X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 30 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev, spadek nie fajny... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

    Ja dziś na monitoring znów. 18,30 mam wizytę. Ale wiem, że nic z tego nie będzie, bo nie mam żadnych objawów na owu - no może ból głowy i nerwowość, ale to chyba raczej leki... ehh ciężka droga przed nami..

    BTW, dziś o 2,30 dostałam zdjęcie od koleżanki z pracy, która urodziła córunię. Starali się od sierpnia zeszłego roku, zaszła w grudniu..

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 30 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski.
    trochę mnie tu nie było ... jak tak dalej pójdzie to zapomnę loginu na ovu ...
    chyba z 10 stron musiałam przeczytać.
    Ev - zobaczymy jak to będzie, jeśli dzidzi, to wiem, że matka chrzestna juz się znalazła, ja mogę ze swojej strony zaproponować OVUnianię.
    Kat - przykro mi z Twojej @ (wiem co czujesz, bo mnie też temperatura oszukiwała po raz drugi ;/)
    Vesper - dziękuję za wsparcie, niby to tylko komentarze pod wykresem a jakoś tak mnie podniosły na duchu
    widzę, że do forum dołączyły jakieś dziewoje, których linki pierwszy raz widzę - także witam wszystkich.
    Tyśka/Paulette/Klaudyssa/Sejla/Agape/Demeter czemu się tak rzadko udzielacie ? Brakuje mi Was tu :(
    Natalii - jeli chodzi o test owulacyjny to u mnie wygląda to tak- dzień przed owulacją widać kontrolną i lekką testową, w dniu owulacji dwie jednakowe, dzień po kontrolna i lekką testową.
    Ola_85 - jak chcesz żeby bez mierzenia temperatury OVU wyznaczyło Ci owulację ? ciężko ...
    Ja dziewczyny nie wiem co będzie w tym cyklu. Jetem zmęczona rozczarowaniami. Na ten moment mam plan że tempkę zacznę mierzyć w 7dc do ovulacji a potem nie wiem.
    Te które pamietają moje plany na weekend wiedzą, że sprzątałam hehe na sprzątaniu się nie skończyło, zrobiłam przemeblowanie :D a porządki takie, że znalazłam jeszcze dwa testy ovu :P i wyrzuciłam chyba z tonę babmbetli.
    Dziś 30 września-DZIEŃ CHŁOPAKA - niby mąż to mężczyzna, dnia męża nie ma, ale czy Wy kminicie coś dla swoich ukochanych ?


    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 30 września 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zaspamowałam :D ale tyle się nie odzywałam, że mi się należy trochę miejsca na tym forum

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 30 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Hej laski.
    trochę mnie tu nie było ... jak tak dalej pójdzie to zapomnę loginu na ovu ...
    chyba z 10 stron musiałam przeczytać.
    Ev - zobaczymy jak to będzie, jeśli dzidzi, to wiem, że matka chrzestna juz się znalazła, ja mogę ze swojej strony zaproponować OVUnianię.
    Kat - przykro mi z Twojej @ (wiem co czujesz, bo mnie też temperatura oszukiwała po raz drugi ;/)
    Vesper - dziękuję za wsparcie, niby to tylko komentarze pod wykresem a jakoś tak mnie podniosły na duchu
    widzę, że do forum dołączyły jakieś dziewoje, których linki pierwszy raz widzę - także witam wszystkich.
    Tyśka/Paulette/Klaudyssa/Sejla/Agape/Demeter czemu się tak rzadko udzielacie ? Brakuje mi Was tu :(
    Natalii - jeli chodzi o test owulacyjny to u mnie wygląda to tak- dzień przed owulacją widać kontrolną i lekką testową, w dniu owulacji dwie jednakowe, dzień po kontrolna i lekką testową.
    Ola_85 - jak chcesz żeby bez mierzenia temperatury OVU wyznaczyło Ci owulację ? ciężko ...
    Ja dziewczyny nie wiem co będzie w tym cyklu. Jetem zmęczona rozczarowaniami. Na ten moment mam plan że tempkę zacznę mierzyć w 7dc do ovulacji a potem nie wiem.
    Te które pamietają moje plany na weekend wiedzą, że sprzątałam hehe na sprzątaniu się nie skończyło, zrobiłam przemeblowanie :D a porządki takie, że znalazłam jeszcze dwa testy ovu :P i wyrzuciłam chyba z tonę babmbetli.
    Dziś 30 września-DZIEŃ CHŁOPAKA - niby mąż to mężczyzna, dnia męża nie ma, ale czy Wy kminicie coś dla swoich ukochanych ?
    Ja mojemu mężowi kupię czekoladki, lubi słodkie, także się ucieszy :)

    Bobitta lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 30 września 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Wczoraj bylam u doktorka. Nastepnym etapewm ma być test po stosunku PCT- miała go któras z was. Lekarz podejrzewa albo wrogi sluz bądź zbyt mala ruchliwość i zywotnosc plemnikow- choć badania nasienia wyszlo idealnie. Ewentualnie będę mieć robione przeciwciała z krwi gdyby test nic nie wykazal. Maktoras z was doświadczenie w tym temacie?

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 30 września 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witam dziewczynki. Wczoraj bylam u doktorka. Nastepnym etapewm ma być test po stosunku PCT- miała go któras z was. Lekarz podejrzewa albo wrogi sluz bądź zbyt mala ruchliwość i zywotnosc plemnikow- choć badania nasienia wyszlo idealnie. Ewentualnie będę mieć robione przeciwciała z krwi gdyby test nic nie wykazal. Maktoras z was doświadczenie w tym temacie?
    Ja miałam badanie na wrogość śluzu, z tym, że nie po stosunku, gin. pobrał ode mnie śluz, mąż oddał nasienei do kubeczka i w laboratorium to połączyli i tak sprawdzali.

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 30 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Ja miałam badanie na wrogość śluzu, z tym, że nie po stosunku, gin. pobrał ode mnie śluz, mąż oddał nasienei do kubeczka i w laboratorium to połączyli i tak sprawdzali.
    a jak maż oddawał nasienie to mogłaś być z nim ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 30 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Ja miałam badanie na wrogość śluzu, z tym, że nie po stosunku, gin. pobrał ode mnie śluz, mąż oddał nasienei do kubeczka i w laboratorium to połączyli i tak sprawdzali.
    To ja mam jechać w dni płodne po stosunku. Boje się ze wyjdzie ze to nieplodnosc immunologiczna.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 30 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz co do testu owu :) bo wlasnie tak sie zastanawiam bo w sob mialam owu a wczoraj robilam test i jest widoczna druga kreska testowa

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 30 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a jak maż oddawał nasienie to mogłaś być z nim ?
    Niestety nie :(

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 30 września 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a jak maż oddawał nasienie to mogłaś być z nim ?
    Jak mój oddawal to mogłam być. Taki przytulny pokoik w klinice nieplodnosci.

    Bobitta lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 30 września 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chciał żebym była ale jak zwykle praca mnie zatrzymała :(

    Nie odzywałam się często no musze ogarnąć kwestie mieszkania. Wybaczcie mi proszę jeszcze potrzebuje kilkunastu dni a potem przez pół roku będzie spokój ;).
    Tak dziś stwierdzilam, ze przez to całe zamieszanie przestałam swirowac w kwestii dzuecka. Może to sposób na mnie ;)

    Bobitta lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Witajcie kochane.
    Ja nie śpie praktycznie całą noc :/
    Po wczorajszych gosciach synek poszedł spac o 18 i wstał juz o 24... siedzialam z nim az do 3 potem tylko drzemka gdzinna i znowu nie spi....
    Także można wyobrazic sobie moje zmeczenie .
    Czekam tylko jak zachce mu sie spac i od razu się kłade odsypiac.
    Ev miejmy nadzieje że się to w końcu wyjasni bo ile można :/
    Miłego dnia życze wszystkim.

    Oj biedulku :(

    No dokładnie ;//

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ev, spadek nie fajny... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

    Ja dziś na monitoring znów. 18,30 mam wizytę. Ale wiem, że nic z tego nie będzie, bo nie mam żadnych objawów na owu - no może ból głowy i nerwowość, ale to chyba raczej leki... ehh ciężka droga przed nami..

    BTW, dziś o 2,30 dostałam zdjęcie od koleżanki z pracy, która urodziła córunię. Starali się od sierpnia zeszłego roku, zaszła w grudniu..

    No niby tak ale @ dalej nie ma :((

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny jak znajdziecie chwilke czsu , luknijcie na moj wykres i ocencie swoim okiem i dosiwadczeniem co ten wykres moze oznaczac ?? Ten spadek temki dzis masakryczny - ale na tyle zeby wykluczyc ciaze ??


    Ja na prawde zwariuje :DDD !!!

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 30 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    A gdzieś ty się podziewała kobito...

    Ev jak nie przyjdzie małpiszon to narzucam się jako chrzestna:)
    Kochana czytam Was regularnie ;) już powoli wracam do normalnego funkcjonowania więc i tu będę się udzielać bo to uwielbiam <3

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z tego co wiem to spadek rozpatruje sie jak temp. spadnie do poziomu kreski badz pod nia ?? Czy cos zle zrozumiałam ?:))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 30 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Witam się z @...
    Czyli nadeszla?

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Witam się z @...

    Zazdroszczę mozesz zaczac spokojnie nowy cykl ... :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 30 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna, tak, na czas.
    Ev, u Ciebie tez sie juz na danich pewnie wyjasni, będzie dobrze kochana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 12:08

    Ev lubi tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ