X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Witam. Bylam dzisiaj na tsh i becie. Nie moge doczekac sie wynikow juz... :(

    Na pewno jest wszystko w porządku , nie denerwuj sie :):*

    Selja lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 28 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że dopiero piszę... ale tak do d.. dnia już dawno nie miałam :( ale od początku...
    Pecherzyka brak, nic totaltnie nie ma :( ale nie wiem czy to oznacza, że nadal jestem przed owu, czy poprostu tej owu nie będzie. W środę idę znów na monitoring. Pani dr powiedziała, że jeśli się nic nie zadzieje, to zwiększy dawkę leków od następnego cyklu :( także ten już raczej nic nie przyniesie... :( ale nie kazała mi tracić nadziei... Wyszłam tak zdołowana z tego gabinetu i tak zła że kosmos. Pojechałam do ikei na zakupy i wysiadając z auta zbiłam szybkę w telefonie i byłam bez telefonu. Nowa 500zł. Więc mówie super! Na szczęście mogłam przedłużyć 7mc wcześniej umowę i już mam nowy telefon, ale musiałam jechać go odebrać z salonu aż na promienistej więc całe popołudnie w biegu, w nerwach i smutku :(

    Odpowiadajając na wcześniejsze pytania - jestem pierwsz raz na wspomagaczu. Biorę Clostilbegyt 1tabl przez 5 dni od 3-8d,c.
    Ponadto Pani doktor sama zaproponowała monitoring aby zobaczyć czy jest reakcja na leki.. I wykonuje je u mojej ginekolog

    Także taka ot moja historia,
    to sobie ponarzekłam.
    Mąż nie traci nadziei i jest ze mną, i to jest najważniejsze :)

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Dziewczyny przepraszam, że dopiero piszę... ale tak do d.. dnia już dawno nie miałam :( ale od początku...
    Pecherzyka brak, nic totaltnie nie ma :( ale nie wiem czy to oznacza, że nadal jestem przed owu, czy poprostu tej owu nie będzie. W środę idę znów na monitoring. Pani dr powiedziała, że jeśli się nic nie zadzieje, to zwiększy dawkę leków od następnego cyklu :( także ten już raczej nic nie przyniesie... :( ale nie kazała mi tracić nadziei... Wyszłam tak zdołowana z tego gabinetu i tak zła że kosmos. Pojechałam do ikei na zakupy i wysiadając z auta zbiłam szybkę w telefonie i byłam bez telefonu. Nowa 500zł. Więc mówie super! Na szczęście mogłam przedłużyć 7mc wcześniej umowę i już mam nowy telefon, ale musiałam jechać go odebrać z salonu aż na promienistej więc całe popołudnie w biegu, w nerwach i smutku :(

    Odpowiadajając na wcześniejsze pytania - jestem pierwsz raz na wspomagaczu. Biorę Clostilbegyt 1tabl przez 5 dni od 3-8d,c.
    Ponadto Pani doktor sama zaproponowała monitoring aby zobaczyć czy jest reakcja na leki.. I wykonuje je u mojej ginekolog

    Także taka ot moja historia,
    to sobie ponarzekłam.
    Mąż nie traci nadziei i jest ze mną, i to jest najważniejsze :)


    Wspolczuje fatalnego dnia :(

    Ale powiem ci jedno , ja bylam w tym cyklu u gin. w 12 d.c i stwierdzil tez ze nic nie ma i raczej nie ma juz szans na ovu ... a tu owulka chyba jednak byla (? ) w 20 dc ;) tak ze spokojnie nie zawsze to wszystko jest jak w ksiazce aaa no i to tez jest cykl po CLO .


    Nie trac nadzieji :) <3

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh znow boli podbrzusze i plecy z dolu ... bawi sie ze mna ta @ ... :|

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 28 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Wspolczuje fatalnego dnia :(

    Ale powiem ci jedno , ja bylam w tym cyklu u gin. w 12 d.c i stwierdzil tez ze nic nie ma i raczej nie ma juz szans na ovu ... a tu owulka chyba jednak byla (? ) w 20 dc ;) tak ze spokojnie nie zawsze to wszystko jest jak w ksiazce aaa no i to tez jest cykl po CLO .


    Nie trac nadzieji :) <3

    Ale byłaś poźniej też czy nie? Pocieszam się fakt ze macica jest ok

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ale byłaś poźniej też czy nie? Pocieszam się fakt ze macica jest ok

    Nie , do gina pojde dopiero na monitoring okolo 12 dc ... albo i pozniej kolo 14 dc .

    No to super ! a jajniki ogolnie to jak ?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev bardzo możliwe że przez te nowe leki i ilosc twój cykl zmienil stan rzeczy i wygląda to jak wygląda...
    Taka ilosc leków mogła różne rzeczy zmienic

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka , wiesz ze przy PCO owulacje czesto wystepuja pozniej niz miedzy 12 - 16 dc ?:)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ev bardzo możliwe że przez te nowe leki i ilosc twój cykl zmienil stan rzeczy i wygląda to jak wygląda...
    Taka ilosc leków mogła różne rzeczy zmienic

    No własnie tez tak myślę ... i jestem wściekła bo miało być lepiej a nie ... eh ;///

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 28 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev dlatego jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa :) będę walczyć o moją fasolkę :)

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ev dlatego jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa :) będę walczyć o moją fasolkę :)

    I to mi sie podoba ! :) <3

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 28 września 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,

    Ja mam ostatnio dużo pracy, więc mam mało czasu na pisanie, ale czytuję Was, więc jestem na bieżąco. przykro mi z powodu wszystkich @, które nadeszły i owulacji, które nie nadchodzą albo się spóźniają... mimo wszystko jestem dobrej myśli i życzę nam doczekania się zdrowego potomstwa w niedługim czasie.

    Mój aktualny cykl może się okazać przekreślony. wydaje mi się, że mam infekcję (niestety, ginka to zbagatelizowała mówiąc, że spada mi PH podczas @ i stąd objawy). chyba muszę pójść do innego lekarza, pewnie dostanę leki i będzie po zawodach...

    inna sprawa, że zioła unormowały mi długość cyklu i zmniejszyły krwawienie. tyle dobrze :P

    bądźcie dzielne i niech moc będzie z Wami ! :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 22:40

    Ev, maluutka90 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 28 września 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. A ja w tym cyklu się nie staram !

    Musimy zadbać o nasze komórki rozrodcze. Ja porobię badania... a tak dla treningu pomierzę temperaturę... poobserwuję swój wykres..
    Za to trzymam kciuki za Wasze staranka :-)

    Vesper lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka90 - ja też jestem 1 cykl na clo, miałam monitoring w piątek (14 dc) i usłyszałam, że mam mnóstwo pęcherzyków, ale malutkich i doktor zaprasza za tydzień (21 dc).. Mówiła, że potrzeba czasu, ale ja również sceptycznie do tego podchodzę, że niby owulacja na clo w okolicy 20 dc?

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 29 września 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dabtka wrote:
    Malutka90 - ja też jestem 1 cykl na clo, miałam monitoring w piątek (14 dc) i usłyszałam, że mam mnóstwo pęcherzyków, ale malutkich i doktor zaprasza za tydzień (21 dc).. Mówiła, że potrzeba czasu, ale ja również sceptycznie do tego podchodzę, że niby owulacja na clo w okolicy 20 dc?

    Nie mam pojęcia, ale z tego co zrozumiałam, to u mnie ten lek nie podziałał, w sensie, że miałam obraz typowo policystycznych jajników, i żadnego dominującego. Idę jutro znów (16d.c) i zobaczymy... ale nie nastawiam się już.
    W nocy wogóle mi się śniły takie bzdury, że szkoda gadać.

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 29 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki- jesteście? Dzis tempkka u mnie troszkę wyżej ale wydaje mi się ze mój termometr to cos fiksuje i nie wierze tak do końca. Jeszcze jakiś tydzień do @ wiec nie nastawiam się bo zadnych dolegliwości nie mam itd. Dzis wizyta u lekarza.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 29 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek staraczki :D
    u mnie z rana humor ekstra, oby tak było jak najdłużej ;p
    śluz się zmienił na wodnisty, nie wiem już o co chodzi, mój organizm się ze mną bawi :D
    jakie macie plany na dziś ?:)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 29 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Dzień doberek staraczki :D
    u mnie z rana humor ekstra, oby tak było jak najdłużej ;p
    śluz się zmienił na wodnisty, nie wiem już o co chodzi, mój organizm się ze mną bawi :D
    jakie macie plany na dziś ?:)
    Może ten sluz będzie objawem czegos pięknego. Trzymam kciuki. Nadzieja jest. A ja zaraz się biore za obiadek a pod wieczor do lekarza- maly stresik jest.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 29 września 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna trzymam kciuki <3 daj znac jak poszło ;)
    ja właśnie nie mam pomysłu na obiadek, chyba muszę coś pysznego na necie poszukać :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 29 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Zuzanna trzymam kciuki <3 daj znac jak poszło ;)
    ja właśnie nie mam pomysłu na obiadek, chyba muszę coś pysznego na necie poszukać :)
    A ja chyba pojde dziś w klasykę na obiad- filet z kurczaka z pieczarkami i serem i ziemniaczki z koperkiem.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ