X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Witam was myszki moje ! <3

    Dzis moj 1 dc ... wkraczam w nowy cykl z nowa nadzieje :)))
    oby ten cykl zakończył się Zielonością :)

    Vesper, Selja, Ev lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    mnie to już złośc ogarneła,wg mojego kalendarzyka który stosuje od 4 lat wypada na 14.09 wg ovufriend na 15.09...w necie jest napisane,że jeśli ma się 31 dniowe cykle to owu wypada w 14dc jeszcze na innej stronie nalezy odejmować 14 dni więc wychodzi mi 17 dc wg kalkulatora owulacja wypada 31.08 a wg innego 1.09...czy tylko ja jestem tym faktem poirytowana,ze nie potrafie sobie wyliczyć tych 4 dni gdzie naprawde może dojśc do owulacji?mi już nawet nie chodzi o to,aby obliczyć co do godziny i minuty...ah i jeszcze jedna sprawa co z tą moją temperaturą jest nie tak? czy mogłaby któras z Was zerknąć ??
    wiem po sobie, że ciężko jest to wszystko wyliczyć. niby cykle regularne mam (chociaż długe do 36 dni potrafią dojść) to nigdy nie potrafię sobie wyliczyć. Zawsze muszą być jakieś zawirowania w moim organiźmie i stale mi się coś przestawia. Może to normalne? Sama nie wiem. Okres wiem kiedy dostanę tylko jak już mam owulację dobrze wyznaczoną. A przed poronieniem, potrafiłam sobie wyliczyć z dni bo zawsze miałam tak samo.

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    A u mnie po wielu miesiącach podręcznikowych cykli, cykl zaczął się wydłużać (pierwsza faza) i co miesiąc od trzech miesięcy jest dłuższy o jeden dzień... dziwacznie się z tym czuję; jakby mnie ciało w balona robiło :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper mój to chyba ma efekt jojo :D raz się wydłuża, raz się skraca :P nie dogodzi mu..

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już kompletnie nie wiem co sie z moim ciałem dzieje ;(

    no dziś ewidentnie moje ciało chciało mnie zrobić w balona :( zmarnowany test ...

    jestem wkurzona, zła i załamana - jest mi smutno jest mi źle

    a i tak czekam na cud :(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jako,że jestem zielona jeszcze w obserwacji cyklu,z tad moje pytanie....czy po tych testach można stwierdzić coś?



    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dbf01dff9832.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam się na testach owulacyjnych, ale wydaje mi się że jeszcze może z jeden lub dwa i wyjdą pozytywne. bo te są jeszcze chyba za słabe . ale to twierdzi osoba, która nigdy nie używała ich, bo to szkoda kasy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja już kompletnie nie wiem co sie z moim ciałem dzieje ;(

    no dziś ewidentnie moje ciało chciało mnie zrobić w balona :( zmarnowany test ...

    jestem wkurzona, zła i załamana - jest mi smutno jest mi źle

    a i tak czekam na cud :(
    może za wcześnie? jak jutro @ nie przyjdzie to nie rób testów tylko może lepiej idź na bete. Czasem tak się dzieje, że testy faszłują wyniki we wczesnych ciążach.

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny jako,że jestem zielona jeszcze w obserwacji cyklu,z tad moje pytanie....czy po tych testach można stwierdzić coś?



    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dbf01dff9832.jpg

    moim zdaniem drugi pozytyw

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    może za wcześnie? jak jutro @ nie przyjdzie to nie rób testów tylko może lepiej idź na bete. Czasem tak się dzieje, że testy faszłują wyniki we wczesnych ciążach.

    błagam tylko mi znów nadziei nie róbcie ;(

    chodze do kibla co chwile sprawdzam czy juz ta pierdoła przyszła... :( ale jutro dopiero pewnie przyjdzie i zje*** mi humor do reszty ;/

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zreszta to dziwne by bylo żeby nic nie wyszło (niektóre laski widza cien cienia cienia) ja nic nie widze a to nie jest 10dpo tylko kurka 14 !!!

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robię Ci nadziei tylko wiem jak nie raz dziewczyny piszą. np znam taki przypadek w którym dziewczyna była w ciąży a test z rana jej nie wychodził tylko dopiero z południowego moczu :) więc różne rzeczy się dzieją

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    zreszta to dziwne by bylo żeby nic nie wyszło (niektóre laski widza cien cienia cienia) ja nic nie widze a to nie jest 10dpo tylko kurka 14 !!!
    no tak to już okres za rogiem. a kiedy w ogóle test robiłaś? z rana??

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, zaraz po 6:00

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka też miała taką sytuacje,chciała miec bardzo dzidziusia,zaszła dwa razy i dwa razy poroniła i w styczniu tego roku szukała sukienki ślubnej i coś ją tknęło,aby zrobić test,bo nie wchodziła w swój rozmiar i tak jakby cały czas miala brzuch wzdęty i okazał się pozytywny,lekarz potweirdził 2 msc i w lipcu została mamą ślicznego chłopczyka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    tak, zaraz po 6:00
    może z południowego by coś wyszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 12:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    moja koleżanka też miała taką sytuacje,chciała miec bardzo dzidziusia,zaszła dwa razy i dwa razy poroniła i w styczniu tego roku szukała sukienki ślubnej i coś ją tknęło,aby zrobić test,bo nie wchodziła w swój rozmiar i tak jakby cały czas miala brzuch wzdęty i okazał się pozytywny,lekarz potweirdził 2 msc i w lipcu została mamą ślicznego chłopczyka :)
    piękna historia pokazująca, że jak się odpuści starania wtedy się udaje :) szkoda tylko, ze czasem jest tak cieżko odpuścic sobie to wszystko..

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam juz kasy na nastepne testy do kosza ;( czekam na okres

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz Paulette mysle,że niekiedy lepiej jest nie być doinformowanym,te wszystkie cykle,te wszystkie wykresy,temperatury ok ja wszystko rozumiem,ze dobrze jest obserwować co się dzieje ze swoim organizmem,ja tez zaczełam obserwacje,ale widze na stronach internetowych i po doświadczeniach u koleżanek że nie ma reguły kiedy wystapi owulacja,kiedy zaplodnienie,tak wiadomo przyblizony czas to połowa cyklu,ale wg mnie nie warto dociekać,tj czytałam ze niektóre kobiety czują pęknięcie pęcherzyka,albo moment styknięcia plemnika z jajeczkiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 12:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta ja mam tylko jeden test i nie zamierzam też kupować wiecej :P po też uważam, że to wyrzucenie kasy.

    smerfetka zgadzam się z Tobą. owszem dobrze wiedzieć, ale czasem to nam psychike blokuje i nie może nam się udać. Ja nie czuję owulacji nie wiem kiedy ona następuje. Ale dzień po niej lub dwa już czuję się inaczej. dostaję wzdęć i trądziku i od razu wiem, że już po.

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ