Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 29 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszke takie wrazliwe sutki i twardsze...

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 29 września 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    troszke takie wrazliwe sutki i twardsze...
    A piersi bolały jak na okres, były obrzmiałe?
    Gratuluję!!!

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 29 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to wlasnie napisalam ze troszke sutki bolace i lekko wrazliwe. przed okresem malo kiedy czulam bol piersi

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 29 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto pierwsze zdanie dzisiejszej porady dnia, cytuję:
    ''Postaraj się nie być zbyt niecierpliwa w stosunku do terminu zajścia w ciążę.''
    No to faktycznie mega optymistyczna porada na ovu, niech ich gęś kopnie.
    A tak to dzień dobry moje kochane, mam nadzieję że u was miło płynie czas, bo u mnie do bani.

    Ev, słońce82 lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 29 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    wynik bety mam 12726.0 IU/L
    Super Gratuluję <3

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Oto pierwsze zdanie dzisiejszej porady dnia, cytuję:
    ''Postaraj się nie być zbyt niecierpliwa w stosunku do terminu zajścia w ciążę.''
    No to faktycznie mega optymistyczna porada na ovu, niech ich gęś kopnie.
    A tak to dzień dobry moje kochane, mam nadzieję że u was miło płynie czas, bo u mnie do bani.

    :D taaa ... .

    Ja staram sie jakos nie myslec co z ta moja @ ... tak ze rewelacyjnie ^^ .

    Demeter lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 29 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Super Gratuluję <3

    A gdzieś ty się podziewała kobito...

    Ev jak nie przyjdzie małpiszon to narzucam się jako chrzestna:)

    Ev, Selja lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    A gdzieś ty się podziewała kobito...

    Ev jak nie przyjdzie małpiszon to narzucam się jako chrzestna:)

    OK trzymam za słowo ! :DD

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 września 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pyt czy po owulacji na tescie owu widac tylko kreske kontrolna czy nie? wie moze ktoras/?

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 29 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev ja nie mam podglądu na twój wykres wiec nie pomogę... :(

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ev ja nie mam podglądu na twój wykres wiec nie pomogę... :(

    Dlaczego nie masz ?:(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 29 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś albo jutro powinnam dostać @, narazie pms a okresu brak, ale czuje, ze juz niebawem moze nadejsc. W nastepnym miesiacu musze kupic testy owu.

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Ja dziś albo jutro powinnam dostać @, narazie pms a okresu brak, ale czuje, ze juz niebawem moze nadejsc. W nastepnym miesiacu musze kupic testy owu.

    Mnie dzis strasznie rwą jajniki i plecy - mam wrażenie jak by @ byla tuz za rogiem ;/

    i brzuch mnie rozbolał na dodatek .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 18:55

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 29 września 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam porównania i nie wiem jak i czy w ogóle boli na początku ciąży, pewnie to indywidualna sprawa, ale wiem, jak boli przed @ i właśnie teraz tak sie czuje :/

  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 29 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Ev tempka idzie w gore to dobry znak!

    614f516043.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 29 września 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam doła,dużego doła, niedawno dzwoniła kuzynka, która jest w 20 tc, była u lekarza dowiedziała się, że będzie mieć dziewczynke, a mnie zaczyna boleć głowa przed @, przed chwilą z ciekawości zmierzyłam sobie temp. i spadła gwałtownie 36.3, jutro bądź pojutrze okres:( Nie mam już złudzeń. Dolina...

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Mam doła,dużego doła, niedawno dzwoniła kuzynka, która jest w 20 tc, była u lekarza dowiedziała się, że będzie mieć dziewczynke, a mnie zaczyna boleć głowa przed @, przed chwilą z ciekawości zmierzyłam sobie temp. i spadła gwałtownie 36.3, jutro bądź pojutrze okres:( Nie mam już złudzeń. Dolina...

    Głowa do góry ! Nowy cykl = nowa szansa <3

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 29 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już gdzieś 26 cykl, chyba już nie mam sił na to :(

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 29 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev juz widzialam.. Faktycznie na @ sie nie zanosi :\ a nie chcesz zrobic bety?

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ev juz widzialam.. Faktycznie na @ sie nie zanosi :\ a nie chcesz zrobic bety?

    Narazie jeszcze nie :) poczekam do końca tygodnia i zobaczę.

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ