X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ona nie czuła,że już jest w ciązy,ona czuła intuicyjnie,że to będzie ten miesiąc,w którym ona będzie w ciąży...miała takie przeczucie...i sie nie myliła ;)

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem nie które kobietki tak mają :) My co miesiąc myślimy że się uda hihih

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje mdłości akurat zwiastują owulacje,to jest pewne na 100% bo co miesiąc tak mam na okolo 14-15 dni przed @ dostaje takich mdłości,że nie potrafie funkcjonować normalnie :(

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny :)
    Pozdrawiam w słoneczny dzień!
    Siema, Klauudsyssa :)

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane;))

    Miłego dnia wam życzę 2084196ul503j4dbr.gif

    smerfetka22 nie przejmuj sie ;) postaraj podejść do tego troszkę bardziej na luzie i bd ok !

    Vesper lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jestem mamą rocznego dziecka.
    Mój synek kończył roczek 13 sierpnia 2015r.
    Z narzeczonym postanowiliśmy starać się o rodzeństwo dla synka.
    Ostatnie dni czytam bardzo dużo na forach kobiet starających się o drugą dzidzie.Szczerze mówiąc zaczełam sie martwic.Czytając fora ewidentnie kobiety mają problem z zajsciem w ciąze z drugim dzieckiem.My staramy się o dziecko nie całe 1.5 miesiąca w czym obecnie konczy mi się @ wiem że to bardzo krótko ale martwię się że moze być tak że bedziemy się starać bardzo dlugo. :( Albo że wcale nam się nie uda... Z Synkiem zaszłam bardzo szybko,planowalismy dziecko ale nie wiedzialismy ze tak szybko się uda..Ponieważ w tamtym czasie mialam wiele nie milych doswiadczen zyciowych,rozstanie z facetem 4 letniego związku gdzie także byly starania o dziecko ale nic nie wyszlo, wyjazd do Anglii i tam dopiero z nowym facetem zaszlam w ciagu 1.5 miesiaca w ciąże co bylo dla mnie ogromnym szokiem jak i radoscią.Ponieważ test robilam 11 dni po terminie i myslalam ze poprostu @ sie spóźnia przez stres ,zmiane klimatu itp tym bardziej ze juz nie raz mialam ze 14 dni mi sie spoznial wiec test byl robiony tak od niechcenia aby uspokoic swoje mysli co zakonczylo sie totalnym szokiem i 2 grubymi kreseczkami na tescie :) Jestem szczesliwą mamą rocznego chłopca i pragniemy dla niego rodzenstwa. Potrzebuje dużego wsparcia bo strasznie sie zaczełam przejmować tym że moge miec problemy z zajsciem drugiego dzieciątka :(

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Witam.
    Jestem mamą rocznego dziecka.
    Mój synek kończył roczek 13 sierpnia 2015r.
    Z narzeczonym postanowiliśmy starać się o rodzeństwo dla synka.
    Ostatnie dni czytam bardzo dużo na forach kobiet starających się o drugą dzidzie.Szczerze mówiąc zaczełam sie martwic.Czytając fora ewidentnie kobiety mają problem z zajsciem w ciąze z drugim dzieckiem.My staramy się o dziecko nie całe 1.5 miesiąca w czym obecnie konczy mi się @ wiem że to bardzo krótko ale martwię się że moze być tak że bedziemy się starać bardzo dlugo. :( Albo że wcale nam się nie uda... Z Synkiem zaszłam bardzo szybko,planowalismy dziecko ale nie wiedzialismy ze tak szybko się uda..Ponieważ w tamtym czasie mialam wiele nie milych doswiadczen zyciowych,rozstanie z facetem 4 letniego związku gdzie także byly starania o dziecko ale nic nie wyszlo, wyjazd do Anglii i tam dopiero z nowym facetem zaszlam w ciagu 1.5 miesiaca w ciąże co bylo dla mnie ogromnym szokiem jak i radoscią.Ponieważ test robilam 11 dni po terminie i myslalam ze poprostu @ sie spóźnia przez stres ,zmiane klimatu itp tym bardziej ze juz nie raz mialam ze 14 dni mi sie spoznial wiec test byl robiony tak od niechcenia aby uspokoic swoje mysli co zakonczylo sie totalnym szokiem i 2 grubymi kreseczkami na tescie :) Jestem szczesliwą mamą rocznego chłopca i pragniemy dla niego rodzenstwa. Potrzebuje dużego wsparcia bo strasznie sie zaczełam przejmować tym że moge miec problemy z zajsciem drugiego dzieciątka :(


    Witaj kochana ! :)) Cieszymy sie ze do nas dołączyłaś . Na poczatku powiem ci tylko tyle ze nie jestes sama z tego typu obawami tutaj wiec na pewno mozesz liczyc na duza dawkę wsparcia i zrozumienia z naszej strony :)

    Mocno trzymamy za Ciebie kciuki i wspólnie dąrzym do upragnionej zielonej kropeczki na wykresie :) 718446suiik8k8h3.gif

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Witaj kochana ! :)) Cieszymy sie ze do nas dołączyłaś . Na poczatku powiem ci tylko tyle ze nie jestes sama z tego typu obawami tutaj wiec na pewno mozesz liczyc na duza dawkę wsparcia i zrozumienia z naszej strony :)

    Mocno trzymamy za Ciebie kciuki i wspólnie dąrzym do upragnionej zielonej kropeczki na wykresie :) 718446suiik8k8h3.gif

    Ja także się ciesze że mogłam dołączyć do was.
    Szukałam fora gdzie są wpisy i rozmowy z tego roku bo bardzo dużo jest takich gdzie ostatnie wpisy byly rok lub 2 latka temu wiec nie miałabym z kim rozmawiac o moich wątpliwosciach :)

    Ev, Selja lubią tę wiadomość

  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wczoraj nie dałam rady napisać, bo cały dzień coś. Byłam u lekarza i stwierdził, że on tej ciąży biochemicznej nie brałby za bardzo pod uwagę, bo to tak czasem bywa, jak się robi testy przez terminem okresu:-P powiedział, że wg tych danych, które mamy teraz wszystko wydaje się ładne i trzeba działać. Tylko po pozytywnym teście od razu luteina i acard. Ja będę sobie go brała już od owulacji. Przecież chyba nie zaszkodzi, nie?

    Witam też nowe osoby:) Kłosia, gratulacje!!

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko brać ^.^
    Ja nie łykam niczego...
    Jak zaszłam z synkiem to kwas foliowy i witaminki.
    Przed ciąża itp nic nie zażywałam,nie wiem wydaje mi się że to nie pomaga w zajsciu przynajmniej u mnie ;p
    Z byłym 4 lata starań było i był kwas itp brane aby wspomóc i nic z tego nie wyszło hehe.
    A tutaj bez i poszło szybko...
    Wiec albo mi nie pomaga albo facet lewy jakiś był :D

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,ja stracilam dziecko w 9 miesoncu poprostu prestalo byc serduszko ale jescze dokladnie nie wiem jaka pryczyna byla.Minelo dopiero 2 Mesonce,ale juz sie staramy o kolejne dziecko,mam takom nadzeje ze to juz bende szypko,prepraszam ze tak pisze zle ale jestem Czeskom.

    Mam pytanie czy jest prawda ze po porodsze sie zachodszy szypko w ciazy?
    Czy musze miec okres?
    a czy Owulacje jest dokladnie jak sie skonczy okres ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Czesc,ja stracilam dziecko w 9 miesoncu poprostu prestalo byc serduszko ale jescze dokladnie nie wiem jaka pryczyna byla.Minelo dopiero 2 Mesonce,ale juz sie staramy o kolejne dziecko,mam takom nadzeje ze to juz bende szypko,prepraszam ze tak pisze zle ale jestem Czeskom.

    Mam pytanie czy jest prawda ze po porodsze sie zachodszy szypko w ciazy?
    Czy musze miec okres?
    a czy Owulacje jest dokladnie jak sie skonczy okres ?

    Ja miałam okres bardzo szybko po porodzie zaledwie tydzien po :)
    Tyle tylko wiem , nie wiem jak jest z owulacją ale chyba tez .
    Współczuje utraty dzieciątka ja nie podniosłabym się po stracie ...tym bardziej kiedy ciąża jest praktycznie donoszona ....
    Lekarze nie wiedzą co było przyczyną???
    Niby Lekarze każa sie zabezpieczac po porodzie aby nie zajsc w kolejną ciąże bo jak twierdzą ze po porodzie szybko można zajsc w kolejną.Mi tak powiedziała położna i kazała udać sie do lekarza po anty... ale ja nie poszłam bo nie uznaje Anty itp no i chce miec drugą dzidzie.
    Nigdy nie stosowałam anty i nie zamierzam ;p

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostala Okres 4 dni temu zachwile sie konczy wlasnie,ja wlasnie ciaze mialam bardzo dobrom do samego konca bylo naprawde super a puzniej z niczego nic zmarla,a jescze nie wiem jaka byla pryczyna dopiero bende wiedszala za mesonc.Jest cienzko nadal a to bardzo ale myszle pozitiwnie a wiersze ze bende dobrze.Juz dlugo prubujesz zajsc w ciaze ?:)

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisałyście kiedyś tu o interakcji leków z owocami itp.
    W sumie dopiero wczoraj się dowiedziałam że biorąc Metforminę i stosując
    anty (jeśli nie chce się póki co maluszka) trzeba dodatkowo się zabezpieczać.
    a druga rzecz to że z Metforminą nie powinno się jeść grejpfruta...
    nie wiem czy to istotne ale ja o tym nie wiedziałam...

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Hej dziewczyny

    Ja po testowaniu :)

    I chyba się udało !:) robiłam dwa testy jeden o czułości 25 - bladzioszek, drugi o czułości 10 - trochę jaśniejsza niż testowa kreska :)
    Gratuluję super wiadomość :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Gratuluję super wiadomość :)
    Witam :)
    Jeśli druga kreseczka się pojawiła nawet jeśli jest blada to oznacza że jest ciąża :)
    Więc nie pozostaje mi nic innego jak Gratulować !!! :)

    Mochjito ja już mam jedno dzieciątko teraz staramy się o drugie :)
    Krótko bo dopiero nie cały miesiąc .
    Mam nadzieje że się dowiesz dlaczego maleństwo zmarło tym bardziej że jak piszesz nie było żadnych problemów.
    Trzymam także kciuki aby kolejne starania były owocne i szybko pojawiła się fasolka :)

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzisiaj zrobiłam powtórkę z testu i pięknie Juz było widać druga kreseczke :)

    Dużo emocji mam w sobie radość strach niedowierzanie :) jutro po pracy lecę na betę odrazu umowie wizytę jak da rade na 11.09 pracuje na produkcji na 3 zmiany wiec będę musiała przekonać lekarza o l4.

    katsuyoshi, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ja miałam okres bardzo szybko po porodzie zaledwie tydzien po :)
    Tyle tylko wiem , nie wiem jak jest z owulacją ale chyba tez .
    Współczuje utraty dzieciątka ja nie podniosłabym się po stracie ...tym bardziej kiedy ciąża jest praktycznie donoszona ....
    Lekarze nie wiedzą co było przyczyną???
    Niby Lekarze każa sie zabezpieczac po porodzie aby nie zajsc w kolejną ciąże bo jak twierdzą ze po porodzie szybko można zajsc w kolejną.Mi tak powiedziała położna i kazała udać sie do lekarza po anty... ale ja nie poszłam bo nie uznaje Anty itp no i chce miec drugą dzidzie.
    Nigdy nie stosowałam anty i nie zamierzam ;p




    Bardzo ci dzekuje oby juz to bylo juz sie nie moge doczekac,tez ci zycze powodzenia❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Hej dzisiaj zrobiłam powtórkę z testu i pięknie Juz było widać druga kreseczke :)

    Dużo emocji mam w sobie radość strach niedowierzanie :) jutro po pracy lecę na betę odrazu umowie wizytę jak da rade na 11.09 pracuje na produkcji na 3 zmiany wiec będę musiała przekonać lekarza o l4.

    A widzisz :)
    Także Gratuluje dzidziusia :)
    Oj tam te 3 zmiany skąd ja to znam hehe ale mysle że w takiej sytuacji szefostwo dałoby wolne na wizytę u lekrza :)

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ