X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety plamienia okazały się przypowieścią okresu. No trudno nie ma co płakać :) cycki do przodu hehe

    55990b83d2.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem kto orientuje się mniej więcej w mojej sytuacji, była akcja ze ok maja nie staramy się z moim o dziecko przez nadzerke i przez kryzys, teraz już jest ok, nie klocimy się. Od tamtego czasu cały czas kochaliśmy się z prezerwatywa. A od 2 tygodni kochamy się bez, albo i od miesiąca, tego nie pamiętam. a takto cały czas naciskał żebyśmy to robili z gumkami. I tak się zastanawiam czy jest sens go napastalować o tym czy dziecko sobie zrobimy czy nie pytać o nic tylko korzystać? W końcu ma 30 lat i wie czym się może Skończyć seks bez zabezpieczenia... A podczas starań nieraz mówił ze czuje się bardziej jak jakiś reproduktor niż mąż i odczuwał niechęć do seksu. Jeśli mało zrozumiale pisze to wybaczcie bo jestem pod wpływem %

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 06:13

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Nadzieja umiera ostatnia...

    tylko w moim przypadku ja tej nadzieji kompletnie nie czaje :(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Dziewczyny nie wiem kto orientuje się mniej więcej w mojej sytuacji, była akcja ze ok maja nie staramy się z moim o dziecko przez nadzerke i przez kryzys, teraz już jest ok, nie klocimy się. Od tamtego czasu cały czas kochaliśmy się z prezerwatywa. A od 2 tygodni kochamy się bez, albo i od miesiąca, tego nie pamiętam. a takto cały czas naciskał żebyśmy to robili z gumkami. I tak się zastanawiam czy jest sens go napastalować o tym czy dziecko sobie zrobimy czy nie pytać o nic tylko korzystać? W końcu ma 30 lat i wie czym się może Skończyć seks bez zabezpieczenia... A podczas starań nieraz mówił ze czuje się bardziej jak jakiś reproduktor niż mąż i odczuwał niechęć do seksu. Jeśli mało zrozumiale pisze to wybaczcie bo jestem pod wpływem %
    Może faktycznie źle się czuję że naciskasz tylko na dziecko mówisz tylko o dziecku ?
    I jeżeli tak jest to chyba ma prawo do czucia się jak "reproduktor". Myślę że gdyby On naciskał gadał non stop o czymś to ty też byś się czuła podobnie:) Spróbuj wyluzować czerpać więcej przyemności z seksu i przede wszystkim jak masz dni płodne to niech Ci się zapli czerwona lampka SEKS MA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ. Trzymam za was kciuki mocno mocno :*

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane :) witam się w moim 11 dpo :P miałam testować w poniedziałek, ale odpuszczam. Zatestuje 3-go września, bo @ ma być 2-go, a wiem, że przyjdzie, bo objawy mam takie same jak co każdy cykl nic nowego nie doszło :P wiem, że na ciążowe objawy dłużej trzeba czekać, ale ja to czuję po całych kościach , że się nie udało :) więc nie ma co płakać trzeba zacisnąć pośladki i wziąć się roboty w nowym cyklu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) wiecie co ja to już kompeltnie zgupiałam i doszłam do wniosku,że nie potrafie sobie odliczyć dnia ovu :(

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta, wstałam rano i pierwsze co powędrowałam na Twój wykres. Az sie wierzyć nie chce, przecież temp. Skoczyła. Nie ogarniam tego, mój lekarz ma chyba rację żeby sobie odpuścić wykresy. Trzymaj się kochana :*

    Paulette, też tak sobie tym razem pomyślałam i nawet nie ogarnął mnie dół. :)

    Dziś wyjeżdżam. Nie chce mi sie,bo jeszcze nie pojechaliśmy a juz przez telefon były pytania o dziecko :( czasami ludzue są tacy niedomyslni ...

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie ja też myślałam, że to łatwiejsze i niestety owulkę mam za każdym razem w innym dniu cyklu :) jedynie co potrafię sobie dobrze wyliczyć do @ i przychodzi zawsze jak w zegarku, ale to też wiem już po tym jak się dowiem kiedy owulka była :)

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    hej dziewczynki :) wiecie co ja to już kompeltnie zgupiałam i doszłam do wniosku,że nie potrafie sobie odliczyć dnia ovu :(
    Nie Ty jedyna ;)

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cykle 31 dniowe,więc wychodzi na to,że moja owulacja będzie między 15 dc a 18 dc ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy ile u Ciebie trwa faza lutealna ale mniej więcej tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 08:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette 12 dni czasem 13 dni

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to od pierwszego dnia miesiaczki odejmij te 12 13 dni :) i w tych dniach mniej wiecej owulacja jest ( Ja to tak rozumiem dobrze?)

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Klauudyssa, właśnie tak :)


    może by jakie śniadanie zjadł ? :P ostatnio coś kiepsko u mnie z apetytem .. A ja zawsze KOCHAM JEŚĆ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    Paulette 12 dni czasem 13 dni
    20, 21 dc powinna być owulka, ale uważaj kochana, bo nasz organizm lubi płatać figle ;) ja już nie raz sobie wyliczałam, a później i tak mnie to szokuje wszystko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż w moim cyklu libido sięga dna i tak samo jak myślałam kiedy owulka będzie i akurat wtedy zero serduch wypadło no mówię trudno nowy cykl, a później jak wykres zaczął szaleć to się nawet ładnie wstrzeliłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to już złośc ogarneła,wg mojego kalendarzyka który stosuje od 4 lat wypada na 14.09 wg ovufriend na 15.09...w necie jest napisane,że jeśli ma się 31 dniowe cykle to owu wypada w 14dc jeszcze na innej stronie nalezy odejmować 14 dni więc wychodzi mi 17 dc wg kalkulatora owulacja wypada 31.08 a wg innego 1.09...czy tylko ja jestem tym faktem poirytowana,ze nie potrafie sobie wyliczyć tych 4 dni gdzie naprawde może dojśc do owulacji?mi już nawet nie chodzi o to,aby obliczyć co do godziny i minuty...ah i jeszcze jedna sprawa co z tą moją temperaturą jest nie tak? czy mogłaby któras z Was zerknąć ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 08:40

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Bobitta, wstałam rano i pierwsze co powędrowałam na Twój wykres. Az sie wierzyć nie chce, przecież temp. Skoczyła. Nie ogarniam tego, mój lekarz ma chyba rację żeby sobie odpuścić wykresy. Trzymaj się kochana :*

    Paulette, też tak sobie tym razem pomyślałam i nawet nie ogarnął mnie dół. :)

    Dziś wyjeżdżam. Nie chce mi sie,bo jeszcze nie pojechaliśmy a juz przez telefon były pytania o dziecko :( czasami ludzue są tacy niedomyslni ...

    heh ... miło było popatrzeć na wykres - jeden z moich najładniejszych ;(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was myszki moje ! <3

    Dzis moj 1 dc ... wkraczam w nowy cykl z nowa nadzieje :)))

    Bobitta, Paulette, Vesper lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Witam was myszki moje ! <3

    Dzis moj 1 dc ... wkraczam w nowy cykl z nowa nadzieje :)))

    Zielonosci dla nas wszystkich <3

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ