X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 2 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiecie jak mnie zaskoczyłyście tym przyjęciem.
    Jestem wdzięczna, a co do przyczyn będę musiała się skonsultować z ginekologiem.
    Opowiem o wszystkim jak na spowiedzi, może wtedy dowiem się tak naprawdę co mi jest.
    Czas się przyznać do błędów a nie zamiatać je pod dywan.

    Bobitta, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    LASKA
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 2 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta, Ev - dobrze że już więcej pozytywnej energii w Was :)

    Niestety nasze zamartwianie się nic nie daje.
    Idę 9tego do gina niech i mi zleci jakieś badania no i może coś dla Małżona?
    Chyba lepiej wiedzieć jesli coś jest nie tak

    bv5tg9v.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawaj znać co i jak :) czekam z niecierpliwością i kibicuje

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 września 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Bobitta, Ev - dobrze że już więcej pozytywnej energii w Was :)

    Niestety nasze zamartwianie się nic nie daje.
    Idę 9tego do gina niech i mi zleci jakieś badania no i może coś dla Małżona?
    Chyba lepiej wiedzieć jesli coś jest nie tak


    :) .

    No pewnie ze tak ! ... wazne jest zeby wiedzieć co tam w naszym organizmie szwankuje zeby to podreperować i spokojnie zajść i przejść ciąże ;)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.

    Hey witamy cię :)
    Nikt tutaj nie będzie Cię oceniał bo kazdy w życiu ma swoje doświadczenia i przeżycia.
    Jeśli musiałaś zrobić to co zrobiłaś znaczy że nie było innego wyjscia.
    Napewno ma to wpływ na zajscie w kolejną ciąże niestety.
    Z tego co wiem to po usunięciu cieżko jest zajsc .
    Badałaś się może ? Nowe wynniki itp aby sprawdzic stan wewnetrzny?
    Jesteśmy tutaj po to aby się wspierać :)

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 2 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mało zaglądałam, bo roboty w pracy dużo, a i nie mam ostatnio nastroju. Pytanie do tych co brały duphaston - ile po odstawieniu dostałyście @? Ja ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek wieczorem... Wkurzam się, że wszystko się tak odsuwa w czasie :(
    Laska witaj, nie jesteśmy tu żeby oceniać, tylko wspierać się nawzajem :)
    Aaaaa, i kupiłam sobie inofem, w poniedziałek zaczęłam pić, więc jeszcze nic na jego temat nie mogę powiedzieć.

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    :) .

    No pewnie ze tak ! ... wazne jest zeby wiedzieć co tam w naszym organizmie szwankuje zeby to podreperować i spokojnie zajść i przejść ciąże ;)

    Kocana ja też stawiam ten cykl na naukę i idę do gina w piątek

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EV katsuyoshi dwie sprzeczne informację...
    Ev słyszałaś że to nie ma znaczenia
    katsuyoshi piszesz, że może mieć problemy

    któraś z Was ma potwierdzone to co pisze?
    zastanawia mnie czy to nie jest tak jak po poronieniu.
    od zdarzenia minęło już ponad 2 lata?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 11:47

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 2 września 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak minęło nawet więcej.

    LASKA
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tabletka "po" też ma znaczenie ?
    ja miałam kiedyś sytuację z byłym chłopakiem i wzięłam taką tabletkę... to też może mieć znaczenie ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a tabletka "po" też ma znaczenie ?
    ja miałam kiedyś sytuację z byłym chłopakiem i wzięłam taką tabletkę... to też może mieć znaczenie ?

    Tabletka "po" działa jak antykoncepcja wiec ma wpływ jak antykoncepcja ... bo to jest antykoncepcja po stosunku a nie przed i te informacje słyszałam kiedyś w radiu wypowiadał sie lekarz .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 2 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LASKA wrote:
    Hej,
    można do Was dołączyć ?
    krótko o sobie, będąc w nieudanym związku 3 lata temu, zaciążyłam. Niestety przez moją głupotę, której teraz bardzo żałuję (i spodziewam się niemiłych słów, dotyczących mej osoby- bo sama siebie przeklinam) zgodziłam się na jej usunięcie.
    Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, z mężem podjęliśmy świadomą decyzję o powiększeniu rodziny. Niestety ale starania na razie nie skutkują. Sama siebie obwiniam za to co się stało i sądzę, że może mieć to teraz konsekwencję.

    Nie oczekuję od Was słów otuchy, bo wiem, że na nie nie zasługuje.
    Proszę tylko bym mogła z Wami (jeśli zechcecie) porozmawiać na niektóre tematy, moje obawy i lęki.
    Ależ kochana witaj wśród nas. Ależ słowa otuchy będą bo po to jest to forum. ;) <3

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 2 września 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego zawsze przed okresem ma sie wszystkie objawy ciązy, a jednak sie okazuje ze to nie to? ileż mozna sie łudzić? przecież to idzie zwariować ;O

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to chwila chwila... dojdźmy do tego co i jak, bo mnie to bardzo interesuje

    mówicie, że tabletka po nie ma znaczenia bo to anty (czyli ja to rozumiem, że po prostu tabletka uniemożliwia zapłodnienie)

    a usuniecie ma znaczenie (a usuniecie to nie tak jak poronienie?) z tego co wiem dziewczyny po poronieniu zachodzą w ciąże ...

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kiedys rozmowe z lekarzem gin na ten temat bo z ciekawosci go zapytalam co i jak i jednoznacznie stwierdził że usunięcie nie ważne w jaki sposób ciąży może spowodować problemy w zajsciu w kolejną ciąże.
    Mogą powstać komplikacje itp co utrudni kobiecie starającej sie o maleństwo.
    Nie wiem jak to jest w praktyce itp.
    Mówie tylko tyle co wiem od gina.
    Doświadczenia osobiscie z tym nie miałam wiec nie wiem.
    Moja siostra po 5 latach starała się o kolejne dziecko bo ma już syna.
    Kiedy zaszła 3 tyg w ciaży tylko była bo poroniła i do tej pory zajśc nie może.
    Napewno duży wpływ ma to jaki kto ma organizm itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 12:19

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 2 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, dzięki za odpowiedz
    też zapytam swojego co o tym myśli - bo bardzo chce wiedzieć
    i jak będziecie chciały to przytoczę jego słowa na forum

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    no to chwila chwila... dojdźmy do tego co i jak, bo mnie to bardzo interesuje

    mówicie, że tabletka po nie ma znaczenia bo to anty (czyli ja to rozumiem, że po prostu tabletka uniemożliwia zapłodnienie)

    a usuniecie ma znaczenie (a usuniecie to nie tak jak poronienie?) z tego co wiem dziewczyny po poronieniu zachodzą w ciąże ...

    No tak tabletka "po" to jak anty a usuniecie to hmmm nie wiem ja slyszalam juz rozne opinnie na ten temat .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    ok, dzięki za odpowiedz
    też zapytam swojego co o tym myśli - bo bardzo chce wiedzieć
    i jak będziecie chciały to przytoczę jego słowa na forum

    Zapytaj :)
    Też jestem ciekawa co twój lekarz na to odpowie .
    Im wiecej informacji tym lepiej dla nas.

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 2 września 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    dlaczego zawsze przed okresem ma sie wszystkie objawy ciązy, a jednak sie okazuje ze to nie to? ileż mozna sie łudzić? przecież to idzie zwariować ;O
    Też to znam, im dłużej czekam tym tych objawów mniej bo mniej się nastawiam :)

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ