Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co zauwazylam u siebie ze sluz zanikl a szyjka sie obnizyła, jest nisko twarda i zamknieta, miała tak ktoras z was? ;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 28 września 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma ja nie badam bo i tak nie odróżniam ;) jak odroznic zamknieta od otwartej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 17:18

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    palma ja nie badam bo i tak nie odróżniam ;) jak odroznic zamknieta od otwartej?
    ja to odrózniam tak ze jesli jest otwarta opuszek palca jest w stanie tam wejsc, a przy zamknietej nie ma opcji zeby sie zmiescil, jest taki opór troche jakby zaczopowana

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 28 września 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest, jak powinno byc, ale wydaje mi sie, ze ciazy sie nie rozpozna po samym wygladzie szyjki a tym bardziej w tak wczesnym etapie.

    palma lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 28 września 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis jest 22 dc a ja mam bol piersi i jajnikow ehh pewnie nie dlugo przyjdzie @ ten cylk spisałam na straty

    km5s8ribs34fnes6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    dzis jest 22 dc a ja mam bol piersi i jajnikow ehh pewnie nie dlugo przyjdzie @ ten cylk spisałam na straty
    Ja też dzisiaj mam 22dc :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 28 września 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, a ile cyklów sie staracie?

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest 9

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyjka w ciazy jest wysoko twarda i zamknieta ;)

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 28 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kat, nie pocieszyłas mnie :P ale staram sie to brac na spokojnie, w ubieglym miesiacu byl mega ryk po tescie -, dlatego teraz nie testuje, okres czuje, ze jest kwestia godzin, max 2 dni.

  • Tyśkaa Ekspertka
    Postów: 166 119

    Wysłany: 28 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma witam bratnią duszę, ja 9 cykl co prawda skończyłam, już leci 10 cs. Wiem że pocieszające jest że nie tylko ja się tak długo staram. Być może jednak 9cs bedzie u Ciebie udany?:)

    Cykl starań: 28
    Długość cykli: 25 (+/-3)
    Hiperprolaktynemia, insulinooporność
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 28 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka, a robilas jakies badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 18:19

  • Tyśkaa Ekspertka
    Postów: 166 119

    Wysłany: 28 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż robił badanie nasienia, ja tylko ogólne badanie u ginekologa, progesteron w 2 fazie oraz tarczyca - wszystkie wyniki ok. Na szersze badania się zdecyduje jeżeli do końca roku się nie uda.

    Cykl starań: 28
    Długość cykli: 25 (+/-3)
    Hiperprolaktynemia, insulinooporność
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprzedni cykl taki był. Szyjka cały czas po owulacji była wysoko i robiła się coraz twardsza, zamknięta. I ciąży nie było więc też nie do końca tak jest. U każdej z nas wiadomo co innego się będzie działo. Cóż trzeba czekać. Choć nie nastawiam się na nic, od 4 dni żadnych bóli itp

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Tyśkaa Ekspertka
    Postów: 166 119

    Wysłany: 28 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma moja szyjka ma tak samo, obniża się rozpulchnia i otwiera dopiero w dzień miesiączki (lub max dzień wcześniej)

    palma lubi tę wiadomość

    Cykl starań: 28
    Długość cykli: 25 (+/-3)
    Hiperprolaktynemia, insulinooporność
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 28 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśkaa wrote:
    Palma moja szyjka ma tak samo, obniża się rozpulchnia i otwiera dopiero w dzień miesiączki (lub max dzień wcześniej)
    Dokładnie, tem spada kilka godz przed okresem albo chwile przed. Widzę że w końcu jest ktoś podobny z moimi objawami , zawsze razem łatwiej :*

    Tyśkaa lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Tyśkaa Ekspertka
    Postów: 166 119

    Wysłany: 28 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak więc dwa boroki musimy czekać do dnia @ żeby wybadać czy będzie ;P

    palma, Ev lubią tę wiadomość

    Cykl starań: 28
    Długość cykli: 25 (+/-3)
    Hiperprolaktynemia, insulinooporność
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 28 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    No może cos u Ciebie pomoze. Ja poczekam do końca cyklu i kupie ten oeparol- bo polecają go a ja miałam z jakies innej firmy i na mnie nie dzialal.

    No ja tez wlasnie kupilam oeparol femina dokladnie bo bogatszy ma sklad i oprocz wiesiolka jest tez olej lniany i kwasy omega 3 i 6 wiec zobaczymy

    614f516043.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny strasznie sie martwie ze cos mi sie pochrzaniło z tym cyklem ;( . Tyle tych lekow na raz i tak dalej ... moze to nie potrzebnie ... moze przesadził ten lekarz ... juz sama nie wiem :(( ... mialo byc lepiej a nie gorzej .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 28 września 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Bylam dzisiaj na tsh i becie. Nie moge doczekac sie wynikow juz... :(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ