X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Kłosia!!!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 szczera i spokojna rozmowa zdziała cuda mój na samym początku nie chciał słyszeć o dziecku,ale wtedy pomyślałam sobie jak ty mi tak,to ja też ci zrobie coś na przekur,pewnego dnia wrocilam po pracy do domu i powiedziałam mu wprost "jestem w ciąży" (chociaz tak naprawde nie byłam) i była rekacja ktorej sie nie spodziewałam,myślałam ze powie coś ajgorszego (wiadomo co mam na mysli,bo przeciez taki anty na dzieci był) a on wyściskał mnie ze łzami w oczach z radości,wiec wtedy powiedzialam mu cała prawde,co czuje i czego pragne,potrzebowal tylko 1 dnia podczas pracy i poszedl po rozum do glowy dzis to on pilnuje mojej owulacji analizuje każdy test,budzi mnie na temperature i odnotowuje ją...:) małymi kroczkami dojdziecie do porozumienia :)

    Ancja lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem źle to zabrzmiało ale nie potrafiła znaleźć odpowiedniego słowa. Wiem tylko się boje negatywnej odpowiedzi. Ale skoro się nie zabezpieczamy to chyba taka nie powinna być?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 Twój facet napewno jestdorosły ciałem i rozumem,więc wie do czego to możedoprowadzić,no chyba że coś przed Tobą ukrywa...ale nie myślmy o najgorszym facet to przecież typ który dowodzi stadem ;) i widząc,żecoś mu nie wychodzi nie powie tego głośno,bo przecież urazi swoje EGO :)

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny dziś chyba z tych emocji nie usne :)

    Beta poniedziałek i środa do lekarza zamierzam się umówić 11.09 lub tydzień później :)

    Pozdrawiam was serdecznie

    Vesper, Selja lubią tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff... nadrobiłam Was... ciężko było nawet po jednym dniu...
    my już przeprowadzeni, mamy gości, więc też jakoś nie jestem na czasie
    z wszystkim.. wszyscy mi odradzają teraz dzidzie!!, a u Was jest odwrotnie..
    ehh.. męczy mnie takie gadanie... :(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu odradzają?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkamy w Londynie, tutaj życie ogólnie drogie. Zarabiamy mało. Na dobrą sprawę tyle co by jedna osoba mogła w innej pracy zarobić. U mnie w pracy jest taki plus że jak zachodzę w ciążę od razu idę na zwolnienie, niby pracuję (kasę dostaję) ale mam wolne całą ciążę, chciałabym po prostu z tego skorzystać bo na rękę mi siedzieć w domu i prawidłowy tryb życia prowadzić.. czy jakkolwiek ktoś to rozumie. Mój pracy też nie chce zmienić bo mu pasuje (pracujemy razem) no i mówią że poczekać, że aż coś odłożymy, no i takie różne teksty... mnie to powoli dobija bo dlaczego mamy nie próbować? Ludzie w biedzie mają dzieci i dają radę tak? dlaczego mamy nie dać rady?! także tylko się tym dołuję :(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbować, sylwiak, próbować!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) A u mnie na wykresie coś dziwnego. Nie ma buum spadku o 0,2 stopnia tylko 0,1. Okres jest. Ciekawe :)

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam powiem,że ja to już jestem wku#$%$* dzisiaj, wczoraj wieczorekiem test owu poztywny, okolo poludnia byly przytulanki i chcialam dzisiaj rano,to moj maz powiedzial ze nie ma ochoty! i kłócimy sie od samego rana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 09:13

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna :( ale my też nie zawsze mamy tą ochotę nie chce nikogo bronić :) spróbuj za jakiś czas go zachęcić hihi tak jak on lubi a to już Ty wiesz ;)

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem,czy jest sens,tyle razy jużtorobiliśmy w tym miesiącu,że chy a on ma już dość :(

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    ja już nie wiem,czy jest sens,tyle razy jużtorobiliśmy w tym miesiącu,że chy a on ma już dość :(
    Postaraj się go nie cisnąć " Kochanie dziś musimy się kochać bo mam dni płodne" to chyba najlepsza antykoncepcja na dłuższą metę :)

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co Ty tak bym nigdy nie powiedziała haha,tylko on widzi,sam na testach kiedy mam dni płodne...myslicie ze jak jeszcze nie mialam owu,a tyle razy już coś pomiedzy nami było to coś może z tego być?

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki ileś tam żyją :) Daj mu trochę luzu :) ile się staracie ?

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero 1 miesiąc

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dajcie Sobie czas a z seksu czerpcie pełną satysfakcje. Nie uda się teraz to za miesiąc dwa. :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa powiem Ci,ze od rana mam takie mdłości i nic mi sie nie chce...jak rozmawiałam z moją mamą to powiedziala,ze kiedy nie było obserwacji cyklu,żadko ktora kobieta wiedziala kiedy ma owu,a moja mama czuła swoją ciaze juz na drugi dzien,od taka intuicja

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka ja w to nie wierzę bo do implantacji dochodzi ok 6 dnia od owulacji :)
    Ale każdy ma prawo wierzyć w to co chcę hehe :)

    55990b83d2.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ