X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    czemu? co się stało?

    no jak to co :( czuły test jest negatywny to me ostatnie nadzieje, ze może jednak coś z nim było nie tak poszły się je** aaaaaaaaaaaaaaaaaa :(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry. Nawet jeśli się nie udało. To musisz myśleć o nowym cyklu i żeby @ się nie zatrzymała, żebyś nie potrzebnie się nie musiała stresować. Albo chodzić do gin po jakieś tabsy na wywołanie. Poczekaj jeszcze do jutra. Jak do jutra nie przyjdzie to zawsze możesz zrobić test jak jeszcze jakiś Ci został. Jak wyjdzie negatywny to bierz gorącą kąpiel/prysznic i @ powinna przyjść migusiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z drugiej strony nie daje mi spokoju ta dzisiejsza Twoja temperatura. Bo jak by się zanosiło na @ to dziś powinna być ciut mniejsza, a nie wyższa :/

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    a z drugiej strony nie daje mi spokoju ta dzisiejsza Twoja temperatura. Bo jak by się zanosiło na @ to dziś powinna być ciut mniejsza, a nie wyższa :/

    no dokładnie !!! nigdy nie mialam wzrostu w ostatni dzień, zawsze spadek albo 14dc albo już 13 ... ale wzrost ??? nosz kurka kurka ;(

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak samo mam, że najpierw mini spadek a później nagle spada w dół. Wiem, że łatwo mi mówić, że może jednak się udało, bo to nie dotyczy mnie i ja nie przeżywam tego tak ja Ty, ale może faktycznie coś jest na rzeczy?? Bo z drugiej strony skoro owulacja była normalnie to nie ma innych powodów na to, że miesiączka Ci się mogła zatrzymać.

    Zresztą wiem, że może się zatrzymać, ale dla mnie to jest dziwne, kiedyś myślałam, że mam cykle tyle samo dniowe. Nigdy nie wiedziałam kiedy mam owulkę tylko przypuszczenia. Zazwyczaj, albo spóźniał mi się okres, albo przychodziła za wcześnie. Czasem udało mi się wyliczyć, ale nie zawsze. A teraz jak już wiem, kiedy byla owulka to za każdym razem @ przychodzi w 15 dpo .

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale ja okres dostane jutro :( z wyliczeń

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Hej dziewczyny

    Ja po testowaniu :)

    I chyba się udało !:) robiłam dwa testy jeden o czułości 25 - bladzioszek, drugi o czułości 10 - trochę jaśniejsza niż testowa kreska :)

    Gratulacje kochana ! :)) Kiedy idziesz na bete ?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie. myśl cały czas o okresie, że jutro przyjdzie .

    ...

    a jutro jak okres nie przyjdzie to wtedy będzie pomału można Ci gratulować. Zobaczymy jak temp. się zachowa.

    No i przecież lepiej jest miło się zaskoczyć niż zawieść. Prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny śmiałyśmy się z tych które czują że plemniki wnikają do komórki i jajeczko się przesuwa i wiecie co ja po tym przytulaniu z mezem odczuwam niemiły ból w prawym jajniku...czym może to byc spowodowane owulacją??

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny śmiałyśmy się z tych które czują że plemniki wnikają do komórki i jajeczko się przesuwa i wiecie co ja po tym przytulaniu z mezem odczuwam niemiły ból w prawym jajniku...czym może to byc spowodowane owulacją??

    MOŻE może :D

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    w takim razie. myśl cały czas o okresie, że jutro przyjdzie .

    ...

    a jutro jak okres nie przyjdzie to wtedy będzie pomału można Ci gratulować. Zobaczymy jak temp. się zachowa.

    No i przecież lepiej jest miło się zaskoczyć niż zawieść. Prawda?

    Czego gratulować ? spóźniającego się okresu ?? :D ołjeeeeee test negatyv to okres przyjsc musi :/

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny śmiałyśmy się z tych które czują że plemniki wnikają do komórki i jajeczko się przesuwa i wiecie co ja po tym przytulaniu z mezem odczuwam niemiły ból w prawym jajniku...czym może to byc spowodowane owulacją??
    może za bardzo o tym myślisz. i Twoja podświadomość bawi się z Tobą ;)

    smerfetka22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Czego gratulować ? spóźniającego się okresu ?? :D ołjeeeeee test negatyv to okres przyjsc musi :/
    nie :P tylko jednak jest nadzieja jeszcze na pozytyw ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki u mnie owulka przyszła 2 testy zrobione,każdy innej firmy i kolery kresrek bijące po oczach :)

    Vesper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super :) musicie teraz się przytulać ile tylko w waszej mocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już dzisiaj przytulanki były :) więc nie ma po co 2 razy (chyba), ale od jutra kontynuacja;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Może faktycznie źle się czuję że naciskasz tylko na dziecko mówisz tylko o dziecku ?
    I jeżeli tak jest to chyba ma prawo do czucia się jak "reproduktor". Myślę że gdyby On naciskał gadał non stop o czymś to ty też byś się czuła podobnie:) Spróbuj wyluzować czerpać więcej przyemności z seksu i przede wszystkim jak masz dni płodne to niech Ci się zapli czerwona lampka SEKS MA BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ. Trzymam za was kciuki mocno mocno :*
    Mowilam żebyśmy się kochali bo mam dni płodne. I wiem ze wtedy się tak czuł... Ale mialam świra na tym punkcie, teraz wyluzowalam bo nie mierze temperatury, nie sprawdzam śluzu. Kochamy się już bez zabezpieczenia i nie wiem czy poruszać temat dziecka czy tylko po prostu się kochać... Przecież wie czym to grozi... Wiem też ze bardzo chce dziecka, ale jak tylko chce na ten temat mówić to się wkurza dlatego nie wiem czy go pytać o to czy się staramy czy uznać ze skoro nie chce się zabezpieczać to znaczy ze spowrotem się staramy tylko bez gadania o tym... Sama już nie wiem...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Mowilam żebyśmy się kochali bo mam dni płodne. I wiem ze wtedy się tak czuł... Ale mialam świra na tym punkcie, teraz wyluzowalam bo nie mierze temperatury, nie sprawdzam śluzu. Kochamy się już bez zabezpieczenia i nie wiem czy poruszać temat dziecka czy tylko po prostu się kochać... Przecież wie czym to grozi... Wiem też ze bardzo chce dziecka, ale jak tylko chce na ten temat mówić to się wkurza dlatego nie wiem czy go pytać o to czy się staramy czy uznać ze skoro nie chce się zabezpieczać to znaczy ze spowrotem się staramy tylko bez gadania o tym... Sama już nie wiem...

    Przepraszam jeśli Ciebie zdenerwuję, albo którakolwiek z forumowiczek. Podkreślam nie chcę dymów ani nikogo wkurzać ale na zywo bym wyraziła to co mówię, więc i tu też to zrobię ...

    Girl25 rozumiem, że jak to nazwałaś masz świra na punkcie zajścia w ciąże - chyba każda tu na forum ma takiego bzika - ale w sposób jaki piszesz "Przecież wie czym to grozi..." trochę mnie dziwi. Może nie tak to miało zabrzmieć, ale "grozi" w tym wypadku brzmi jakby Twój Luby bał się możliwości, że zajdziesz w ciąże.

    To mnie samo przez sie nasuwa sie, że tę sprawę macie nie wyjaśnioną. Usiądz z Nim wieczorkiem przy drinku albo czymś co lubi i zbierz się na odwagę i podagaj szczerze z Nim o Twoich uczuciach w sprawie planów na dziecko i delikatnie zmuś Go by też wypowiedział się co on o tym myśli. Będziesz miała jasność !

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Vesper mój to chyba ma efekt jojo :D raz się wydłuża, raz się skraca :P nie dogodzi mu..

    a wiesz czemu tak?
    mam wrażenie, że się rozregulowałam odkąd myślę o cionrzy...wcześniej jak w szwajcarskim zegarku. Chyba, że zbiegło się to z rozbiciem banku z pęcherzykami.

    Paulette lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja już kompletnie nie wiem co sie z moim ciałem dzieje ;(

    no dziś ewidentnie moje ciało chciało mnie zrobić w balona :( zmarnowany test ...

    jestem wkurzona, zła i załamana - jest mi smutno jest mi źle

    a i tak czekam na cud :(

    ech, współczuję rozczarowania, Bobitta... ale być może nie jest to jeszcze przesądzone. Niebawem się wyjaśni.

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ