X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    chodzę i na NFZ, i prywatnie...
    Mam dość bujania się po lekarzach :P


    Ehhh nie dziwie ci sie ;/ .. ja tez mam dosc lekarzy

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 1 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co powiecie o moim wykresie?
    https://ovufriend.pl/graph/70af45ff1a25250cc225da3e7d7c016c

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 1 września 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    hej co powiecie o moim wykresie?
    https://ovufriend.pl/graph/70af45ff1a25250cc225da3e7d7c016c

    Proponowałabym następnym razem mierzyć temperaturę o tej samej godzinie, bo z takiego wykresu niewiele osób cokolwiek Ci powie ... nawet osoba znająca się na pomiarach nie wychwyci nieprawidłowości.

    tak naprawdę z takiego wykresu nawet nie wiem czy da się stwierdzić czy Ovu Ci dobrze wyznaczyło owulację ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 15:00

    palma, Selja, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Bobitta :)

    dzięki za odwiedziny :) nie spodziewam się w tym miesiącu zieloności, bo wygląda na to, że mój organizm przestał (na chwilę!) działać jak szwajcarski zegarek i trzeba go trochę wyregulować :P ale, znajomość swojego organizmu to ważna wiedza, więc postaram się przyłożyć.

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,jak Wam dzionek zleciał...u mnie tragedia męcze się bardzo szybko :( ciężki dól brzucha jakby coś uwierało ;(

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    hej dziewczyny,jak Wam dzionek zleciał...u mnie tragedia męcze się bardzo szybko :( ciężki dól brzucha jakby coś uwierało ;(


    Hej kochana ;) ! W miare możliwości przeleciał ok . A co sie dzieje ?:(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie mam pojęcia....czy to możliwe,aby się jednak zazieleniło u mnie?

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    no właśnie nie mam pojęcia....czy to możliwe,aby się jednak zazieleniło u mnie?

    A dlaczego nie ?:)))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś w to nie mogę uwierzyć...raz jestem poirytowana,a za chhwilę się śmieje

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    jakoś w to nie mogę uwierzyć...raz jestem poirytowana,a za chhwilę się śmieje


    Spokojnie wszystko okaże sie w czasie ;) bedzie dobrze! :*

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie jeszcze jest czas na rozwoj i na objawy ;)

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    no wlasnie jeszcze jest czas na rozwoj i na objawy ;)

    Dokładnie :) !

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowanie mam dopiero 14.09

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    testowanie mam dopiero 14.09

    No to musisz jakos wytrzymać ;))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 2 września 2015, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia <3

    Bobitta, Vesper lubią tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 2 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 09:42

    katsuyoshi, Selja, Vesper lubią tę wiadomość

    LASKA
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.

    Hej laska,
    nie oceniam Ciebie, bo życie mnie nauczyło "nigdy nie mów nigdy"!!! Są niewyobrażalne sytuację w których nie byłam, i mówienie co bym zrobiła w takiej sytuacji jest niedopuszczalne! Mogę tylko ewentualnie stwierdzić co chciałabym zrobić.

    Jeśli chodzi o mnie to na forum zapraszam, nie wiem jak reszta dziewczyn, ale jak coś to zapraszam do przyjaciółek.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 2 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.

    Są sprawy, które sie wydarzyły i żałujemy tego bardzo, ale czasu nie da się cofnąć. Wyciagamy wnioski z naszych decyzji i dzięki nim stajemy się dojrzalsi mądrzejsi. Ja również nie oceniam i witam serdecznie ;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.

    Witaj ! :) Tak jak juz dziewczyny wyzej napisaly nie oceniam ludzi bo roznie w zyciu bywa. Tak ze nie boj sie nie zmieszamy cie z blotem, mozesz spokojnie pisac i czuc sie tu swobodnie. Wydaje mi sie ze nie warto sie az tak obwiniac ze nie mozesz zajsc teraz w ciaze bo usunelas tamta ... chyba az tak duzego zwiazku nie ma ( przynajmniej ja tak slyszalam ) .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kochane ! 927846sn5zn7zci8.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 10:45

    Selja, Vesper lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ