i trawienie !!!
    siemię lniane, żeby bylo skuteczne tak jak oczekujecie - czyli na śluz, powinno być mielone i zjadane "na żywca" znaczy w ziarenkach bo tylko wtedy wytwarzany jest kwas omega 3 i witamina B17, która za to odpowiada.

    i zęby nie było, to nie są moje jakieś tam widzimisie, ale każdy farmaceuta i chemik, który zna reakcje siemienia z wrzątkiem wam to powie.

    Kłosia lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko napisałam to co zauważylam, bo jak kiedyś napisałam, że jem siemię lniane to prawie zostałam zlinczowana przez kobitki :P

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko spoko - ja tyko piszę jakby ktoś chciał po prostu stosować to tak żeby przyniosło skutki :)
    Paulette ja do nikogo i o nic nie mam wątów i nie bede nikogo nauczać - dzielę się tylko zdobytą wiedzą.
    a wiem doskonale jak to jest zostać zlinczowanym na forum, bo sama zostałam za zadanie pytania odnośnie płci dziecka... a laski na mnie tak naskoczyły, jakbym przez to im cykl zmarnowała, albo nie wiem ...
    czułam się okropnie i dlatego przestałam się udzielać - bo szczerze mnie to dobiło.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta, bo tutaj niektóre dziewczyny się zachowują jakby miały 24h zespół napięcia- ni to pożartować, ni o coś zapytać bo od razu otwarcie japy na całego :) Więc trzeba uważać ;)

    Ale sieeee wleczeeee do tegooo wolnegoooo ....

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie chce oceniać, ale masz święta rację agape.

    A powiem Ci, że to norma, że ostatni dzień się zawsze dłuży !!! ale to dlatego, ze na to wolne już czekasz i nie możesz się doczekać. A urlop, nawet nie bedziesz wiedziała kiedy Ci minie ... niestety

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, ale ma go zamiar intensywnie wykorzystać :) Nie wiem, jak nadrobię waszą pisanine tutaj po powrocie :O Wróce, a tu się okażę, że połowa w ciąży :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile bedziesz na wypoczynku ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe 16 dni wolnegoooo :) Ale 30 sierpnia lecimy na Kretę, a później chcemy jeszcze jechać na dwa dni do Zakopanego, zobaczymy jak będziemy stali z kasą po zagranicznych wojażach ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wrócisz akurat jak bede po owulacji :) a może i Ty wyluzujesz i na Krecie stworzycie małego Krecika ? tego Ci życzę

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    spoko spoko - ja tyko piszę jakby ktoś chciał po prostu stosować to tak żeby przyniosło skutki :)
    Paulette ja do nikogo i o nic nie mam wątów i nie bede nikogo nauczać - dzielę się tylko zdobytą wiedzą.
    a wiem doskonale jak to jest zostać zlinczowanym na forum, bo sama zostałam za zadanie pytania odnośnie płci dziecka... a laski na mnie tak naskoczyły, jakbym przez to im cykl zmarnowała, albo nie wiem ...
    czułam się okropnie i dlatego przestałam się udzielać - bo szczerze mnie to dobiło.
    doskonale rozumiem . Nie raz juz tak sie czulam. A najgorsze sa takie dziewczyny ktorym juz sie udalo bo nie wspieraja tylko gasza. Piszesz jakis objaw wskazujacy na ciaze a one odrazu zebym nic sobie nie wymyslala bo to nic wspolnego z ciaza nie ma. Chociaz sa i takie ktore bardzo lubie i na prawde potrafia pomoc a nie tylko sie wymadzac.

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ