X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ja kawe tylko sypaną i tylko czarna a cukier hihi to inna historia gdyż używam go bardzo dużo bo aż 6 łyzeczek do herbaty którą pije takze kilka razy dziennie :D
    No ja tez tylko sypana ale ze smietanka. Bo te wszystkie rozpuszcalniki to dla mnie kolo kawy nie lezaly. Duzo nie slodze ale lubie cos słodkiego skubnąć - jakies ciacho np.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 24 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ja kawe tylko sypaną i tylko czarna a cukier hihi to inna historia gdyż używam go bardzo dużo bo aż 6 łyzeczek do herbaty którą pije takze kilka razy dziennie :D

    6 łyżeczek?
    O rany, na samą myśl jest mi mdło... To mój mąż sypie trzy i ja już na niego mówię cukrzyk;)

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 6 łyżeczek teraz i tak mało bo w wieku 25 lat to 10 sypałam ale cukier tylko do herbaty... kawe pijam gorzką czarna innej nie lubie ;)
    Wiem że sie tak nie powinno ale cóż :D
    W ciazy nie miałam przez to żadnych problemów a nawet nie miałam cukrzycy ciązowe mimo że kiedys mi mówili że moge przez to potem miec problemy w ciaży i na starosc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 10:40

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Tak 6 łyżeczek teraz i tak mało bo w wieku 25 lat to 10 sypałam ale cukier tylko do herbaty... kawe pijam gorzką czarna innej nie lubie ;)
    Wiem że sie tak nie powinno ale cóż :D
    W ciazy nie miałam przez to żadnych problemów a nawet nie miałam cukrzycy ciązowe mimo że kiedys mi mówili że moge przez to potem miec problemy w ciaży i na starosc :D
    Dosladzasz sobie zycie po prostu. Slodkie nie jest wiec trzeba sobie radzic ;-)

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dosladzasz sobie zycie po prostu. Slodkie nie jest wiec trzeba sobie radzic ;-)
    Oj uwierz moje życie nie było słodkie od czasu jak skończyłam 17 lat....
    Ale co tam ;)

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Oj uwierz moje życie nie było słodkie od czasu jak skończyłam 17 lat....
    Ale co tam ;)
    No ja tez wiem cos o tym. OK ja uciekam cos porobić.Bede później. papa

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 24 września 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam każdy ma jakieś słabości, tà dzisiejszą pokusę zwalam na hormony ale od przyszłego miesiąca koniec. Ja kawę zaczęłam pić dopiero jak urodziłam, chyba mi się wtedy smaki pozmieniały. A nie cukruje herbaty od roku czasu. Chciałabym przestać jeszcze jeść mięso ale z tym już trudniej.

    Demeter
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 24 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Tak wiem zdarzają się takie przypadki, ale jestem świadoma, że moja rezerwa jajnikowa drastycznie spada, po 35 roku życia jest to nieuniknione. Czuję się młodo ale natura sama rządzi się własnymi prawami. Poza tym mój mąż jest starszy ode mnie o 6 lat więc trudno powiedzieć, czy nam się uda. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się na dzieci dużo wcześniej, no cóż pozostaje mi próbować dalej i modlić się.
    Grunt to dobre nastawienie, nie trać wiary bo i ja stracę ;)

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    Przeczytałam o czym pisałyscie.
    Vesper przykro mi że @ przyszła :/ jeza wredna !
    Ev widziałam że tempka nadal sie u Ciebie trzyma :)
    Bobitta a twoja tempka piękna ! Niech się trzyma a nawet rosnie ! :)
    Ja własnie zrobiłam sobie kawke a pogoda za oknem do dupy :/

    Nooo tak sie trzyma chodz by wcale ... juz powoli schodzi na dol a ja czuje bol krzyzy i jajniki wiec @ idzie ;| .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam słodycze ( z kawa roznie ) ale takiej dobrej z ekspresu sie zawsze z chęcią napije ;) . Jednak sobie ograniczam na 1 raz w tygodniu jakieś ciacho czy cos ( bo przy moim PCOs to nie wskazane dużo słodkiego) ;))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 24 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiele z Was pisze,ze czuję po objawach,ze nadchodzi @. Ja w tym cyklu miałam wszystkie objawy okresowe te co zawsze,ból piersi,krzyża,podbrzusza,nawet owulacji zbytnio nie czułam,tak jak w zeszłym cyklu,a jednak beta wyszła,wiec trzeba wierzyć! :)

    Co do mnie to rano miałam badania i beta po dwóch dniach podwojona,lekarz mówi,ze prawidłowo,ale kazal mi jeszcze zostać w szpitalu,podwoil dawkę luteiny i leżę.

    Ev, missy83, Vesper, pigułka lubią tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słodycze w moim zyciu sa bardzo wazne nie umiem sobie odmowic slodkiego tym bardziej ze jestem osobą szczupla i nie mam presji odchudzania

    kawe tez bardzo lubie ale na szczescie nauczylam sie pic jedna dziennie z rana

    u mnie dziwe mysli...w sumie za wczesnie na cokolwiek bo wedlug Ovu i moich odczuc owulacje mialam 4 dni temu i od tego czasu bolą mnie sutki(ktore dodatkowo sa czerwone) i podbrzusze. Wczoraj wieczorem tak dziwnie bolaly mnie jajniki, niby kłócie niby ciągnięcie. Niestety jeszcze troche czasu musze poczekac..

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny wiele z Was pisze,ze czuję po objawach,ze nadchodzi @. Ja w tym cyklu miałam wszystkie objawy okresowe te co zawsze,ból piersi,krzyża,podbrzusza,nawet owulacji zbytnio nie czułam,tak jak w zeszłym cyklu,a jednak beta wyszła,wiec trzeba wierzyć! :)

    Co do mnie to rano miałam badania i beta po dwóch dniach podwojona,lekarz mówi,ze prawidłowo,ale kazal mi jeszcze zostać w szpitalu,podwoil dawkę luteiny i leżę.


    Ale sie ciesze ! Super <3 Trzymaj sie kochana ;))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny wiele z Was pisze,ze czuję po objawach,ze nadchodzi @. Ja w tym cyklu miałam wszystkie objawy okresowe te co zawsze,ból piersi,krzyża,podbrzusza,nawet owulacji zbytnio nie czułam,tak jak w zeszłym cyklu,a jednak beta wyszła,wiec trzeba wierzyć! :)

    Co do mnie to rano miałam badania i beta po dwóch dniach podwojona,lekarz mówi,ze prawidłowo,ale kazal mi jeszcze zostać w szpitalu,podwoil dawkę luteiny i leżę.
    Witaj agape. To wspaniale. beta wzrasta, na pewno będzie wszystko dobrze.

    Vesper lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    słodycze w moim zyciu sa bardzo wazne nie umiem sobie odmowic slodkiego tym bardziej ze jestem osobą szczupla i nie mam presji odchudzania

    kawe tez bardzo lubie ale na szczescie nauczylam sie pic jedna dziennie z rana

    u mnie dziwe mysli...w sumie za wczesnie na cokolwiek bo wedlug Ovu i moich odczuc owulacje mialam 4 dni temu i od tego czasu bolą mnie sutki(ktore dodatkowo sa czerwone) i podbrzusze. Wczoraj wieczorem tak dziwnie bolaly mnie jajniki, niby kłócie niby ciągnięcie. Niestety jeszcze troche czasu musze poczekac..
    Ja tez zawsze doszukuje się jakiś objawow które moglyby dac jakiś cien nadzieji. Dopiero nieco poza polowa cyklu jestem ano ale ten może być inny bo pierwszy po laparoskopii wiec może się cos pozmieniać.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka ze objawy które odczuwamy sa takie na @ jak i na ciąże i jestem tego żywym dowodem bo miałam objawy na @ a się okazało że ciąza jak z synkiem zaszłam.
    Wróciłam własnie z miasta... piękna pogoda

    palma lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja odkąd pamiętam nie narzekałam na bole przed okresem i zawsze sie smialam ze nie wiem kiedy okres bede miala bo nie mam zadnych objawów. A teraz od jakiegos czasu bolą mnie jajniki, piersi, albo dzien czy dwa przed okresem bardzo boli mnie podbrzusze i nagle przechodzi. Tak więc jak zwykle pod górkę i nie wiadomo o co chodzi :P

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Prawda jest taka ze objawy które odczuwamy sa takie na @ jak i na ciąże i jestem tego żywym dowodem bo miałam objawy na @ a się okazało że ciąza jak z synkiem zaszłam.
    Wróciłam własnie z miasta... piękna pogoda
    czyli pewnie jakies większe objawy w późniejszym czasie doskwierają.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie brzydka pogoda , zachmurzone i chlodno :( .

    Jak ja juz mam dosc picia tego Inofolica ... staje mi to juz w gardle ;/ ^^

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije kawę raz dziennie na rano, a co do słodyczy ... hmmm... jestem uczulona na kakao a w większości pysznościach jest więc się ograniczam do owoców :P

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ